>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN, Babilon i inne)

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
LFA 92 o 3 w nocy w ofercie.

Viecheslav Borshchev @1.70 Betsson ✅✅


Krótko. Można powiedzieć że na ostatnią chwilę ale jeszcze trochę czasu do gry. W necie wszędzie ostre spadki, kręci się po około @1.55. Tu mamy najwięcej. Kacap 28 latek utytułowany zawodnik z Kickboxingu i K-1. Wygrane mistrzostwa czy turnieje u siebie w kraju. Również dwie wygrane zawodowe walki w boksie w 2019r. Obecnie trenuje w USA z elitą zapaśników min. z UFC i innych najlepszych organizacji. Rywal nie największych lotów i słaby w umiejętnościach. Do tego bardzo duża przewaga w warunkach fizycznych. Druga fotka (strzałka w prawo).

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
FIGHT EXCLUSIVE NIGHT 30

Przyznam szczerze, że bukmachersko karta FEN 30 jakoś mocno mnie nie kręci – przeczuwam, że w dużej większości głównych pojedynków sukcesy odniosą faworyci starć. W oko wpadła mi walka, która według buków ma potencjalnie zdecydowanego zwycięzcę, mowa tutaj o pojedynku Łukasza Charzewskiego z pochodzącym z Czeczenii, a rezydującym w Lublinie Mansurem Abdurzakovem. Będzie to starcie rewanżowe za walkę sprzed dwóch lat, którą „Harry” wygrał decyzją sędziów. Powiem uczciwie, że jestem lekko zaskoczony taką rozbieżnością kursów w tym starciu. Przyjrzałem się obu zawodnikom (przede wszystkim ich ostatnim walkom) i widzę tutaj olbrzymie value w linii na Abdurzakova. Charzewski to zawodnik oczywiście obity w FEN, jednak patrząc na kaliber rywali – nie ukrywajmy, że poza Kacprem Formelą nie byli najwyższych lotów, a kto oglądał ostatnią walkę zapewne pamięta, że to starcie mogło pójść w obie strony. Abdurzakov ostatnie dwa pojedynki stoczył w Czechach, również nie miał jakichś rewelacyjnych przeciwników, jednak muszę przyznać, że wyglądał tam imponująco. „Borz” do tego starcia przygotowywał się w WCA, ponadto w maju podpisał kontrakt z UFD Management, co jest również ciekawym aspektem pojedynku z Charzewskim. Myślę, że ewentualna dzisiejsza wygrana może dać mu potencjalny angaż w KSW, więc stawka jest zapewne duża. Podchodząc już czysto sportowo do tego pojedynku to nie wydaje mi się, żeby Charzewski przeleżał Mansura na całym dystansie – dzięki zdecydowanie lepszym warunkom fizycznym to Czeczen powinien dyktować warunki na nogach, ponadto dysponuje dobrym TDD oraz fajnym, kreatywnym parterem. To starcie w moich oczach jest zdecydowanie bliższe niż wskazują na to bukmacherzy, Abdurzakov mocno chwalony przez właściciela FEN Pawła Jóźwiaka, jak również przez całe środowisko MMA – Mansur to mój czarny koń na tę galę i po tym co widziałem w jego ostatnich walkach grzechem byłoby nie postawić na niego po takim kursie.

Łukasz Charzewski – Mansur Abdurzakov 3.20

bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
M 76

marian555

Użytkownik
Skoro dla Jackiewicza niesłusznie zmienili werdykt to po walce BEKUS - BADUREK już powinni zmienić. Wałek nad wałkami. Juras nie był zdegustowany bo Bekus to dziewczyna gościa z KSW. Ale wałek jakich.... wiele niestety. Nawet punktów nie podali na kartach tylko, że niejednogłośnie wygrywa Bekus. Ktoś oglądał walkę?
 
arass1 169,6K

arass1

Użytkownik
Skoro dla Jackiewicza niesłusznie zmienili werdykt to po walce BEKUS - BADUREK już powinni zmienić. Wałek nad wałkami. Juras nie był zdegustowany bo Bekus to dziewczyna gościa z KSW. Ale wałek jakich.... wiele niestety. Nawet punktów nie podali na kartach tylko, że niejednogłośnie wygrywa Bekus. Ktoś oglądał walkę?
Na Twoje życzenie...
Po walce nastąpiła zmiana werdyktu na skutek błędu przy zliczaniu kart punktowych. Walkę wygrała jednak Izabela Badurek.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Na Twoje życzenie...
Po walce nastąpiła zmiana werdyktu na skutek błędu przy zliczaniu kart punktowych. Walkę wygrała jednak Izabela Badurek.
Walkę wygrała Bekus i na kartach które pokazywał trener Złotkowski również wygrała Bekus 27-30 , 29-28 , 29-28. Federacja zmieniła jednak decyzję na korzyść Badurek bo podobno któryś z sędziów pomylił kartki i niby z poprzedniej walki podał wynik ostatniej rundy. Nie zmieniło to jednak faktu że i tak powinna wygrać Bekus.

Sam na nią grałem na jakiejś taśmie i mam jako przegrane pomimo że zawodniczka wygrała.

Oglądając walkę wygrana należała się jednak dla Badurek (według mnie) , sędziowie dali wygraną Bekus więc nie rozumiem decyzji federacji.

Badurek wybiegła mega wkur.... z oktagonu , po czym słychać było mega gwizdy.

Jeśli są takie wałki i zmiany decyzji to najlepsza opcja dla mnie to NO Contest i rewanż.

Bo tutaj w tym przypadku krzywdzone są obie zawodniczki.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
ACA 112

Jednym z ciekawszych pojedynków karty Absolute Championship Akhmat 112 będzie starcie Arbiego Agueva ze Stanislavem Vlasenko. Dziwią mnie troszkę kursy faworyzujące Vlasenkę – zawodnik z Krasnojarska wraca do klatki po blisko dwuletniej przerwie, w ostatnich walkach przed absencją nie wyglądając zbyt dobrze pomimo wygranych. Arbi Aguev to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników pod banderą ACA, gość, który rywalizował ze ścisłym topem dywizji półśredniej i średniej. Warunki fizyczne po stronie austriackiego Czeczena, na nogach raczej nie da sobie zrobić większej krzywdy, patrząc na nieco chaotyczną stójkę Vlasenki, a w parterze powinien mieć znaczną przewagę. Moim faworytem w tym starciu jest Arbi i to na niego postawię w tym pojedynku, kurs przyzwoity i liczę na lekkie odbicie nieudanej soboty.

Arbi Aguev – Stanislav Vlasenko 2.02

betsson
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
ONE Championship

Bez wątpienia najciekawszym zestawieniem jutrzejszego ONE Championship w Tajlandii jest co-main event tej gali, w którym zobaczymy Aleksi Toivonena oraz Reece’a McLarena. Dość dużym faworytem tej walki jest niepokonany Fin, jednak czy aby na pewno? Pierwszym ciekawym faktem są dwa „no contest” w rekordzie Toivonena, gdzie oba pojedynki przegrał. Nie wiem jakie były okoliczności zmian tych werdyktów, ale teoretycznie sportowo powinien mieć rekord 7-2 na ten moment. Z drugiej strony mamy McLarena, byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego, zawodnika, który ma dziesięć walk stoczonych w organizacji (sześć wygranych). Australijczyk przegrywał ze ścisłym topem tej kategorii, która jest bardzo dobrze obsadzona. Przechodząc już do meritum to obaj zawodnicy wywodzą się z BJJ, a myślę, że to właśnie parter jest główną szansą na wygraną Toivonena. McLaren to czarny pas, więc myślę, że nie da sobie zrobić tutaj krzywdy, a na nogach to on powinien dyktować warunki tego pojedynku, patrząc na wcześniejsze walki z dobrymi stójkowiczami. Tak na koniec na stronie ONE mamy typowanie tej walki przez innych zawodników organizacji i poza klubowymi kolegami Toivonena (Evolve MMA) wszyscy stawiali na McLarena. Kurs myślę bardzo warty ryzyka i po cichu przeczuwam solidny zarobek na tej walce.

Aleksi Toivonen – Reece McLaren 2.28

bet-at-home
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W ten weekend powraca Oktgaon MMA, a na jego karcie jest jeden fajny typ po dobrym kursie :)
Czas go poddać:
W walce wieczoru pomiędzy Davidem Kozma a Mate Kerteszem stawiam na różową panterę czyli na Davida Kozme(1.40) kurs z Fortuny
David to gwiazda Oktagonu, mistrz wagi pośredniej.
Jest to judoka który dużo korzysta z niego w swoich walkach, w stójce też dobrze walczy, fajnie łączy kombinacje bokserskie z kopnięciami.
Juz raz walczyl z Mate Kerteszem, wygrał decyzją po dominacji.
Od tamtej pory Kozma pokonał Kristoficia,Borarosa i Surkhevicha w RCC i przegrał tam z Mukhamedshinem.
Kertesz od porażki wygrał z Uskrtem, przegrał z Bryczkiem i pokonał Wittnera.
Nie widze w jego walkach progresu i spodziewam się kolejnej wygranej różowej pantery :D
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W Fortunie pokazała się oferta na Bellatora.
Widzę w niej fajne typy.
Pierwszy typ: Patricky Freire(1.25)
Gwiazda Bellatora wraca do klatki Bellatora po udziale w turnieju o pas Rizin gdzie przegrał z Tofiqem Musayevem.
Bracia Pitbull to bardzo wszechstronni zawodnicy: stojka i parter.
Patricky w Bellatorze pokonywał znane i lepsze od swojego rywala nazwiska.
Jego rywal czyli Jallel Willis przechodzi do Bellatora z LFA.
Jest kontr uderzacz który czeka na ataki rywala by je skontrować, w walce z Pitbullem taka taktyka nie wróży mu powodzenia.
Pitbull twardą szczęką nie da sie ubić a presja zajedzie swojego rywala :)

Drugi typ: Aviv Gozali (1.15)
Izraelczyk to ciekawe odkrycie Bellatora, bardzo dobry parterowiec, to co on robi z rywalami w parterze to coś pięknego.
W Bellatorze juz 4 walki, 4 wygrane, wszystkie przez poddania.
Jego rywal Logan Neal tez lubi poddawać ale nie jest w tym parterze az tak dobry jak Gozali.
Spodziewam się, że Gozali ruszy obali i .

Trzeci typ: Cris Cyborg (1.10)
Kurs do taśmy.
Cyborg wygrała pas w styczniu z Julia Budd i raczej go szybko nie odda a na pewno nie z Blencowe.
Cyborg to bardzo silnie bijąca zawodniczka.
Blencowe jest sztywna uderzaczka co spowoduje że Cyborg ją szybko ubije
Krótko i na temat
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BELLATOR 249

Jednym z najbardziej intrygujących zestawień nocnego Bellatora 249 będzie pojedynek w dywizji średniej pomiędzy Andrew Kapelem oraz Josephem Creerem. Zaczynając od Kapela to mamy tutaj zawodnika, który sprawił w ubiegłym roku jedną z największych niespodzianek klatki Bellatora, nokautując na Bellatorze 233 mocno faworyzowanego Muhammada „King Mo” Lawala w 82 sekundy. Należy jednak podkreślić, że będący kiedyś w szerokiej czołówce kategorii półciężkiej Mo w tamtym pojedynku wyglądał jak wrak, dosłownie jak człowiek, który ma problemy zdrowotne i w klatce pojawiać się nie powinien. Andrew został w ostatniej walce zweryfikowany przez Johna Saltera, który zdominował i ostatecznie poddał go w trzeciej odsłonie ich walki. Dla Creera starcie z Kapelem to będzie trzecia walka pod banderą Bellatora – w debiucie przegrał przez przerwanie lekarskie (rozcięcie) z Austinem Vanderfordem, zaś w ostatniej walce koncertowo rozprawił się z niepokonanym, mocno promowanym przez organizację prospektem Ty’em Gwerderem. Przechodząc już do sedna nocnego starcia rozpocznę od tego, że Kapel do tego pojedynku wchodzi na tydzień przed walką w miejsce Tony’ego Johnsona. Patrząc czysto sportowo na to zestawienie idę dość pewnie w kierunku Creera – jest zawodnikiem zwyczajnie wszechstronniejszym w mojej opinii, mańkut z bardzo dobrą stójką, występy zawodowe w boksie (pięć zwycięstw) oraz kickboxingu, ponadto ma czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu. Na nogach według mnie będzie miał bezsprzecznie przewagę, Kapel w 15 wygranych walkach zaledwie trzy razy kończył je przez uderzenia więc ciosu potężnego nie ma, a w parterze moim zdaniem niczym nie zagrozi Creerowi. Czarnoskóry Amerykanin to naprawdę ciekawy zawodnik, miał mieć tutaj pojedynek mocno sportowy z Johsonem, miała to być odskocznia do naprawdę poważnych starć w tej dywizji, a teraz dostaje zdecydowanie słabszego rywala. Pomimo 38 lat nie jest fighterem wyeksploatowanym, w moich oczach ma więcej argumentów po swojej stronie i to na niego dość zdecydowanie postawię w tej walce.

Andrew Kapel – Joseph Creer 2.10

5dimes
 
Ostatnia edycja:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
OKTAGON 17


Po rocznej przerwie w MMA do klatki Oktagonu wraca jeden z większych talentów czeskiej sceny MMA, czyli Tomas Linh Le Sy, który zmierzy się z rozpędzonym dwoma kolejnymi wygranymi Francuzem Abdelmoumenem Mssaate. Syn Polki i Wietnamczyka reprezentujący Czechy walczył już w tym roku na mieszanych zasadach podczas Oktagon Underground, po dobrym pojedynku przegrywając z późniejszym zwycięzcą tego turnieju Tadeasem Ruzicką. Przechodząc do sedna tego starcia trudno nie faworyzować Tomasa – świetna stójka, poprawiony co nieco parter, chłopak jest promowany na potencjalną gwiazdę organizacji. Oglądałem Mssaate w kilku walkach i jedyne co mogę powiedzieć, to chaos – Francuz rusza od początku na rywala, jeśli będzie chciał w taki sposób rozpocząć walkę z Le Sy to dostanie szybkie KO. W parterze nie potrafi według mnie również za dużo – wszystkie trzy porażki ponosił właśnie przez poddania. Myślę, że Czech prędzej czy później znajdzie sposób na swojego rywala i najprawdopodobniej zakończy ten pojedynek przed regulaminowymi 15 minutami pojedynku.

Tomas Linh Le Sy – Abdelmoumen Mssaate 1.50

Mogę się mylić, ale nie wiem skąd tak duże kursy w pojedynku Andreja Kalasnika z Ole-Jorgenem Mandt Johnsenem. Przede wszystkim Kalasnik miał się bić dzisiaj z innym rywalem, Norweg wchodzi do walki „last minute” kategorię wyżej, gdyż wszystkie wcześniejsze pojedynki toczył w dywizji lekkiej. Mamy tutaj zestawienie zapaśnika w postaci Czecha (Andrej to pięciokrotny mistrz kraju w tej dyscyplinie) oraz grapplera w postaci Johnsena. Może to być pułapka ze strony bukmacherów patrząc na linie w tym pojedynku, jednak ciężko nie postawić tutaj na Kalasnika; miejscowy zawodnik na nogach powinien dyktować warunki, widać jest motywacja, by to wygrać tym bardziej że rywal mniej doświadczony i stosunkowo jednowymiarowy. Stawiam na „AK-47”.

Andrej Kalasnik – Ole-Jorgen Mandt Johnsen 1.70

fortuna
 
Ostatnia edycja:
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Ne wiem kto przyznaje te rangi znawcy ale któryś raz dorzucam typ tym razem po 1.42 do kuponu który nie wchodzi... analiza jedno a walka zupełnie co innego , no ale z fartem w kolejnych typowaniach
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Ne wiem kto przyznaje te rangi znawcy ale któryś raz dorzucam typ tym razem po 1.42 do kuponu który nie wchodzi... analiza jedno a walka zupełnie co innego , no ale z fartem w kolejnych typowaniach
no niestety ostatnio passa słabsza duże kursy siadają a za to właśnie takie słabiaki nie dają rady
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Ne wiem kto przyznaje te rangi znawcy ale któryś raz dorzucam typ tym razem po 1.42 do kuponu który nie wchodzi... analiza jedno a walka zupełnie co innego , no ale z fartem w kolejnych typowaniach
Zapraszam do innych działów. Tutaj mamy niebezpieczny sport do gry.
Piłka nożna albo tenis tam zawsze takie kursy łatwo wchodzą albo Boks tam odbywają się polowania na wysokie kursy ;)
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
KSW Genesis Gołe Pięści

Dariusz Rutkiewicz @2.15 Betclic

Rywal znany z występów w MMA min. na KSW Vaso Bakocevic. Nie najwyższych lotów. Kiepski we wszystkim jak i w stójce. Darek to zwycięzca min. turnieju na gołe pięści w formule K-1 w czerwcu tego roku (dwie walki i dwa KO). Jest on również utytułowanym zawodnikiem sportów stójkowych i ma na koncie między innymi tytuły Mistrza Polski w formule K1 oraz Młodzieżowego Wicemistrza Europy w Karate Shotokan. W kickboxingu dorobił się rekordu 9-6, a pięć pojedynków kończył przed czasem. Zasady to 3 rundy po 3 minuty > Boks oraz łokcie.

U innego buka Fortuna na Darka mamy @1.75.
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
D 0

dolat22870

Użytkownik
Mam ogólnie pytanie o te gołe pięści... tan ogólnie to nie jest tak,że zwykła walka w rękawicach zawsze ma szansę,że skończy się inaczej niż myśleliśmy tj. kolo z kursem 3 powali takiego z kursem 1.3 to czy taki efekt nie jest jeszcze silniejszy na gołe pięści?
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam ogólnie pytanie o te gołe pięści... tan ogólnie to nie jest tak,że zwykła walka w rękawicach zawsze ma szansę,że skończy się inaczej niż myśleliśmy tj. kolo z kursem 3 powali takiego z kursem 1.3 to czy taki efekt nie jest jeszcze silniejszy na gołe pięści?
Na logikę tak powinno być, co by potwierdzało że w innych organizacjach na gołe pięści nie wiem czy jakakolwiek walka wyszła poza 2 rundę. Ale też zalezy o jakich rękawicach mówimy? Bo w bokserskich to rzadko który pięściarz mierzył się na gołe pięści, a w rękawicach mma to jednak wielkiej różnicy nie ma, może poza tym że są bezpieczniejsze dla uderzającego jeśli chodzi o uszkodzenia rąk (w mma rzadko się to zdarza, a na gołe pięści bywa).

Co ciekawe w tym Genesis jest to że w odróżnieniu do Wotore czy Gromdy, tu walczyć będą jednak zawodnicy z mma, kickboxingu czy k1, a nie uliczni zabijacy, członkowie kibolskich bojówek itd jak bywało często w innych organizacjach, zresztą nie piszę tego deprecjonując, bo przecież tak te gale były sprzedawane przez samych organizatorów.
 
Do góry Bottom