>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MMA - Typy i analizy (Bellator, ACA, FEN, Babilon i inne)

T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
W ten weekend poza UFC mamy rosyjską ACA 110.
I przygotowałem jeden typ jak na razie.
Mianowicie mój typ to: Ali Bagov(1.45 kurs z Fortuny).
W walce wieczoru a zarazem o pas najbliższej gali ACA 110 będzie starcie Aliego Bagova z Muradem Abdulaevem.
Bardzo elektryzuje mnie to starcie.
Spodziewam się tutaj dominacji zapasniczej Bagova nad rywalem, w stojce będzie musiał Ali uważać na bardzo agresywnego w stojce Murada( co poniekąd będzie wodą na zapasniczy młyn Aliego). Abdualeva wywrócić będzie dość łatwo a skontrolować go tam tez trudno nie będzie.
Mam nadzieję ze po tej walce Ali obroni z raz ten pas i spróbuję swoich sił w UFC.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
ACA 110

Jednym z aż pięciu zestawień w kategorii piórkowej będzie pojedynek obitego już w ACA Islama Mesheva z debiutantem w organizacji Emranem Israfilovem. Patrząc czysto sportowo na to ze zestawienie nie wydaje mi się, by młodszy o osiem lat Israfilov był w stanie zaskoczyć czymś Mesheva. Dla Islama będzie to już ósmy występ pod banderą ACA, a w rekordzie ma kilka ciekawych zwycięstw, jak również porażkę po wyrównanej walce z aktualną #1 rankingu czeczeńskiej organizacji Abdulem-Rakhmanem Dudaevem. Zapaśniczo nie powinien sobie dać zrobić jakiejś krzywdy, na nogach to on według mnie dysponuje lepszym boksem, nigdy nie przegrał przed czasem. Nie wątpię w to, że Israfilov ma szansę tutaj wygrać, jednak chyba to zbyt szybko jak na aktualny moment kariery młodego reprezentanta Gorets. Przewiduję dość wyrównane starcie i zwycięstwo na kartach sędziowskich 30-letniego Mesheva.

Islam Meshev – Emran Israfilov 1.48


Ciekawie zapowiada się zestawienie Kurbana Taygibova z Ramazanem Kishevem. Przyznam się uczciwie, że przestudiowałem ostatnie walki obu fighterów i jestem tutaj za Taygibovem. Kurban to dla mnie zawodnik, który może mocno namieszać w tej dywizji w ACA – bardzo wszechstronny fighter, i ma już na koncie solidne zwycięstwo z aktualnym mistrzem organizacji Felipe Froesem. Kishev to kawał zawodnika, jednak w moim odczuciu nie znajdzie tutaj sposobu na rywala – to Taygibov dysponuje tutaj lepszą, bardziej poukładaną i przede wszystkim metodyczną stójką. naprawdę dobre defensywne zapasy, ponadto ciut lepsze warunki fizyczne. Kurban będzie dyktował w tym pojedynku sytuację i być może skończy w sobotę Kisheva przed czasem – według mnie ma ku temu więcej argumentów od swojego rywala.

Kurban Taygibov – Ramazan Kishev 1.50
 
Ostatnia edycja:
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Kursy:Fortuna
W ten weekend mamy dwie gale Bellatora.
Przygotowałem jeden typ( który można sobie do jakiegoś kuponu dorzucić):
Typ:Ed Ruth(1.25): jest to byly zapasnik który bardzo sprawnie zadomowil się w mma.
Skutecznie korzysta z zapasów,z góry rozpuszcza srogie g&p.
W stocje tez dobrze sobie radzi.
Jego rywal w ostatniej walce miał okazał pokazać się w programie Dany White,zostal tam szybko poddany przez dobrze znanego polskim fanom Andre Muniza.
W tej walce spodziewam się zapasniczych zaciagow ze strony Eda, g&p, i zwycięstwa.
Szkoda tylko ze kurs tak spadł.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BELLATOR 245

Sportowo jednym z najciekawszych zestawień gali Bellator 245 będzie pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy byłym mistrzem dywizji średniej Rafaelem Carvalho oraz debiutującym w okrągłej klatce Alexem Polizzim. Dla 34-letniego już Carvalho będzie to prawdopodobnie pojedynek o zostanie w grze o najwyższe cele. Brazylijczyk od 2018 roku wygrał zaledwie jeden z czterech stoczonych pojedynków i zwycięstwo dzisiejszej nocy jest bez wątpienia priorytetem w kontekście dalszej kariery w Bellatorze. Naprzeciw niego stanie jeden z najciekawszych prospektów „light heavyweight” – Polizzi to były czempion organizacji LFA i aż dziwne, że nie został podpisany przez UFC, które można powiedzieć już hurtem ściąga zawodników z tej federacji. Przechodząc do meritum typu na ten pojedynek – przewiduję tutaj mocno otwartą walkę. Mamy tutaj zderzenie dwóch zgoła odmiennych styli – Carvalho to klasyczny striker, Polizzi z kolei to zapaśnik, o nieco jednak okrojonych warunkach fizycznych jak na tę kategorię wagową. Nie wydaje mi się, żeby Brazylijczyk chciał zostawiać ten pojedynek w rękach sędziów. Ciężko będzie mu wygrać to na punkty, a patrząc na Polizziego, który wszystkie walki (łącznie z tymi amatorskimi) kończył przed czasem, utwierdzam się w tym, że to starcie nie dotrwa do werdyktu sędziowskiego. W amerykańskich bukach już w okolicach 1.9, tutaj mamy nadal ciekawą propozycję i wchodzę w to z nadzieją na udane rozpoczęcie weekendu.

Carvalho – Polizzi przetrwa do końca walki – NIE 2.00

betsson
 
Ostatnia edycja:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BELLATOR 246

Kartę główną walk Bellatora 246 otworzy starcie w kategorii lekkiej pomiędzy Derekiem Camposem oraz Keoni Diggsem. Mamy tutaj zestawienie prawdziwego weterana okrągłej klatki (aż siedemnaście walk Camposa dla Bellatora) oraz niepokonanego prospekta z wygranym debiutem dla organizacji. Im dłużej siedzę przy tej walce, tym bardziej idę w stronę Dereka – ciężko mi sobie wyobrazić płaszczyznę w jakiej Diggs jest w stanie zaskoczyć swojego rywala. Spójrzmy w rekordy obu, Campos obskoczył całą czołówkę Bellatora dwóch kategorii, niejednokrotnie wygrywając z pozycji dużego underdoga, Diggs z kolei pomimo już 33 lat naprawdę słabe nazwiska na rozkładzie i wyczuwam tutaj spory przeskok w klasie rywala. „The Stallion” w stójce powinien prowadzić, zapaśniczo na pewno nie da się zdominować Hawajczykowi – po takim kursie jaki jeszcze połapałem szkoda w to nie wejść jakąś ciekawą kwotą. Patrząc nawet na wypowiedzi Camposa w social mediach, starcie z Diggsem to dla niego przystanek do poważniejszych walk, według mnie będzie to pełna mobilizacja i pewne zwycięstwo o niebo bardziej doświadczonego Amerykanina.

Derek Campos – Keoni Diggs 2.15

5dimes
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BRAVE CF 41

Na papierze ogromnymi faworytami swoich pojedynków są Abdulmanap Magomedov oraz Magomed Idrisov. Obaj zawodnicy trenują mocno w KHK w Bahrajnie, obaj debiutują w zawodowym MMA, są to walki typowo pod nich i sensacji dzisiaj nie będzie. Magomedov zmierzy się z Afgańczykiem, który dotąd wojował u siebie, obejrzałem jedną jego walkę, totalny chaos, nie ma moim zdaniem szans z Dagestańczykiem. Idrisov z kolei zmierzy się z dużo bardziej doświadczonym Filipińczykiem Cortonem, też rzuciłem okiem na jego walki, ostatnia porażka ze słabiutkim Pakistańczykiem nie napawa mnie optymizmem w kwestii jego potencjalnego zwycięstwa. I Magomedov, i Idrisov schodzą limit niżej ze swoich docelowych kategorii amatorskich, ostre przygotowania w KHK, gdzie rezyduje masa dobrych zawodników z tamtych rejonów i nie tylko. To nie może nie zagrać, są to dla mnie darmowe pieniądze i kwestią grających jest tylko to, gdzie to zagrają.

Magomedov + Idrisov = 1.60

W roli zwycięzcy swojego pojedynku widzę również Ikrama Aliskerova, który w co-main evencie gali zmierzy się z rodakiem Denisem Tiuliulinem. Również rezydujący w KHK Aliskerov jedyną porażkę w karierze poniósł z rąk fenomenalnego Khamzata Chimaeva. Aliskerov to cholernie mocny zapaśnik, jeśli tylko nie da się ustrzelić jak właśnie dał to zrobić w starciu z Chimaevem to bezwzględnie powinien to ugrać. Tiuliulin to zawodnik już dość doświadczony, walki na ACB i M-1, gdzie nie udało się nic konkretnego zwojować, niezły w stójce, jednak w walce w parterze będzie tutaj mocno ustępował pola swojemu rywalowi. Moim zdaniem będziemy mieć tutaj dość pewną wygraną Aliskerova i jego zwycięstwo również kooptuję do dzisiejszych betów.

Ikram Aliskerov – Denis Tiuliulin 1.24

———————————————————————————————————————————————————————————

Wyczuwam niespodziankę w jednym zestawieniu, a mianowicie w starciu Ahmeda Amira oraz Ciana Cowleya. Irlandczyk na stałe trenuje w SBG Ireland, miał dobry początek w Brave, jednak przegrywał w różnych okolicznościach z mocnymi fighterami. Amir to zawodnik, który będzie dążył moim zdaniem tylko i wyłącznie do zapasów, w stójce nie będzie miał za wiele do powiedzenia z dużo wyższym Cowleyem. Pojedynek w limicie kategorii super lekkiej (165 funtów), coś czuję, że Irlandczyk dzisiaj się odbije, forma naprawdę konkretna, kwestią jest czy utrzyma to starcie na nogach, a jeśli tak będzie to odniesie dzisiaj zwycięstwo.

Ahmed Amir – Cian Cowley 3.25

wszystko betsson
 
Ostatnia edycja:
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Mam ciekawą mieszankę typów z różnych gal :)
Kursy z Fortuna

Pierwszy z nich to Michał Pasternak(1.45) w superfajcie 3 edycji Wotore, gdzie zwycięzca 2 edycji( co ciekawe Michał wówczas dzień przed galą wszedł w skład turnieju i bezproblemowo ich tam wszystkich pokonał) zmierzy się ze zwycięzcą 1 edycji Samociukiem( który warto podkreślić wygral 1 najbardziej prymitywny w zasadach turniej, gdzie wyschnięcie poza arenę 3 razy skutkowało zwycięstwem).
Co do samego starcia mamy profesjonalnego zawodnika mma Pasternaka z amatorem Samociukiem.
W walce przewagę warunków fizycznych jak i czysto sportowych umiejętności będzie mieć Michał. Uważam że ugra te walke.

Drugi typ to walka wieczoru ACA 111 a jest nią starcie Triple A( Abdul Aziz Abduvakhabov 1.22) w starciu z legendą Alexandarem Sarnavskim. AAA to mistrz wagi lekkiej( wygrywał min 2 razy z Vartanyanem czy z Bagovem) jest to sprawny strajker ale przede wszystkim znakomity zapasnik.
Jego rywal to stojkowicz, ma bardzo dużo walk w karierze ale jest on zbudowany głównie na zawodnikach średnich, 7 doznanych porażek to juz porażki z bardzo solidnymi zawodnikami takimi jak np Held,Machaev czy Vartanyan) uważam że na tronie wagi lekkiej pozostanie AAA.

Trzeci typ z tej samej gali to Georgiy Kichigin(1.25)najnowszy transfer ACA.
Jest to bardzo doswiadczony, wszechstronny zawodnik który na dzień dobry dostaje zawodnika średniego w każdej Mamurzhona Khamadanova.
W stojce i zapasachn jak warunkach fizycznych przewagę będzie miał Kichigin który udanie przywita się z ACA.


Ostatni typ podaje jak dodatek do taśm mianowicie Mansur Azhiev(1.15) z Browar Północny Fight Night, gdzie niepokonany Azhiev staje do walko z Gałeckim( zawodnik no rekordzie 1:1). W moich oczach jest to missmatch, zapasniczo łatwo ugra to Azhiev. Szanse jego rywala to tylko i wyłącznie lucky punch, szansę na to w tej wadze oceniam nisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
ACA 111

Jednym z największych pewniaków tej gali jest według mnie Georgiy Kichigin, który zmierzy się dzisiaj z Tadżykiem Mamurzhonem Khamdamovem. Pochodzący z Ałmat Kichigin to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników walczących na ACA 111 – będzie to dla niego trzydziesty już pojedynek w zawodowym MMA. Noszący przydomek „Knight” zawodnik ma na swoim koncie mistrzostwo organizacji Fight Nights Global, pretendował również do pasa ONE Championship, ponosząc w Azji porażkę, która przerwała serię jego czternastu kolejnych zwycięstw. Przechodząc do spraw czysto sportowych Kichigin dysponuje zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi, dobry w stójce, bardzo mocny zapaśniczo, jak również parterowo. Khamdamov to raczej zawodnik wygrywający głównie decyzjami, według mnie będzie miał tutaj ogromny problem wygrać to na punkty. Kichigin nigdy nie przegrał przez czysty nokaut, ostatnia porażka z Kadestamem to niedopuszczenie Kazacha do walki przez lekarza. Myślę, że Georgiy w każdej płaszczyźnie powinien przeważać, i o ile nie dostanie jakiegoś lucky punchu, to zdecydowanie powinien sobie poradzić z mniej doświadczonym Khamdamovem.

Georgiy Kichigin – Mamurzhon Khamdamov 1.35


Intrygująco zapowiada się zestawienie dwóch piórkowych ulokowane na karcie głównej ACA – Bekhruz Zukhurov w swojej drugiej walce dla organizacji zmierzy się z dużo bardziej obitym Azerem Turalem Ragimovem. Minimalnym faworytem bukmacherów jest zawodnik z Azerbejdżanu i ja również jestem tego zdania. Przyjrzałem się ostatnim walkom Zukhurova i nie przekonał mnie na tyle, by w tej walce na niego postawić. Ragimov to przede wszystkim zawodnik dążący do swoich zapasów, ale widać w ostatnich walkach spory progres w stójce, co pokazał w marcu ubiegłego roku nokautując mocno faworyzowanego Akhmeda Shervanieva. Azer przegrywał w swojej karierze z naprawdę topowymi nazwiskami jak choćby Ivan Buchinger czy Rustam Kerimov, powtórzę to co napisałem w akapicie wyżej – jeśli nie da się jakoś sensacyjnie trafić to powinien rozegrać tę walkę na swoich warunkach. Zukhurov zweryfikowany w starciu z niżej notowanym Balkizovem, co ciekawe będzie mniejszy, co dla Ragimova będzie dodatkowym handicapem według mnie – w ostatnich walkach to Azer był zazwyczaj zawodnikiem niższym.

Bekhruz Zukhurov – Tural Ragimov 1.75

betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Mam dla was fajne typy na ten tydzień z Oktagonu MMA jak i z FENu 30 który już za tydzień. Podam je wam poki kursy dobre i warte gry.
Kursy z Fortuny

Zacznę od Oktagonu:
Pierwszy typ to Tereza Bleda(1.20).
Jest to objawienie czeskiego żeńskiego mma większe niż swego czasu Lucie Pudilova.
Do Oktagonu mma dostała się przez turnieje Oktagon Underground, gdzie pokonała właśnie Pudilova czy Sormova.
Belda to bardzo dobra zapasniczka z bardzo dobra stojka i mocnym jak na kobiety ciosem
Jak to ma do siebie czeskie mma, promują dość dobrze swoje gwiazdy/ przyszłe gwiazdy.
Jej rywalka będzie 40 letnia Francuzka, która niczym się nie wyróżnia.
Siłowo będzie odstawać od Bledy.
Uważam ze Bleda w debiucie bardzo szybko rozbije swoją rywalke.

Drugi typ to kolejna gwiazda, byly mistrz, "Bestia" Gabor Boraros(1.44) który zmierzy się z Hiszpanem Tato Primerą.
Gabor to bardzo eksplozywny, wywierajacy ciągłą presję, który od pierwszych sekund szuka skończenia.
Są to złe wiadomości dla Hiszpana, który nie jest nawet średnim zawodnikiem.
Nie wyróżnia się z w żadnej z płaszczyzn w mma.
Gabor go znokautuje.

Z przyszło tygodniowego FEN 30 mam dla was dwa typy:

Pierwszy z nich to Łukasz Charzewski(1.30) jest to zawodnik który powinien się juz bić o pas z Chińczykiem, nie dostał tej walki.
Zamiast niej dostał rywala którego juz raz 2
5 roku temu pokonał Mansura Abdurzakhova.
Łukasz to bardzo dobry zapasnik, który właśnie tymi zapasami wygrał 1 walkę.
Od tamtej pory Łukasz zanotował 6 bardzo mocnych zwycięstw z dobrymi rywalami( min Formela,Błezień,Stanek).
Gdzie jego rywal tylko 3 zwycięstwa z bardzo średnimi rywalami.
Większy progres zaliczył tym samym Łukasz.
Spodziewam się zapasniczej dominacji Harrego i jego zwycięstwa.

Drugi typ to: Robert Bryczek(1.22) w walce o pas wagi półśredniej z Virgillu Frasineacem.
Bryczek to top tej wagi w Polsce. Jego rywal to żart ze strony Prezesa FENu.
Bryczek w każdej płaszczyźnie jest lepszy.
Nie będę się tu rozpisywał bo jest to missmatch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Miałbym prośbę czy mógłby ktoś oszacować szanse w jutrzejszej walce Aaron Khalid - Mick Stanton na gali Cage Warriors Fighting Championship?
Druga prośba do expertów od mma , gala Babilon MMA już jutro. Interesuję mnie starcie Filip Stawowy vs. Marcin Kalata. Ktoś ma pojęcie jak ta walka mogłaby wygładać i kto ma większe szanse ? z góry dzięki za każda opinie
 
Ostatnia edycja:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BRAVE CF 42

Interesującym zestawieniem w dywizji koguciej podczas dzisiejszego Brave CF 42 w Bahrajnie będzie pojedynek miejscowego Hamzy Kooheji z Walijczykiem Aidanem Jamesem. Dużym faworytem buków jest zawodnik z Bahrajnu, jednak widzę tutaj kilka argumentów po stronie jego rywala. Przede wszystkim James będzie tutaj dysponował zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi, patrząc na pojedynki obu zawodników to właśnie Walijczyk wydaje się być zawodnikiem bardziej ruchliwym i przede wszystkim lepszym na nogach, sporo pojedynków amatorskich i zawodowych kończąc przed czasem. Hamza to nie jest typ finiszera – zaledwie dwie walki na zawodowstwie wygrał przed czasem. Nie wydaje mi się, żeby reprezentant Bahrajnu zwyciężył tu na punkty – nie ma co ukrywać, że ma przeciętne zapasy, na nogach prawdopodobnie będzie przegrywał wymiany z Walijczykiem, a w parterze może być różnie. Aidan ma na koncie klasowe zwycięstwo w pierwszej rundzie przez poddanie z dużo lepszym niż na to wskazuje jego rekord Fransem Mlambo. Po takim kursie nie sposób w to nie wejść i ja próbuję za średnią stawkę, licząc na udane wejście w kolejny ciekawy weekend z MMA. Jeszcze na koniec widać spore ruchy u bukmacherów rosyjskich, na ten moment mamy już kursy w okolicach 2.2 na Jamesa więc widzę tutaj spore value i atakuję ten bet bez dwóch zdań.

Hamza Kooheji – Aidan James 2.75 OSZUSTWO I TYLE W TEMACIE

betsson
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Dziś mamy galę Babilon MMA 15 i widzę 3 walki ze sporym (moim zdaniem) value. Odnośnie walki wieczoru nie będę się rozpisywał- wystarczy przesłuchać krótki wywiad z Danielem Rutkowskim, dostępny TUTAJ- w którym to mówi otwarcie że nie jest przygotowany do walki i krótko mówiąc to był zły pomysł że ją wziął. A rywal sporo wyższy i z rekordem 9-3 to Daniel wcale nie musi tego wygrać. Gram też na wygraną Róży Gumiennej na punkty, pisałem o niej jakiś czas temu że to naprawde mocne nazwisko i bardzo dobra zawodniczka K1 i z pewnością Babilon widzi w niej duży potencjał ale tutaj rywalka wcale nie jest łatwa- Magdalena Rak to poniekąd następczyni Gumiennej w K1, też odnosiła sukcesy ale wobec tego że obie o parterze nie mają zbytnio pojęcia i do tego są naprawde mocne fizycznie zakładam że walka będzie rozstrzygnięta na punkty. Gram również na szybką wygraną Michała Piwowarskiego- to utytułowany zawodnik BJJ więc jest świetnym parterowcem, który na co dzień ćwiczy w szczecińskich Bersekerach, w przygotowaniach do walki pomagał mu m.in Michał Materla. Jego rywalem będzie Filip Toe- to taki 'mały grubasek'- przy wzroście 183 cm wniósł na wagę 119 kg a pewnie waży jeszcze wiecej bo tutaj mieliśmy limit 120 kg więc musiał zbijać (Piwowarski 101 kg).. Rekord wprawdzie 5 wygranych / 3 porażki ale z tego dwie bardzo szybkie. Wydaje mi się że plan Piwowarskiego będzie prosty, obali grubaska i skończy go w parterze.

Rene Runge @4,85 Niemiec zagrożenia nie stanowił ale pełen dystans przewalczył
Róża Gumienna na punkty @3,25 Róża w 1 rundzie udusiła rywalkę...
Michał Piwowarski w 1 rundzie @3,00 Skończył rywala dopiero w 2 rundzie :(
STS





 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Dziś mamy galę Babilon MMA 15 i widzę 3 walki ze sporym (moim zdaniem) value. Odnośnie walki wieczoru nie będę się rozpisywał- wystarczy przesłuchać krótki wywiad z Danielem Rutkowskim, dostępny TUTAJ- w którym to mówi otwarcie że nie jest przygotowany do walki i krótko mówiąc to był zły pomysł że ją wziął. A rywal sporo wyższy i z rekordem 9-3 to Daniel wcale nie musi tego wygrać. Gram też na wygraną Róży Gumiennej na punkty, pisałem o niej jakiś czas temu że to naprawde mocne nazwisko i bardzo dobra zawodniczka K1 i z pewnością Babilon widzi w niej duży potencjał ale tutaj rywalka wcale nie jest łatwa- Magdalena Rak to poniekąd następczyni Gumiennej w K1, też odnosiła sukcesy ale wobec tego że obie o parterze nie mają zbytnio pojęcia i do tego są naprawde mocne fizycznie zakładam że walka będzie rozstrzygnięta na punkty. Gram również na szybką wygraną Michała Piwowarskiego- to utytułowany zawodnik BJJ więc jest świetnym parterowcem, który na co dzień ćwiczy w szczecińskich Bersekerach, w przygotowaniach do walki pomagał mu m.in Michał Materla. Jego rywalem będzie Filip Toe- to taki 'mały grubasek'- przy wzroście 183 cm wniósł na wagę 119 kg a pewnie waży jeszcze wiecej bo tutaj mieliśmy limit 120 kg więc musiał zbijać (Piwowarski 101 kg).. Rekord wprawdzie 5 wygranych / 3 porażki ale z tego dwie bardzo szybkie. Wydaje mi się że plan Piwowarskiego będzie prosty, obali grubaska i skończy go w parterze.

Rene Runge @4,85
Róża Gumienna na punkty @3,25
Michał Piwowarski w 1 rundzie @3,00
STS





Tak wysokiej klasy zapasnik jakim jest Rutek takiego ogórka jak Runge to z zamkniętymi oczami porobi.
Kto obejrzał chociaż jedną walkę tego runge widział że jest słaby.
Z Amato też wziął walke na szybko a wygral bardzo pewnie.
Rutek nawet stojke do walki bokserskiej podszkolil.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
OKTAGON 16

Na karcie walk Oktagonu 16 w Brnie zobaczymy aż dwanaście pojedynków, a jednym z ciekawszych będzie bez wątpienia starcie młodziutkiego Jakuba Tichoty z bardziej doświadczonym na zawodowstwie Denisem Tripsanskym. Kursy idealnie odzwierciedlają to zestawienie – po jednej stronie mamy Tichotę, bez wątpienia utalentowanego zawodnika ze sporą liczbą wygranych na amatorstwie, po drugiej zaś obytego już z Oktagonem Słowaka, który jednak ostatnie pojedynki przegrywał. Przeanalizowałem sobie mocno walki obu fighterów i idę tutaj w kierunku Tripsansky’ego. Słowak to uznana firma na tym rynku, świetnie zaprezentował się w Oktagonie Underground, gdzie dotarł do finału turnieju przegrywając po dobrej walce z utytułowanym kickbokserem Marco Novakiem, ostatnia walka z Le Sy pod zdecydowaną kontrolą aż do czasu nokautu w trzeciej rundzie. Tichota w debiucie z przeciętnym Michalem Konradem wyglądał słabiutko, dając się dominować w każdej płaszczyźnie, jednak wyciągnął ostatecznie poddanie. Pomimo słabszych warunków fizycznych według mnie to Tripsansky będzie rozgrywał tę walkę w swoim stylu na nogach, niezły zapaśniczo, jedyną płaszczyzną, w której Tichota może zagrozić Denisowi jest parter i to zapewne jedynie z pleców. Fizycznie Słowak powinien dominować, ma tutaj otwarte wszelkie furtki ku wygranej i jeśli wejdzie w ten pojedynek z dobrym gameplanem to nie ma opcji, żeby nie poradził sobie z młodszym i mniej doświadczonym Tichotą.

Jakub Tichota – Denis Tripsansky 1.85

bet-at-home
 
Ostatnia edycja:
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
BELLATOR 247

Po wypadnięciu Paula Daleya ze starcia z Derekiem Andersonem nowym main eventem gali Bellator 247 został pojedynek kobiet – były pretendentka do pasa mistrzowskiego kategorii muszej Brytyjka Kate Jackson zmierzy się z utytułowaną kickbokserką Denise Kielholtz. Może już bez zbędnego rozpisywania (gala startuje o 19) skupię się na mojej faworytce do wygrania tej walki, czyli Kielholtz. Holenderka powinna zdecydowanie dyktować warunki tego pojedynku – jeśli chodzi o stójkę będzie bezwzględnie lepsza, co prawda jest niższa, jednak zasięg ramion bardzo zbliżony. Kielholtz posiada background z judo, w poprzednich walkach w parterze wyglądała bardzo dobrze, trzy z pięciu pojedynków dla Bellatora wygrywając przez poddania. Jackson oczywiście aspirowała do tytułu, jednak w starciu z Ilimą-Lei MacFarlane została zdeklasowana na pełnym dystansie, zawodniczka doświadczona i bardzo obita, jednak mająca swoje najlepsze lata chyba już za sobą. U polskich buków kursy sporo słabsze, ja złapałem taką linię i aż żal tego nie zagrać, tym bardziej, że w moich oczach to jednak Holenderka ma więcej do zaoferowania w tym pojedynku. Kielholtz wygrywając najprawdopodobniej dostanie title shota, co jest również na rękę organizacji, stawiam tutaj na „Miss Dynamite”.

Kate Jackson – Denise Kielholtz 2.20

pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FEN 30: LOTOS Fight Night WROCŁAW

EjUev0LXgAATGkP.jpg

Walka wieczoru
-77 kg, MMA: Robert Bryczek - Virgiliu Frasineac
walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej

Co-main event
-77,0 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki - Dominik Zadora

walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej w K-1

Karta główna
-70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski - Mansur Abdurzakov
OPEN, MMA: Szymon Bajor - Tassilo Lahr
-56,7 kg, MMA: Anita Bekus - Izabela Badurek
-93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz - Saeed Younsi
+95 kg, K-1: Michał Turyński - Cyril Cereyon
-80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek - Oktawian Olejniczak
-61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak - Rafał Statkiewicz
-52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka - Hanna Gujwan

źródło: polsatsport.pl
 
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Ciekawe typy o wyższym kursie ode mnie to: ( Kursy FORTUNA)
Bryczek przed czasem (1.45) po wczesnym ważeniu zobaczyłem zdjęcie Frisenaca on nawet formy na te walkę nie zrobił, potwierdziło to tylko jaki to jest ogór
Mamy walkę o pas 5x5 wątpię żeby Frasineac wytrzymał z Bryczkiem w sztos formie 25min.

Poniedziałek przed czasem (2.25).
Poniedziałek ma być nowa gwiazda FENu, nowy rywal Olejniczak wziął te walke niedawno, wziął ją w catchweight.
Ten catchweight wpłynie pozytywnie na Poniedziałka.
Jest to bardzo dobry stojkowicz i parterowiec zarazem.

I warto jeszcze zagrać Charzewskiego na punkty (2.50).
Rewanż z Abdurzakhovem zapowiada się wybornie.
Widzę w nim decyzję na korzyść Harrego, ale jest z tych trzech podanych typow najmniej pewny, pierwszą dwójkę polecam jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
Do góry Bottom