>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Walka wieczoru:
205 lbs.: Rashad Evans pok. Quintona Jacksona przez jednogłośną decyzję, 30-27, 29-28, 30-27
I znów przyszło mi się bać o Rashada. Dwie pierwsze rundy rozegrał perfekcyjnie. Wjechał w Rempydza jak w masełko, częstując go piekielnie mocnym prawym sierpem w szczękę - w tym momencie zdziwiłem się po raz na tym PPV- takim cudem tak podłączony Jackson utrzymał się na nogach. Dużo przytulania przy klatce, ale runda zdecydowanie dla Sugara. W drugiej było również podobnie. Dwie wygrane rundy przez Evansa podobnie jak w ostatnim starciu z Thiago Silvą uśpiły jego czujność. Ostatnie starcie, to ostry atak Jacksona. Mocny cios, obalenie i seria z której jakimś cudem wyszedł Evans. Z każda następną sekundą odzyskiwał siły i mógł skończyć rywala w końcówce. Mimo mocarnego początku w wykonaniu Rampage&#39;a kolejna runda również dla Evansa. To było piękne pięć minut. Kolejnym rywalem Evansa będzie Shogun. Już można zacząć zacierać ręce. ;)
C&#39;mon SUGAR!

03/07/2010 UFC 116
Walka o pas mistrza wagi ciężkiej UFC:
Brock Lesnar (4-1) vs. Shane Carwin (12-0)
Jakieś przemyślenia? : &gt;

Carwin wjechał ostatnio w Mira bez większych problemów rozbijając mu gardę (!) i sięgając po tymczasowy pas wagi ciężkiej. Lesnar to obecnie wielka zagadka. Problemy zdrowotne zrobiły swoje - odpoczywał od octagonu prawie rok. Carwin i jego bilans 12-0 z czego wszystkie zwycięstwa już w pierwszej rundzie (!) - robi wrażenie.
TYP Shane Carwin - kurs 2,5
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Data: 3 lipca 2010
Miejsce: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Brock Lesnar (4-1) vs. Shane Carwin (12-0)
Główna karta:
185 lbs.: Wanderlei Silva (33-10-1) vs. Yoshihiro Akiyama (13-1)
170 lbs.: Chris Lytle (28-17-5) vs. Matt Brown (11-8)
205 lbs.: Stephan Bonnar (11-7) vs. Krzysztof Soszynski (19-9-1)
155 lbs.: George Sotiropoulos (12-2) vs. Kurt Pellegrino (16-4)

Walki w Spike TV:

265 lbs.: Brendan Schaub (5-1) vs. Chris Tuchscherer (18-2)
185 lbs.: Kendall Grove (11-7) vs. Goran Reljic (8-1)
Pozostałe:
205 lbs.: Ricardo Romero (10-1) vs. Seth Petruzelli (12-4)
185 lbs.: Gerald Harris (15-2) vs. Dave Branch (6-0)
170 lbs.: Daniel Roberts (9-1) vs. Forrest Petz (18-7)*
265 lbs.: Karlos Vemola (7-0) vs. Jon Madsen (5-0)


3 lipca w Las Vegas będziemy świadkami najciekawszej jak nie najlepszej gali UFC w tym roku. Zapowiada się naprawdę piękna gala z &quot;Polskim &quot; akcentem. Oprócz tego na żywo będziemy mogli obejrzeć wszystkie walki, ponieważ po raz pierwszy w Polsce transmisję z gali przeprowadzi stacja ORANGE SPORT. Tak więc zacznę od walki wieczoru :
Brock borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przez mononukleozę i zapalenie uchyłków jelita grubego, jego dalsza sportowa kariera stała pod znakiem zapytania. Na szczęście champion wraca do klatki, natomiast jego rywal Shan Carwin odebrał wszelkie szanse i nadzieje na odzyskanie pasa Frankowi Mirowi a teraz pewnie kroczy by odebrać ten pas Lesnarowi. Tak naprawdę nie wiele wiemy o aktualnej formie Lesnara, wiemy tylko tyle, co sam pokaże nam na swoich filmach z treningów, zamieszczanych w Internecie. Czy powrócił do wcześniejszej formy, czy zobaczymy „tamtego” Lesnara? Naprawdę nie mogę się doczekać tego pojedynku. Mimo, że Brock nie walczył prawie rok jest faworytem tej walki. Nie wiadomo jak się zaprezentuje, jak z jego kondycją dlatego Buki trochę przesadzili z kursem, nie doceniają Carwina i dają 2.50 za wygraną ? Szkoda nie spróbować... Wielki rewanż zapowiada nam się bo Stephan Bonnar zmierzy się po raz drugi z Krzysztofem Soszynskim. Pierwsza walka odbyła się na gali UFC 110 i wtedy górą był Krzysiek. Jak będzie tym razem ? Oby Krzysiek zniszczyl Stephena. Mysle, ze jest jednak lepszym zawodnikiem i ma na to obiektywnie bardzo duze szanse. Chlopak jest coraz wyżej w UFC. Niech da świetny show, wygra, a będzie walczył z jeszcze lepszymi zawodnikami - i tego mu życzę. Następny pojedynek który na pewno przyniesie wiele emocji to Wanderlei Silva - Yoshihiro Akiyama. Silva oby pokazał styl walki za jaki go lubię, do przodu, kolana i efektowne zakończenie walki. CroCop wygrał to czemu nie miał by zrobić tego Wanderlei ?
Ogólnie gala wypasiona, jest wielkie zainteresowanie tymi walkami i na bank przyniesie duuuuuużo zysku organizatorom tej gali. Nic innego nam nie pozostaje tylko czekać.... Wrzucam jeszcze zdjęcia Krzysztofa Soszynskiego jeśli ktoś nie wie jak wygląda ;)

 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Jak poinformował portal mmafighting.com Brazylijczyk Wanderlei Silva (MMA 33-10-1) wypadł z rozpiski zbliżającej się wielkimi krokami gali UFC 116. Powodem absencji jest kontuzja żeber, które The Axe Murderer złamał na treningu. Informację tą potwierdził również prezydent UFC Dana White. Póki co, White i spółka jak najszybciej próbują znaleźć nowego przeciwnika dla Yoshihiro Akiyamy (MMA 13-1), który w drugiej walce wieczoru miał zmierzyć się z Brazylijczykiem.​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Już w ten weekend wielka gala UFC. Przygotowania zawodników trwają do walk, a ja obserwuję kursy. Nie będę opisywał wszystkiego od początku, proszę sobie poczytać 2 posty wyżej. Tak więc ja złapałem kurs na Carwina za 2.50 już teraz kurs wynosi 2.21 w tym samy buku co wczesniej. Widać, że buki też zauważyli, że walka nie ma faworyta tak więc możliwe, że w dniu gali kursy już będą w granicach 1.80 na każdego. Jeśli ktoś chce zagrać to już polecam grać. Kurs na Krzysztofa Soszyńskiego dość mały bo tylko 1.47 ale też warto brać. Pozostaje nam czekać jeszcze 3 dni z niecierpliwością.​
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Brock Lesnar pok. Shane’a Carwina przez poddanie ( duszenie trójkątne rękami ), 2:19 runda 2
Główna karta:
185 lbs.: Chris Leben pok. Yoshihiro Akiyamę przez poddanie ( duszenie trójkątne nogami ), 4:40 runda 3
170 lbs.: Chris Lytle pok. Matta Browna przez poddanie ( dźwignia na staw łokciowy ), 2:02 runda 2
205 lbs.: Stephan Bonnar pok. Krzysztofa Soszyńskiego przez TKO ( uderzenia w parterze ), 3:08 runda 2
155 lbs.: George Sotiropoulos pok. Kurta Pellegrino przez jednogłośną decyzję, 30-27, 30-27, 29-28

Walki w Spike TV:
265 lbs.: Brendan Schaub pok.. Chrisa Tuchscherera przez TKO ( prawy sierp i uderzenia w parterze ),1:07 runda 1
205 lbs.: Ricardo Romero pok. Setha Petruzelli przez poddanie ( dźwignia na staw łokciowy ), 3:05 runda 2
Pozostałe:
185 lbs.: Kendall Grove pok.. Gorana Reljica przez niejednogłośną decyzję, 28-29, 30-27, 29-28
185 lbs.: Gerald Harris pok.. Dave’a Brancha przez KO ( slam), 2:35 runda 3
170 lbs.: Daniel Roberts pok. Forresta Petza przez niejednogłośną decyzję, 28-29, 29-28, 29-28
265 lbs.: Jon Madsen pok. Karlosa Vemolę przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
To był piękny main event. Zaczęło się wszystko wg przewidywanego przeze mnie scenariusza - ostry atak Carwina i cofanie się Brocka. Lesnar nie poleciał od razu na dechy ale zbierał srogi łomot, przy klatce gleba i dalsze masakrowanie. Wytrzymały ten nasz wrestlingowy mistrz, łokcie, prawy sierp - twarz Brocka wyglądała jak pizza. Zaczęła się druga runda i Carwin siadł, kardio niestety do najlepszych nie należy - GSP z niego nigdy już nie będzie ???? Obalenie, dojście do pozycji i duszenie, inaczej ta walka nie mogłaby się skończyć, wytrzymałość obu jest wielka, a jeśli chodzi o Lesnara, to wręcz zaimponował mi - wyjść do drugiej rundy z Carwinem, to nie lada wyczyn.
Ciekawa czeka nas przyszłość jeśli chodzi o wagę ciężka. Następnym rywalem Lesnara będzie Cain Velasquez - wielkie bydle, z nokautującym ciosem i dobrymi zapasami - zapowiada się wyśmienicie. A jeśli chodzi o Carwina - jest wstanie skończyć każdego w pierwszej rundzie, może walka z Dos Santosem? Poczekamy ;)

Cała gala jedna z lepszych jakie do tej pory widziałem. Będzie do czego wracać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
snoopdogg nie wiem jak to się stało że Ci ten typ nie wszedł , Carwin miał Lesnara na &quot;na łopatkach&quot; ale nie dokończył dzieła. przez 3 minuty Brock zbierał takie ciosy że ciężko to wytłumaczyć jak on po tym wstał ???? Fajnie powiedział komentator że Carwin potrzebuje jednej bomby która zgasi światło Lesnara. Walka sama w sobie świetna , pełna dramaturgii zwrotów akcji i bardzo ładnego zakończenia. Bardzo ładnie wyłapałeś kurs na Carwina a brakowało mniej niż mniej ???? ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Nie trzebabyło nic łapać z kursów bo Lesnar jest tylko faworyzowany i zawsze sa &quot;kosmosy&quot; na jego przeciwników.Kto widział wcześniejsze walki Carvina to wie na co go stać.Wczoraj brakło mu sił.Nigdy nie byłem zwolennikiem takich zawodników jak Lesnar bo to taka sama &quot;pała&quot; jak i Pudzian.Szkoda mi tego Carvina i myslę że pewnie będą chcieli doprowadzic do rewanzowej walki bo na ten czas to chyba tylko on może zagrozić powazniej temu pustakowi Lesnarowi co pokazał w nocy.odrobiny szczescia zabrakło.
A te &quot;łokietki&quot; to piekne były ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Świetna gala, dużo emocji, krwi i naprawdę dobre pojedynki. Najbardziej mi się podobała walka Krzysztofa Soszyńskiego z Stephanem Bonnarem, ale nie dlatego bo Polak walczył tylko dlatego, że to była świetna walka. Oboje cały czas do przodu, zero defensywnego stylu, dużo ciosów, krwi i emocji. Szkoda, że Krzysztof przegrał bo naprawdę dobrze walczył i mógł spokojnie wygrać ten pojedynek, zabrakło trochę szczęścia i kondycji. Bonnar dostał tyle razy, że dziwiłem się, że jeszcze nie padł. Jedno uderzenie kolanem spowodowało, że to on właśnie wygrał ten pojedynek, tak więc mamy remis 1-1 raz górą był Soszyński teraz Bonnar. Co do walki wieczoru naprawdę szkoda Carwina bo mógł zakończyć ten pojedynek już w pierwszej rundzie, miał na deskach Lesnara i może za bardzo uwierzył, że walka już jest dla niego wygrana. Obawiał się parteru Broka i unikał go za wszelką cenne ale w drugiej rundzie zabrakło sił i musiał uznać wyższość Lesnara. Walka mogła się podoba bo oboje dobrze walczyli. Bardzo mi się podobało, że praktycznie w każdej walce zawodnicy szanują swojego przeciwnika, jak zaczynali 2 rundę zawsze było &quot;piątka&quot; z przeciwnikiem i to mi się podoba, że w takim sporcie walki jednak ludzie się szanują. Gala bardzo udana i czekam na następny pojedynek Carwina bo wywarł na mnie naprawdę dobre wrażenie, może rewanż ? Na pewno chciał bym taką walkę obejrzeć po raz drugi.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ze stwierdzeniem że obaj walczyli świetnie może ciut bym się nie zgodził bo Lesnar w pierwszej rundzie po za może dwoma ciosami i próbą obalenia nic nie pokazał , jedynie głęboką defensywę i cholerenie mocną szczękę. W drugiej rundzie wykorzystał zmęczenie Shena i go udusił ???? choć sam moment dojścia do duszenia bardzo ładny. Nie mniej jednak walka bardzo fajna i właśnie to o czym wspominał snoopdogg , że walka toczona była ostro ale z zachowaniem takiej kultury sportowej. Przed drugą rundą Brock fajnie się uśmiechnął do Shena i gdy wychodzili do II rundy piątka i ogień znowu na garście. Tak powinno być zawsze ! I jeszcze schlebianie sobie po walce w wywiadach. Nie jeden by cwaniakował.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
&quot;Pudzian&quot; poznał swojego kolejnego rywala

Już w październiku Mariusz Pudzianowski może ponownie walczyć w MMA. Jak twierdzi dyrektor agencji Moosin, Corey Fischer ma już wybranego rywala dla &quot;Pudziana&quot;. Oprócz niego walczyć ma również Tim Sylvia.

Rywalem Polaka ma być Kimbo Slice. Jest to zawodnik, który do MMA trafił z ulicznych walk, które przyniosły mu popularność dzięki serwisowi YouTube. W maju tego roku Slice przegrał z byłym zawodnikiem NFL Mattem Mitrione, co kosztowało go usunięcie z organizacji UFC przez Dana White. &quot;Pudzian&quot; po dwóch zwycięstwach w MMA przegrał w swojej ostatniej jak dotąd walce z Timem Silvią.
- Chciałbym powiedzieć, że walka Kimbo – Pudzian jest niedaleko finalizacji, ale pracujemy ciągle nad tym, aby doszła do skutku – powiedział Fischer. Od razu zaznaczył, że walka miałaby się odbyć w Chicago. – Chicago to miejsce z największym polskim rynkiem w Ameryce. Będziemy mieli Pudzianowskiego, ale zamierzamy mieć również zawodników z całego świata. Moosin nie jest agencją tylko organizującą amerykańskie walki – dodał Fischer.




Jeśli to prawda to współczuje Mariuszowi :grin: Kariery to on raczej w Stanach nie zrobi jeśli będzie od razu walczył z takimi zawodnikami. Tim Silva jeśli nie miał problemu z pokonaniem Pudzianowskiego tym bardziej Kimbo tego problemu mieć nie będzie. Bardzo dobrze wyszkolony technicznie jeśli chodzi o boks, piekielnie mocne uderzenie.... i to wystarczy na Mariusza. Naprawdę nie wiem po co Pudzianowi jest ta walka potrzebna, przecież tam może być ciężki nokaut przed którym wybronił się już w walce z Silvą. On chyba dla kasy to robi.... Może podpisał kontrakt na kilka walk z tą organizacją, ale to był chyba jego największy błąd w karierze. Za bardzo przeliczył się co do swoich umiejętności. Obym się mylił i żeby Mariusz pokazał, że &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; Podobno ostro trenuje w USA, może czegoś go nauczą ale nie da się nadrobić takiej zaległości w kilka miesięcy choć do walki zostało parę miesięcy. Tak czy inaczej Kimbo jest faworytem i daje mu 95% szans na wygraną w tej walce.​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie wychwalałbym tak Kimbo, jest słaby na MMA co pokazały jego walki, a jego &#39;technika&#39; na ulice to wystarczy wiadomo, Mariuszowi też by wystarczyła
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Kimbo słaby jest na UFC, a Mariusz słaby jest nawet na KSW taka jest różnica między nimi. Nie ma co porównywać techniki Pudziana z Kimbo bo jaką technikę ma Pudzianowski ? On nie ma w ogóle techniki i pokazał na co go stać, ze starym i wolnym Silvą. Kimbo dobry balans ciała, mocne uderzenie i technika bokserska ( każdego kogo powalał nawet w pierwszej walce w UFC padał po uderzeniu ręką --&gt; sierp lub podbródek) tak więc widać, że te ciosy ma wyuczone i dobrze opanowane czego nie można powiedzieć o Mariuszu.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Jeju jeju co ja tu widzę ???? jeszcze nie tak dawno 95% społecznosci po walce Pudziana z Najmanem koronowało Mariuszka na mistrza UFC co i on sam zapowiadał a teraz nie dajecie mu szans z ulicznym wojownikiem KIMBO????hahahaha No brawo brawo ludzie lepiej późno niz wcale.Czekam czekam juz na ta walkę i mam nadzieje ze nie wycykorzy pan Mariusz jak z Nastulą.Osobiscie miło mi bedzie ogladać jak Kimbo bedzie ustawiał Dominatora w ringu ????
APEL DO MARIUSZA :
Otrząśnij się chłopie i znajdz sobie inne zajecie bo w MMA nic nie osiagniesz
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Federacja KSW informuje, ze w gościnnych progach hotelu “Hyatt” właściciele KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski spotkali się z potencjalnym zawodnikiem, który zasili szeregi walczących podczas jednej z najbliższych edycji zawodów “Konfrontacji Sztuk Walki”. Rosyjski wojownik MMA, Aleksander Emelianenko przybył do Warszawy na specjalnie zaproszenie pomysłodawców KSW. Rozmowy z bratem słynnego Fedora przebiegały w atmosferze przyjaźni. Było poważnie, konkretnie, ale nie brakowało również żartów i uśmiechów.
Obie strony po zakończeniu spotkania nie kryły zadowolenia, że udało się porozumieć w sprawie występu Emelianenko na ringu KSW. – Jesteśmy z Aleksandrem po słowie i możemy zdradzić, że już niebawem fani wszechstylowej walki wręcz będą mogli oglądać jego umiejętności na KSW – zdradzają Lewandowski i Kawulski.

źródło:mmarocks
Świetna informacja dla fanów KSW, coraz to większe gwiazdy będą walczyły w Polsce. Jednak mam nadzieję, że nie chodziło o przeciwnika dla Mariusza Pudzianowskiego bo pojedynek nie był by długi ;) Może Nastula i rewanż z Aleksandrem ? Czemu nie. Może Olivia który zaprezentował się całkiem dobrze na turnieju bo tylko oni mogą zagwarantować nam emocję w walce z Emilianienko. Jestem bardzo ciekawy kto będzie przeciwnikiem Aleksa, może na tej samej gali powalczy Pudzian z Butterbeanem który naśmiewa się z Polaka? Fajna gala zapowiada się i widać, że właściciele KSW nie żałują kasy i sprowadzają naprawdę dobrych zawodników. Zobaczymy co z tego wyjdzie...​
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Paweł Nastula - zapraszam Pudziana na lekcję 3 września do Łodzi
http://www.fightsport.pl/latest/pawel-nastula-zapraszam-pudziana-na-lekcje-3-wrzesnia-do-lodzi.html

Organizatorzy Gali Fighters Arena Łódź mieli okazję obserwować wczoraj trening Pawła Nastuli w jego klubie w Warszawie. Wybrane zdjęcia z tej wizyty mogą Państwo obejrzeć na stronie Gali w zakładce ‘Biuro Prasowe’. Paweł po treningu powiedział: „Dzień po konferencji prasowej zacząłem ostre treningi. Mam w klubie wspaniałych sparing partnerów, więc myślę, że będę należycie przygotowany na 3 września. Czekam już tylko na nazwisko przeciwnika (śmiech)”.
Odniósł się także do ostatnich doniesień medialnych: „Doszły do mnie wczoraj także informacje, że Mariusz Pudzianowski nie doczekał się jednak Aleksandra Emelianenko na przeciwnika, a ‘Butterbean’ też nie jest pewny! Dziwne zachowanie… Najpierw wyzwał samego Fiodora na pojedynek, potem wydzwaniał do mnie przez pół roku chcąc ze mną walczyć w maju lub wrześniu, a następnie nagle wycofał się. Według słów właścicieli KSW - podobno Pudzian dostał rozwolnienia na myśl o walce ze mnę, więc zażądał pisemnie, aby KSW nie wpuściło mnie na hale podczas jego walki oraz podłożyło kolejnego kelnera na przeciwnika. Potem ubrano to PR’owo, że Pudzian - najsilniejszy Polak świata - nie życzy sobie by Paweł Nastula ogrzewał się w jego medialnym blasku.... Cóż mogę powiedzieć… to jest cyrk i jaja z kibiców, ja nie chcę brać w tym udziału. Fiodor mógłby zrobić Pudzianowi krzywdę, zaś walkę ze mną na pewno chcieliby obejrzeć Polscy kibice. Póki do tego nie dojdzie - zapraszam serdecznie Mariusza do Łodzi już 3 września na galę organizowaną przez Klub Sportów Walki KICK FIGHTERS w Atlas Arenie.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Showtime
Orientujecie się czy u jakiegokolwiek buka można obstawiać gale holenderskiej organizacji Showtime? K-1 kiedyś było u bet-at-home, ale rzadko. Z tego co widze to K-1 jest juz na wykonczeniu. Jezeli ktos sie orientuje to prosze o pomoc.
 
Do góry Bottom