>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
w weekend będziemy świadkami 109 gali UFC
Walka wieczoru to randy vs Mark. Jak dla mnie zwycięży Randy Couture, który lepiej znosi trudy starości. Ma lepsze cardio, więcej siły i umiejętności. Oczekuje dobrej walki choć nudnej dwóch zapaśników. Randy na to chwilę lepiej się prezentuje, ma własną szkołe walki i ciągle jest niebezpieczny dlatego jego biorę w ciemno. W innej ciekawej walce Nate Marquardt wykona kolejny krok w walce o pas pokonując Chaela Sonnena. Były mistrz WEC nie będzie miał nic do powiedzenia w tej walce. Gala słabo obsadzona według mnie no ale da się złożyć małe AKO które wejdzie na pełnym luzie:
Nate Marquardt - Chael Sonnen
typ: 1
kurs: 1.26
Randy Couture - Mark Coleman
typ: 1
kurs: 1.24

ako:1.56
 
Baqu 698,5K

Baqu

Forum VIP
Booooooooooooooooooooom ! wielka informacja dla fanów Kimbo !!!
( ciekawe czy znowu będzie tak śmiesznie jak ostatnio ;-) )


MMA. Na UFC 113 Kimbo kontra Mitrione



Podczas gali UFC 113 dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze ciężkiej. Zmierzą się w nim były zawodnik futbolu amerykańskiego Matt Mitrione (1-0) oraz Kevin Ferguson (4-1), znany bardziej z internetowych potyczek ulicznych jako Kimbo Slice. O pojedynku poinformował prezydent organizacji UFC Dana White.

Przyszli przeciwnicy doskonale znają się z dziesiątej edycji &quot;The Ultimate Fighter&quot;. Trenerem Kimbo był Rampage Jackson, a trenerem Matta Rashad Evans. Kimbo w swojej ostatniej walce pokonał Houstona Alexandra i tym samym zanotował pierwsze zwycięstwo w UFC, zaś Mitrione w swoim debiucie w MMA pokonał Marcusa Jonsa przez KO.



Głównym wydarzeniem majowej gali w Montrealu będzie walka o tytuł kategorii półciężkiej, w którym już po raz drugi twarzą w twarz staną Lyoto Machida (16-0) i Mauricio &quot;Shogun&quot; Rua (18-4).

Plan gali UFC 113:

Lyoto Machida vs Mauricio &quot;Shogun&quot; Rua (o pas wagi półciężkiej)

Paul Daley vs Josh Koscheck

Marcus Davis vs Jonathan Goulet

Kevin &quot;Kimbo Slice&quot; Ferguson vs Matt Mitrione

Alan Belcher vs Patrick Cote

Jeremy Stephens vs Sam Stout

T.J. Grant vs Johny Hendricks
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do zblizajacej sie gali to moje typy:
Couture - Coleman 1 @ 1.25✅
Co tu duzo pisac, staruszki na oktagonie, Couture jest zdecydowanym faworytem nie powinien.
Thiago - Swick 1 @ 2.93✅
Tutaj troche ryzyko, Thiago moim zdaniem nie stoczyl az tak zlego pojedynku ostatnio, chociaz skoro przegral to tez nie jest bez winy. Z drugiej strony Swick ostatnio też nie zablyszczał. Dla mnie dosc wyrownany pojedynek wiec kurs zawyzony.
Z kolejnej gali podoba mi sie:
Velasquez - Nogueira 2 @ 1.909
Podoba mi sie styl walki i efektywnosc Minotaura, sporo czasu do tego pojedynku (o ile sie nie myle 20ego) ale mysle kursy moga spasc
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
UFC 109 WYNIKI
Randy Coture poddał Mark Coleman (duszenie zza pleców) R2
Chael Sonnen pokonał Nate Marquardt przez decyzę
Paulo Thiago poddał Mike Swick (D&#39;arce Choke) R2
Demian Maia pokonał Dan Miller przez decyzję
Matt Serra pokonał Frank Trigg TKO (GnP) R1
Mac Danzig pokonał Justin Buchholz przez decyzję
Melvin Guillard pokonał Ronnys Torres przez decyzję
Rob Emerson pokonał Phillipe Nover przez decyzję
Phil Davis pokonał Brian Stann przez decyzję
Chris Tuchscherer pokonał Tim Hague większościową decyzję
Joey Beltran pokonał Rolles Gracie TKO (GnP) R2
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Main Event:
Antonio Rodrigo Nogueira (32-5-1) vs. Cain Velasquez (7-0)
Main Card:
Wanderlei Silva (32-10-1) vs. Michael Bisping (18-2)
Joe Stevenson (31-10) vs. George Sotiropoulos (11-2)
Keith Jardine (21-6-1) vs. Ryan Bader (10-0)
Mirko Filipovic (25-7-2) vs. Ben Rothwell (30-7)
Preliminary Card:
Elvis Sinosic (8-11-2) vs. Chris Haseman (20-16)
Krzysztof Soszynski (18-9-1) vs. Stephan Bonnar (14-6)
James Te Huna (12-4) vs. Igor Pokrajac (21-6)
Chris Lytle (27-17-5) vs. Brian Foster (13-4)
C.B Dollaway (9-2) vs. Goran Reljic (8-0)
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Gala fajnie obsadzona no i oczywiście taki mały plusik bo na tej gali zobaczymy Polaka Krzysztofa Soszynskiego. Fajnie mieć 2 fajterów z Polski bo wiadomo Tomasz Drwal również walczy w UFC. Może kiedyś zobaczymy ich walczących razem. Co do gali, wielkie powrót Wanderleia Silvy i CroCopa Filipovica. Mogę jedynie powiedzieć, że Wanderlei jest faworytem bukmacherów ale on od jakiegoś czasu nie prezentuje formy która by wskazywała, że może znów zacząć wygrywać. Myślę, że warto zagrać na Bispinga po kursie 2,10 choć widzę, że kurs zmalał bo był ponad tydzień temu 2,50.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Silva też wydaję mi się pewnym typem .Tu przygotowania do walki http://www.youtube.com/watch?v=atEYRvTD5Dg&amp;amp;feature=player_embedded#.Tutaj ciekawostka http://www.youtube.com/watch?v=ydO5ZkPirM8&amp;amp;feature=player_embedded

Michael Bisping (MMA 18-2, UFC 8-2)
Wanderlei Silva (MMA 32-10-1, UFC 2-5)

Wanderlei myślę że jak napocznie Anglika to nie odpuści,w UFC jakoś super mu nie idzie ale wiadomo jaki to jest zawodnik nie odpuści nikomu.Oczekuję że Silva pokaże co potrafi a potrafi wiele.


http://www.youtube.com/watch?v=S8c1639KTeg&amp;amp;feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=pi77UUF3sNo&amp;amp;feature=PlayList&amp;amp;p=776D8970CB8A5649&amp;amp;playnext=1&amp;amp;playnext_from=PL&amp;amp;index=15

Strasznie dużo linków dałem a mało tekstu ale co tu się więcej rozpisywać.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A wiec, dziwi mnie lekki wzrost kursow na veterana Nogueire.
Velasquez - Nogueira 2 @ 2.02⛔
Ładny kursik bo ja bym faworyzował tutaj Minotaura. Moim zdaniem Velasquez nie ma przewagi nad Antonio, raczej obaj beda chcieli sprowadzic walke do parteru, poniewaz Nogueira ma dobry boks, ale nie na tyle zeby powalic rywala. Pierwsza runda moze byc nudniawa, w stojce, gdzie raczej Velasquez nic ciekawego nie pokaze, a Rodrigo mysle bedzie kontrolowal sytuacje ale bez znaczacych ciosow, od 2 rundy powinni dojsc do wniosku, ze trzeba to zakonczyc w inny sposob i walka przeniesie sie do parteru, gdzie z wiadomych powodow Brazylijczyk ma spora przewage.
Dla mnie Nogueira win by submission.

Silva - Bisping over 2.5 rundy @ 2.24
✅
Co do Silvy z Bispingiem, raczej Wanderlei powinien to wygrac, lecz taki kurs 1.6 nie jest zbyt oplacalny moim zdaniem, nie wydaje mi sie zeby mial taka znaczaca przewage, jak bedzie, oczywiscie sie okaze. Wydaje mi sie ze obaj spokojnie dotrwaja do 3 rundy, a moim zdaniem sedziowie beda musieli wybrac zwyciezce po ostatniej rundzie i win Silva.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Nie zgodzę się Panowie z Wami z tym, że Silva to pewny typ. Po przejściu z pride do UFC nie prezentuje takiego poziomu co kiedyś.On idzie na wymianę, do przodu zapominając czasami o obronie i to może go zgubić. Ludziom podobają się takie walki dlatego jest komercyjny w Stanach. Bardzo lubię tego zawodnika i chciałbym żeby wygrał ale... walczy za bardzo chaotycznie jak dla mnie choć jego parter jest dobry bo wiadomo jest brazylijczykiem. Jego warunki fizyczne nie są zbyt dobre bo mierzy tylko 180 cm więc nie jest wysokim facetem choć Bisping też do takich nie należy. Ja się skłaniam ku Michaela jak będzie przekonamy się. Bardziej pewnym typ od Wanderleia jest Krzysztof Soszyński. Jemu naprawdę przepowiadają karierę i musi taką walkę wygrać jeśli chce się walczyć z najlepszymi.
 
Baqu 698,5K

Baqu

Forum VIP
UFC 110: Nogueira vs Velasquez – wyniki

Walka wieczoru:

265 lbs.: Cain Velasquez pok. Antonio Rodrigo Nogueirę przez KO, 2:20 runda 1

Główna karta:

185 lbs.: Wanderlei Silva pok. Michaela Bispinga przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
155 lbs.: George Sotiropoulos pok. Joe Stevensona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
205 lbs.: Ryan Bader pok. Keitha Jardine’a przez KO ( lewy hak ), 2:10 runda 3
265 lbs.: Mirko Filipovic pok.. Anthony’ego Perosha przez TKO ( rozcięcie ), 5:00 runda 2

Pozostałe:

205 lbs.: Krzysztof Soszynski pok. Stephana Bonnara przez TKO ( rozcięcie ), 1:04 runda 3
170 lbs.: Chris Lytle pok.. Briana Fostera przez poddanie ( dźwignia na kolano ), 1:41 runda 1
185 lbs.: C.B. Dollaway pok. Gorana Reljica przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
205 lbs.: James Te Huna pok. Igora Pokrajac przez TKO ( uderzenia ), 3:26 runda 3

&quot;to became a legend you must be a legend&quot;

Moim zdaniem gala udana, bylo co ogladac w pojedynku Wandy przez trzy rundy, w pojedynku Krzyska ( ciekawe czy bedzie re-match ze względu na okoliczności ) bardzo konkretne ciosy padały i również ciekawie mi się ją oglądało. Szkoda, że finałowa walka nie zeszła ani razu do parteru ale przecież nie można mieć wszystkiego ????

p.s.
jakby ktos nie wiedzial ( ja nie widzialem ) nickname Soszyńskiego to &quot;The Polish Experiment&quot; : &gt;

wyniki za mmarocks
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jednak mieliście rację, Wanderlei wygrał choć walka była wyrównana i trudna do typowania. Jednak szacun za decyzję i myślę, że kierowaliście się jego formą a nie nazwiskiem i filmikami z youtube ;) Cieszy postawa Krzysztofa który wygrał kolejną walkę. Jestem ciekaw kiedy dzadzą mu przeciwnika z najwyższej półki. Czekam na następne walki z jego udziałem no i oczywiśćie na walkę Tomasz Drwala bo to mojego kumpla kolega więc bardziej mu kibicuje :cool:
 
simons 646

simons

Forum VIP
O ile walka Wanderleia patzrac na sam przebieg i 1 runde (wiecej jeszcze nie obejrzalem) poszla tak jak myslalem, czyli zwyciestwo Silvy po 3ciej rundzie, to Minotauro troche dal ciala ... Velasquez az tak mocno go tam nie uderzal ... ale juz nie jego najlepsze lata na walke i szkoda. Szkoda tez ze walka nie poszla do parteru.

Co do Krzysztofa to nie jestem jakos wielce zaskoczony (pozytywnie) ... przewazal w walce, ale zwyciestwo troche &quot;z dupy&quot; bo nei dosc ze lekarz przerwa walke z powodu rozciecia, to bylo to przypadkowe rozciecie glowa ... wiec ogolenie patrzac wygral przez przypadek. Poza tym moim zdaniem nieciekawie wygladaly te jego &quot;nurkowania&quot; na poczatku rundy, czyli glowa na dol i do przodu wyma****ac rekoma, bynajmniej tak to wygladalo, chociaz nie powiem zeby nie bylo skuteczne ???? (w tym przypadku) i pod koniec 1 czy 2 rundy juz nie pamietam mial nieciekawa sytuacje na parterze, ale na szczescie runda sie skonczyla. Ogolem fajnie ze wygral, przewazal, ale szalu nie bylo IMO

Obejrze reszte walk mozecos dopisze ;) ale gala z tych paru walk co obejrzalem bo jeszcze nie bylo czasu na wszystkie, musze powiedziec udana
 
Baqu 698,5K

Baqu

Forum VIP
Mir mówi, że chce aby Lesnar umarł w oktagonie...

bardzo konkretny wywiad, który miażdzy pod koniec... tym bardziej, że Frank wczesniej powiedział dużo cennych i wartościowych zdań... w pełni serio... sami posłuchajcie:

http://www.youtube.com/watch?v=vRT-mdkjh08&amp;amp;feature=player_embedded

&quot;He doesn&#39;t like me and I can guarantee, you talk to anybody in my family, it&#39;s a legitimate hate. His very being bugs me just because I&#39;ve seen a lot of children out there who look to athletes and martial artists as role models, and it just makes me cringe. I sit there and go, &#39;Man, I lost to this guy the second time around and now people think that&#39;s the way to be -- be big, obnoxious and angry.&#39; That&#39;s not right. We have anger toward each other. Everything I stand for he despises and dislikes, and I can tell you I truly do not like him as a person whatsoever.&quot;
&quot;A lot of individuals are so worried about being politically correct, I&#39;d rather go ahead and say what&#39;s on my mind than to sit there and come up with some PC &#39;Oh, the guy is a great fighter and I have a lot of respect for him.&#39; If I don&#39;t mean it, why is it even coming out of my mouth? ... I want to fight Lesnar. I hate who he is as a person. I want to break his neck in the ring. I want him to be the first person that dies due to Octagon-related injuries. That&#39;s what&#39;s going through my mind.&quot;
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sporo czasu do kolejnej gali ale wrzucam juz &quot;zapowiedz&quot;
21.03.2010

Ogolem to wydaje mi sie ze szalu jakiegos nie bedzie, ale chetnie obejrze walke Kongo - Buentello moze byc ciekawa walka w stojce. I tez w zwiazku z tym pojedynkiem widze ciekawe zdarzenia do zagrania, ale to jeszcze ze 3 tygodnie prawie takze spokojnie ????
Z kolei bardzo cieawie zapowiada się następna gala
27.03.2010

Walki wieczoru powinny dostarczyc sporo emocji, warto bedzie poczekac.​
 
Baqu 698,5K

Baqu

Forum VIP
UFC 111: St. Pierre vs Hardy


Data: 27 marca 2010
Miejsce: Prudential Centre, Newark, New Jersey, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półśredniej
170 lbs.: Georges St. Pierre (19-2) vs. Dan Hardy (23-6)

Główna karta:

Pojedynek o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Frank Mir (13-4) vs. Shane Carwin (11-0)

170 lbs.: Ben Saunders (8-1-2) vs. Jake Ellenberger (22-5)
170 lbs.: Jon Fitch (21-3) vs. Thiago Alves (16-6)
155 lbs.: Jim Miller (16-2) vs. Mark Bocek (8-2)

Walki w Spike TV:

170 lbs.: Ricardo Almeida (11-3) vs. Matt Brown (11-7)
170 lbs.: Nate Diaz (11-5) vs. Rory Markham (16-5)

Pozostałe:

155 lbs.: Kurt Pellegrino (14-4) vs. Fabricio Camoes (10-4-1)
205 lbs.: Jared Hamman (10-2) vs. Rodney Wallace (9-1)
185 lbs.: Tomasz Drwal (17-2-1) vs. Rousimar Palhares (10-2)
170 lbs.: Matt Riddle (3-1) vs. Greg Soto (7-0)

 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
a tu cisza w dziale... Już dzisiaj w nocy odbędzie się już 111 gala UFC. Na tej gali zobaczymy naszego rodaka Tomasz Drwala. Mimo, że Tomek nie jest faworytem według bukmacherów jak dla mnie ma duże szansę na pokonanie rywala jeśli będzie unikał walki w parterze. Jak wiadomo Palhares ma dobrze opanowaną tą sztukę walki bo trenuję w Brazylii. Jeśli walka będzie toczyła się w stójce Polak ma szansę wygrać i stawiam na wygraną Tomka nie tylko dlatego, że jestem patriotą ale dlatego, że wiem na co stać Tomka. Następnym &quot; pewnym&quot; typem jak dla mnie jest Frank Mir , jeśli myśli odzyskaniu pasa musi wygrać choć jego przeciwnik nie jest cienki bo ma dobre zapasy i mocne uderzenie - wiadomo jeszcze nie przegrał ale to będzie jego pierwsza porażka. to tyle, zobaczymy jak naprawdę będzie w nocy.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze półśredniej
170 lbs.: Georges St. Pierre pok. Dana Hardy’ego przez jednogłośną decyzję, 50-43, 50-44, 50-45
Główna karta:
Pojedynek o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Shane Carwin pok. Franka Mira przez TKO ( uderzenia w parterze ),3:48 runda 1
170 lbs.: Jon Fitch pok. Bena Saundersa przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs.: Kurt Pellegrino pok. Fabricio Camoesa przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 4:20 runda 2
155 lbs.: Jim Miller pok. Marka Boceka przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
Walki w Spike TV:
170 lbs.: Ricardo Almeida pok. Matta Browna przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 3:30 runda 2
170 lbs.: Nate Diaz pok. Rory’ego Markhama przez TKO ( uderzenia w parterze ), 2:47 runda 1
Pozostałe:
205 lbs.: Jared Hamman pok. Rodney’a Wallace’a przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
185 lbs.: Rousimar Palhares pok. Tomasza Drwala przez poddanie ( skrętówka ), 0:45 runda 1
170 lbs.: Matt Riddle pok. Grega Soto przez dyskwalifikację ( nieprzepisowe kopnięcie ), 1:30 runda 3
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
No niestety Tomek się nie popisał. Nie mogłem oglądać walki więc nie wiem co się stało, że tak szybko przegrał. Jednak walka zakończyła się w parterze i tego się obawiałem. Nie można było tak walczyć z Palhares. No trudno, czekam na następną walkę Drwala. Jest to człowiek bardzo pracowity i na pewno wyciągnie wnioski z tej walki. Niespodzianką można również nazwać porażkę Mira który uległ z osobą która jeszcze nie przegrała. 12-0-0 mówi samo za siebie, jestem ciekaw następnego pojedynku Shane Carwina. Jeśli zna ktoś portal na którym można obejrzeć walki z tej gali to na PW czekam.
 
Do góry Bottom