>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2009 - Turcja

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
Dzisiaj kolejny mecz Polaków, tym razem z Grecją.
Ja bym tu typował może nie na Greków, ale jakiś handi na nich albo over punktowy powinien wpaść. Jesteśmy niestety z meczu na mecz gorsi. W spotkaniu z Hiszpanią to co zrobilismy w pierwszym secie woła o pomstę do nieba, a w czwartym popisaliśmy po prostu frajerstwem, bo mając wynik 13-8 a potem 14-10 przegraliśmy. Słowacja to jeszcze gorszy zespół a męczyliśmy się chyba nawet bardziej niż z Hiszpanią. W ciągu ostatnich dwóch dni rozegraliśmy aż 10 setów, nasi na pewno są mocno zmęczeni, a jeżeli już i tak mamy awans to moga przynajmniej trochę odpuścić i nie zagrać na 100% możliwości. Grecja to nie takie ogórasy - w każdym z dotychczasowych meczów wygrali przynajmniej jednego seta, a Hiszpanię (co prawda parę dni temu ale jednak) pocisnęli do zera. +2,5 na greków za 1.50? Jak dla mnie to kurs dnia.
Grecja + 2,5 - 1.50
Grecja + 1,5 - 2.40
Over 160,5 - 1.45
Over 182,5 - 1.85 (ten typ chyba najmniej pewny).
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Dzisiaj kolejny mecz Polaków, tym razem z Grecją.

Ja bym tu typował może nie na Greków, ale jakiś handi na nich albo over punktowy powinien wpaść. Jesteśmy niestety z meczu na mecz gorsi. W spotkaniu z Hiszpanią to co zrobilismy w pierwszym secie woła o pomstę do nieba, a w czwartym popisaliśmy po prostu frajerstwem, bo mając wynik 13-8 a potem 14-10 przegraliśmy. Słowacja to jeszcze gorszy zespół a męczyliśmy się chyba nawet bardziej niż z Hiszpanią. W ciągu ostatnich dwóch dni rozegraliśmy aż 10 setów, nasi na pewno są mocno zmęczeni, a jeżeli już i tak mamy awans to moga przynajmniej trochę odpuścić i nie zagrać na 100% możliwości. Grecja to nie takie ogórasy - w każdym z dotychczasowych meczów wygrali przynajmniej jednego seta, a Hiszpanię (co prawda parę dni temu ale jednak) pocisnęli do zera. +2,5 na greków za 1.50? Jak dla mnie to kurs dnia.

Grecja + 2,5 - 1.50
Grecja + 1,5 - 2.40
Over 160,5 - 1.45
Over 182,5 - 1.85 (ten typ chyba najmniej pewny).
ja popieram
nasi o nic nie grają, a sami zawodnicy się wypowiadali, że czują już zmęczenie, trener da odpocząć podstawowym zawodnikom i pojawią się zmiennicy, nie przez cały mecz, ale przez większość spotkania

Grecja zaskoczyła na plus w tym turnieju, wczoraj sprawiła problemy Francuzom, dużo nie brakowało do TB, także, typ, że ugrają z nami seta jak najbardziej do gry
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Turniej nieubłaganie zmierza do zakończenia. Pozostały jeszcze trzy dni rozgrywek, przy czym dzisiaj już znamy 3/4 półfinalistów więc o jakieś konkretne typy może byc ciężko ale to nie oznacza że będzie mało ciekawie;) Mimo że awans zapewniony mają Rosjanie i Bułgarzy to ich bezpośrednie starcie wywołuje wiele emocji i zapowiada się na hit dnia. Oba zespoły wciąż bez porażki podobnie jak Polska, a więc dziś w bezpośrednim starciu ktoś wkońcu musi przegrac. W sumie walka toczy się również o 1mijesce w grupie, które pozwala nie trafic na pierwszy zespól &quot;naszej&quot; grupy czyli Polaków, ale czy ktokolwiek z tych drużyn się obawia takiego przeciwnika jak Polska. Myślę że nie bo oba zespoły prezentują się bardzo dobrze. To także może byc przedsmak emocji jakie nas mogą czekac w 1/2 lub w walce o medale, bo kto wie czy los nie zetknie obu zespołów już za 2-3dni.
Nie mam tutaj faworyta, chociaż uważam po tym co widziałem że Rosjanie powinni wygrac, ale tego meczu o typowania 12 nie ruszam. Wczoraj z Wlochami pokazali wielką wole walki i że mają szeroki sklad. Przegrywając 13-20 z było nie było jednak Italią wygrali seta! To się nazywa klasa, Rosja urasta to głownego faworyta ME i się zdziwie gdy tym razem nie zdobędą złota. Poltavskyi wchodzi z ławki na zagrywke i posyła asy , to się nazywa zabójcza skutecznośc.
A propo meczu z Włochami to miały tam miejsce dwie dośc humorystyczne sytuacje. Pierwsza gdy po jednej z zagrywek Wlosi przyjmowali tak piłke że ta poleciała w trybuny, poleciało tam dwóch zawodników i udało im się przebic piłke na drugą strone, ale Ruscy zacwaniakowali i przyjęcie, Grankin kiwka w wolne miejsce gdzie jeszcze nie zdążyli wrócic Włosi;)
Potem na zagrywce Volkow, widac że piłka leci w out ... ale na drodze piłki stał Gavotto, którego ustrzelił Rosjanin.

Wracając jeszcze do dzisiejszego meczu bezposredniego to zdaje mi się że to będzie wielka walka z obu stron. Mocna zagrywka i jednych i drugich. Na 3 sety raczej się nie zanosi, a więc ja gram over.

Typ : Powyżej 185,5pkt @ 1,75 Betsafe ⛔141pkt



Polacy zagrają z Grekami i są oczywiście faworytem jednak zdaje mi się że Castellani może posłac kilku rezerwowych w bój. Bo zmęczenie u naszych widac. Nie mówię że rezerwowi sa słabsi bo tak na pewno nie jest. Mamy szeroki skład i wyrównany. Np można się spodziewac Woickiego czy Bartmana od początku, a oni mają coś do udowodnienia. Jednak Grecy wciąż walczą o awans, na to mają matematyczne szanse tylko bo musza liczyc na porażki Francuzów i Niemców, ale nie sądze że poddadzą się bez walki. POlacy potrafią zagrac seta perfekcyjnie jak 25:10 ze Slowakami by potem nagle przegrac 14:25. Także 1sety nie idą nam najlepiej. Grecy może nie mają jakiejś super drużyny, ale seta powinni ugrac jednak mimo wszystko. W sumie grałbym tutaj także over, ale mogą się przydarzyc sety do 15 jak wczoraj i po overze ...

Typ : Grecja +2,5seta @ 1,35 Betsafe⛔0:3


Francja - Hiszpania.
Tricolores mają największe szanse na awans do 1/2 sposród zespolów które mają jeszcze na to szanse. Zatem nie pozostaje nic innego jak wygrac mecz z Hiszpanami. Sprawa wydaje się nie najtrudniejsza, bo Espania gra strasznie słabo, a porażka z Polakami w tie breaku jeszcze ich podłamala psychicznie. Sądze że faworyt jest jasny, maja cel do wykonania i zadanie wydaje się bardzo realne.

Typ : Francja win @ 1,30 Expekt✅3:1


Serbia - Holandia
Mecz o pietruszkę, Serbowie zawiedli na całego. O ich grze nie ma się co rozpisywac bo już było to wspominane ze Grbic gra słabo , a nawet jeszcze gorzej. Awans do top8 mają zapewniony więc o kolejne ME się martwic nie muszą. Holendrzy nei są slabi tak znowu. Pokonali Włochów, urwali dwa sety Ruskim, jednego Bułgarom. Na seta jak najbardziej ich stac. Mocna zagrywka jaką dysponuja sprawi z pewnością kłopot Janicowi jak w meczu z Rosjanami.

Typ : Holandia +2,5seta @ 1,45 Betsafe ✅1:3
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Francja gra dzisiaj o awans do 1/2. Wczoraj na nich stawiałem i dzisiaj to powtórzę. Hiszpanie mają już dość tego turnieju. W miare dobre spotkanie zagrali tylko z Polakami i na nieszczęście dla nich przegrali i to w dramatycznych okolicznościach, mając w TB piłkę na wygraną w górze. Takie porażki podcinają skrzydłą i to bardzo, u nich nie ma formy, do tego taka porażka i strata szans na awans do 1/2 już kompletnie rozłożyło ich grę. Francja w odmiennych nastrojach, po porażce z Polakami złapali wiatr z żagle, pokonali kolejnych przeciwników i mają teraz wielką szansę na awans do najlepszej 4. Wystarczy dzisiaj pokonać Hiszpanię, nie wyobrażam sobie aby mogli nie wykorzystać takie szansy i przegrać z i tak już rozbitym przeciwnikiem.
Francja (-1,5 seta) @ 1,7✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Też zastanawiam się nad ponowną grą na Francuzów, ale nie jestem tak bardzo pewny dzisiejszego spotkania Francuzów, wszystko zależy od meczu Niemców. Niemcy nie wygrają 3:0 ze Słowakami, a pewnie 3:1. Francuzi muszą ugrać tylko jednego seta żeby awansować i mogą po wygraniu seta wyjść lekko rezerwowym składem (Vadeleux jest oszczędzany kiedy się tylko da już teraz, do tego mogą ściągnąć Samice i Antige, a wtedy rożnie może być). Choć z drugiej strony czy Hiszpanie w ogóle będą chcieli walczyć o nic, może zrobią podobny manewr jak w Memoriale Huberta Wagnera, czyli totalnie odpuszczą. Dla mnie to ryzykowny typ, zależy w dużej mierze od trenera Francuzów, ale jakby nie było wydaje się, że Francuzi powinni mimo wszystko wygrać.
Choć nie wziąłem pod uwagę, że Francuzi mogą walczyć do końca o zwycięstwo w grupie, a wtedy typ jest jak najbardziej dobry bo pierwszy skład Francuzów powinien gładko ograć Hiszpanów.
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: Kto wygra set nr 1? - Grecja
Kurs: 3,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dziś o godzinie 19.00 reprezentacja polskich siatkarzy rozegra ostatni mecz drugiej fazy turnieju o Miszostwo Europy. Naszym rywalem bedzie Grecja. Dla Polaków jest to mecz o przysłowiową &quot;pietruchę&quot; bo nasi reprezentanci już wcześniej zapewnili sobie awans do półfinału. Drugi trener naszej kadry Krzysztof Stelmach zapowiedział już, że po raz pierwszy na placu gry od początku spotkania nie będziemy oglądać podstawowej szóstki. Nasz &quot;żelazny skład&quot; ma odpocząć po dwóch ostatnich pięciosetowch bojach. Szanse gr mają dostać również zawodnicy z poza &quot;12&quot;, a mianowicie Krzysztof Ignaczak i Marce Gromadowski. Wszem i wobec mówi się, że Polska ma 14 zawodników na tym samym poziomie, a o tym to zagra decyduje forma dnia. Jest to ogromnym kłamstwem, bo różnica pomiędzy pierwszym składem, a rezerwowymi jest spora. Marcel Gromadowski nie jest zbyt pewnym atakującym. W meczach eliminacyjnych do Ligi Światowej nawet przeciwko słabszym rywalom delikatnie mówiąc nie błyszczał. Ignaczak dość dobrze przyjmuje zagrywki z wyskoku natomiast często ma duże kłopoty z serwami bardzo lekkimi. Ruciak świetnie przyjmuje natomiast to co nadrobi w przyjęciu szybko popsuje w ataku. Zbigniew Bartman prezetuje się dobrze na poziomie naszej ligi, natomiast reprezentacja to dla niego nadal za wysokie progi. Woicki nie potrafi tak gubić bloku jak Zagumny, dlatego nasi zawodnicy często będą narażeni na przynajmniej dwuosobowy blok ze strony Greków. Do tego Polska ma już zapewniony awans dlatego sądzę, że nasza reprezentacja przegra pierwszego seta, a cały mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się dopiero po pięciosetowej walce.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Polska - Grecja
10.09.2009 19:00
Typ: Ponizej 135.5 pkt w meczu
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bwin
[b[Analiza:[/b] Dzisiaj polska reprezentacja narodowa siatkarzy rozegra swój juz ostatni mecz podczas fazy zasadniczej Mistrzostw Europy 2009, które w tym roku odbywają się w Turcji. Polacy dotąd rozegrali 5 meczy i wszystkie wygrali. Pierwsze mecze wygrywali jeszcze bez żadnego problemu, jednak ostatnio coś nieco zawodzą. Nie grają tak jak powinni, a powinni zagrac bardzo dobrze swoje mecze. Oni jednak w swoich dwóch ostatnich meczach wygrywali dopiero w tie-breakach, gdzie grali na przewagi. Tak wiec forma naszych nie jest co prawda najwyższa, lecz i dzisiaj przeciwnik nie bedzie wymagający. Już teraz mamy zapewniony awans do kolejnej fazy rozgrywek, jednak nie mozemy sobie pozwolic na porazke i spadek moralów w naszej reprezentacji. Tak wiec dzisiaj powinnismy spokojnie wygrac z druzyną Grecji, która nie jest tak bardzo wymagająca i powinna nam dzisiaj &quot;oddać mecz&quot;. Tak mysle, chociaz to Grecy walczą jeszcze o jakieś ważniejsze punkty do tabeli Mistrzostw, a nie my - Polacy, my już wiemy, że awansowaliśmy. Mimo to jednak stawiam na naszą reprezentacją, która powinna sie rozegrac i zrewanzowac sie poniekąd za te dwa ostatnio niezbyt udane dla nas mecze. Stawiam na 3:0 w setach minimum 25:20 dla naszych grajków!
 
J 8

jacekt

Użytkownik
Krzysztof Ignaczak i Marce Gromadowski wykreśleni z listy zawodników na mecz z Grecją. Polska zagra takim składem jak we wcześniejszych meczach...pisze bo wczesniej w analizach pojawiaja sie inne inforamcje :spokodfhgfh:
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Polska - Grecja typ:1
Polska zeby ominac w losowaniu o polfinal Rosje , musi byc na pierwszym miejscu w grupie, zeby to zrobic trzeba wygrac z Grecja , do skladu nie jest zgloszony ani Gromadowski , ani Ignaczak , czyli gramy normalnym skladem , wygrywamy i omijamy Rosje , ktora gra swietny turniej i lepiej sie na nich nie natchnac , napewno taki jest cel naszej druzyny ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To już wszystko wiemy, jak będzie wyglądać rywalizacja w 1/2.
Polska - Bułgaria
Rosja - Francja

Nasz rywal silny, ale ja się cieszę, że trafiliśmy na Bułgarów. Dużo było głosów, że lepiej zagrać z Francją, ale wg mnie ten przeciwnik byłby paradoksalnie trudniejszy. Francuzi jakby z meczu na mecz grają lepiej, oni nie stawiali sobie tutaj żadnych celów, grali każdy kolejny mecz i tyle, poczuli szansę na strefę medalową i to wykorzystali. Gdybyśmy z nimi grali w 1/2, to presja byłaby właśnie na naszych graczach, bo jednak my byśmy byli faworytami i pewnie w Polsce pojawiłyby się głosy, że tutaj finał mamy już w kieszeni. Jak taka sytuacja wpływa na zespół? Nie trzeba mówić, często kończy się to porażką. Francja teraz już kompletnie bez ciężaru psychicznego pewnie wyjdzie na luzie do meczu i tyle. Z Bułgarami będzie inaczej, oni będą czuć presję, będą faworytem, Polacy w meczach towarzyskich dwa razy z nimi wygrali, jednak tutaj będzie inny mecz oczywiście. Nie stoimy na straconej pozycji, są w naszym zasięgu, możemy wygrać i zagrać w wielkim finale.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Według mnie mimo iż to mecze półfinałowe Rosja powinna wygrać z Francją. Wydaje mi się to dobry typ. Dodatkowo Polskę, w której jak sądzę w tym meczu wybuchnie nasza kadra. Nigdy chyba nie mieliśmy tak wyrównanego składu, tak optymalnie grającego mimo braków Winiarskiego, Wlazłego i Świderskiego. Nasi atakujący, Gruszka i Jarosz w świetnej formie. Jeden ma przestój, to wchodzi drugi. W przyjęciu również dobrze, Bąkiewicz zagrał ostatnio swój mecz życia; Kurek po świetnym początku, potem postoju dzisiaj zagrał świetnie. Środkowym brakuje akcji w bloku, ale w ataku jest bardzo dobrze. Zagumny...początek turnieju kiepski, teraz odwrotnie także sądzę że wywalczymy awans do finału.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Rosja - Francja , typowałbym na Rosje , co prawda jeszcze niewiem jaki bedzie na nich kurs , ale moj typ sie nie zmieni , ogladalem mecze Rosjan i graja naprawde swietnie i wedlug mnie Francuzom bedzie bardzo ciezko w tym meczu , Rosjanie graja bez porazki w tym turnieju , a grali z wymagakacymi rywalami , widac ze sa swientie przygotowani do turnieju , nie wiadomo jakby grali jak trafia na porazdny opor , ale nie przewiduje aby Francja taki postawila , wiec typ Rosji w finale jest dla mnie bardzo prawdopodobny
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Rosja - Francja , typowałbym na Rosje , co prawda jeszcze niewiem jaki bedzie na nich kurs , ale moj typ sie nie zmieni , ogladalem mecze Rosjan i graja naprawde swietnie i wedlug mnie Francuzom bedzie bardzo ciezko w tym meczu , Rosjanie graja bez porazki w tym turnieju , a grali z wymagakacymi rywalami , widac ze sa swientie przygotowani do turnieju , nie wiadomo jakby grali jak trafia na porazdny opor , ale nie przewiduje aby Francja taki postawila , wiec typ Rosji w finale jest dla mnie bardzo prawdopodobny
kursy juz sa...

zeby uprzedzic nastepne pytania, jakies sa kursy:
Polska - Bułgaria 2.30 - 1.55
Federacja Rosyjska - Francja 1.10 - 5.70
expekt
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Polska - Bułgaria(+1,5/-1,5seta)⛔(3:0)
Typ: 2
Kurs: 2,55
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Betsafe


Według mnie skończy się w tym meczu dobra passa Polaków. Bułgaria prezentuje się na turnieju bardzo dobrze. Wczoraj grajac w mocno rezerwowym składzie nawiązali walkę z Rosją, wcześniej pokonali Serbów, Holendrów, Włochów. Polska miała bardzo dużo szczęścia w losowaniu grup, trafiła na słabsze ekipy i do tego w gorszej formie. Zawodnicy polscy w drugiej rundzie zaczęli według mnie już słabiej grać, natomiast drużyna Bułgarii nadal trzyma swój poziom. Bułgarski rozgrywający jest w dobrej formie, w ataku mają Nikołova i Kazijskiego, dobrze grają zagrywką. Porównując składy Bułgarzy mają dużo lepszą zagrywkę i lepszy atak. Według mnie powinni wygrać w maksimum 4 setach.
 
M 0

michjack

Użytkownik
Zgadzam się z Hopkrikiem w całej rozciągłości. Z tego co wczoraj widziałem to Bułgaria i Rosja są w doskonałej formie. Polacy mogą mieć problem z potężną zagrywką Bułgarów.
Pomimo że jesteśmy bez porażki trzeba stwierdzić że ostatnie mecze bądź co bądź z nie najlepszymi przeciwnikami były na styku. Moim zdaniem nie jesteśmy w stanie nawiązać walki z Bułgarami, za dużo zdarza się w naszej grze przestojów co przy takim przeciwniku jak Bułgaria ciężko będzie odrobić, co więcej bardzo rzadko na tych mistrzostwach zdarza się nam wygrywać pierwszego seta, co później przy takim rywalu jak Bułgaria może być nie do odrobienia.
Niestety ale Polakom nie daje żadnych szans w meczu z Bułgarią.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Pomimo że jesteśmy bez porażki trzeba stwierdzić że ostatnie mecze bądź co bądź z nie najlepszymi przeciwnikami były na styku.
Nie najlepszymi przeciwnikami? Niemcy - 1 miejsce w LE (2009) Słowacja 1 miejsce LE (2007 ) no i Hiszpania Mistrz Europy - aktualny

Niestety ale Polakom nie daje żadnych szans w meczu z Bułgarią.
Wydaje mi sie ze to stwierdzenie jest trochę na wyrost. Polacy maja szanse i to bardzo duże. Po ich grze widać ze chłopaki starają sie i wierzą w zdobycie medalu. Ich zaangażowanie i walka o każdą piłkę jest imponująca. Nasz rozgrywający jest jednym z najlepszych na świecie , atakujący Gruszka i Jarosz uzupełniają sie doskonale dlaczego wiec miali byśmy tego meczu nie wygrać?? ławkę mamy wyrównaną każdy wchodzi i gra na najwyższym poziomie. Jestem za Naszymi i wierze ze wygrają bo stać ich na to!!
pozdroooo
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Nie najlepszymi przeciwnikami? Niemcy - 1 miejsce w LE (2009) Słowacja 1 miejsce LE (2007 ) no i Hiszpania Mistrz Europy - aktualny


Wydaje mi sie ze to stwierdzenie jest trochę na wyrost. Polacy maja szanse i to bardzo duże. Po ich grze widać ze chłopaki starają sie i wierzą w zdobycie medalu. Ich zaangażowanie i walka o każdą piłkę jest imponująca. Nasz rozgrywający jest jednym z najlepszych na świecie , atakujący Gruszka i Jarosz uzupełniają sie doskonale dlaczego wiec miali byśmy tego meczu nie wygrać?? ławkę mamy wyrównaną każdy wchodzi i gra na najwyższym poziomie. Jestem za Naszymi i wierze ze wygrają bo stać ich na to!!

pozdroooo
no tak tylko Słowacja wygrała w 2007, czyli dwa lata temu, Niemcy w tym roku, ale LE to jednak nie to samo co LŚ, powiedzmy II liga
Hiszpanie, fakt, aktualni ME, ale sam tytuł nic nie daje, Hiszpanie w słabej formie, po kontuzjach, czyli rywale średni i to mocno

Bułgarzy natomiast ograli Włochów, Serbów i Holendrów, którzy zawsze są groźni

jak dla mnie Polska miała ogromnego farta z losowaniem grup, bo imo, gdybyśmy się spotkali z np. Francja w drugim etapie turnieju, nie byłoby tak różowo, nie mówię o rywalizacji z Rosją, czy Włochami
======================================

dla mnie Polska miała szczęście i to fantastycznie wykorzystała, ale czy to wystarczy na Bułgarów?
sam nie wiem, i szczerze chyba tylko obejrzę ten mecz i będę kibicował
racjonalnie oceniając jednak 60%-40% na korzyść Bułgarów dla mnie

ale przeciw swoim głupio stawiać a potem mecz oglądać
 
P 0

pavlinho

Gość
Tak tak nie mamy żadnych szans z Bułgarią bo mają potężną zagrywkę bla bla bla. Ile to już razy techniczny zespół wygrywał z fizolami? W siatkówce trzeba myśleć, za gwożdzie w 2 metr nie dostaje się dodatkowych punktów. Szansa jest przed naszymi i to duża. Wystarczy że któraś gwiazda Bułgarów będzie miała słabszy dzień i drugiego klasowego zawodnika na ławce nie mają. Nie będzie siedziała im zagrywka i 25% ich mocy ulotni się w powietrze. My mamy wyrównany skład i to jest nasza siła. Mamy świetny blok. Szansa jest na wielki finał tylko trzeba ją wykorzystać.
 
D 0

dolarek

Użytkownik
Nagle wszyscy pisza, ze Polska miala slaba grupe, ze szczescie, ze fuks itp. itd. Polska Włochow by rozwalila w 3 du... Bułgaria jest jak najbardziej do przejscia. Siła tkwi w grupie, my ta grupe mamy bardzo wyrownana, mamy bardzo dobrcyh zmiennikow na kazda pozycje. Co bedzie jesli Bulgari serwis przestanie funkcjonowac? Samym serwisem meczu nie wygraja.

Polska - Bułgaria 1 @ 2.00
5/10

Mecz Rosja - Francja bedzie chyba bez histori szybkie 3-0 dla ruskow.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bułgarzy natomiast ograli Włochów, Serbów i Holendrów, którzy zawsze są groźni

jak dla mnie Polska miała ogromnego farta z losowaniem grup, bo imo, gdybyśmy się spotkali z np. Francja w drugim etapie turnieju, nie byłoby tak różowo, nie mówię o rywalizacji z Rosją, czy Włochami
======================================

dla mnie Polska miała szczęście i to fantastycznie wykorzystała, ale czy to wystarczy na Bułgarów?
sam nie wiem, i szczerze chyba tylko obejrzę ten mecz i będę kibicował
racjonalnie oceniając jednak 60%-40% na korzyść Bułgarów dla mnie
Mówisz że Polacy mieli szczescie i że grali ze słabszymi. To można także spojrzec na drugą strone tabelki, czyli droge Bułgarów, kogo pokonali : Włochów- bardzo słaba ekipa w tym roku, Finowie- tlo samych siebie z LŚ, Czesi - rozsypani kompletnie, trener przed samymi ME rezygnuje z pracy, Serbowie - z taką grą Grbica na tym turnieju to porażka... , Holendrzy - zespół bardzo dobry, ale miewający wahania.
Ja nie ubliżam im tego sukcesu bo wszystko potwierdzili na parkiecie, mocna zagrywka owszem, jednak nie zawsze ona trafia w 9x9. Nikolov jakoś super się nie prezentował na tym turnieju jak narazie, więcej się po nim spodziewalem. Owszem Kaziyski super gracz, Yosifov objawienie z pewnością, Zhekov także mnie zaskakuje pozytywnie, ale czy aby na pewno POlska nie ma szans ? Z Rosjanami mimo wszystko iż był to mecz stricto towarzyski to Bułgaria nie zaprezentowala wiele ciekawego, Nikolov szybko zszedł bo gral słabo, ogólnie cała szóstka dobrze się nie prezentowala. Gre ciągnął Sokolov- gracz bardzo młody.

Nie ujmujcie Polakom sukcesów bo dojście do 1/2 to jednak sprawa wielka dla tych chłopaków. Spójrzcie kto jest w kadrze i to że przed turniejem taki rezultat każdy by wziął w ciemno. W sumie dobrze wyszło że nie trafiliśmy na Francje, bo wtedy kazdy by mówil już jesteśmy w finale, a takie podejście do sprawy by mogło byc paradoksalnie złe skutki. Po drodze do połfinałow wygraliśmy 6 meczów, przy tym prezentując że mamy ZESPÓŁ nie tylko pierwszą szóstke co ważne. Nie idzie jednemu , wchodzi ktoś z ławki i ciągnie zespól na zbliżonym poziomie. Bułgarzy raczej takiego komfortu nie mają, tam jak Kaziyskiemu nie idzie to Ananiev raczej graczem który go zastąpi nie jest.
To z pewnością nie będzie taki łatwy mecz dla Bułgarów jakby się mogło wydawac. To Bułgarzy sa faworytem i jak nie będzie szło to się zagotują kolokwialnie mówiąc. Polacy mocni psychicznie wygrywali przerane mecze już jak z Hiszpanami.
Ja sądze że szanse należy oceniac 50-50 mimo wszystko. Zapowiada się kapitalny mecz. Dajmy się Naszemu zespołowi wykazac i niech wygrają w co wierze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom