>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Słowacja - Litwa 31:26
Litwa


Słowacja u siebie, ale ten zespół w ostatnich latach był całkiem nieaktywny na arenie międzynarodowej. Nie ma w drużynie żadnych znanych piłkarzy. Jedynie skrzydłowy Urban gra w Minden. Obrona i atak bez szału. Poza podstawowymi zawodnikami wielu debiutantów. Litwa bez najważniejszego gracza, ale wszyscy pozostali prezentują średni poziom. Z takim przeciwnikiem bardzo dobrze wygląda rozgrywający Malasinskas. Przy poprawnej grze Litwinów w ataku to oni powinni wygrać.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Litwa powyżej 24.5 bramek @1.75 betfan
Typ przeciwko gospodarzom jednak Litwa zagrała naprawdę nieźle w ofensywie z Rosją. Dzisiaj powinniśmy oglądać zacięty bój, w którym spodziewam się prędzej overu niż underu bramkowego na zaproponowanej przez bukmacherów środkowej linii. Słowacy rzucili 25 bramek z Norwegią i dziś też powinno być w stanie to zrobić natomiast Litiwini będą musieli dotrzymywać im tempa i powinna dać sobie radę. Litwa w ostatnich meczach spokojnie pokrywała tę linię z drużynami o potencjale podobnym do Słowacji i sądzę, że dziś też im się to uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Polska - Białoruś
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna


Panowie - szanujmy się. Nie rozumiem fenomenu Austrii co udowodniłem w poprzedniej analizie. Nie rozumiem fenomenu bukmacherów którzy faworyzują przeciwników Polski oraz forum gdzie nikt nie podał typu na ten mecz. Wiadomo, że covid i te sprawy trzymają na typ do ostatniej chwili. Ale ja gram już teraz - jestem przekonany tego typu. Później może spaść kurs, lub ewentualnie... wzrosnąć.
Gdy wyjdziemy w optymalnym składzie lub lekko osłabionym - uważam, że nadal jesteśmy faworytami. Po kursach niby wygląda to na orzeł/reszka. Ja tu orła/reszki nie widzę. Mamy 2x lepszy skład od Białorusi. W Białorusi to gra Vladinau, Kulesh i Karaliok. Sam Sićko i Moryto ewidentnie wystarcza aby przykryć ich fenomen. Stąd też teraz zastanawia mnie fenomen Białorusi. Polska to już nie jest ta sama Polska która była dwa lata temu. Już rok temu widać było dużą poprawę. Teraz są zbierane plony tej poprawy-uprawy. A z Białorusią powinniśmy spokojnie wygrać i myśleć o pozytywnym rezultacie nad Niemcami. Którzy też są jak najbardziej w zasięgu tak samo jak byli rok temu gdzie byliśmy gorszą kadrą a ogromnym szczęściem Niemcy uratowali remis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
power30 18K

power30

Forum VIP
Polska - Białoruś
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna


Panowie - szanujmy się. Nie rozumiem fenomenu Austrii co udowodniłem w poprzedniej analizie. Nie rozumiem fenomenu bukmacherów którzy faworyzują przeciwników Polski oraz forum gdzie nikt nie podał typu na ten mecz. Wiadomo, że covid i te sprawy trzymają na typ do ostatniej chwili. Ale ja gram już teraz - jestem przekonany tego typu. Później może spaść kurs, lub ewentualnie... wzrosnąć.
Gdy wyjdziemy w optymalnym składzie lub lekko osłabionym - uważam, że nadal jesteśmy faworytami. Po kursach niby wygląda to na orzeł/reszka. Ja tu orła/reszki nie widzę. Mamy 2x lepszy skład od Białorusi. W Białorusi to gra Vladinau, Kulesh i Karaliok. Sam Sićko i Moryto ewidentnie wystarcza aby przykryć ich fenomen. Stąd też teraz zastanawia mnie fenomen Białorusi. Polska to już nie jest ta sama Polska która była dwa lata temu. Już rok temu widać było dużą poprawę. Teraz są zbierane plony tej poprawy-uprawy. A z Białorusią powinniśmy spokojnie wygrać i myśleć o pozytywnym rezultacie nad Niemcami. Którzy też są jak najbardziej w zasięgu tak samo jak byli rok temu gdzie byliśmy gorszą kadrą a ogromnym szczęściem Niemcy uratowali remis.
Abstrahując od problemów kadrowych, to mamy tak "bogatą" kadrę, że na rozegraniu musi grać nominalny skrzydłowy - Daszek. Nie dotyczy to tylko tego turnieju. Gdyby odpukać coś się stało Michałowi, to nie mamy żadnej alternatywy. Jedynie łatanie kolejnym skrzydłowym, tym razem Moryto. Z całym szacunkiem dla Pietrasika, bo zagrał świetną końcówkę z Austrią, ale nie jest alternatywną dla Szymona. To samo tyczy się Korneckiego, który również zagrał dobry mecz. Przy słabszej dyspozycji pozostaje Mateusz Zembrzycki. Tak zbierane są te plony, że gdyby Słoweńcy nie pokpili sprawy, to by nawet na tej imprezie nie było. To, że mamy 2x lepszy skład od Białorusi to bardzo mocna teza. Przede wszystkim wg mnie Białorusini mają solidniejszych zmienników (bez podziału na poszczególne pozycje), a to w perspektywie całego meczu może mieć kolosalne znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Polska - Białoruś
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna


Panowie - szanujmy się. Nie rozumiem fenomenu Austrii co udowodniłem w poprzedniej analizie. Nie rozumiem fenomenu bukmacherów którzy faworyzują przeciwników Polski oraz forum gdzie nikt nie podał typu na ten mecz. Wiadomo, że covid i te sprawy trzymają na typ do ostatniej chwili. Ale ja gram już teraz - jestem przekonany tego typu. Później może spaść kurs, lub ewentualnie... wzrosnąć.
Gdy wyjdziemy w optymalnym składzie lub lekko osłabionym - uważam, że nadal jesteśmy faworytami. Po kursach niby wygląda to na orzeł/reszka. Ja tu orła/reszki nie widzę. Mamy 2x lepszy skład od Białorusi. W Białorusi to gra Vladinau, Kulesh i Karaliok. Sam Sićko i Moryto ewidentnie wystarcza aby przykryć ich fenomen. Stąd też teraz zastanawia mnie fenomen Białorusi. Polska to już nie jest ta sama Polska która była dwa lata temu. Już rok temu widać było dużą poprawę. Teraz są zbierane plony tej poprawy-uprawy. A z Białorusią powinniśmy spokojnie wygrać i myśleć o pozytywnym rezultacie nad Niemcami. Którzy też są jak najbardziej w zasięgu tak samo jak byli rok temu gdzie byliśmy gorszą kadrą a ogromnym szczęściem Niemcy uratowali remis.
Zgadzam się z Tobą Białorusini to już nie to samo co za czasów Rutenki. Uważam, że to Polska jest faworytem w tym meczu pierwszy mecz powinien sprawić, że chłopaki uwierzą jeszcze bardziej w swoje możliwości. Białoruś gra jednak o życie dlatego tanio skóry nie sprzedadzą uważam, że mecz będzie na styku do końca. Dziwi mnie też tak wysoki kurs na Holandię przecież oni już w meczu z Węgrami pokazali, że w ostatnim czasie zrobili duży postęp.
 
Z 139

zegarmistrz

Użytkownik
Polska - Białoruś 2 STS 2,2 Kurs rośnie i bardzo dobrze. W myśl zasady 'jedna jaskółka wiosny nie czyni'. Trochę nie rozumiem zachwytów nad naszą reprezentacją. Oglądając mecz z Austrią nie dało się nie zauważyć dużych problemów przeciwników w defensywie,a zwłaszcza w bramce,gdzie wisiała firanka. Tu na pewno tak nie będzie. Do tego lepsze koło i lepsi rozgrywający. Nie przekonuje mnie też Krajewski, z Austrią mecz życia, myślę,że drugiego takiego nie powtórzy. Zdecydowanie w stronę naszych wschodnich sąsiadów.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Austria zagrała tragicznie w obronie i bramkarz też nic nie bronił. Ja nie mówię, że z Białorusią nie powalczą o zwyciestwo, ale po prostu nie sugerowałbym się meczem z Austrią.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Abstrahując od problemów kadrowych, to mamy tak "bogatą" kadrę, że na rozegraniu musi grać nominalny skrzydłowy - Daszek. Nie dotyczy to tylko tego turnieju. Gdyby odpukać coś się stało Michałowi, to nie mamy żadnej alternatywy. Jedynie łatanie kolejnym skrzydłowym, tym razem Moryto. Z całym szacunkiem dla Pietrasika, bo zagrał świetną końcówkę z Austrią, ale nie jest alternatywną dla Szymona. To samo tyczy się Korneckiego, który również zagrał dobry mecz. Przy słabszej dyspozycji pozostaje Mateusz Zembrzycki. Tak zbierane są te plony, że gdyby Słoweńcy nie pokpili sprawy, to by nawet na tej imprezie nie było. To, że mamy 2x lepszy skład od Białorusi to bardzo mocna teza. Przede wszystkim wg mnie Białorusini mają solidniejszych zmienników (bez podziału na poszczególne pozycje), a to w perspektywie całego meczu może mieć kolosalne znaczenie.
Fakt, nie będzie to taki mecz jak mecz z Austrią. Nie ma co porównywać naszych zawodników do spotkania które czeka ich z Białorusią.
Ale właśnie problemem w powyższej analizie jest to, że skupiamy się na wadach Polaków i zaletach Białorusi. A gdzie zalety Polaków oraz wady Białorusi?
Osobiście jedyny mankament jaki mam do Polaków po meczu z Austrią to spóźnione indywidualne krycie w sytuacjach gdzie to krycie powinno być spokojnie dopilnowane. A wada Białorusi? Z Niemcami spokojnie wypuścili dużą przewagę z pierwszej połowy. Z Austrią tak samo. Z Polską dawniej tak samo. Nie mają psychiki. Zresztą Azarenka tak samo. Ilość samobójstw w tym kraju podobnie. Ich atut to słaba psychika. U nas całkowicie odwrotnie gdzie przykład dała nam kadra z pokolenia 2006-2016.
Na kwalifikacje nie ma co patrzeć. Zupełnie widzę inną Polskę w kwalifikacjach a zupełnie inną na obecnej imprezie oraz ubiegłorocznej.
Można też mówić o "pechu" gdy Polska przegrała pechowo z Holandią. A tu mówimy o szczęściu ze Słowenią. Uważam, że gdyby awans zależał od wygranej z Holandią na wyjeździe w kwalifikacjach - Polska spokojnie wygrałaby ten mecz. W turnieju towarzyskim natomiast bezproblemowo wygrała z tą drużyną. Obecnie jest wszczepiona inna świadomość. Taka jaka była rok temu gdzie Niemcy szczęśliwie zremisowali.

Austria powiedzmy sobie szczerze, że jest beznadziejną drużyną. Na tyle beznadziejną, że... zremisowali z Białorusią przegrany mecz. Nie widzisz tu alegorii? Fakt, może to tylko wynik - ale skoro Polska wygrała 5 bramkami z Austrią to z Białorusią jak najbardziej może wygrać.
Także dla mnie takie argumenty to jak argumenty, że zmiennicy Białorusi mają o 3km/h szybszy strzał niż zmiennicy Polski. Fakt - lepszy, ale czy aż na tyle, żeby przesądzić szalę zwycięstwa na korzyść Polaków? Przekonamy się dzisiaj.

Polska - Białoruś 2 STS 2,2 Kurs rośnie i bardzo dobrze. W myśl zasady 'jedna jaskółka wiosny nie czyni'. Trochę nie rozumiem zachwytów nad naszą reprezentacją. Oglądając mecz z Austrią nie dało się nie zauważyć dużych problemów przeciwników w defensywie,a zwłaszcza w bramce,gdzie wisiała firanka. Tu na pewno tak nie będzie. Do tego lepsze koło i lepsi rozgrywający. Nie przekonuje mnie też Krajewski, z Austrią mecz życia, myślę,że drugiego takiego nie powtórzy. Zdecydowanie w stronę naszych wschodnich sąsiadów.
Ależ argumentacja xD w skrócie piszesz, że rywal trudniejszy to Polska przegra xD oraz Polsce udał się mecz. Czemu moderacja nie reaguje na tą klikę trolli którzy pewnie wylewają swoją frustrację w internecie? Jesteście rodziną do zawodników odrzuconych przez trenera piłkarzy ręcznych?
Uwierz mi, że znałem od lat reprezentację Austrii. Mecz z Austrią to była formalna formalność. Na Polskę powinien być kurs 1.30-1.40. Grałem tylko za 400zł, bo wiadomo, że i nawet kursy takie jak 1.30-1.40 potrafią nie wejść. Nie widziałem u Austrii wyniku od momentu pamiętnej porażki z Chile której ostatnie mecze prezentowały się następująco:
1642327797948.png
W ciągu ostatnich 3,5 lat 10 zwycięstw z mega-słabymi drużynami oraz remis z Grenlandią (!). I z taką drużyną Austria nie przegrała po walce. Przegrała WYRAŹNIE! To tak jakby Polska przegrała z Wyspami Owczymi u siebie 0:2 albo 0:3. I od tamtego momentu jedyny sukces to wygrana ze słabą jak na tamten okres Holandią oraz cudem uratowany remis z lekceważącą Białorusią.
Także widzisz, że jeżeli Austria potrafi zremisować z Białorusią to my nie potrafimy wygrać? I to jeszcze z gorszą wersją Białorusi bez Rutenki?
Ciągle Polska jest tutaj niedoceniana a Białoruś doceniana. To jest zastanawiające. kupon.jpg

Aż zamieszczę kupon jeżeli ktoś nie wierzy mi, że obstawiłem na Polaków przeciwko Austrii.
W dodatku zamieszczam kupon obstawiony podczas meczu Austria - Chile. Screen zarejestrowany został w dniu meczu (12.01.2019).

1642328588637.png
Warto zwrócić uwagę na to, że ograli Białoruś. Później z nimi zremisowali. Wniosek taki, że dalej Białoruś jest beznadziejna. Owszem wygrali z Rosją towarzysko. I to wszystko. Nadal nie widzę po ich wynikach jakiegoś kapitału który mógłby zaskoczyć Polaków. A to, że mają lepszych zmienników to też mi się wydaje niczym nie poparte. Jedynie poparte nienawiścią do Polski.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Fakt, nie będzie to taki mecz jak mecz z Austrią. Nie ma co porównywać naszych zawodników do spotkania które czeka ich z Białorusią.
Ale właśnie problemem w powyższej analizie jest to, że skupiamy się na wadach Polaków i zaletach Białorusi. A gdzie zalety Polaków oraz wady Białorusi?
Osobiście jedyny mankament jaki mam do Polaków po meczu z Austrią to spóźnione indywidualne krycie w sytuacjach gdzie to krycie powinno być spokojnie dopilnowane. A wada Białorusi? Z Niemcami spokojnie wypuścili dużą przewagę z pierwszej połowy. Z Austrią tak samo. Z Polską dawniej tak samo. Nie mają psychiki. Zresztą Azarenka tak samo. Ilość samobójstw w tym kraju podobnie. Ich atut to słaba psychika. U nas całkowicie odwrotnie gdzie przykład dała nam kadra z pokolenia 2006-2016.
Na kwalifikacje nie ma co patrzeć. Zupełnie widzę inną Polskę w kwalifikacjach a zupełnie inną na obecnej imprezie oraz ubiegłorocznej.
Można też mówić o "pechu" gdy Polska przegrała pechowo z Holandią. A tu mówimy o szczęściu ze Słowenią. Uważam, że gdyby awans zależał od wygranej z Holandią na wyjeździe w kwalifikacjach - Polska spokojnie wygrałaby ten mecz. W turnieju towarzyskim natomiast bezproblemowo wygrała z tą drużyną. Obecnie jest wszczepiona inna świadomość. Taka jaka była rok temu gdzie Niemcy szczęśliwie zremisowali.

Austria powiedzmy sobie szczerze, że jest beznadziejną drużyną. Na tyle beznadziejną, że... zremisowali z Białorusią przegrany mecz. Nie widzisz tu alegorii? Fakt, może to tylko wynik - ale skoro Polska wygrała 5 bramkami z Austrią to z Białorusią jak najbardziej może wygrać.
Także dla mnie takie argumenty to jak argumenty, że zmiennicy Białorusi mają o 3km/h szybszy strzał niż zmiennicy Polski. Fakt - lepszy, ale czy aż na tyle, żeby przesądzić szalę zwycięstwa na korzyść Polaków? Przekonamy się dzisiaj.



Ależ argumentacja xD w skrócie piszesz, że rywal trudniejszy to Polska przegra xD oraz Polsce udał się mecz. Czemu moderacja nie reaguje na tą klikę trolli którzy pewnie wylewają swoją frustrację w internecie? Jesteście rodziną do zawodników odrzuconych przez trenera piłkarzy ręcznych?
Uwierz mi, że znałem od lat reprezentację Austrii. Mecz z Austrią to była formalna formalność. Na Polskę powinien być kurs 1.30-1.40. Grałem tylko za 400zł, bo wiadomo, że i nawet kursy takie jak 1.30-1.40 potrafią nie wejść. Nie widziałem u Austrii wyniku od momentu pamiętnej porażki z Chile której ostatnie mecze prezentowały się następująco:
Pokaż załącznik 14829
W ciągu ostatnich 3,5 lat 10 zwycięstw z mega-słabymi drużynami oraz remis z Grenlandią (!). I z taką drużyną Austria nie przegrała po walce. Przegrała WYRAŹNIE! To tak jakby Polska przegrała z Wyspami Owczymi u siebie 0:2 albo 0:3. I od tamtego momentu jedyny sukces to wygrana ze słabą jak na tamten okres Holandią oraz cudem uratowany remis z lekceważącą Białorusią.
Także widzisz, że jeżeli Austria potrafi zremisować z Białorusią to my nie potrafimy wygrać? I to jeszcze z gorszą wersją Białorusi bez Rutenki?
Ciągle Polska jest tutaj niedoceniana a Białoruś doceniana. To jest zastanawiające. Pokaż załącznik 14831

Aż zamieszczę kupon jeżeli ktoś nie wierzy mi, że obstawiłem na Polaków przeciwko Austrii.
W dodatku zamieszczam kupon obstawiony podczas meczu Austria - Chile. Screen zarejestrowany został w dniu meczu (12.01.2019).

Pokaż załącznik 14833
Warto zwrócić uwagę na to, że ograli Białoruś. Później z nimi zremisowali. Wniosek taki, że dalej Białoruś jest beznadziejna. Owszem wygrali z Rosją towarzysko. I to wszystko. Nadal nie widzę po ich wynikach jakiegoś kapitału który mógłby zaskoczyć Polaków. A to, że mają lepszych zmienników to też mi się wydaje niczym nie poparte. Jedynie poparte nienawiścią do Polski.
Z tą nienawiścią do Polski, to widzę że grubo lecisz. Tak samo z argumentacją samobójstw. Dorzuć jeszcze sytuację polityczną. Najpierw piszesz, że spotkania z przeszłości nie mają znaczenia, a potem przytaczasz spotkania Białorusi zza Rutenki :) Skoro uważasz, że brak wartościowych zmienników nie mają znaczenia, to widocznie nawet amatorsko nie grywałeś w sporty zespołowe. Poważnie innych mankamentów Polaków nie widziałeś poza spóźnionym kryciem? Mnóstwo niedokładności, głupich strat, absurdalnych błędów kozłowania.

P.S Gratuluje wygranych kuponów :)

Tutaj ciekawą opcją jest Karalek over 4,5 @ 2,03 totalbet
Austriaccy obrotowi wchodzili jak w masło w polską obronę. Trzeba jednak dodać, iż Posch świetnie się ustawiał, co umożliwiało dogrywanie mu piłek przez rozgrywających. Nie ma co nawet porównywać Austriaka z Białorusinem. Karalek jest jdnym z topowych obrotowych na świecie - niezwykle silnym oraz skutecznym. Z solidniejszą niemiecką obroną spisał się świetnie i zdobył 6 bramek. Sądzę, iż Białorusin powinien pokryć tę linię, która jest wyższa o 1 pkt, niż to było w meczu z Niemcami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
masilbn 61

masilbn

Użytkownik
Dla mnie dziś Białoruś to jest mega value. To drużyna o klasę lepsza od Austrii, w dodatku w pełnym skladzie, nie to co u nas. Austria nie grala nic w obronie i w bramce. Białoruś ma bardzo dobrych defensorów i solidnego Saudacenke w bramce. Dlatego nie dość że dziś warto grać na nich to jeszcze fajnie wygląda under na Polskę 29.5 na betfanie. Polecam, bo kim my mamy rzucać z drugiej linii? Oni staną 6-0 wielkimi chłopami to o 1 na 1 daszka i oleją można zapomnieć, a jak Sicko nie wejdzie dobrze w mecz to już w ogóle będzie dramat.

Oprócz tego kurs ponad 5 dziś na Holandię. Warto za drobne coś z tym pokminic :)

Białoruś 2.05 betfan
Polska under 29.5 betfan 1.81 - edit już nawet podnieśli do 30.5. Brać jak gorące bułeczki!
O I jeszcze Syprzak under 3.5 1.75 betfan
też na spokojnie, nawet nie jest pierwszym wyborem w ataku a jego skuteczność w reprze od zawsze wola o pomstę do nieba.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Vailupau powyżej 5.5 goli - kurs 1,85
5 goli...

Wysoka linia owszem, ale to będzie twarde spotkanie. Spodziewam się mocnej obrony i dużej liczby rzutów karnych. Polacy na skrzydłach nie bronią tak dobrze jak Niemcy co daje dodatkowe możliwości dla wejścia tego zakładu. Ponadto nasz zespół wolno przesuwa się do obrony co będzie istotne choćby przy kontrach.
Stawka rekreacyjna 250 zl

P. S. Kilka firm w tym fortuna ma linie na to zdarzenie 6.5, sts trzyma wskazaną powyżej
 
Ostatnia edycja:
B 342

bladasek23

Użytkownik
Witam forumowiczów,
w temacie trwającej dyskusji na temat polskiego meczu z Białorusią. Proszę o informację czy się mylę, ale z powodu czerwonej kartki, czy nie pauzuje się kolejnego meczu? czyli nasi bez Sićko?
Z drugiej str. chodź wierzę w naszych, to jednak przedmówcy mają rację co do meczu z Austrią. Na wiele obrona austriacka nam pozwoliła i już nie wspomnę o bramkarzu, który nie stanowił żadnej przeszkody.
Białoruś pomimo osłabień wynikających z powiedzmy przebudowy składu to jednak będzie twarda gra.
Nasi łapią doświadczenie chodź również wśród zawodników białoruskich też są tacy. Jednak mecz oby był na styku z przewagą naszych jednak obawiam się o brak rozegrania. Wspieranie Daszkiem lub Moryto wbiegającym do środku prędzej czy później wyczerpie pole manewru i rozczytają to przeciwnicy. Wygraną z Austria zawdzięczamy dosyć sporej skutecznej. Tutaj proponowałbym raczej zakład na ilość wykluczeń 7.5, gdyż ten mecz będzie obfitował w mocniejszą grę.
Pozdrawiam
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ode mnie dwa zakłady specjalne na mecz Polska - Białoruś:

Powyżej 7,5 kar 2 min oraz Moryto i Vailupau rzucą minimum po 6 goli @4,35 betfan

Gram tutaj bardzo fajny zakład specjalny. Moją pierwszą propozycją na to spotkanie będzie over kar. Linia wynosi 7,5 i nie jest zbyt wysoka. Ten mecz ma bardzo dużą stawkę i powinno w nim być bardzo dużo walki. Białorusini znani z bardzo twardej gry. W pierwszym meczu z Niemcami dostali 5 kar dwuminutowych. Polacy natomiast z Austriakami zostali ukarani 3 razy. Dziś spodziewam się ostrej gry z obu stron i myślę, że 8 kar to formalność.

Oprócz kar skupię się tutaj na najlepszych strzelcach obu ekip. Konkretnie na dwóch prawoskrzydłowych, Arkadiuszu Morycie i Mikicie Vailupau. Moryto od paru lat jest najlepszym strzelcem naszej reprezentacji. Arkadiusz znakomicie wykonuje rzuty karne. A także jest bardzo szybki i często rzuca bramki w kontrach. W pierwszym meczu zdobył 9 bramek. Oddał wówczas 11 rzutów. Cztery razy wykonywał rzut karny i trzy z nich zamienił na bramkę. Dziś także powinien mieć dużo szans na pokonanie bramkarza Białorusi.

Mikita Vailupau natomiast to skrzydłowy Mieszkowa Brześć. Od nowego sezonu Białorusin będzie grał w Veszprem. 26-latek jest etatowym wykonawcą rzutów karnych w swojej reprezentacji. Przeciwko Niemcom rzucił 7 bramek. Oddał wtedy 8 rzutów. Sześć razy stawał na linii 7 metrów i pomylił się tylko raz. Vailupau to znakomity skrzydłowy. Co ciekawe jest rekordzistą w strzeleniu największej liczby goli w jednym meczu w Lidze SEHA; Białoruski skrzydłowy rzucił 20 (!) goli przeciwko RK Metaloplastika w październiku 2019 roku.

Zawodnik, której drużyny rzuci najwięcej goli - Polska @2,75 ewinner


Widzę duże value w tym typie. Na innym bukmacherze kursy są wystawione na odwrót. Pewnie ten typ także rozstrzygnie się między Moryto, a Vailupau. Jednak dużo bramek mogą rzucić też inni. Przeciwko Austriakom po 6 goli rzucili Sićko, Krajewski czy Daszek. Liczę dziś na nich, a przede wszystkim na Arka.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Z tą nienawiścią do Polski, to widzę że grubo lecisz. Tak samo z argumentacją samobójstw. Dorzuć jeszcze sytuację polityczną. Najpierw piszesz, że spotkania z przeszłości nie mają znaczenia, a potem przytaczasz spotkania Białorusi zza Rutenki :)
1642337879079.png

po części polityka jakieś tam znaczenie miała. Osiągnięcie w tym sezonie przez białoruskie kluby w europejskich pucharach to wyczyn który nie wiem czy jest możliwość powtórzyć drugi raz. Wszystko dlatego, że drużyny białoruskie nie grały na swoim stadionie tylko neutralnym terenie. Także "polityka" ma czasami znaczenie - w niektórych przypadkach dosyć spore.

Mówiłem o tym, że spotkanie Polski z Austrią nie ma jakiegokolwiek znaczenia. Przynajmniej dla mnie.
Dlatego, że bukmacherzy DRASTYCZNIE się pomylili co do kursu na ten mecz. Na moje oko kurs powinien być w granicach 1.30-1.40. A był 2.70-2.90 (?!)
Widać było widoczną różnicę klas. Dlatego jest błędnie interpretowany przez wszystkich, że w tym meczu to Austria była faworytem a my jesteśmy bohaterami. Nie. My zrobiliśmy to co do nas należało a Janusze będą się zachwycać, że z taką dyspozycją rozjedziemy wszystkich, bo ogrywamy lepszych. Nie. Ograliśmy gorszego robiąc swoje.

Skoro uważasz, że brak wartościowych zmienników nie mają znaczenia, to widocznie nawet amatorsko nie grywałeś w sporty zespołowe. Poważnie innych mankamentów Polaków nie widziałeś poza spóźnionym kryciem? Mnóstwo niedokładności, głupich strat, absurdalnych błędów kozłowania.
Grywałem amatorsko w sporty zespołowe. I wiem, że ta kadra którą mamy wystarczy na Białoruś. Jeżeli uważasz, że Kulesh i Karaliok są lepsi od Sićki + Moryty to ja nie mam pytań. Przed meczem przekonamy się, bo faktycznie mogą być lepsi (dyspozycja dnia, małoprocentowy mankament ale mankament). Tak samo skazane na pożarcie Chile również było lepsze od Austrii.
Jasne, błędy widziałem. Ale nie rzuciło mi się to na tyle stanowczo w oczy. Porównując to do przeciętnego meczu nie zauważyłem mega błędów. Tylko indywidualne krycie i parę kozłów z którymi bym nie przesadzał na tyle, że mógłbym skreślić ich przed meczem z Białorusią.
Właśnie tylko problem jest w tym, że słyszę o wadach Polski. Ale gdzie są te zalety Białorusi??? Ich nie widzę. Wiadomo - liczą się inne mankamenty.

P.S Gratuluje wygranych kuponów :)
Dzięx!

Dla mnie dziś Białoruś to jest mega value. To drużyna o klasę lepsza od Austrii, w dodatku w pełnym skladzie, nie to co u nas. Austria nie grala nic w obronie i w bramce. Białoruś ma bardzo dobrych defensorów i solidnego Saudacenke w bramce. Dlatego nie dość że dziś warto grać na nich to jeszcze fajnie wygląda under na Polskę 29.5 na betfanie. Polecam, bo kim my mamy rzucać z drugiej linii? Oni staną 6-0 wielkimi chłopami to o 1 na 1 daszka i oleją można zapomnieć, a jak Sicko nie wejdzie dobrze w mecz to już w ogóle będzie dramat.
Sićko jak jeszcze trochę poprawi dosiężny skok który już i tak ma bardzo rzucający się w oczy to będzie niczym Karol Bielecki.
Z tą klasą lepszą od Austrii bym nie przesadzał. Owszem - żebym nie wychodził na hipokrytę również się zgadzam z tym, że Austria jest beznadziejną drużyną. Jednak właśnie Austria jest fenomenalną drużyną pod tym kątem, że tylko na Białorusinów potrafią mieć patent:
1642337764574.png
w przeciągu ostatnich 3 lat w 4 spotkaniach tylko raz wygrali - jednym golem. Z czego 3 u siebie i jedno na wyjeździe w którym przegrali. Reszta na remis. Także być o klasę lepszym to wygrać z przewagą. Jedynie ta sztuka udała im się w 2013, ale tego to już nie ma co liczyć.

Już więcej nie odpisuję. Przekonamy się wieczorem.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Grywałem amatorsko w sporty zespołowe. I wiem, że ta kadra którą mamy wystarczy na Białoruś. Jeżeli uważasz, że Kulesh i Karaliok są lepsi od Sićki + Moryty to ja nie mam pytań. Przed meczem przekonamy się, bo faktycznie mogą być lepsi (dyspozycja dnia, małoprocentowy mankament ale mankament). Tak samo skazane na pożarcie Chile również było lepsze od Austrii.
Jasne, błędy widziałem. Ale nie rzuciło mi się to na tyle stanowczo w oczy. Porównując to do przeciętnego meczu nie zauważyłem mega błędów. Tylko indywidualne krycie i parę kozłów z którymi bym nie przesadzał na tyle, że mógłbym skreślić ich przed meczem z Białorusią.
Właśnie tylko problem jest w tym, że słyszę o wadach Polski. Ale gdzie są te zalety Białorusi??? Ich nie widzę. Wiadomo - liczą się inne mankamenty.
Przytocz mi fragment, gdzie napisałem iż Kulesh oraz Karaliok są lepsi od Sićki od Moryty? Jak mogę porównywać skrzydłowego z obrotowym, toż to absurd. Dziwne, że tym razem zapomniałeś o Vailupau, który równeż jest ważnym ogniwem Białorusinów. Opierajmy się na faktach, a nie sytuacji politycznej. Opierając się na absurdalnym argumencie, to Białoruś zagra lepiej, bo spotkanie odbędzie się na neutralnym terenie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom