>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Węgry, Słowacja (13.01 - 30.01.2022)

Status
Zamknięty.
M 94K

michalkin

Użytkownik
Ja pograłem w betclicu under 4,5 @2.0 bramek z uwagi na to że Hiszpania wchodzi do 2 rundy z 2 pkt. Perez z Czechami rzucił dwie bramki na 31 min i 13 sek. W meczu że Szwecją rzucił osiem bramek na 58 min 12 sek!, można powiedzieć że zagrał cały mecz. Dziś spodziewam się mocnych rotacji i max 25 min dla Pereza. Ma 34 lata dwa dni temu zagrał wspomnienie 58 minut i trzeba zarządzać siłami przed kolejną fazą turnieju, bo tam bd top zespoły.
Z Czechami 3 bramki.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć jak będzie wyglądać 2ga faza turnieju ? Wiem że punkty zdobyte liczą się dalej ale chodzi mi które grupy się łączą dalej razem ?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Słowacja - Rosja27:36
Rosja-2,5


Jakby to był pierwszy mecz turnieju to handicap wynosiłby pewnie -5Ah. Dzisiaj mamy -2,5 i według mnie można już zagrać Rosję . Słowacja u siebie, mecz już mniej ważny dla gości, ale Rosja to zdecydowanie lepszy zespół. Słowacja ma małą rotację zawodników. Skład dosyć słaby. Rosja dużo mocniejsza. Wszyscy rozgrywający na podobnym poziomie. W pierwszym meczu Rosja straciła wysoką przewagę. Myślę, że dzisiaj zakończą lepiej spotkanie.

Ukraina - Chorwacja25:38
Ukraina+7,5


Według mnie wysoki handicap na taki mecz. Ukraina dosyć słaba, ale na pewno powalczą o niską przegraną. Chorwacja rzadko wygrywa wysoką przewagą. Skład bardzo uzależniony od Martinovicia i Jaganjaca. Myśle, że tutaj jest dobra okazja do oszczędzania sił na kolejne mecze.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
W szeregach Niemiec COVID. Jutro nie zagrają Kuhn, Wolff, Kafner czy Kastening. To ogromne osłabienie. Kursy na Polaków lecą w dół, ale myślę, że dalej warto pobrać. Nasza reprezentacja gra tutaj znakomicie

TYP: POLSKA WIN @2,40 STS
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
W szeregach Niemiec COVID. Jutro nie zagrają Kuhn, Wolff, Kafner czy Kastening. To ogromne osłabienie. Kursy na Polaków lecą w dół, ale myślę, że dalej warto pobrać. Nasza reprezentacja gra tutaj znakomicie

TYP: POLSKA WIN @2,40 STS
https://www.dhb.de/de/redaktionsbaum/nationalteams/a-maenner/weitere-spieler-fallen-aus/ tutaj jest niemieckie źródło, nie ma tu info o Khunie ale na Eurosporcie Niedźwiedź potwierdza również u niego covid
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Potwierdzone, komentator mówił na TVP sport, że może czarter wynajmą i przylecą jacyś zmiennicy, no ale tu nie ma pewności czy testy będa mieli negatywne ci co mieliby ewentualnie dołączyć.

Ogólnie covido paranoi ciąg dalszy. Szkoda, że nie pograne od razu, bo było 3.60.
 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Potwierdzone, komentator mówił na TVP sport, że może czarter wynajmą i przylecą jacyś zmiennicy, no ale tu nie ma pewności czy testy będa mieli negatywne ci co mieliby ewentualnie dołączyć.

Ogólnie covido paranoi ciąg dalszy. Szkoda, że nie pograne od razu, bo było 3.60.
Podobno zagrają (ręki sobie nie dam uciąć), bo już są w drodze: Johannes Bitter (HSV Hamburg), Rune Dahmke (THW), Sebastian Firnhaber (Erlagen), Paul Drux i Fabian Weide (Fusche Berlin)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Z jakiego powodu w ostatnim spotkaniu reprezentacji Węgier nie grał Banhidi? Czy jutro z Islandią również absencja?
kontuzje kostki ma i go oszczedzaja


"Tak więc Bence Bánhidi jest tam z kolegami z drużyny po kontuzji kostki w czwartek, ale rozgrzewkę oglądał siedząc na ławce, więc jest mało prawdopodobne, aby załoga zaryzykowała jego występ w drugiej grupie."

Mecz z Portugalczykami rozpocznie się o godzinie 18:00 na MVM Dome.

 
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Austria - Białoruś
under 65.5 26-29
Fortuna 1.82
Mnie jednak zastanawia bardzo wysoka linia bramek w meczu Białoruś - Austria.
Oba zespoły grają już o nic, te mistrzostwa im nie wyszły, przede wszystkim naszym wschodnim sąsiadom.
Podobne mecze były dzisiaj, Bośnia - Hiszpiania czy Macedonia - Dania w których nie forsowali tempa.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Frimmel powyżej 6.5 bramki

Lewoskrzydlowy Austrii, wykonawca rzutów karnych. Z Polską 8 goli(8/9) z tego 5/5 z rzutów karnych, z Niemcami 9 goli(9/10) z tego 5/5 z karnych. Jak do tej pory bardzo dobra skuteczność i jeśli dostanie swoje minuty i będzie podchodził do rzutów karnych to o ten typ można być spokojnym.

Over 6.5 @1.85 sts
 
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
,, Rano nasza reprezentacja dostała wezwanie na nagłe i nieoczekiwane testy pod groźbą niedopuszczenia do dzisiejszego spotkania. Nie wszyscy zawodnicy zdążyli nawet zjeść śniadanie. Trening odwołano. Czekamy znowu na wyniki, które obiecano nam do trzech godzin... " źródło: Handball Polska twitter To jest lekka przesada...
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Polska w pełnym składzie, w tej sytuacji można grać ich zwycięstwo

BĘDZIEMY GOTOWI! Wszystkie testy z wyjątkiem Macieja Gębali dały wynik negatywny!
🔥
Maciej posiada jednak status ozdrowieńca, który został zgłoszony do EHF. Wszystko wskazuje, że będzie mógł wystąpić w dzisiejszym spotkaniu
🔥
Czekamy na decyzję.
 
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska wygra i powyżej 7,5 kar w meczu @3,85 betfan

Bardzo ważne spotkanie dla obu reprezentacji w kontekście dalszej fazy rozgrywek. Obie ekipy mają po 2 zwycięstwa i są już pewni awansu z grupy. Dziś rozstrzygnie się, czy do następnej fazy awansują z jakimiś punktami. Kursy w przeciągu dni bardzo się zmieniły. Wszystko za sprawą sporych osłabieni u naszych zachodnich sąsiadów. Z powodu pozytywnych testów na obecność koronawirusa dziś nie zagrają Andreas Wolff, Timo Kastening, Kai Hafner, Julius Kuhn, Luka Mertens czy Luca Witzke. To bardzo duże osłabienia. W ich miejsce trener Gislason wezwał do Bratysławy pięciu graczy. I to nie byle jakich, tylko Paula Druxa, Fabiana Wiede, Rune Dahmke, Johannesa Bittera i Sebastiana Firnhbabera. Jednak ich występ dzisiaj nie jest do końca wiadomy, wszystko zależy jak szybko dostaną wyniki na koronawirusa. Kadra Niemiec na tą imprezę i tak została mocno odmłodzona, a teraz dodatkowo została osłabiona.

Polacy natomiast problemy mają za sobą i grają świetnie. Pokonali już tutaj 36:31 Austrię i 29:20 Białoruś. Po tym, gdy na dzień przed imprezą 7 zawodników otrzymało pozytywne wyniki, raczej nikt nie spodziewał się aż takiej postawy Biało-Czerwonych. Nasza kadra gra z polotem. Ciężko szukać słabych punktów. Znakomicie grają Sićko, Daszek, Moryto czy Olejniczak. Dodatkowo z Białorusią kapitalnie zagrał Mateusz Kornecki. Widać, że nasza kadra tworzy team spirit. Dziś Polacy mieli robione testy i wynik pozytywny otrzymał tylko Maciej Gębala, ale ma on status ozdrowieńca i wszystko wskazuje na to, że będzie mógł dziś zagrać.

Takiej okazji na pokonanie Niemców Polacy mogą nie mieć długo. Spotkanie będą sędziować Macedończycy – Nikolov i Nachevski. Nie boją się oni upominać zawodników. Niemcy na tej imprezie grają bardzo twardo. W obu meczach dostawali po 5 kar. Nasi zawodnicy dużo kar nie łapią, ale spotkanie z Niemcami to zawsze dodatkowa motywacja. Stawiam więc tutaj, że Polska wygra, a w meczu będzie powyżej 7,5 kar po bardzo dobrym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom