>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Polska - Chorwacja ⛔ (28:31)
Typ: Polska win Kurs: 4,20 Buk: Marathonbet

Dobra kujemy żelazo póki gorące ! To co maraton tutaj zaaplikował pobieram bez mrugnięcia okiem.
To może na początek powiem tak ogólnie do sytuacji gdzie ludzie chcą grać Chorwację po 1,4 czy ile tam na nich jest i mówią, że przecież Chorwaci to półka wyżej od Szwedów. Zgadzam się ale my zaprezentowaliśmy się wczoraj 2 półki wyżej od Szwedów i na tym kończę ten temat.
Duvnjak, Kopljar, Vori, Cupić, Buntić ,Strlek, Losert i cała reszta to fantastyczni gracze ale my także posiadamy takich w zespole więc nie ma się o co martwić. Chorwaci to świetny zespół, ale takim jest także Francja, która tak samo jak i nasz przeciwnik wymieniana jest wśród kandydatów do złota a czy my nie przypadkiem z Francuzami graliśmy jak równy z równym ??? Tak mi się właśnie zdawało:grin:
Powiem krótko: Lijek - profesor, Kaczka motorycznie zjada wszystkich, Łucak genialny. O bramkę nie ma się co bać, Sławek po słabych meczach zawsze ma dobre poźniej a jak nie to wiadome kto wejdzie. Świetnie, że dojechał Kuchczyński bo już o karne nie musimy się martwić. O Jaszce już pisałem kiedyś, że to mózg jakich mało i chyba dzisiejszym występem (może nie perfekcyjnym ale i tak świetnym) zamknął japę wszystkim. Znowu się powtórzę ale kolejny raz to powiem: Ci panowie mają 3 rzeczy a są nimi jaja, charakter i ambicja więc nie ma co dygać tylko trzeba grać. Jest value i tyle. Powodzenia !
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Polska-Chorwacja

Ciekawe, czy chłopakom nie uderzy woda sodowa do głowy i nie popadną w euforię po spotkaniu ze Szwecją. Wysoka wygrana i całkowite kontrolowanie meczu w 2. połowie to z pewnością plus dla POL. Biegler dał odpocząć kluczowym graczom, każdy dodał coś od siebie, morale wzrosło. Chorwaci również odnieśli zwycięstwo - z Rosją, tutaj podobnie: wiele rotacji i odpoczynek &#39;tych wielkich&#39;. Kolejny raz pada twierdzenie, że ta drużyna może wygrać z każdym, ale czy sam fakt waleczności i zaangażowania stawia Polaków w lepszej pozycji niż oceniają to bukmacherzy? Hmmm... Coś o meczu: potyczka będzie miała sporo podtekstów, bo naprzeciwko siebie staną koledzy z ligowych parkietów. Aż 5 Chorwatów gra w Vive (Losert, Buntić, Cupić, Musa i Strlek), z drugiej strony sześciu Polaków z tego samego zespołu + praktycznie wszyscy z krajowego podwórka. Kolejna sprawa, a chyba już mało kto o niej pamięta: to właśnie w towarzyskim meczu z Chorwatami Karol Bielecki doznał tej strasznej kontuzji oka, która zachwiała jego sportową karierę. W zespole przeciwników będzie miał okazję wystąpić nie kto inny, jak Josip Valcic, zawodnik, który pechowo stał się katem Karola w tamtym spotkaniu. Taki dodatkowy smaczek.
Widziałem już cuda w wykonaniu polskiej reprezentacji i bardzo chciałbym doświadczyć tego cudu ponownie, ale będę łapał jakiś live handi podczas tego spotkania, oby na Chorwatów ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kurs na Polaków na pewno za wysoki ale ja bym tak nie lekceważył Chorwatów, sa e zespołem lepszym od Szwedów i tak samo od Polaków.wczoraj była demolka ale gdyby nie mecz życia Wyszomirskiego to byłaby też pewnie wygrana ale pewnie max. 3 bramkami. Czy jest szansa że Szmal albo właśnie Wyszomirski rozegrają kolejny mecz z taką skutecznością? Szczerze w to wątpię choć jak pisałem wcześniej kurs do grania.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tak jak myślałem ludzie zaczną się chyba podpalać naszym występem wczorajszym ale ja mam zdanie takie, że to nie my zagraliśmy super a Szwedzi nam po prostu pozwolili zagrać swoje przez swoją fatalną grę. Najgorsze dla nich jest to, że sami pewnie nie wiedzą dlaczego się tak stało bo przecież już było 5-1. Ja jednak poczekam na kursy być może podskoczy na Chorwatów do 1,6 i wtedy myślę, że warto będzie w to wejść. Chorwaci od dobrych paru lat są w imprezach takiej rangi w TOP4. Mamy dobrych piłkarzy ale uważam, że oni jednak mają lepszy. Mają chyba lepszego trenera. Oczywiście, że mamy szanse wygrać jednak uważam, że ten mecz możemy przegrać w szatni podpalając się wczorajszym występem. Wyszomirski drugiego takiego meczu może nie zagrać a kto wczoraj otworzył nam taką gre? No właśnie Wyszomirski. Gdyby nie jego super obrony Szwedzi nie spuścili by wzroku i nie pozwolili nam tak zagrać. Czekam na kursy.
Kasper Sarup Sondergaard over 2,5 bramki 1,75 Unibet ✅
Typ na rozgrywającego być może przyszłych Mistrzów Europy ;)? Kasper statystycznie mało gra a jest to spowodowane naszpikowaną gwiazdami formacją rozgrywających. Jednak 3 bramki są w jego zasięgu bo zawodnik ten posiada bardzo dobry rzut. Rzuca Kasper około 4-5 razy na mecz i dzisiaj myślę, że bedzie podobnie. Dania ma praktycznie pewne pierwsze miejsce w grupie a jest to o tyle ważne, że nie zagrają z Francją w półfinale. Mam nadzieje, że Kasper dzisiaj pogra z 20 minut a jeśli tak to 3 bramki powinien rzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 85

dominiknd

Użytkownik
Jakby nie wczorajszy mecz, kurs na chorwatów nie wynosił by więcej niż 1.3, a tak można już po mojemu grać, 1.50 nie ruszam, wybieram ht/ft z kursem 1.95, Chorwacja to jednak już ścisły światowy top, w przeciwieństwie do Szwedów, których gra faluje, zupełnie jak nasza, ktoś powie ledwo pokonali reprezentację po której się przejechaliśmy jak walec, takie dywagacje nie mają sensu, bo oni przejechali się po białorusi, która nam przysporzyła tylu kłopotów, warto zwrócic uwagę, ze szwedami zawsze nam szło, raz lepiej raz gorzej, ale jednak wygrywalismy, z chorwacja ostatni raz wygralismy na igrzyskach w Pekinie, a od tego czasu regularny oklep w najwazniejszych meczach, ktore decydowaly o miejscach na danej imprezie, jako ze 1 polowy mamy o wiele slabsze, typ ht/ft wydaje sie najlepsza opcja na ten mecz.


Polska - Chorwacja - HT/FT - 2/2 @ 1,95 Unibet ⛔

//Poza pierwszą połową wszystko tak jak przewidywałem
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dziś pogram na Rosjan. Kurs ok 1.6 w tym momencie.
Ruscy tak jak Białoruś - 0. totalne - 0.punktowe. Zagrali dobre zawody z nami, w grupie też nie obrywali - dobrze z Serbią. Co prawda mecz o nic ale ja widzę tutaj większe szanse po stronie Rosjan.
Białoruś to najgorsza drużyna 2 fazy. To, że z nami pograli dobre zawody to raczej powód naszej niedyspozycji niż ich formy. Do tego Rutenka zagrał wczoraj 8 minut.
Choćby jutro zagrał to dla mnie synowie Łukaszenki są zbyt słabi.
Igropulo gra całkiem niezłe mistrzostwa, Levshin przeplatanka ale też raczej na plus.
Myślę, że Rosja to wygra ale, że to mecz o nic to być może skuszę się bardziej w stronę overa 58.5 bo taka linia jest obecnie.
Co do kursu na polskich szczypiornistów - spada z tego względu, że krajanie zajarali się i grają w stronę Polski dla mnie bez sensu. Wczoraj upatrywałem value w meczu Polski z tego względu, że Szwedzi nam nie odstawali, h2h też było bardziej na naszą korzyść.
Chorwaci to całkiem inna klasa, a nie zdziwie się jak kursy przedmeczowe będą podobne do wczorajszych.
Jak każdy życzyłbym sobie aby Polacy dziś wygrali i to gładko ale to nie koncert życzeń.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
4 typy na dziś, krótko, bo czasowe ramy dziś dla mnie zdecydowanie nie sprzyjające są.
Francja - Szwecja
Zdecydowanie fajny mecz się zapowiada, Francja naprawdę kapitalny atak, rewelacyjna gra do przodu. 39, 35, 27, 28, 31 - rzucają naprawdę mnóstwo. Omeyer musi się wczuć, stąd gra dużo przed 1/2, ale ogólnie bramka nie jest najmocniejszą ich stroną. Mecz jest bez stawki dla obu drużyn, Szwedzi jadą po nim do domu. Może być blowout, może być close game, ale raczej z dużą ilością bramek. Francja prezentuje super ofensywny styl, a jedynymi, którzy ich powstrzymali w miarę, byliśmy my i Chorwaci, a mimo to te 27-28 bramek rzucili. Z taką formą, Szwedzi dostaną pewnie lekko ponad 30. Sami raczej też dorzucą z 25, bo na pewno Trzy Korony będą chciały zmazać złe wrażenie.
Over 57 @ 1.91 pinn
Dania - Islandia
Dania do przodu gra naprawdę fajnie, a co o Islandii powiedzieć? Zablokowali się z MKD, a potem 29 goli w 52 minuty, do tego sporo przestrzelonych setek. Landin bez motywacji broni słabo, Yannick Green czyli jego zmiennik, który gry pewnie trochę dostanie, jest przeciętnym goalkeeperem. Do tego dochodzi kontra z obu stron na najwyższym poziomie. Atak pozycyjny pewnie będzie bardzo szybki, Mensah, Sondergaard, Spellerberg - tak mniej więcej będą wyglądać na rozegraniu Duńczycy. 3 mocne rzuty z drugiej linii, do tego skrzydła i koło. Islandia w pozycyjnym gra dobrze, do pewnej piłki, znakomicie z I linią współpracują, skrzydła eleganckie. Gustavsson nie jest na tyle dobrym bramkarzem, by dziś w jakiś sposób powstrzymać Danię. Do tego stawka meczu, która raczej wysoka nie będzie. Dania u siebie gra efektowny atak, a do tego dochodzi zespół, który gra równie szybko. Może paść rekord jeśli chodzi o gole Duńczyków - jak dotąd rzucili najwięcej 33.
Over 60 @ 2 pinn
Austria - Węgry
Węgry zagrały dwa dobre mecze z Islandią i Macedonią, naprawdę mogła się podobać ich gra. Mur w bramce, fajnie grająca druga linia. A z Danią również nie grali najgorzej, choć wiadomo, że Wilbeka drużyna troszeczkę Stojanowa grała. Ale to nic. Austria na przeciw, na pewno Szilagyi i spółka nie odpuszczą łatwo, ale są po prostu gorsi od Węgier. Węgry przy 6 bramkowej wygranej i porażce Islandii zagrają z nami lub Chorwacją o 5. miejsce. Myślę, że Węgrom będzie zależało na tym, by mecz o stawkę jeszcze zagrać ze względów szkoleniowych.
Węgry -2.5 @ 2.13 pinnacle
Rosja - Białoruś
Nie wiem dalej co z Rutenką, ale podejrzewam, że w 21 godzin nie ozdrowiał i dziś nie rzuci 15 bramek. Igropulo wczoraj z Francją grał mało, być może Szewcow trochę go oszczędzał. Rosja robi jednak lepsze wrażenie, o ile Białoruś wykorzystała naszą ogromną słabość, to Rosja zagrała z nami dobre zawody. Znakomita II linia, do tego fajnie grające skrzydła. Obrona Białorusi słabiuteńka, uraz Czerepienki a Kazik pomimo mojej sympatii - jest ręcznikiem... Wydaje mnie się, że Rosja powalczy mocno o wygraną, bo jednak wstydem jest drużynie z takim potencjałem, która zagrała 3, no może nawet 4 naprawdę solidne spotkania (Francja, Szwecja, Serbia, Polska) nie wypada wracać na ostatnim miejscu w grupie.
Rosja -2.0 @ 2.11 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy
Rosja - Białoruś
Remis ::: 9,28 ::: Pinnacle ::: 1/10
Mecz mi śmierdzi remisem na kilometr i osobiście uważam, że typowanie na win Rosji jest nieopłacalne. Oba zespoły mają po zero punktów, z tego co wiem to chyba jest ich ostatni mecz na tym turnieju, a jak nawet nie to mniejsza oto. Bez szans na awans, mecz &quot;towarzyski&quot;, zawodnicy wyjdą aby sobie tylko porzucać bez celu do bramki.
Radzę ten mecz również śledzić na live i tam atakować wysokie kursy. Rosja już jeden cyrk pokazała w meczu z Polską gdzie przegrali 2 bramkami pomimo wcześniejszego wysokiego prowadzenia, a Szmal na pytania o puszczenie ostatniej bramki się tylko uśmiechał w wywiadach.
Typuję remis, więc przywoływanie statystyk, taktyki, skuteczności obrotowych, bramkarzy itd. jest moim zdaniem zbędne.
Wynik: 39:33 ⛔
- - - - -
Dania - Islandia
Remis 0,5/10 - 10,07 Pinnacle ⛔
Islandia 1/10 - 3,60 Pinnacle ⛔
Austria - Węgry
Remis 0,5/10 - 9,44 Pinnacle ⛔
Austria 1/10 - 3,57 Pinnacle ✅ +2,57
Francja - Szwecja
Remis 0,5/10 - 10,34 Pinnacle ⛔
Szwecja 1/10 - 3,88 Pinnacle ✅ +2,88
Polska - Chorwacja
Remis 0,5/10 - 9,72 Pinnacle ⛔
Bilans postu: +1,45 :cool:
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Mi z kolei 3 mecze z gatunku tych o prestiż w ostatniej kolejce: Ruskich, Węgier i Danii śmierdzą overami. Nikt tu raczej nie będzie się zabijał w obronie. Właśnie wróciłem z pracy i patrząc na wynik po 1 połowie meczu Rosja - Białoruś (40 goli!) tylko się utwierdziłem w przekonaniu, choć niestety nie zdążyłem już zagrać. A więc to co zostało:
Węgry-Austria over 56,5 @ 1,9 ⛔
Dania - Islandia over 59,5 @ 1,9 ⛔
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Węgrzy stracili już szanse na awans do półfinału, aczkolwiek na boisko wyjść muszą. Pozostaje walka o miejsca, a bramki ktoś też musi rzucać, dlatego ja przyjrzę się overowi Mate Lekaia.
Zacznę od tego, że Lekai w meczu z Danią pojawił się na boisko dopiero w drugiej połowie, dlatego sądzę, iż dzisiaj dostanie szansę gry od początku. Rozegrał zaledwie 23 minuty, oddając przy tym aż 6 rzutów, stosunkowo dużo, zdobywając przy tym 3 bramki - omalże nie wyrobił overa przy linii 3,5. Lekai do tej pory w turnieju rozegrał 89. minut, porównywalnie z Csaszarem, Ancsinem, dlatego nie ma podstaw, aby w dzisiejszym meczu zagrał mniej niż 30. minut (wymienieni przeze mnie zawodnicy z Danią grali odpowiednio 37 i 30 minut). Lekai może podobać się na tym turnieju, 21 rzutów, 15 bramek, osiągając przy tym 71% skuteczności. Ktoś może powiedzieć, że statystyka zakłamana ze względu na 7/9 w meczu z Norwegią, aczkolwiek linię 3,5 Mate wyrobił także z Islandią i Hiszpanią. Nie zrozumiały jest dla mnie mecz z Macedonią, gdzie rozegrał zaledwie 16 minut ze skutecznością 0/1, ale nie odnotowałem żadnej kontuzji czy niedyspozycji. Reasumując - na 5. spotkań Lekai wyrobił linię 3. razy, w tym z Danią - przy rozegranych 23. minutach - był bardzo blisko - zabrakło jednego trafienia.
Wracając do samego aspektu technicznego - Mate mierzy 190 cm, dzięki czemu ma wyśmienite warunki do gry. Posiada mocny rzut zza linii 9. metra, który potrafi zaskoczyć każdego bramkarza. Austria traciła w tym turnieju odpowiednio: 28, 33, 22, 30, 20, co daje nam 26,6 bramki na mecz. Austria traciła najmniej z reprezentacjami Macedonii i Czech, jednakże obecnie są to raczej dosyć słabe reprezentacje, a Węgrom zdecydowanie bliżej do czołówki niż do bycia outsiderem. Uważam, że przy odpowiedniej motywacji Węgry mogą spokojnie rzucić +25, a przy trójce na rozegraniu: Ancsin, Csaszar, Lekai obrońcy Austrii skupią większą uwagę na pierwszych dwóch zawodnikach, dlatego Mate Lekai powinien mieć dużo sytuacji rzutowych.

Mate Lekai over 3,5 @ 1,9 (Unibet)
1 bramka ⛔
Długo zastanawiałem się nad overami zawodników w najbardziej interesującym dla tego forum meczu - Chorwacja - Polska, aczkolwiek żaden nie wygląda tak dobrze jak Mate Lekai. Najbliżej mi do overów 4,5 Duvnjaka i Cupicia, aczkolwiek jest to tylko moje luźne przemyślenie i sam nie wiem czy to pogram.
Przechodząc do spotkania o półfinał, który zapewne będzie oglądać 1/4 Polaków - jeśli nie więcej - naprawdę, nie napalajcie się na zwycięstwo z Chorwacją. Chorwacja jest bardzo mocną reprezentacją, według mnie nieporównywalnie lepszą od Szwecji, szczególnie pod względem personalnym. Chorwaci do tej pory zwyciężyli we wszystkich spotkaniach oprócz Francji, która - mimo wszystko - jest chyba jeszcze lepszą reprezentacją. Pokonali także Szwedów, jednak nie tak znacząco jak Polska, ale czy to ma jakieś znaczenie? O tym za chwilę.
Jak już napisałem - Chorwacja personalnie wygląda świetnie i nie widzę porównywalnych zawodników w reprezentacji Polski czy Szwecji do Voriego, Duvnjaka, Bunticia, Kopljara czy Cupicia (szanujmy się, ani Łucak ani Wiśniewski to nie poziom Ivana). Ktoś może powiedzieć, że przesadzam, okej - każdy może mieć własne zdanie - biorąc pod uwagę reprezentację Szwecji - Ekdahl du Rietz, Jakobssen, Ekberg, Karlsson to także świetni zawodnicy, ale do Voriego i Duvnjaka na pewno nikt nie ma startu, ani z reprezentacji Polski, ani z reprezentacji Szwecji.
Powiedzmy sobie szczerze - jak duże jest prawdopodobieństwo, że Wyszomirski zagra na tym samym poziomie, co wczoraj? Moim zdaniem - znikome. Podobne do tego, że Szmal będzie w stanie powtórzyć jego wyczyn. Z kolei w bramce Chorwatów mamy Alilovicia, który przez cały turniej broni na 45% skuteczności. Dla porównania - Szmal, który także jest w dobrej - moim zdaniem - formie - na skuteczności 32%.
Polska wczoraj zagrała najlepszy mecz na turnieju, aczkolwiek ciągle grają falami. Strat mieli iście fatalny, na całe szczęście - potrafili się zrehabilitować. Jeśli przydarzy im się większy przestój z Chorwatami - nie będzie litości. Szwedzi, podobnie jak Polacy, również grają z przestojami i odwrotnie - po świetnym początku zaczęli psuć na potęgę. Co do bezpośrednich pojedynków Polski i Chorwacji ze Szwedami - jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, iż po kilku pierwszych obronach Wyszomirskiego Szwedzi zaczęli przegrywać mentalnie z bramkarzem Polaków. Pomimo cztero-bramkowego, trzy-bramkowego prowadzenia zeszli na przerwę ze stratą trzech bramek, dzięki czemu w głowach zapaliła się lampka i tak, przegrali ten mecz w głowach, oczywiście nie ujmując nic Polakom, gdyż to oni byli tego głównym czynnikiem, aczkolwiek nałożyły się na to przestoje. Szwecja w pewnym momencie była bez gola przez ponad 10. minut. Wyobrażacie to sobie w meczu z Chorwacją? Sorry, bo ja nie.
Nie chcę nawet czytać o tym, że &quot;Jak nie teraz to kiedy?&quot; &quot;Owszem, Polska zawsze przegrywa z Chorwacją, ale teraz jest najlepsza ku temu szansa&quot;, oj nie kochani. Szanse były - i to znacznie większe - w 2011 roku, 2010 roku czy 2009 roku. Zawsze kończyło się tak samo - &quot;Jak nie teraz to kiedy?&quot; i balonik pękał. Na 5. spotkań odnotowanych od 2008 roku Polska przegrała 4. razy - wygrali jedynie na Igrzyskach w Pekinie, mając - według mnie - zdecydowanie lepszy skład personalnie.
Jest jeszcze jeden czynnik - zmęczenie. Ktoś mi powie: &quot;Ale przecież Chorwacja też wczoraj grała!!!&quot;, zgadzam się, ale nie byli zmuszeni do grania ze swoim przeciwnikiem na maksymalnej intensywności przez całą godzinę. Dla Polski mecz ze Szwecją był nie tylko ciężki pod względem fizycznym, ale także psychicznym, gdzie przez cały mecz musieli zachowywać odpowiednią koncentrację.
Gdyby nie wspaniały mecz Polaków wczoraj - jak już ktoś wspomniał - kurs na Chorwację wynosiłby w okolicach 1,3-1,2. Teraz mamy 1,5, dlatego uważam to za dużą promocję.

Polska - Chorwacja 2 @ 1,5 (Unibet)
✅
I do tego dokładam - po, według mnie, mega kursie:

Polska - Chorwacja 2/2 @ 1,95 (Unibet) ⛔

Duńczycy zapewnili sobie już awans do kolejnej rundy wygrywając do tej pory wszystkie spotkania. Mistrzostwa, jak wiadomo, rozgrywane są w Danii i jest mega parcie na końcowe zwycięstwo reprezentacji Danii. Dzisiaj zmierzą się z dobrą, zawsze groźną ekipą Islandii, ale - koniec końców - powinni sobie z Islandczykami poradzić. Dlaczego? Głównie ze względu na trybuny. Grają u siebie i dla kibiców będą chcieli po prostu wygrać, pokazać wyższość nad przeciwnikiem. Islandia gra jedynie o miejsce, gdyż nie mają szans na półfinał. Ktoś może powiedzieć - &quot;Zapewne będą się oszczędzać przed półfinałem&quot;, być może, aczkolwiek rezerwowi zawodnicy Danii to także nie są leszcze z łapanki, a - mimo wszystko - kluczowi zawodnicy Duńczyków powinni dostać swoje minuty na zachowanie rytmu meczowego. Islandia przegrała z Hiszpanią oraz zremisowała z Węgrami, czyli dwie straty punktów z - jednak - gorszymi reprezentacjami od Danii. Nie wyobrażam sobie, aby zawodnicy duńskiej reprezentacji wyszli na ten mecz bez motywacji, z pewnością będą chcieli to wygrać. Jedyne czego się obawiam, to remisu. Co prawda na kurs nie ma value, ale w dublu z Chorwacją wygląda to bardzo dobrze.
Dania - Islandia 1 @ 1,45 (Unibet) 32:23 ✅
Dania @ 1,45 + Chorwacja 1,5 = 2,18 (Unibet)
✅
Ciekawie wygląda także over 59,5, gdyż Islandia gra dosyć ofensywnie. Myślę, że ten mecz będzie właśnie dla kibiców, z dużą ilością bramek, jeśli ktoś chce może próbować, jednakże ja poczekam na live, być może uda się złapać linię niższą o kilka bramek.
Dania - Islandia over 59,5 @ 1,77 (Unibet) 55 goli ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
@up
Co do zmęczenia to się nie zgodzę. Wczoraj w ostatnich 15 minutach nie grał Lijek i Jurkiewicz, wszedł Szyba i nawet coś tam pokazał. Tak samo Lewe rozegranie. Chrapkowski i Bielecki często się zmieniali, na koniec grał cały czas Jurecki. Jaszka też odpalił dopiero pod koniec pierwszej połowy. Jedynie obrona była żelazna, praktycznie ta sama. Nie wspominam o skrzydłowych i obrotowych bo tam była rotacja niesamowita podczas meczu. A obrotowi to tylko na akcje ofensywne wchodzili. Także nie stoimy źle.
W Chorwacji nie zagrało wczoraj jej dwóch asów, odpoczywając właśnie.
Wg mnie gole Polaków over 24,5@ 1,85 expekt
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To ja sobie delikatnie zagram tak:
Krzysztof Lijewski over 4,5 @ 2,00 WH✅5
Wiem, że w Unibecie jest linia 3,5 ale coś czuje, że jak ma rzucać to rzuci sporo, więc wolę zaryzykować. Krzysio fajnie gra w tym turnieju i praktycznie w żadnym ze spotkań nie zawiódł. Do tego na swojej pozycji nie ma zbytnio konkurencji, bo Szyba w ofensywie wygląda słabo na tym turnieju, a jedynie w defensywie coś daje. Na innych pozycjach już konkurencja jest, bo Jurkiewicz z Jaszką w środku, czy też Chrapkowski, Jurecki, a dzisiaj jest Kubisztal, który może zagrać na lewej połówce i na środku(tak wynika z mojej wiedzy operacyjnej ale jeśli nie prawda, to ktoś znający się niech skarci).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibiwloc 3

zibiwloc

Użytkownik
Szybkie pytanie...
Dania jest obecnie na drugim miejscu w grupie. Czy w przypadku porażki utrzyma to miejsce? Pytam, bo Islandia walczy o trzecie miejsce. Chcę wiedzieć, czy dla Danie nie jest to przysłowiowy mecz &quot;o pietruszkę&quot;, bez znaczenia dla dalszych rozgrywek. Dzięki.
 
zibiwloc 3

zibiwloc

Użytkownik
Dzięki!
Żałuję wobec tego, że postawiłem na Danię. Islandia, to nie są &quot;ogórki&quot;, a że mają o co grać w przeciwieństwie do przeciwników może być bardzo ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Żałuję wobec tego, że postawiłem na Danię. Islandia, to nie są &quot;ogórki&quot;, a że mają o co grać w przeciwieństwie do przeciwników może być bardzo ciężko.
Dania również ma o co grać. Grają na własnym terenie, a rywalem jest ich przeciwnik który również pochodzi z krajów nordyckich. Takie mecze czesto mają dodatkowo smaczek. Ławka Duńczyków jest niezwykle mocna, więc nie sądze by Dania ten mecz przegrała. - Zwłaszcza przy tej obronie Islandczyków.
Chorwacja vs. Polska (Match) @ 1.55 ▶ Expekt ✅
Gram w stronę Chorwatów, tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak samo jeden genialny mecz nie robi z nas wielkiej drużyny. Uważam że nie zagramy nawet w 75% tego co wczoraj. Wyszomirski nie będzie miał ponownie tak genialnego dnia. A Chorwacja to czołówka światowa, i to oni będą tutaj dyktować warunki. Nie widzę powodu by po tak fajnym kursie nie zagrać w stronę naszych rywali.
Dania vs. Islandia (over 58.5 pkt) @ 1.60 ▶ Expekt ⛔
Wszystko na temat tego typu napisał już według mnie najlepszy typer na tym forum, jeśli chodzi o piłkę ręczna - adqs. Szykuje się szybki mecz, gdzie powinna padać bramka za bramką. Islandia udowodniła na tym turnieju że ich obronna jest na śmiesznym poziomie. To jak Macedonia z łatwością rzucała bramki, wołało o pomstę do nieba. A gdzie Macedonia, a gdzie Dania. Dania tutaj rzuci powyżej 30 oczek, 32-33. Natomiast Islandia jest bezproblemu w stanie wykręcić wynik lekko poniżej 30, czyli 27-28.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Francja - Hiszpania 1 1,75 Unibet ✅
Mecz dopiero jutro ale gram już dzisiaj bo kurs pewnie poleci. Francja wczoraj przegrała niespodziewanie ze Szwecją, ale pewnie z tego powodu, że grali o nic. Jutro mecz o finał więc pewnie wszyscy najlepsi będą grali prawie cały mecz. Francja ma Karabatica który może przesądzić o losach spotkaniach. Francuzi są bardzo skuteczni nawet jeśli przegrywają 3-4 bramkami z taką dobrą drużyną jak Chorwacją potrafią grać skutecznie. Hiszpania gra równo dobrze ale też miała ciężkie momenty na tym turnieju. Nie będę wszystkich zawodników jednych i drugich wypisywał bo to nie ma sensu. Francja ma doświadczenie i w mojej ocenie zawodników którzy potrafią zagrać w decydujących momentach i jutro to pewnie spowoduje, że zagrają w finale.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Francja - Hiszpania 1 1,75 Unibet
Mecz dopiero jutro ale gram już dzisiaj bo kurs pewnie poleci. Francja wczoraj przegrała niespodziewanie ze Szwecją, ale pewnie z tego powodu, że grali o nic. Jutro mecz o finał więc pewnie wszyscy najlepsi będą grali prawie cały mecz. Francja ma Karabatica który może przesądzić o losach spotkaniach. Francuzi są bardzo skuteczni nawet jeśli przegrywają 3-4 bramkami z taką dobrą drużyną jak Chorwacją potrafią grać skutecznie. Hiszpania gra równo dobrze ale też miała ciężkie momenty na tym turnieju. Nie będę wszystkich zawodników jednych i drugich wypisywał bo to nie ma sensu. Francja ma doświadczenie i w mojej ocenie zawodników którzy potrafią zagrać w decydujących momentach i jutro to pewnie spowoduje, że zagrają w finale.
Wszystko co napisałes o Francji mozna rownie dobrze napisac o Hiszpanii. Dwie równorzędne drużyny, wystarczy zobaczyc ich H2H. Ja gram na Hiszpanie, nie dlatego że jestem pewny ze wygraja tylko dlatego ze 2.8 na nich szkoda nie pobrac.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Islandia - POLSKA
Typ: 2
Kurs: 1.95


Znowu emocje dzisiaj nas czekają. Na Islandczyków trzeba uważać, ponieważ dysponują dość silnym rzutem z drugiej linii. Dlatego nasza obrona musi lepiej funkcjonować niż w przegranym meczu z Chorwacją, w którym rywale z tej pozycji zaskoczyli nas kompletnie. Wiedzieliśmy o ich skrzydłach, a mimo to daliśmy się zapędzić w kozi róg. Tak w głębi serca mam wrażenie, że dla Polaków te mistrzostwa się już skończyły... niedosyt pozostaje, a ten mecz z Islandią po prostu musi się odbyć. Ciekawe jakie nastawienie mają nasi szczypiorniści. Chęć zemsty i pokazania się na koniec kibicom z jak najlepszej strony? A może myślami nasi są już w domu i chcą wrócić jak najszybciej bez względu na wynik z Islandią. Bo wynik dzisiejszego meczu i tak nie ma wpływu na mistrzostwa. Jaka to różnica 5 czy 6 miejsce? Na pudle nas nie będzie, w półfinałach nie zagramy... pozostaje gra na otarcie łez. Może być więc ciężko... Islandia po rozbiciu przez Danię, Polska po słabym meczu z Chorwacją.. Jedni i drudzy swoje już na tych mistrzostwach zrobili. Na pocieszenie pozostaje fakt iż Karol Bielecki wraca do składu. Ale nie prezentuje on rewelacyjnej formy. Zajmie miejsce Jakuba Łucaka. Już bym wolał żeby Łucak grał i był zdrowy niż liczyć na to że Bielecki zacznie nagle wspaniale grać. Ważne, że transmisję na żywo z meczu Polska - Islandia będzie można obejrzeć w TVP 2 i TVP Sport. Początek relacji live o godz. 16. Wiadomo już kto zagra na MŚ w Katarze. Ma pewno, Dania, Chorwacja i Francja, gdyż czwarty półfinalista Hiszpania jako obrońca tytułu sprzed roku ma zagwarantowany udział w kolejnym światowym czempionacie. Podsumowując.. faworyt? Ciężki do wskazania, ale kursy przyjemne na singla. Ale chyba jednak Polacy. Czemu? - Mecze na styku nam odpowiadają, tak było z Serbią, Białorusią, Francją i Rosją.. dzisiaj znowu tak będzie. Bramka za bramkę. Oko za oko.. ???? A my potrafimy grać punkt za punkt a Islandia może nie wytrzymać tempa.
Wyszomirski już mecz życia na tych mistrzostwach zagrał ze Szwecją. Kolej na Szmala! Może dzisiaj będzie jego dzień.​

 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Islandia - Polska
Typ: HT/FT 2/2 Kurs: 2,55 Buk: Unibet
⛔ (2/1)
Po dłuższym zastanowieniu i przejrzeniu kursów postanowiłem zagrać coś takiego z tego meczu. Polacy nie zagrali jeszcze w tym turnieju dwóch solidnych połów i nie ukrywam, że na to liczę dzisiaj.
Z Grovenem się zgadzam, że szkoda Łucaka bo o ile w defensywie spisywał się średnio tak w ofensywnie był jednym z lepszych w naszym zespole a już na pewno był bardzo pewny w swoich poczynaniach. Co do 5 czy 6 miejsca jednak się nie zgodzę. To są Mistrzostwa Europy i nie może być mowy o odpuszczaniu i zawsze lepiej zdobyć to 5 miejsce i być np. w tym wypadku przed tą Islandią niż odpuścić i być oczko niżej.
Islandczycy to słabszy zespół niż Chorwacja niemniej jednak bardzo solidny. Nie wypada nie wspomnieć o wielkich 2-óch gwiazdach w ich szeregach z ewidentnie światowego topu czyli skrzydłowym Sigurdssonie ( aktualnie najskuteczniejszy strzelec mistrzostw - 44 bramki ) oraz środkowym rozgrywającym Palmarssonie z THW Kiel. Trzeba będzie poświęcić im trochę uwagi ( na pewno dużo więcej niż Duvnjakowi w meczu z Chorwacją ).
Polskę opisywałem tu tyle razy, że nie ma co się rozpisywać. Chłopakom na pewno serca nie zabraknie i to jest bardzo ważne. Ostatnio gra w ataku zaczęła nam się fajnie układać, szkoda trochę, że tak jakby kosztem obrony bo tam nie dzieję się najlepiej ostatnimi czasy. Fajnie by było aby Sławek nareszcie zagrał dobry mecz bo od pierwszego genialnego występu z Serbią ma momenty &quot;ręcznika wiszącego na bramce&quot; niestety. Cieszy postawa Michała bo ewidentnie złapał to coś i dzisiaj zapewne znowu będzie demolka z jego strony.
Podsumowując, uważam, że są spore szanse na solidne pogranie z Islandczykami od początku do końca. Powodzenia !
 
Do góry Bottom