>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Dania 12-26.01.2014

maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska ✅ (35:25) Demolka ! ;)
Kurs: 3,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Kogoś chyba główka boli i to bardzo skoro kursy wystawione są tak jak są. Jeśli buki sugerują się naszą ostatnią słabą grą w obronie to chyba nie oglądały jeszcze słabszej gry Szwedów w 2 połowie meczu z Rosją. Już nawet nie wspominam o tym, że mecze w tej fazie turnieju są bardzo ale to bardzo zacięte, a nasze ostatnie potyczki z reprezentacją Trzech Koron to już całkowicie i zapewne tak będzie i teraz więc 50% na 50% powinno być ale nie ma co narzekać a tylko korzystać.

Bardzo ważna sprawa to powrót Chrapkowskiego. Gra on dobry turniej, w ataku prezentując się solidnie ale co też bardzo istotne świetnie prezentuje się w defensywie szczególnie w elemencie bloku. I jestem przekonany, że nasza gra w defensywie funkcjonowałaby dużo lepiej w meczu z Białorusią gdyby nie kontuzja Chrapka (bo niby czemu i nie skoro do tej pory na nią narzekać nie mogliśmy).

Szwedzi podobnie jak my nie mają jakiegoś bombardiera jeśli chodzi o dorobek strzelecki i raczej tak jak u nas rozkłada się to na całość zespołu ( choć trzeba wyróżnić takich gości jak Jakobsson czy Ekdahl Du Rietz - no ale to podobnie jak u nas Kaczka czy Lijek). Zapewne zaczną płasko w obronie więc tutaj może wreszcie dobrze wyprowadzimy Bieleckiego a on sam się obudzi i zagra tak jak w meczu ze Szwedami w Ergo Arenie gdzie był wiodącą postacią raz po raz rozwalając system swoimi bombami.

Trzy Korony opierają grę na solidnej obronie mając w swoim składzie póki co najlepszego obrońcę tych mistrzostw Tobiasa Karlssona. Wyróżnić trzeba też Magnusa Jernemyra. Jednak opiera się to też na wielkiej agresji z ich strony czego konsekwencją jest potężna liczba upomnień, kartek czy wreszcie wykluczeń drużyny szwedzkiej. I w tym też upatrywałbym szanse naszej drużyny.

Plusem jest też Kuchczyński. Sprawdził się na skrzydle, sprawdził się w karnych i będzie teraz tylko lepiej. Chyba wszystko napisałem, każdy oglądał więc wie co i jak jeśli chodzi o resztę. Jest value i tyle. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rell 44

rell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy
Spotkanie: Polska - Szwecja
Typ: Polska
Kurs: 3,00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Kogoś chyba główka boli i to bardzo skoro kursy wystawione są tak jak są. Jeśli buki sugerują się naszą ostatnią słabą grą w obronie to chyba nie oglądały jeszcze słabszej gry Szwedów w 2 połowie meczu z Rosją. Już nawet nie wspominam o tym, że mecze w tej fazie turnieju są bardzo ale to bardzo zacięte, a nasze ostatnie potyczki z reprezentacją Trzech Koron to już całkowicie i zapewne tak będzie i teraz więc 50% na 50% powinno być ale nie ma co narzekać a tylko korzystać.

Bardzo ważna sprawa to powrót Chrapkowskiego. Gra on dobry turniej, w ataku prezentując się solidnie ale co też bardzo istotne świetnie prezentuje się w defensywie szczególnie w elemencie bloku. I jestem przekonany, że nasza gra w defensywie funkcjonowałaby dużo lepiej w meczu z Białorusią gdyby nie kontuzja Chrapka (bo niby czemu i nie skoro do tej pory na nią narzekać nie mogliśmy).

Szwedzi podobnie jak my nie mają jakiegoś bombardiera jeśli chodzi o dorobek strzelecki i raczej tak jak u nas rozkłada się to na całość zespołu ( choć trzeba wyróżnić takich gości jak Jakobsson czy Ekdahl Du Rietz - no ale to podobnie jak u nas Kaczka czy Lijek). Zapewne zaczną płasko w obronie więc tutaj może wreszcie dobrze wyprowadzimy Bieleckiego a on sam się obudzi i zagra tak jak w meczu ze Szwedami w Ergo Arenie gdzie był wiodącą postacią raz po raz rozwalając system swoimi bombami.

Trzy Korony opierają grę na solidnej obronie mając w swoim składzie póki co najlepszego obrońcę tych mistrzostw Tobiasa Karlssona. Wyróżnić trzeba też Magnusa Jernemyra. Jednak opiera się to też na wielkiej agresji z ich strony czego konsekwencją jest potężna liczba upomnień, kartek czy wreszcie wykluczeń drużyny szwedzkiej. I w tym też upatrywałbym szanse naszej drużyny.

Plusem jest też Kuchczyński. Sprawdził się na skrzydle, sprawdził się w karnych i będzie teraz tylko lepiej. Chyba wszystko napisałem, każdy oglądał więc wie co i jak jeśli chodzi o resztę. Jest value i tyle. Powodzenia !
.

Trochę się, z tobą nie zgodzę ,co do meczu Szwedów z Ruskimi,Szwedzi nie zagrali źle tylko Rosja od samego początku gra nie źle, Szwedzi prawie cały mecz kontrolowali dopiero przy końcu się rozluźnili i w pewnym momencie byli w opałach ale wybrneli. Co do kursu masz racje powinuwn byc minimum 1,8 na Szwedów.Polacy zagrali tak naprawde 1 słaby mcz na tych Mistrzostwach z Serbami i to nie tak di końca bo brakło troche szczęscia i te karne... Nie wiadomo jak jutro nasi wytrzymają psychicznie , Szwedzi bardzo dobrze radzą sobie w obronie i coś czuje że naszym będzie ciężko bardzo ciężko. Choć na kuponie będzie widniała 2 to sercem za Polakami ale nie spodziewajcie sie cudów, bo na tą chwile Szwecja jest o wiele lepszym zespołem
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Dziś poszedłbym w kierunku Polaczków.
Kurs dość spory, mecze ze Szwedami graliśmy zawsze na styku. W eliminacjach u siebie wygraliśmy wysoko, na wyjeździe przegraliśmy wysoko. Skład jaki jest każdy wie. Brakuje rozgrywającego. Taki Tkaczyk byłby wymarzonym graczem na tę imprezę - oczywiście z taką formą
http://www.youtube.com/watch?v=eIODY5imDUM
Kurs jak dla mnie przesadzony. 3.0 - sporo. ✅✅✅ kurs był godny gry.
Jeśli zagramy bez przestojów to możemy spokojnie to wygrać.
Drugi typ będzie na Sierhieja Rutenkę.
Unibet podał nam go na linii 8.5 - sporo.
Wczoraj widziałem 1.65 na over, dziś mamy 1.85. ⛔⛔⛔⛔????Rutenka został zrobiony palcem.
Pobieram więc.
Rutenka nie grał w pierwszym meczu,a mimo to w 3 następnych meczach narzucał łącznie 30 bramek. Jak łatwo przeliczyć 10 na spotkanie.
Dziś białorusini grają z trójkolorowymi, którzy meczu na pewno nie odpuszczą bo wygrywając dziś zapewnią sobie awans do półfinału.
Jednak Francja jako drużyna stosunkowo dużo rzuca jak również stosunkowo dużo traci. Gramy tutaj raczej szybki szczypiorek.
Kim jest Rutenka ? Zawodnikiem Barcelony. Liderem Białorusi. Gościem, który rzuca w tej ekipie karne. Gościem bez którego gra Białorusi w ogóle nie istnieje. Linia dość wysoko ale jeśli zagra na swoim normalnym poziomie to spokojnie powinien ją pokryć.
Dla ludzi nie potrafiących czytać ze zrozumieniem - filmik załączony przeze mnie jest tylko dodatkiem. Tkaczyk pojawił się tutaj raczej w formie mego życzenia ( fajnie by było).
Na Polskę gram na podstawie wygórowanego kursu na naszych szczypiornistów.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Krzysiek Lijewski over3,5 co myślicie dzisiaj ? Obok Jurkiewicza drugi gracz który coś rzuca w naszej ekipie , twarda obrona Szwedów więc Lijewski powinien wziąć na siebie kilka razy odpowiedzialność .
Jak widzicie ten over ?
Kusi jeszcze Jaszka under 2,5 . Praktycznie nic nie rzuca , mało sytuacji sobie kreuje, maks 30 minut gry , w każdej akcji podaje innym .
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Lijewski spokojnie może nastrzelać 4 bramki. Skrzydła jak każdy widzi nie istnieją ( dowołany niedawno Kuchczyński jako jedyny trzyma jako taki poziom).
Jaszka dno, na kole bez szału. Lijewski, Jurkiewicz - to na tę chwilę na pewno lepsze opcje ofensywne.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Lijewski spokojnie może nastrzelać 4 bramki. Skrzydła jak każdy widzi nie istnieją ( dowołany niedawno Kuchczyński jako jedyny trzyma jako taki poziom).
Jaszka dno, na kole bez szału. Lijewski, Jurkiewicz - to na tę chwilę na pewno lepsze opcje ofensywne.
Z tymi skrzydłowymi to był jednak się nie do końca zgodził. Lewe rzeczywiscie wygląda mizernie bo Wiśniewski dosć słabo jak na niego, a Krajewski nie przekonuje mnie. Za to Łucak jest moim zdaniem odkryciem tych mistrzostw jeśli chodzi o reprezentację Polski. Bardzo dobrze sobie radzi w ataku, problemem jest niestety obrona, bo tam zbyt dobrze to nie wygląda. Nie boi się chłopak zaryzykować i zaatakować w odróżnieniu od choćby Krajewskiego czy Szyby.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Szwedzi w mecze wchodzą świetnie, trochę mnie zatem dziwi ten kurs. Polacy wchodzą kiepsko. Wyniki I połów dobrze oddają to wszystko, ale o tym sobie możecie w statsach poczytać. Wydaje mi się, że pewnie znowu zanim Biegler zauważy, co można zmienić w grze naszych, minie 20-30 minut i będzie jakieś -2--3, w sumie urządza mnie ten scenariusz. Szwedzi tylko przez ciotowatość Ruskich nie roztrwonili 8 bramek przewagi! Polacy odrabiać potrafią jeszcze lepiej niż Sojuz stąd dziwi ten kurs! Z Francją było 6.50, z Serbią 7.0, na Szwecję nie patrzyłem. Szwedzi I połowy wygrywali nawet z Chorwacją, a my jesteśmy o półkę niżej. Nie gra nam się najgorzej z tą kadrą, choć wydaje mi się, że poczyniła Szwecja jakieś postępy w dziedzinie organizacji gry itp. rzeczach. Pewnie znowu będą rzucać nasi po dole, z czego wyjdzie, że bramek zbyt dużo nie rzucimy do przerwy. A Sjostrand i Andersson szybko obniżają pozycję. Według mnie kurs to mega value, powinien być te 40% niższy. Korzystajta.
Polska - Szwecja
2/1 @ 11 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Polska vs Szwecja
Typ : 2/2
@ 2.45 / Unibet
Króciutko i na temat. Szwecja gra o wiele agresywniej w obornie jak i w ataku, i grają lepszą piłkę z tego co widziałem w ich ostatnich meczach. Nie daję tutaj dużych szans polakom. :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Rosja - Chorwacja 25:33

Typ: handicap +7,5 Rosja
Kurs: 1.30


Soryyy, ale to nie ten etap, aby wygrywać różnicą 8 bramek... Bukmacherzy znowu wystawili bardzo wysoką linię na faworytów - tym razem Chorwację. Wczoraj podobna sytuacja była w meczu Austria - Hiszpania. Handicap na Austrię 8,5 gola po 1.45 pobrałem z uśmiechem na twarzy i weszło bez problemowo. Dzisiaj zapowiada się powtórka z rozgrywki, tylko zespoły inne. Gdyby dopisać w tym turnieju Rosji 7,5 bramki w każdym meczu, to wygraliby wszystko.. Nawet z Francją w pierwszym meczu! A więc pogromu nie powinno być i tym razem. W swoim pierwszym meczu drugiej fazy mistrzostw Europy reprezentacja Rosji przegrała ze Szwecją 27:29. Skandynawowie mają dzięki temu już cztery punkty na swoim koncie, podobnie jak biało-czerwoni. Zhitnikov - Atman - Gorbok i w końcu Igropulo... zapowiadają że powalczą, choć ich sytuacja nie jest najlepsza. Musieliby wszystko do końca już wygrać, aby mieć szansę na awans. Rosji na koniec pozostanie spotkanie z Białorusią i po dzisiejszej wygranej mają mecz z najsłabszą ekipą w grupie. A więc nadzieja pozostaje.. Chorwacja swój ostatni mecz przegrała z Francją i ich ambicje zostały nieco podrażnione. Jutro Chorwaci mają ciężki mecz z Polską i nie wiem czy warto się im spinać żeby dzisiaj grać na maksa, zdeklasować Rosję, a jutro zmęczonym zagrać gorszy mecz z Polską? Czy lepiej pokonać minimalnie Rosję, zaoszczędzić siły i jutro zagrać znowu dobre zawody z Polską. Chyba bardziej ten drugi wariant się im opłaca i tędy prowadzi droga do końcowego sukcesu. A więc dzisiaj w pogrom Chorwatów nie wierzę. Znowu będzie na styku, znowu będzie minimalnie. A linia 7,5 gola robi na prawdę potężny zapas.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Konstantin Igropulo over 4,5 bramki 1,72 Unibet ⛔ jak inny gracz :?
Na pięć spotkań linia przekroczona trzy razy. Raz rzucił jedną bramkę ale wtedy bardzo mało grał co dzisiaj pewnie nie będzie miało miejsca. Jest główną opcją ofensywną &quot;Sbornej&quot;. Dzisiaj Rosjanie zagrają z Chorwacją więc ciężki mecz przed nimi. Konstantin w ostatnim spotkaniu super występ na poziomie 11 bramek. Dzisiaj myślę, że rzuci około 6 bramek bo tak jak powiedziałem jest w chwili obecnej głową opcją Rosjan na która pewnie koledzy będą grali.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Dobrze wg mnie wygląda linia 3,5 na bramki Bartka Jureckiego. Wydaje się, że to Bartek może znowu egzekwować siódemki.
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Witam
Ostatnio dobrze mi wychodziło typowanie ręcznej to może podam coś od siebie.
Francja Vs Białoruś +8/6 typ 2 1,52/2.00
Grałem kilka ostatnich spotkań w taki sposób i myślę ze to jest naprawdę dobre wyjście, nie ma tu drużyny którą gra całkowite dno a kursy bardzo fajne.
Polska Vs Szwecja typ Polska wygra 1-3 goli kurs 4 zagrany wczoraj
Jeżeli Polsce uda się wygrać a bd ciężko to przeciez nie zrobi pogromu i wygra skromnie także nie opłaca się grac na ich wygrana aktualnie po 2.70.
 
typer-108445 238

typer-108445

Użytkownik
Ja dziś zagrałem taki Kupon w Millenium

Kupon #52

Lijewski K.(Pol.) (4.5)
ponizej/powyzej.: +
Jurkiewicz M.(Pol.) (3.5)
ponizej/powyzej.: +
Jurecki B.(Pol.) (3.5)
ponizej/powyzej.: +
Polska Over 24.5
Kurs: 9.23 Milenium
Stawka 10j
__________________

Gram Grubo ponieważ to bedzie bardzo ważny mecz dla obu ekip, Jurkiewicz najlepszy, Lijewski też powinien rzucić to 5 pkt, A Jurecki rzuca karne więc over bedzie na pewno. Do tego dołożyłem over 24.5 ponieważ uważam że mecz bedzie szybki, i padnie minimum 30 goli,
Polecam
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polska - Szwecja (1,5-0) 1 1,72 Bet365 ✅ brawo!
Lukas Karlsson over 2,5 bramki 1,65 Betsafe ⛔

Zacznę od tego, że nie gram typu na Polaków z serca. Polacy pokazali na tym turnieju już bardzo dobrą grę szczególnie podczas spotkania z Francją. Na pewno trzeba grać bardziej uważnie bo Szwecja nie da nam takiej końcówki w prezencie jak Białoruś. Również będzie ciężko wrócić do meczu jak to było z Rosją. Jednak nie jest to wykluczone bo Szwecja pokazała, że potrafi się deprymować i mięć nerwowe końcówki. Co do Karlssona tylko raz nie przekroczył takiej linii i to było wtedy gdy krótko grał, nieco ponad 10 minut. W konkurencji linia o jedną bramkę wyższa. Karlssona dzisiaj pewnie będzie długo grał i będzie jednym z strzelców Szwecji. Trzy bramki są spokojnie w jego zasięgu. Na tym turnieju rzucał już nawet 5 bramek w meczu. Gram powyższe typy o uważam je za warte uwagi.
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
4.20 na Polske, 1,35 Chorwacaja, co ciekawe 1,4 można złapać na Danię ;)
Ja bym tej Danii nie był taki pewien, mogą sobie pozwolić na porażkę bo awans z 1 miejsca mają pewny i kilku czołowych graczy może odpoczywać a Islandia ma o co walczyć bo w przypadku porażki Hiszpanii mają awans, trudne do zrealizowania ale możliwe, w dużej mierze zależy też od tego jak podejdzie Islandia do meczu znając wynik Hiszpanii i Węgier z którymi walczą o miejsce 5-6.
Na koniec dodam jeszcze że Dania jest bez porażki na tych ME a z reguły każda drużyna na takim turnieju ma przynajmniej jeden słaby mecz.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Duńczyków to ja bym tu szedł w stronę overka punktowego. Islandia na tym turnieju udowodniła że rzucać potrafi, ale również pokazała że ich obrona do mocnych nie należy. To mecz dla Dani ważny ponieważ grają przed własnymi kibicami, jak również spotkanie ze Skandynawami. A takie mecze zawsze mają dodatkowy smaczek, i nie ma miejsca na odpuszczanie. Islandia jak sie nie mylę, wciąż walczy o awans, więc tym bardziej bramki powinny padać. Podczas meczu grupowego bramek wpadło sporo.
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Ja z góry przyznam, że nie nie jestem znawcą piłki ręcznej, ale myślałem o underach na jutrzejsze mecze. Dzisiejsza kolejka mocno overowa.
Francja - Szwecja mecz o nic. Francuzi awans z grupy z pierwszego miejsca, Szwecja z IV miejsca się nie ruszy. Mecze dzień po dniu. Nie wiem na ile w takich turniejach daje się odpocząć i na ile grają zmiennicy, ale ten mecz jest idealny do tego. Nie wiem również czy roszady w składzie obniżą % skuteczności, bo właśnie wtedy może grając na luzie, pokuszą się o festiwal bramek.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Duńczyków to ja bym tu szedł w stronę overka punktowego. Islandia na tym turnieju udowodniła że rzucać potrafi, ale również pokazała że ich obrona do mocnych nie należy. To mecz dla Dani ważny ponieważ grają przed własnymi kibicami, jak również spotkanie ze Skandynawami. A takie mecze zawsze mają dodatkowy smaczek, i nie ma miejsca na odpuszczanie. Islandia jak sie nie mylę, wciąż walczy o awans, więc tym bardziej bramki powinny padać. Podczas meczu grupowego bramek wpadło sporo.
Co do tego meczu, to wszystko zależy od wcześniejszych wyników. Jeśli Hiszpanie pokonają Macedończyków to Islandia nie ma szans na półfinał. Dodatkowo jeśli Węgry nie pokonają wysoko Austrii to nie mają szans na wyprzedzenie Islandczyków. Także zarówno dla jednych jak i drugich może to być mecz o przysłowiową pietruchę. Z tym że Duńczycy grają u siebie i raczej nie powinni odpuszczać meczy, nawet jeśli wyjdą trochę rezerwowym składem.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nawet jeśli oficjalnie będzie to mecz o pietruszkę, to zostają jeszcze trzy argumenty. Pierwszy, to gra Duńczyków dla publiczności. Drugi to mecz dwóch reprezentacji Skandynawi między sobą, Trzeci, Islandia wygrywając zagra mecz o miejsce 5-6, a lepszy rydz niż nic. Jak mówi porzekadło.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Nawet jeśli oficjalnie będzie to mecz o pietruszkę, to zostają jeszcze trzy argumenty. Pierwszy, to gra Duńczyków dla publiczności. Drugi to mecz dwóch reprezentacji Skandynawi między sobą, Trzeci, Islandia wygrywając zagra mecz o miejsce 5-6, a lepszy rydz niż nic. Jak mówi porzekadło.
Islandia nie należy do Skandynawii. Skandynawia to: Dania, Szwecja i Norwegia. Islandię jak już to możemy zaliczyć do krajów nordyckich. Nawet w przypadku porażki Islandczycy z bardzo dużym prawdopodobieństwem zagrają o 5 miejsce (zremisowali z Węgrami, mają nad nimi 2 punkty przewagi, bilans bramek +3 przy -5 Węgrów).
 
Do góry Bottom