>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet 2021 (18.08-04.09.2021)

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Widzę, że nikt nie podniósł tego tematu, ale jak się zapatrujecie na "fixa" SVK-BLR dw 3-2 @6? Białoruś potrzebuje 2 sety, by zająć upragnione III miejsce w grupie, zaś tylko wygrana Słowaczek pozwoli im przeskoczyć Węgierki w tabeli i zagrać mecz 1/8. Wydawać, by się mogło, że układ idealny. Buki do tego stopnia spanikowały, że brali grosze na DW 3-2 pre, a teraz na live nasze legalne mają od początku seta poblokowaną ofertę. Dziwna sprawa. Człowiekowi niby się w ustawkę na tym poziomie wierzyć nie chce, ale jakieś tam argumenty są.
Post automatycznie złączony:

Z pozostałych spotkań wydaje mi się, że bukmacherzy ponownie nie doceniają Francuzek. Tak jak w meczu z Rosją. Myślę, że o seta się otrą, Belgia owszem fajnie gra, ale to żaden potentat typu ITA/RUS/TUR. Zainteresował mnie hcp +20,5 @1,8 z STS. Wydaje się mocno przesadzona linia, nawet z BiH Belgijki tego nie przekroczyły.

ITA-SUI typowy mecz do gry pod live. Pewnie będą rezerwy, ale pamiętać należy, że Włoskie rezerwy to dalej 2 klasy wyżej niż Szwajcarki. Tak czy tak, jak wyjdą drugim garniturem to może jakiś over pkt na SUI się złapie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Nie miałem czasu pisać i sprawdzać, ale jak zobaczyłem tabele i sytuację to od razu mi się rzuciło w oczy, że tutaj może być jakiś wałek. Tylko nie miałem jak sprawdzić jaki wynik jest potrzebny. Po 2secie korver przeczytałem twój post i od razu zaatakowałem na ten wynik na live, akurat bez limitów się udało w granicach @6 (teraz w granicach @4), zobaczymy jak to będzie, ale czemu nie wierzyć w ustawkę jak to gra Białoruś że Słowacja czyli dwa trupy idealna okazja do ustawki. Nie na takim poziomie się ustawiali choćby na IO Brazylia - Francja 3:2 trąbili dzień przed, że taki wynik zadowala obie ekipy i tak oczywiście się skończyło.
Ja wierzę w 3:2 Słowacji, zobaczymy :)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Za to że Słowaczki nie chciały puścić 4 seta to Białorusinki się spięły w nieznaczącym dla nich tiebreaku i wywaliły je z turnieju.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dubel @1,99 - 1xbet

Bułgaria ponizej 77,5 pkt
Serbia ponizej 75,5 pkt


Bulgaria jest drużyna zdecydowanie lepszą. Obawiam się, że Haak może ugrać jednego seta, ale potem przypomniałem sobie, że prócz Izki i Oli Lazic reszta gra jak amatorki. Spodziewam się sporych kłopotów w przyjęciu, dużej przewagi w bloku i gargantuicznej przewagi na środku siatki. Strata seta będzie niespodzianka. Ubezpieczam się również gdyby któryś z setów skończył się na przewagi.

Drugie spotkanie to totalny missmatch. Mimo że Greta Szakmary jest w wybornej formie to nie będzie miała wsparcia przeciwko świetnej reprezentacji Serbii. Absolutnie każdy aspekt przepowiada za brązowymi medalistkami IO. Dodać do tego trzeba wspaniałą Boskovic, która ręki nie wstrzymuje. Jesteśmy w fazie pucharowej, więc dziewczyny będą grać na poważnie i spodziewam się, że bardzo szybko pogonią Węgierki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jeszcze nie, Ruscy bez Michajłowa i Poletaeva. Biedny atakujący będzie chyba, że Kliuka zagra na prawym.
Francja bez Boyera z nowym trenerem. Włosi bez Juantoreny i Zaytseva.

Wygląda na to, że Polacy jedynie na FRA w 1/4 lub Serbii (?) mogą się potknąć w drodze do ME. Gram takie zdarzenie póki jest dostępne:

POLSKA wygra ME @3,00 STS/Totalbet/E-Toto/eWinner/Forbet niestety limity i trzeba kombinować, ale stawkę 5tys udało mi się jakoś upchnąć.
Post automatycznie złączony:

Z ME kobiet wybrałem kupon: Chorwacja + ITA (-1,5 seta) + TUR (-1,5 seta) @1,9-2,00 pinnacle ew. w polskich ziemniakach można sklejać z podatkiem

ITA i TUR to przewaga co najmniej klasy sportowej. To już faza pucharowa, spodziewam się zwycięstw po 3-0 w obu meczach. Obawiałbym się może Belgii, ale jak widać brak Grobelnej mocno komplikuje im grę w ataku. Herbots takiego meczu sama nie udźwignie. Mecz CRO-FRA może być dla wielu zagadką, po zaskakującej wygranej Francuzek z Belgijkami stały się one nagle w oczach bukmacherów mocną drużyną? Wcześniej dawali kursy >2,00 na SETA (!!!) Francuzek w meczach z BEL czy odmłodzoną RUS, a teraz zakładają walkę z renomowaną Chorwacją? Nie kupuję tego. Dla mnie realny kurs na CRO to @1,15-1,2. Chorwatki grają te ME bardzo dobrze. Dostały łomot od ITA, ale resztę meczów zagrały swoje, wygrywając 4x za 3pkt. FRA to dla mnie poziom takich Węgier czy Białorusi, które to drużyny Chorwatki gładko ograły. Niekoniecznie będzie łatwo i przyjemnie, Francja ma kilka ciekawych zawodniczek, ale w końcowym rozrachunku obstawiam wygraną Chorwacji i jakby szło nie po mojej myśli to bez wahania dołożę stawkę na live.
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Szwedki w ćwierćfinale to absolutnie najpiękniejsza rzecz jaka mogła się przydarzyć na tym turnieju. Abstrahując od ich poziomu gry. Te dziewuchy żyją każdym punktem, dla nich każdego oczko to sukces. 3/4 z nich to co najwyżej powinno się znaleźć na ME jako kibice, ale to jak one żyły tym meczem, to jak uciszyły halę... To jest coś pięknego. Nie dało się im nie kibicować
 
E 0

encaladus

Użytkownik
Szwedki w ćwierćfinale to absolutnie najpiękniejsza rzecz jaka mogła się przydarzyć na tym turnieju. Abstrahując od ich poziomu gry. Te dziewuchy żyją każdym punktem, dla nich każdego oczko to sukces. 3/4 z nich to co najwyżej powinno się znaleźć na ME jako kibice, ale to jak one żyły tym meczem, to jak uciszyły halę... To jest coś pięknego. Nie dało się im nie kibicować
Niom piękne zasłużone zwycięstwo Szwedek
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Holandia-Niemcy typ 1 kurs 1.6 Totalbet
Dzisiaj o 16 30

Holenderki moim zdaniem dużo lepsze na tym turnieju i powinny dzisiaj ograć drużynę Niemiec
Ja ten typ już w czwartek podałem że fajna promka po @1.7 , Holenderki w polfinale można próbować ale kurs już pewnie słaby I fortuna ma poblokowane
Post automatycznie złączony:

Włochy poniżej 75,5 pkt @1,87 - Fortuna

Analizę ogranicze do jednego zdania. Belgia gra bez Britt Herbots, co sprawia że są drużyna pokroju Rumunii czy Finlandii.
Ja myślę że można Serbki u75.5 dołożyć I mamy wtedy @2.49
 
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Teraz żałuję, bo można było Holenderki grać w 1-4 lub nawet w 1-2 po kursie 14 i szukać może casha. Chociaż Ja wierzę w ich zwycięstwo z Włoszkami. Ma ktoś jakieś info o zdrowiu Turczynek??
 
Do góry Bottom