>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet 2021 (18.08-04.09.2021)

BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
i to usprawiedliwia ze prowadziły i przejbaly wogole nic nie usprawiedliwia
Post automatycznie złączony:


i to usprawiedliwia ze prowadziły i przejbaly wogole nic nie usprawiedliwia
Mógłbyś przestać płakać? Zrobię za chwilę Cry Park i tam będziesz mógł dodawać swoje zale. To nie dział mma gdzie siebie wyśmiewamy, narzekamy na typy i tak dalej. Ma być kulturalna i pouczająca konwersacja. Mecz typu no-bet bo obie drużyny bez ważnych ogniw, a Rosji zabrakło doświadczenia + ciężko było zatrzymać Britt Herbots. Mi wczoraj kupon zepsuła Holandia, ale nie pisze o tym przez pół strony. Skończ już przeżywać mecz.

PS. Jeżeli ten mecz był dla Ciebie tak ważny, to miałeś dwie opcje:

1) zamknąć przy 2:0, gdzie miałeś 90% zysku
2) zagrać kontrę

Nie zrobiłeś nic, oprócz wylewania żali w temacie, więc miej pretensje do siebie, a nie do zawodniczek, dla których jest to ogromny test. Polecam Ci pojechać jako zawodnik w wieku 17 lat na Mistrzostwa Europy, być okrzykniętym najważniejszym zawodnikiem kadry i grać przeciwko najlepszym rywalkom na świecie. Fedorovtseva daje radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
My typerzy musimy nauczyć się, że sportowcy nie grają z myślą o naszych typach. Im szybciej to zrozumiemy tym z większym spokojem będzie spoglądać na swoje niepowodzenia czyli przegrane typy. Wczoraj przegrałem na Holenderkach, dzisiaj na Włoszkach. Myślę, że większości z Was nie trzeba tłumaczyć, że dla nich nie ma żadnego znaczenia czy wygrają 3:0 czy 3:1. Włoszki pierwsze trzy sety zagrały dzisiaj na totalnym luzie. Zero jakiegokolwiek zaangażowania czy koncentracji. Czwartego nie oglądałem, ale zważywszy na przegraną trzecią partię mogły podejść poważniej. One naprawdę mają świadomość z kim grają, mają świadomość swoich umiejętności, czyli tego, że w każdym momencie wrzucając wyższy bieg - odjadą, ale tutaj trzeba zadać fundamentalne pytanie: po co? Turniej jest długi, meczów sporo, dni na regenerację niewiele, więc żaden poważny zespół nie będzie się zabijał o jedną czy dwie piłki w nieistotnym fragmencie meczu czy fazie turnieju. Jeżeli chodzi o przeciwniczki to zawsze jest większa motywacja grając przeciwko tym najlepszym. Myśle, że gdyby faworytki musiały wygrać jak największą różnicą małych punktów to takie drużyny jak Finlandia, Słowacja, Azerbejdżan nie wychodziłyby z 10 punktów w secie. Jednak tak nie jest i waga zwycięstwa 3:0 -10, -8, -10 jest taka samo jak waga zwycięstwa 3:1 z każdym setem na przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Bułgaria -1,5 seta + Rumunia @1,86 - 1xbet

Bulgaria to drużyna lepsza, gra o pierwsze miejsce i przed swoją, żywiołowo dopingująca publicznością. To wszystko sprawia, że widzę je w roli znacznych faworytek. Czeszki prezentują się średnio na jeża i potrzebują ogromnej ilości błędów drużyny przeciwnej, żeby wyjść zwycięsko ze spotkania. Tutaj myślę, że Orvosova to zdecydowanie za mało na solidne Bulgarki i to właśnie nasze południowe sąsiadki będą drużyną popełniająca więcej błędów. Maksymalnie jeden wygrany set to wszystko na co będzie stać dzisiaj Czeszki, a nie zdziwi mnie również przegrana do zera, jeśli nie wystrzega się dużej ilości błędów po swojej stronie.

W grupie rozgrywanej w Rumuni jasne już jest kto nie awansuje. I te drużyny właśnie się dzisiaj mierzą. Stawiam na Rumunki z trzech powodów. 1) Carutasu - młodziutka gwiazdą będzie ciężka do zatrzymania przez słaby blok Finek. 2) Rumunia gra u siebie, hale w Rumunii są mocno specyficzne i ciężko się tam gra drużynie, która nie jest z topu. 3) Rumunia gra u siebie i mimo, że już odpadła to wstydem będzie mieć zero wygranych na koncie, stąd nie wierzę w rotacje i uważam, że dużo większa motywacja będzie po stronie gospodyń. Czysto siatkarsko też uważam, że Rumunki mają większe umiejętności - jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało.
 
Ostatnia edycja:
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Bułgaria -1,5 seta + Rumunia @1,86 - 1xbet

Bulgaria to drużyna lepsza, gra o pierwsze miejsce i przed swoją, żywiołowo dopingująca publicznością. To wszystko sprawia, że widzę je w roli znacznych faworytek. Czeszki prezentują się średnio na jeża i potrzebują ogromnej ilości błędów drużyny przeciwnej, żeby wyjść zwycięsko ze spotkania. Tutaj myślę, że Orvosova to zdecydowanie za mało na solidne Bulgarki i to właśnie nasze południowe sąsiadki będą drużyną popełniająca więcej błędów. Maksymalnie jeden wygrany set to wszystko na co będzie stać dzisiaj Czeszki, a nie zdziwi mnie również przegrana do zera, jeśli nie wystrzega się dużej ilości błędów po swojej stronie.

W grupie rozgrywanej w Rumuni jasne już jest kto nie awansuje. I te drużyny właśnie się dzisiaj mierzą. Stawiam na Rumunki z trzech powodów. 1) Carutasu - młodziutka gwiazdą będzie ciężka do zatrzymania przez słaby blok Finek. 2) Rumunia gra u siebie, hale w Rumunii są mocno specyficzne i ciężko się tam gra drużynie, która nie jest z topu. 3) Rumunia gra u siebie i mimo, że już odpadła to wstydem będzie mieć zero wygranych na koncie, stąd nie wierzę w rotacje i uważam, że dużo większa motywacja będzie po stronie gospodyń. Czysto siatkarsko też uważam, że Rumunki mają większe umiejętności - jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało.
Nie wiem co miałeś z matematyki, że twierdzisz, że Rumunki już odpadły, ale na pewno nie była to ocena dająca promocje do następnej klasy 😂 ale tym bardziej właśnie dla tego że Rumunki są wciąż w grze powinno się dziś je stawiać, bo Finki już out, tyle że to ich pierwsze mistrzostwa Europy od niepamiętnych czasów więc na pewno się nie położą na parkiecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Nie wiem co miałeś z matematyki, że twierdzisz, że Rumunki już odpadły, ale na pewno nie była to ocena dająca promocje do następnej klasy 😂 ale tym bardziej właśnie dla tego że Rumunki są wciąż w grze powinno się dziś je stawiać, bo Finki już out, tyle że to ich pierwsze mistrzostwa Europy od niepamiętnych czasów więc na pewno się nie położą na parkiecie
1) odezwij się za dwa dni jak Rumunki awansują. Szansa na to, że wyprzedzą Szwecję jest iluzoryczna. Skrót myślowy z mojej strony, ale jak widzisz - nie rozpisuję się.
2) nie da się kogoś poprawić bez przytyku?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
1) odezwij się za dwa dni jak Rumunki awansują. Szansa na to, że wyprzedzą Szwecję jest iluzoryczna. Skrót myślowy z mojej strony, ale jak widzisz - nie rozpisuję się.
2) nie da się kogoś poprawić bez przytyku?
Nie da sie czasem czytac , tego co piszesz. Rumunki wygrywajac swoje ostatnie mecze za 3pkt maja spore szanse na awans. Nikogo nie obchodzą Twoje przewidywania , bo wporwadzasz takimi analizami ludzi w bląd
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Holandia - Turcja
Typ: 2 @ 1,90 (Hit Dnia Fortuna)


Podwyższony kurs na Turczynki myślę że warto jest to mecz o 1 miejsce w grupie D która wpada w 1/8 na grupę "Polską" B Pierwszy zespół zagra z 4 zespołem naszej grupy zakładam że będą to Czeszki natomiast na 3 miejscu skończą Niemki ewentualnie Bułgarki co raczej wątpię ale do sedna Turczynka powinno zależeć żeby zając 1 miejsce i grać z Czeszkami wydaje mi się to łatwiejszy rywal na 1/8 niż Niemki. Do tego nie muszą się oszczędzać mają jutro wolne to jest ich ostatni mecz. Ostatnie 3 mecze miedzy tymi zespołami o stawkę 3 wygrane Turczynek 2 razy 3-0 w czerwcu w Lidze Narodów i podczas poprzednich ME (ćwierćfinał) oraz 3-1 w Lidze Narodów 2019. Turcja wyżej w Lidze Narodów przyzwoity występ na IO blisko strefy medalowej mając na uwadze argumenty że powinno zależeć Turczynkom na wygranej nie ma powodów do odpuszczania meczu są dla mnie większym faworytem do wygranej niż kurs 1,9 dlatego stawiam na ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Bułgaria -1.5 seta. Kurs 1.42.Zespół dużo lepszy od Czeszek i powinny spokojnie to wygrać.
Chorwacja -13.5 punktu kurs 1.65. Chorwatki grają bardzo solidnie i mądrze. Myślę, że kolejny raz ogarną taki handicap
Finladnia +1.5 seta kurs 2.12. Tutaj idę w stronę finek, które wydaja się lepsze siatkarsko.
Zabawowo Azerki set po kursie 8
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
B75DA44E-419E-41C5-9084-195222518E4B.jpeg
Post automatycznie złączony:

Na ten moment na moje oko tak to powinno wyglądać. Oczywiście mam świadomość, że grupa jeszcze trwa, ze to kobiecy sport ale to są moje przewidywania i zgodnie z tym będę rano łapał Holandię oraz Turcje - ze będą w półfinale w zakładzie łączonym z Serbią i Włochami - ze będą w finale. Dziś rano na taka kombinacje kurs wynosił 6.55, a przecież „wystarczy”, że obędzie się bez niespodzianki.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pokaż załącznik 10987
Post automatycznie złączony:

Na ten moment na moje oko tak to powinno wyglądać. Oczywiście mam świadomość, że grupa jeszcze trwa, ze to kobiecy sport ale to są moje przewidywania i zgodnie z tym będę rano łapał Holandię oraz Turcje - ze będą w półfinale w zakładzie łączonym z Serbią i Włochami - ze będą w finale. Dziś rano na taka kombinacje kurs wynosił 6.55, a przecież „wystarczy”, że obędzie się bez niespodzianki.
Jutro pewnie 3.50 juz nie uświadczysz.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Coś nie mam szczęścia do ostatniego spotkania na kuponie , dziś padło na Rumunki ... Trudno taki jest sport :(
Zastanawia mnie tylko co tam się stało w 4 secie bo nie oglądałem że Rumunki w zasadzie na niego nie wyszły, później z tego wyniku widać że wyglądało trochę lepiej ?!
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Ogólnie to jest amatorka, błąd za błędem. Rumunia należy to tej najgorszej półki i grały momentami fatalnie...oglądałem trochę, ale ręce opadają.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Bułgaria - Polska
Typ: 1
Kurs: 2,01
Buk: Fortuna

Zacznijmy od tego, że obu zespołom będzie zależeć na pierwszym miejscu, bo nikt nie chce wpaść na będące w formie Turczynki, które jak dotychczas w pięciu spotkaniach straciły jedynie seta, także o żadnych kalkulacjach czy odpuszczaniu nie może być mowy.

Na Polki, zanim jeszcze rozpoczął się turniej, wszyscy eksperci wylali zgodnie wiadro pomyj, i teraz, po odniesieniu przez nie czterech przekonujących wygranych z rzędu (choć tak naprawdę liczy się tylko spotkanie z Niemkami), zmieniła się nieco optyka. Ja od początku nie do końca wierzyłem w nasz zespół (choć oczywiście życzę im jak najlepiej) i dotychczasowe wyniki nic nie zmieniają. Jeśli marzymy na tym turnieju o wejściu do czwórki, jutro mamy próbę generalną i jeśli będziemy w stanie odprawić Bułgarki i do tego zagrać równo i przekonująco, to kto wie...

Czy jednak będziemy w stanie? Historia ostatnich oficjalnych potyczek jest wręcz druzgocąca dla przeciwnika - z 10 meczów Polki wygrały wszystko! Biorąc pod uwagę fakt, że Bułgaria do potentatów światowych nie należy, ale jednak to solidny europejski rywal, uważam, że akurat ten oponent nam leży. Statystyka ma jednak to do siebie, że w pewnym momencie zaczyna się wyrównywać. Bułgarki prezentują się na turnieju solidnie i nic nie wskazuje na to, żeby formę nagle straciły. Są gospodyniami turnieju, więc mają motywację do tego, aby przed własną widownią wypaść jak najlepiej. Do tego zaliczyły już wpadkę z Niemkami.

W naszym zespole natomiast nadal nie widać atmosfery - dziewczyny nie cieszą się na 100% po wykonanych akcjach, a Malwina Smarzek nie wydaje się w pełni szczęśliwa w roli zmienniczki. Wciąż dominuje tendencja skupienia na najbliższym meczu i brak deklaracji na kolejną fazę turnieju, czyli ostrożność. Zespół zdaje sobie sprawę, że póki co idzie, ale również nie jest pewien, czy tak samo to będzie to wyglądało za dwa czy trzy dni.

Myślę, że wszystko, na co będzie nas jutro stać, to zdobycie dwóch partii potrzebnych do zwycięstwa, ale nawet tego nie jestem pewien. W oparciu o powyższe rozważania kurs na Bułgarki wydaje się być zachęcający. Nie miałbym jednak nic przeciwko temu, żebym pomylił się tak, jak z Niemkami, i żeby jutrzejsza wygrana podopiecznych trenera Nawrockiego była początkiem autostrady po medal ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Ukrainki -1.5 seta kurs około 1.7
Szwecja wygra seta kurs około 2.5

Ukrainki dużo lepsze od Rumunek i dodatkowo walczą o 3 miejsce w grupie.
Szwedki również walczą o 3 miejsce, a Holenderki z którymi grają mają już na pewno 2 miejsce w grupie, więc pewnie wyjdą rezerwami.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wiem ze to zabrzmi abstrakcyjnie bowiem wiadomo ze szanse na to ze którykolwiek z tych zespołów dojdzie do ćwierćfinału są marne jednak uważam ze należy wziąć to pod uwagę

I Ukrainki i Szwedki trafia w 1/8 na kogoś z naszej grupy. Umówmy się - u nas jest tak wyrownany poziom miedzy czołowa trojka ze jest im to obojętne.

Natomiast w razie zwycięstwa w 1/8 trzeci zespół z grupy D wpada na Turcje w cwiercfinale. A czwarty na Holenderki

Umówmy się więc ze walki o 3 miejsce w grupie D o której napisał wyżej GórnySlask bym się nie spodziewał

Calkowicie odradzam szukania czegokolwiek w stronę Szwedek.


A co do finału Włochy - Serbia to oby to już dzisiaj nie wystrzeliło w kosmos ;-)
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Przepraszam za powielenie typu ale poprostu uważam bardzo podobnie jak użytkownik powyżej.

Dyscyplina : Siatkówka Mistrzostwa Europy kobiet
Godzina 19:30
Spotkanie : Bułgaria - Polska
Typ : Bułgaria wygra
Kurs : 2.10
Bukmacher : Betclic
Oglądałem poczynania naszych reprezentantek przez całe Mistrzostwa i wiedziałem że w końcu zatypuje przeciwko naszym, chciałem zrobić to wczesniej ale rywale byli za słabi. Ucieszyła mnie przegrana Bułgarek z Niemkami bo wiedziałem że kurs w starciu z naszymi będzie jak najbardziej do gry i się nie zawiodlem. Mecz zostanie rozegrany w Bułgarii więc atut własnego boiska dla naszych rywalek. Obie drużyny spotkały się 2 razy w maju towarzysko i polki 2 razy wygrały. Wręcz niemożliwy jest bilans meczów bezpośrednich bo na 10 rozegranych spotkań wszystkie wygrały Polki. Taka seria musi się kiedyś skończyć więc kiedy jak nie dziś skoro Bułgaria grając u siebie wyjdzie najmocnieszym składem. Po kilku wygranych balonik napompowany, oczekiwania duże a nasze jak występują w roli faworyta ze stosunkowo mocna ekipa, lubia przegrać. Mało patriotycznie ale po takim kursie aż szkoda nie spróbować zagrać w stronę Bułgarek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Przepraszam za powielenie typu ale poprostu uważam bardzo podobnie jak użytkownik powyżej.

Dyscyplina : Siatkówka Mistrzostwa Europy kobiet
Godzina 19:30
Spotkanie : Bułgaria - Polska
Typ : Bułgaria wygra
Kurs : 2.10
Bukmacher : Betclic
Oglądałem poczynania naszych reprezentantek przez całe Mistrzostwa i wiedziałem że w końcu zatypuje przeciwko naszym, chciałem zrobić to wczesniej ale rywale byli za słabi. Ucieszyła mnie przegrana Bułgarek z Niemkami bo wiedziałem że kurs w starciu z naszymi będzie jak najbardziej do gry i się nie zawiodlem. Mecz zostanie rozegrany w Bułgarii więc atut własnego boiska dla naszych rywalek. Obie drużyny spotkały się 2 razy w maju towarzysko i polki 2 razy wygrały. Wręcz niemożliwy jest bilans meczów bezpośrednich bo na 10 rozegranych spotkań wszystkie wygrały Polki. Taka seria musi się kiedyś skończyć więc kiedy jak nie dziś skoro Bułgaria grając u siebie wyjdzie najmocnieszym składem. Po kilku wygranych balonik napompowany, oczekiwania duże a nasze jak występują w roli faworyta ze stosunkowo mocna ekipa, lubia przegrać. Mało patriotycznie ale po takim kursie aż szkoda nie spróbować zagrać w stronę Bułgarek.
Szczególnie że naszym wystarcza 2 wygrane sety by zająć 1 miejsce , też tak czuje że Bułgarki wygrają ale po tb dopiero ,)
Post automatycznie złączony:

Moim zdaniem @3 na to że Holandia Turcja Wloszki Serbii zamelduja się w półfinale też wydaje być się do grania
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Skoro 2 sety dają Polkom wygranie grupy to może warto zagrać Bułgaria DW 3:2 po 5.00 STS
Nie warto. To jest czysty strzał.

Dubel @2,05 - 1xbet

Bułgaria vs Polska, typ: powyżej 3,5 seta
Niemcy vs Hiszpania, poniżej 3,5 seta


W naszej grupie wciąż jeszcze wszystko może się zdarzyć. Na pierwszy ogień idą Niemki, które z pewnością będą chciały bardzo szybko skończyć mecz. 3 punkty w meczu przeciwko słabej drużynie Hiszpanii to must have. W dodatku wynik 3:0 daje podopiecznym Felixa Koslowskiego dużo większe możliwości (przy przegranej Bułgarii 3:2 liczyć się będą małe punkty). Nie spodziewam się tutaj straty seta. Trzeba szybko zamknąć mecz i kibicowac reprezentacji Polski.

W meczu gospodyń z podopiecznymi Nawrockiego nie zamierzam się silić na to kto wygra mecz i zastanawiać się czy wejdą rezerwy czy też nie. Idą po najmniejszej linii oporu i stawiam na to, że w meczu będą co najmniej 4 sety. Takie rozwiązanie jest bardzo prawdopodobne, ponieważ i Bułgaria ma swoje problemy i my mamy swoje problemy. Obie drużyny mają problem z utrzymaniem równej formy i bardzo się zdziwię jeśli, któraś wygra do zera. Osobiście wydaje mi się, że możemy być świadkami piątej partii. Mamy zdecydowaną liderkę, która ciężko zatrzymać, ale oprócz tego daleko, daleko nic. W przyjęciu również gramy lepiej. Bułgaria natomiast ma dużo większy komfort w ataku. Nie mają jednej zdecydowanie wybijajacej się zawodniczki, ale są groźne z każdej strefy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom