>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy kobiet 2021 (18.08-04.09.2021)

O 4,4K

oth

Użytkownik
No, można było się spodziewać, że Włoszki coś odstawią. Jak pisałem wyżej to Belgia nie ma żadnych argumentów, ale jak Włoszki ponad 10 punktów w secie oddają to dramat.

Co do Egonu, to potwierdza się fakt, że dziewczyna umie grać tylko z Wolosz. Nie dostaje złych piłek, ma przeogromny zasięg, a to co robi na boisku gdy nie ma obok Asi to jakaś paranoja. Nie wiem w czym u niej leży problem. Sezon ligowy skończyła z 59% skuteczności co jest jednym z najlepszych wyników w historii siatkówki (jeżeli mowa o atakującej), ale w reprezentacji nie da się jej oglądać.
Ogólnie patrząc na pozostałe sety oprócz drugiego to wygląda to tak jakby specjalnie przegrały...to jest paranoja co się odpierdziela w tym sporcie. Wygląd na to że wszystko jest ustawione pod zakłady, bo aż się nie chce w to wierzyć.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ogólnie patrząc na pozostałe sety oprócz drugiego to wygląda to tak jakby specjalnie przegrały...to jest paranoja co się odpierdziela w tym sporcie. Wygląd na to że wszystko jest ustawione pod zakłady, bo aż się nie chce w to wierzyć.
Nie, Włoszki w każdym meczu tak miały. No ale jak się popełnia tyle błędów to nie ma o czym mówić. Pół seta same oddały, a Belgijki dzisiaj nie istnieją oczywiście
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
tradycji stalo sie zadosc ;)
chociaz ogladajac tego seta ,kilka zagran rusek bylo conajmniej dziwnych ... szczegolnie serwis gdzies w lawke trenerska . Lekkie wrazenie tak jakby mialy tego seta przegrac
 
J 3K

josh91

Użytkownik
tradycji stalo sie zadosc ;)
chociaz ogladajac tego seta ,kilka zagran rusek bylo conajmniej dziwnych ... szczegolnie serwis gdzies w lawke trenerska . Lekkie wrazenie tak jakby mialy tego seta przegrac
serio doszukujecie się podkładania w meczach mistrzowskich o awans do fazy ćwierćfinałowej i w konsekwencji gry o medale?
Jasne, że w grupie mając pewny temat wszystko jest możliwe ale bez przesady...
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie ma żadnego podkładania. Między nimi nie ma aż takiej różnicy żeby odpuścić z myślą że i tak wygramy.

Powtórzę się - Białoruś to dziwny twór i one po raz kolejny ruszają od 0-2.
 
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
... po prostu kilka zagran bylo dziwnych ,ale to przeciez kobiety one tez sa "dziwne" 😅.
ale mimo wszystko te straty seta przez faworytki wygladaja przynajmniej zastanawiajaco.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Stysiak M. (POL) (17.5) panowie jest szansa na poniżej kurs 1,9 ?
Jest. Jak Madzia zacznie swoje kiwki uskuteczniać to nasz wizjoner szybko ją zdejmie. Poza tym Turcja ma najmocniejszy środek w na całych ME, więc mogą Magdę zamurować. Natomiast po głowie mi chodzi dużo dłuższy mecz niż 3x do 15 i imo Magda te linie zrobi, no chyba że nasz wizjoner postanowi inaczej.

Z zakładów na zawodniczki bardziej mi się podoba Zuza Efimienko poniżej 7,5 pkt, ale to tylko moje przemyślenia.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Masakra nie rozumiem jak można się męczyć z tak słabą Szwecją...to jest nieporozumienie, nawet ich liderka Izabela Haak gra beznadziejnie...i minus pkt poraz kolejny nie wchodzi. Holandia wychodzi na 23-20 i nagle beznadziejne błędy i Szwecja dochodzi na 24-24 nic nie robiąc...a Haak to chyba musi mieć idealne piłki żeby kończyć, bo dziś to w pierwszym secie wszystko psuje.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Masakra nie rozumiem jak można się męczyć z tak słabą Szwecją...to jest nieporozumienie, nawet ich liderka Izabela Haak gra beznadziejnie...i minus pkt poraz kolejny nie wchodzi. Holandia wychodzi na 23-20 i nagle beznadziejne błędy i Szwecja dochodzi na 24-24 nic nie robiąc...a Haak to chyba musi mieć idealne piłki żeby kończyć, bo dziś to w pierwszym secie wszystko psuje.
Generalnie do Bella w pierwszym secie zagrała na 50% prawie i zdobyła 10 z 25 punktów :D
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Generalnie do Bella w pierwszym secie zagrała na 50% prawie i zdobyła 10 z 25 punktów :D
Oo oglądałem od 9-8 i ładowała wszystko po autach w drugim secie podobnie...albo może widzę tylko to co złe bo już mnie ta beznadziejna Holandia zdenerwowała...
Post automatycznie złączony:

8/17 zdobyła 3 błędy 1 zablokowana, niby nie najgorzej...zobaczymy jak będzie w drugim secie.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Słuchajcie co myślicie o szlagierze Turcja - Polska? Turczynki lepsze, ale grają bez 5 podstawowych zawodniczek. Chyba to coś znaczy nie czy to faktyczna szansa dla Polek?
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Słuchajcie co myślicie o szlagierze Turcja - Polska? Turczynki lepsze, ale grają bez 5 podstawowych zawodniczek. Chyba to coś znaczy nie czy to faktyczna szansa dla Polek?
Jakich 5 podstawowych zawodniczek? O czym Ty mówisz i skąd to wziąłeś? Nie ma tylko odesłanej do domu z powodu COVID Meryem Boz. Ismailoglu miała uraz i pewnie zacznie na ławie, a tak to mają pełny skład.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Do góry Bottom