>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czechy - Słowenia
3. set handicap punktowy: Czechy (+3.5)
@1.50 Fortuna


Wczoraj Czesi przyczynili się do sprawienia nie lada niespodzianki, eliminując mistrzów olimpijskich bardzo wysoką przewagą (3:0). Oglądałem kawałek tego meczu i widać było absolutną wolę walki i wiarę w pokonanie znacznie lepiej dysponowanego przeciwnika. Szczególnie Hadrava przyczynił się do ogromnego sukcesu drużyny, zdobywając 18 punktów. Dzisiaj podejmują relatywnie słabszego przeciwnika. Szacuję, że gdyby to nie Czesi, a Francja awansowała do ćwierćfinału, wówczas kursy na jej wygraną kształtowałyby się w granicach 1.10-1.15. Tymczasem przeciwnikiem w ćwierćfinale będzie Słowenia, i choć jest faworytem, to Czesi - niesieni bardzo pozytywnym flow - będą szli za ciosem. Warto wspomnieć, że w turnieju w kaźdym meczu Czesi zdobywali przynajmniej jednego seta. Wracając jednak do wczorajszego spotkania z Francją, szczególnie trzeci set w 1/8 finału był emocjonujący. Zakończył się wynikiem 32:34 dla Czechów, co dobitnie pokazuje, jak wielkie emocje działy się w końcówce. Tylu piłek meczowych dawno nie oglądaliśmy. Tym bardziej uważam, że Czesi w trzecim secie są w stanie nawiązać walkę jak równy z równym ze Słowenią, i przy pomocy handicapu +3.5 typuję ich wygraną w trzecim secie. Niewykluczone, że nie będzie to ostatni set, ale oczami wyobraźni widzę walecznych Czechów nieodstających wcale od gry teoretycznie lepszych Słoweńców.
Tak z czystej ciekawości bo interesuje mnie czemu tak a nie inaczej. Skoro Czesi wygrali dajmy na to drugiego seta 6 pkt a trzeciego tylko dwoma -skąd pomysł ma hc akurat w trzecim secie?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ciężko tych Czechów ugryźć, powinno być over 3.5 seta izzi w meczu, ale jak Słowenia odpali w pierwszym secie od razu to może się skończyć w trzech dla Słowenii. Wygranej Czech nie przewiduję w ogóle 😁
A dzisiaj Ruscy nie uklękną oj nie. Liczę na zacięte meczycho i win naszych.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Kubiak to tak dalej będzie grać za zasługi w pierwszej szóstce?! Choć jak przypomnę sobie to przebijanie jak baba przez Śliwkę to nie wiem co lepsze.

Trzeba oddać Kubiakowi, wczorajszy mecz na dobrym poziomie.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Włochy - Niemcy
Typ: Włochy
@1.50 FORTUNA

Włosi idą jak burza przez te Mistrzostwa Europy. Do ćwierćfinału stracili zaledwie 2 sety. Pokonali w grupie Słowenię 3:0 i już samo to świadczy o ich sile. Włosi wygrali trzy ostatnie pojedynki z Niemcami. Wszystkie to były spotkania w Lidze Narodów. I tak pierw w 2018 wygrali 3:1, w 2019 było 3:0 a najbardziej zacięty pojedynek odbył się w czerwcu obecnego roku równiez po zwycięstwie Włochów lecz tym razem w tie break'u 3:2. Niemcy nie reprezentują tak wysokiego i co najważniejsze wyrównanego poziomu przez całe spotkanie jak Włosi. Potrafili oni np. prowadzić 2:0 ze Słowacją, by przegrać dwa następne sety na przewagi i odnieść końcowe zwycięstwo dopiero w tie break'u. Przewidywany wynik tego spotkania to 3:1 lub 3:0 na stronę Włoch. Tutaj gram bezpieczniejszy kurs, dający możliwość wygranej w tie break'u Włochów 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
B 7

bandiiiii69

Użytkownik
Wczoraj Polacy gładko, bylyby pieniążki gdyby nie United :p a dzisiaj kolejny dzień i znowu wszystko wydaje się jasne a im dłużej człowiek analizuje nic nie jest takie oczywiste. Niemcy - Włochy obie drużyny którym chyba najbardziej zależy z tego co zauważyłem oglądając mecze, Włosi nie tacy słabi jak większość uważała przed turniejem, całkiem solidnie grają, Niemcy nieprzewidywalni jak będzie im siedziała zagrywka mogą ten mecz wygrać, ciężko wytypowac zwycięzcę więc ja dzisiaj gram over 3,5 seta po kursie 1,40 nie sądzę,że zakonczy się 3:0 w któraś stronę. No i drugi mecz Słowenia - Czechy, Czesi można powiedzieć dzień konia w meczu z Francja ale to bardziej Francuzi przegrali ten mecz niż wygrała ekipa z Czech, aczkolwiek nie odbierając im zagrali bardzo dobre spotkanie i niewykluczone, że dzisiaj również zagrają bardzo dobrze z tym że wątpię żeby na tym etapie Słoweńcy zmarnowali szanse gry o medale drugi raz na tym turnieju nie przegrają z,, Pepiczkami,, myślę że Słoweńcy to ogarną, kurs nie powala ale w dublu z w/w overem można już coś puszczać, powodzenia!
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
NiemcyWłochy

over 3,5 seta @1,50 forbet

Mecz, który w mojej opinii nie ma wielkiego faworyta. Włosi do tej pory pozytywnie zaskakują. Przyjechali na ten turniej bez swoich największych gwiazd, a na razie wygrali wszystkie mecze i stracili jedynie dwa sety. Liderami tej drużyny są Michieletto i Lavia. Natomiast Simone Gianelli znakomicie umie przykryć słabą grę atakujących, czyli Pinaliego i Romano. Nowy rozgrywający Perugii lubi grać kombinacyjną grę, a na tej imprezie udowadnia, że jest czołowym graczem na swojej pozycji na świecie. W 1/8 finału Italia nie miała ciężkiej przeprawy. Rozgromiła szybko w trzech setach Łotwę.

Dziś jednak czeka ich zdecydowanie trudniejsze zadanie. Po drugiej stronie siatki staną Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi w tej imprezie naprawdę grają bardzo dobrze. Powrót do kadry Grozera dał ogromnie dużo tej drużynie. Doświadczony atakujący jest w świetnej dyspozycji. Pokazuje swoją moc w ataku oraz polu zagrywki. W 1/8 finału podopieczni Andrei Gianiego wygrali 3:1 z Bułgarią. Świetnie w tym meczu pokazał się przyjmujący Karlitzek, który zdobył 19 punktów i zaserwował aż 6 asów (!). Niemcy mają naprawdę ciekawy skład, a dzięki obecności Grozera w składzie są w stanie nawiązać walkę z każdym.

Myślę, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Włosi są faworytem wg. bukmacherów, ale nie sądzę, żeby czekało ich łatwe zadanie. Proponuję tutaj minimum 4 sety w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wlochy - Niemcy @+9.5 pkt Niemcy

Jak juz pisałem dla mnie mega ciężkie spotkanie w którym nie ma faworyta. To ze Włosi wygrywają to ok -jednak z kim oni poważnym grali do tej pory?

Jedynie ze Slowencami i od początku odstawAli wyraźnie. Później stało się coś niewytlumaczalnego i Slowency przegrali jednak 1 seta ze stanu 20-16. I już ze Slowencow powietrze zeszlo,pisałem tutaj ze skoro nie ugrali pierwszego to sie skonczy 0-3. Ewidentnie zaczęli się bawić, serie punktowe były w tym meczu mega podejrzane

Z drugiej strony są Niemcy. Oni także jeszcze nikogo poważnego nie odprawili. Są można powiedzieć jedynym zespołem który z góry wiedział w której części drabinki chce wylądować. I pisanie ze potracili sety ze Slowakami... potracili bo musieli, przecież już w dwóch pierwszych setach udowodnili kto tu jest lepszy. Podobnie może zastanawiać mecz z Francuzami. Wychodzą praktyczynie rezerwowym składem. A mimo to w 2gim secie niszczą Francuzów. Ok, Francja tez miała zapewne ochotę przegrać ale mimo wszystko to była deklaracja

Ogólnie bliżej mi w tym meczu do Niemców. Wydają mi się pewniejsi przede wszystkim w ataku. Nie widzę tu zwycięstwa Włochów w 3 setach, ogólnie nie bardzo widzę tu ich zwycięstwo

Jakie znaczenie mają 3 ostatnie mecze? Równie wielkie jak to ze 4 z ostatnich meczów to wygrana Niemców i to ich ostatnie spotkanie na ME.

Nie chciałem tego meczu wcale tykac. Ale wejdę w te punkty. A na dokładkę dla lepszego oglądania dołożę Niemców 1 set/mecz po 3.75.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nie ma Niemców, Grozer na ławkę poszedł w I secie i już nie wrócił, widocznie kondycyjnie już nie daje rady. Straszna ilość błędów własnych, szczególnie na zagrywce. Ciekaw jestem, jak Makaroniarze będą wyglądali w starciu z Serbami. Ze Słowenią wtopiłem, z Niemcami asekuracyjnie +1,5 seta też wtopa, ale bez jaj, z Serbią idę all in do skutku. :)

Teraz patrzę, że to chyba jakieś kontuzje: Grozer wykonał tylko 3 ataki w I secie i usiadł na ławkę. Nie sądzę, że tak szybko zostałby skreślony za słabą dyspozycję. Fromm w ogóle nie wszedł nawet na I piłkę. Większość akcji w ataku idzie przez Karlitzka, który niestety ale powyżej pewnego poziomu nie wskoczy, przecięty grajek.

Po 2 setach Niemcy 13 zepsutych zagrywek, 0 asów. Włosi? 5 zepsutych przy 4 asach :D :D mała różnica
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No ja tak pisałem i dalej tak twierdze. Zarówno Niemcy jak i Francja chciały zająć druga pozycję - wystarczyło obejrzeć ich bezpośrednie starcie o wygraną w grupie ;-)

A pół żartem pół serio -jak widać opłacało się bo drugi zespół doszedł dalej niż pierwszy :p
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jak Francja mogła to przegrać z Pepikami to się w głowie nie mieści… Czesi pokazali, ze dwóch meczów pod rząd na poziomie nie są w stanie zagrać. Łatwa kasa, szkoda, ze kurs na 3-0 mnie trochę przestraszył, ale i tak pięknie. 🤑

No to mamy POL-SLO, ITA-SRB, będzie ciekawie. Szczerze to Słoweńców się boje bardziej niż ewentualnie Serbii w finale… mamy za co się rewanżować, ostatnio mecz w Lidze Narodów w tyłek, wcześniej ME 2017 i 2019 2x wtopa ze Słowenia... w miedzy czasie w kwalach do IO ich ograliśmy we własnej hali, wiec trzeba być dobrej myśli.
Ciekaw jestem kursów, ale na promocje nie ma co liczyć, skoro na win Polaków w całym turnieju płaca @1.4-1.5, to ze Słowenia ile mogą dać? @1.15-1.2?
 
Do góry Bottom