>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tyle analiz i koniec końców nic z tych przekrętów nie weszło.
Pora zdać sobie sprawę, że poza to co komu to jeszcze jest czysty sport. Na szczęście.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja siatką się interesuje z 20 lat (pierwsze poważne zawody które pamiętam to kwalifikacje do Igrzysk w Sydney i ostatni mecz z Jugosławią który pozbawił nas szans na awans). Raz w mniejszym stopniu, raz w większym ale nie przypominam sobie by
Estonia kiedykolwiek jakiś poziom reprezentowała. Druga liga europejska to wszystko.
Nie ma co się licytować kto ile lat bo u mnie wyjdzie kolo 25. IO w Atlancie, mecz w Moskwie przy debiucie w Lidze Światowej i porazka w 4 secie z Jugosławią w Katowicach w eliminacjach IO Sydney to takie najwazniejsze wspomnienia z lat młodości a które miały miejsce ponad 20 lat temu ;-)

Natomiast mówiąc o poziomie miałem na myśli reprezentacje Estonii głównie za Kreeka. Z pewnością nie byl to poziom Lotyszy czy Litwinów. A teraz mimo organizacji Euro u siebie dali ciała nie wychodząc z grupy z Chorwatami, Lotyszami, Slowakami

Czysty sport? Ok, nikt nie mówi ze piłka nożna to brudny sport. A jednak mecze RFN -Austria czy Dania - Szwecja się zdarzają. Czy siatkowka i mistrzostwa w 14. Zreszta daleko szukac - Anastasi tez celowo przegral mecz na Euro. I to z kim? Wlasnie ze Slowakami.Mimo wszystko podobnie tutaj. Gdyby było czysto to Niemcy nie oddali by seta który oddać musieli. Zamykamy jednak tenat ustawek - zaczynamy prawdziwie czysty sport
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Finlandia
Typ: 2.drużyna powyżej 53,5pkt
@1.48 FORTUNA

Finowie bardzo dobrze zaprezentowali się w fazie grupowej odnosząc 3 zwycięstwa w silniej grupie. Finowie ulegli 3:1 Rosji i Holandii oraz wygrali 3:2 z Turcją. Z outsiderami grupy wygrali i awansowali z 4.miejsca w grupie do fazy pucharowej. Polacy z kolei zanotowali serię 5 zwycięstw lecz bardzo często gubili łatwe punkty a przez co i zdarzały się im nawet przegrane sety z takimi zespołami jak Grecja czy Portugalia. Dziś również nie będzie to moim zdaniem spacerek dla naszych siatkarzy i będą musieli się napracować aby zamknąć mecz jak najszybciej. Jednak bardzo wątpię aby rozbili Finów w setach do 17,18,18. Zwycięstwo Polskich siatkarzy nie podlega dyskusji w tym spotkaniu i byłaby to największa sensacja jeśli by przegrali ale do takiej myśli nikt nawet nie dopuszcza. Finowie jeśli zagrają na swoim optymalnym poziomie to mogą trochę napsuć krwi Polakom a może i nawet urwać seta.
 
Ostatnia edycja:
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czysty sport? Ok, nikt nie mówi ze piłka nożna to brudny sport. A jednak mecze RFN -Austria czy Dania - Szwecja się zdarzają. Czy siatkowka i mistrzostwa w 14. Zreszta daleko szukac - Anastasi tez celowo przegral mecz na Euro. I to z kim? Wlasnie ze Slowakami.Mimo wszystko podobnie tutaj. Gdyby było czysto to Niemcy nie oddali by seta który oddać musieli. Zamykamy jednak tenat ustawek - zaczynamy prawdziwie czysty sport
Ja nie mówię, że nie ma ustawek. Jest ich cała masa ale nie ma co się ich doszukiwać wszędzie bo wówczas kończy się to tak jak wczoraj....
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Finlandia
Typ: Powyżej 129,5 pkt
Kurs: 1,55
Buk: Fortuna

Patrzę sobie na te kursy i nie za bardzo wierzę... Co takiego stało się w fazie grupowej, że Finlandia stawiana jest w roli aż tak dużego underdoga w sobotnim spotkaniu przeciwko Polakom? 1,01 na naszych?...

Przecież ani Polska nie zagrała jakiegoś wybitnego spotkania (nie licząc solidnego występu z Belgami, którzy notabene nie wyszli z grupy po kompromitacji z Ukrainą) ani Finlandia nie jest outsiderem typu Macedonia czy Czarnogóra. Poza tym nasze mecze z Finlandią nigdy nie były spacerkami, bo przecież nie ma sensu patrzeć na gładką wygraną w memoriale Wagnera w 2019 roku.

Zawsze żeby ograć Finów trzeba było się solidnie napocić i moim zdaniem bardziej ten mecz będzie przypominał potyczkę z Grekami niż z Ukrainą, która nie grała o nic. Na Polakach też niestety ciążyć będzie klątwa olimpijska i gdzieś z tyłu głowy będą mieli już potencjalny ćwierćfinał z Rosją, który w jakiś sposób do ćwierćfinałów olimpijskich, czy chociażby tych ze Słowenią, można porównywać.

Jaki to ma związek z meczem z Finlandią? Ano taki, że paraliżować będzie nieco poczynania naszych chłopaków - będą chcieli z jednej strony wypaść jak najlepiej i jak najszybciej zakończyć spotkanie, z drugiej jednak cała ta sytuacja może spętać im ręce.

Nie chciałbym, aby dziś była jakakolwiek nerwówka, jednak mam dziwne przeczucie, że mecz skończy się wynikiem 3:1 dla Polski. A jeśli nawet 3:0, to aby osiągnąć proponowany przeze mnie kurs wystarczy 25:20, 25:20 i... 25:15!

Czy aby na pewno ktoś tu się nie pomylił? Dość dobrze szły mi w tym turnieju typy punktowe i ich się będę trzymał, a Polska i tak znajdzie się bez problemu w 1/4 finału ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
19:00 - 1/8 - Bułgaria - Niemcy
Typ: Liczba punktów powyżej 179,5 @ 1,67 Fortuna 173

Ok wreszcie na ME zaczyna się prawdziwe granie jeszcze bardziej prawdziwe zacznie się od 1/4 ale na rozgrzewkę proponuję typ do dubla raczej. Co najmniej 180 punktów w meczu Niemców z Bułgarią. Wydają się to wyrównane potencjałem zespoły jest bardzo duża szansa że nie skończy się w 3 setach. Faworytem są raczej Niemcy którzy przegrali tylko z Francją w fazie grupowej ale tracili koncentrację przy prowadzeniu 2-0 w meczach z Łotwą czy Słowacją natomiast Bułgarzy wypadli gorzej przegrali mecze z Włochami i Słowenią ale tym pierwszym potrafili urwać seta mimo że Ci zaprezentowali się dużo lepiej i stabilniej niż reprezentacja Niemiec. Więc dlaczego i w tym meczu nie mieliby ugrać chociaż seta. Od 2018 roku obydwa zespoły mierzyły się 4 razy. 3 mecze w Lidze Światowej wszystkie 3-2 i w kwalifikacjach olimpijskich 3-1. 3 mecze wygrali Niemcy jedno Bułgarzy ale w każdym było ponad 180 punktów.

Jeśli ktoś nie ma pomysłu na drugi typ do dubla to myślę że warto też się przyjrzeć np. wysokiej wygranej w 1 secie Polaków (5-7 punktów) z Finlandią ponieważ na tym turnieju mamy od dawna brakującą publiczność i zanim nasi przeciwnicy otrząsnęli się z atmosfery w naszych halach zanim spadała adrenalina w naszym zespole to dość wysoko wygrywaliśmy pierwsze sety we wszystkich meczach. więc kolejny typ w okolicach 1,5-1,6 i łącznie mamy już ciekawy kurs.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Ukraina – Rosja
over 135,5 pkt @1,52 fortuna

Na otwarcie rywalizacji o ćwierćfinały mamy mecz z podtekstami. Na boisku w Gdańsku po dwóch stronach siatki staną kraje, które toczą ze sobą wojnę. Faworytem w tym meczu są Rosjanie, ale czy aż tak zdecydowanym? W grupie Sborna zajęła drugie miejsce, ale męczyła się. Przegrała z Turcją, a sety jej urywali Finowie, Holendrzy czy Hiszpanie. Jedyny mecz, który wygrali gładko to spotkanie ze słabiutką Macedonią. Widoczny jest brak w drużynie Maxima Michajłowa. Na ataku całkiem nieźle go zastępuje Egor Kliuka. To on jest liderem drużyny razem z Volkovem. Jednak są duże zastrzeżenia co do Podlesnycha na przyjęciu. Widać, że Rosja z tej imprezy to nie jest ten sam zespół co na Igrzyskach Olimpijskich czy w Lidze Narodów.

Ukraina w grupie zajęła trzecie miejsce i ma ochotę na więcej. Poziom siatkówki w tym kraju rośnie z roku na rok. W ostatnich ME Ukraińcy zajęli 7. miejsce i teraz będą chcieli powtórzyć ten wynik. Wysoką formę reprezentanci tego kraju przejawiali już w sparingach, gdzie potrafili ograć nawet Serbów. Liderami tego zespołu są Oleg Płotnicki i Dmytro Vietskyi. Ten drugi doskonale zna Rosjan, bo miniony sezon spędził w lidze rosyjskiej. Ukraina gra fizyczną siatkówkę i jest groźna dla każdego. W meczu Rosją, ukraińscy siatkarze będą dodatkowo zmotywowani. Partnerzy tamtejszej federacji zaoferowali aż 10 mln hrywien (ok, 1,4 mln zł) za pokonanie Rosji i awans do ćwierćfinału ME.

Myślę, że w tym meczu Ukrainę stać na podjęcie walki z Rosjanami. Proponuję tutaj niski over punktowy, który może zostać pokryty nawet w trzech partiach.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Rosja - Ukraina
Ukraina (+18.5 pkt.)
@1.4
Fortuna
Myślę, że nawet zakładając wynik 3:0 w tym spotkaniu co jakby nie patrzeć jest bardzo prawdopodobne to jednak spodziewam się, że na Rosję to zepną się mocno a też wyniki fazy grupowej pokazały, że słaba Ukraina to taka nie jest. Jedynie z Polską nie pokryła tego handi. Wiadomo, że reszta drużyn była słabsza od Polski, ale z Polakami przegrali o 19 pktów, a z taką Serbią, która też do pionków nie należy zagrali naprawdę wyrównany mecz. Rosjanie pokryli takie handi jedynie z Macedonią, a z drużynami typu Hiszpania czy Finlandia nie dali rady, mimo że są to zespoły gorsze od Ukrainy.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja tak z ciekawości zapytam, bo dawno tutaj na forum nie byłem i może czegoś nie kumam, ale Wy Panowie poważnie gracie to co tutaj piszecie? Typy z kursami po @1.4-1.5 w singlach -12% podatku? Czy to jakies konkursy maja miejsce i się skuteczność typow liczy? Pisze bez złośliwości, każdy gra co uważa, zwykła ciekawość.
Ja dzisiaj zgodzę się z ogólna narracja - kurs i linie pkt na Polaków zaniozone, a UKR powinna się postawić. Mimo to nie odważę się zagrać przeciwko Polakom. Ja zdanie o Finach mam wyrobione, poza swoim parkietem nie zdziwię się, jak dostaną 0-3 i -20pkt. Dla mnie to drużyna słabsza od Belgii i Ukrainy. Polacy jakby tymi pierwszymi meczami się nieco ograli, faza pucharowa - myśle, ze będzie mocne skupienie i pewna wygrana 3-0, a przynajmniej jeden set 25-15 bardzo możliwy. Tak czy tak kursy mocno zniechęcają i poczekam może na live coś się wydarzy.

Rosja traciła sety z Hiszpania czy Finlandia, Ukraina stoi zdecydowanie wyżej w mojej hierarchii od tych zespołów.

PS. jakby ktoś dzisiaj był w Ergo Arenie na meczach i miał ochotę wypić jakiegoś browara w przerwie albo przed meczem Polaków to pisać na priv 🏐👍

/ i cyk, UKR secik już w pierwszym podejściu 🤑
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Łotwa+25,5 @1.37
Holandia 1.15
Niemcy 1.39
Serbia 1.21
Ako. 2.64 1xbet

Ładny kurs bez podatku nam wychodzi.
No proszę was, na tym etapie Włochy i ich mentalność progu 25pkt nie przeskoczą, w oparciu o statystyki w grupie tylko Francja tego dokonała (26pkt).

Holandia to głównie Nimir Abdel Aziz ktoru ciągnie zespół jak wół pociągowy i taka Portugalia (choć waleczna) go nie zatrzyma.

Niemcy o wiele lepszy skład na papierze jak i w grze, Bułgarzy nie będą w stanie zatrzymać atutów siłowych Niemców.

Serbia i tu największe zaskoczenie bo aż 1.21 na ich zwycięstwo z Turcja , bądź co bądź ale gdzie Turcja do reprezentacji Serbii która stawiana jest zaraz obok naszych do złota?!
 
B 7

bandiiiii69

Użytkownik
Granie Holandii po kursie 1.15 mija się z celem oczywiście są faworytami, ale to nie jest ekipa na poziomie naszej reprezentacji czy Francji czy Serbii kilka błędów i Portugalia może napsuć krwi w tym meczy celowałbym bardziej w +2,5 seta na Portugalię kurs w granicach 1,6 - 1,7. Co do Włoch widać że są zdeterminowani na tych mistrzostwach podoba mi się gra ich rozgrywającego taki trochę duch zespołu ale bawić się w takie duże handi punktowe to też wg. Mnie warto nie są aż tak równi wg mnie żeby aż tak zbic slaba Lotwe. Typ na Niemcy popieram dużo lepiej prezentują się od Bułgarów tak samo Serbia, kurs nie za wysoki ale bez problemów powinni przejść Turków. Osobiście mam pograne to co opisałem meczu Włochów nie tykałem, powodzenia ✌
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
O 4,4K

oth

Użytkownik
panowie 4 sety w meczu niemców ?
Dla mnie Niemcy mają na każdej pozycji lepszego grajka, Bułgarię widziałem w dwóch meczach i dla mnie są bardzo słabi. Ja tu celuje w 3-0...3-1 to jest max. Może seta ugrają. Kurs który był na początku 1.5 na Niemców to było dla mnie jakieś nieporozumienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Czesi dzisiaj cos powalcza z FRA? Kurs na seta zacny.
E: Ładnie dali chłopaki zarobić 🙂
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Ja tak z ciekawości zapytam, bo dawno tutaj na forum nie byłem i może czegoś nie kumam, ale Wy Panowie poważnie gracie to co tutaj piszecie? Typy z kursami po @1.4-1.5 w singlach -12% podatku? Czy to jakies konkursy maja miejsce i się skuteczność typow liczy? Pisze bez złośliwości, każdy gra co uważa, zwykła ciekawość.
Ja dzisiaj zgodzę się z ogólna narracja - kurs i linie pkt na Polaków zaniozone, a UKR powinna się postawić. Mimo to nie odważę się zagrać przeciwko Polakom. Ja zdanie o Finach mam wyrobione, poza swoim parkietem nie zdziwię się, jak dostaną 0-3 i -20pkt. Dla mnie to drużyna słabsza od Belgii i Ukrainy. Polacy jakby tymi pierwszymi meczami się nieco ograli, faza pucharowa - myśle, ze będzie mocne skupienie i pewna wygrana 3-0, a przynajmniej jeden set 25-15 bardzo możliwy. Tak czy tak kursy mocno zniechęcają i poczekam może na live coś się wydarzy.

Rosja traciła sety z Hiszpania czy Finlandia, Ukraina stoi zdecydowanie wyżej w mojej hierarchii od tych zespołów.

PS. jakby ktoś dzisiaj był w Ergo Arenie na meczach i miał ochotę wypić jakiegoś browara w przerwie albo przed meczem Polaków to pisać na priv 🏐👍

/ i cyk, UKR secik już w pierwszym podejściu 🤑
Gramy
me01.jpg
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Nie ma co za dużo kombinować w następnej fazie. Trzeba grać Serbów i Włochy vs Niemcy o3.5 seta. (1.26 i 1.48)

Serbowie ? Niby nie grają nic nadzwyczajnego, popełniają błędy, ale w Holandii nie ma nikogo na dobrym poziomie poza atakującym który najlepiej chciałby, żeby każda piłka szła do niego. Z Serbami nie będzie miał już tak łatwo.

Co to Włochów z Niemcami jest to mecz w którym raczej ciężko będzie o 3-0 w którą kolwiek stronę. Uważam że spotkanie będzie bardzo zacięte...lecz jak każdy wie to jest Sport i nawet przykład wczorajszego meczu finałowego US Open gdzie Djoko nawet seta nie ugrał pokazuje jak sport bywa nieprzewidywalny.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
FrancjaCzechy

over 3,5 seta @2,98 betclic

Ostatni mecz 1/8 finału Mistrzostw Europy. Zdecydowanym faworytem są Francuzi, ale Czechów stać na wyrównaną walkę. Spotkanie zostanie rozegrane w Ostrawie, więc nasi południowi sąsiedzi będą mogli liczyć na wsparcie paru tysięcy kibiców. W fazie grupowej podopieczni Michala Nekoli zanotowali bilans 2-3. Jednak pozostawili po sobie dobre wrażenie. Pokonali nawet wicemistrzów Europy, Słoweńców. Powalczyli także z Włochami i Bułgarami. W składzie Czechów jest dwóch dobrych atakujących, czyli Hadrava i Finger. W ostatnich meczach w pierwszych zestawieniu wychodził zawodnik Piacenzy. Linię przyjęcia tworzą natomiast Vasina i Galabov. Gra przed własną publicznością sprawia, że Ci zawodnicy grają jeszcze lepiej.

Francuzi w fazie grupowej wygrali wszystkie spotkania i stracili tylko seta. Jednak trzeba powiedzieć, że nie mieli wielkich rywali. Trójkolorowi jedyną partię stracili w meczu z Niemcami. Podopieczni Bernardo Rezende to jeden z głównych faworytów do wygrania tej imprezy. Skład drużyny od paru lat jest praktycznie niezmienny. Ofensywne trio tworzą Ngapeth-Patry-Clevenot. Francuzów będzie cięzko zatrzymać, ale zdarzają im się w każdej partii słabsze momenty, które rywale mogą wykorzystać. Z starciu z Niemcami seta przegrali aż 25:15 (!)

Myślę, że w tym meczu meczu Czesi są w stanie się postawić Francuzom. Udowodnili już na tej imprezie, że umieją grać z lepszymi drużynami od siebie. Proponuję tutaj minimum 4 sety w meczu po mega kursie na betclicu. Na innych bukmacherach kurs na to zdarzenie już dużo niższy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom