>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

J 3K

josh91

Użytkownik
Cóż. Mama nie mówiła ze lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie watpliwosci..

Set dla Slowaków mam nadzieje ze ktoś tam skorzystał. Nie rozumiem hejtu i nabijania się. Zwłaszcza w momencie kiedy jeszcze grają.
Wieczorek85 fajnie, że podałeś prawidłowy typ ale powiedz mi szczerze... Warte to było Twoich nerwów jak Niemcy przy 2-0 wyrównali na 24-24 z 24-21? Ciepło miałeś co? Niemcy normalnie chcieli to wygrać 3-0, więc zwykły fart o tym zadecydował. Błagam...
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja mam zupełnie inny punkt widzenia. Nie miałem ciepło gdyż po dwóch pierwszych setach jasne było ze jak będą chcieli to załatwić w 3 setach to załatwia. Ale od wczoraj wiadomo bylo ze im się to nie opłaca. A że postanowili dojsc? Coś na zasadzie - patrzcie patrzcie gdybyśmy tylko chcieli to by było po meczu
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Wieczorek85 fajnie, że podałeś prawidłowy typ ale powiedz mi szczerze... Warte to było Twoich nerwów jak Niemcy przy 2-0 wyrównali na 24-24 z 24-21? Ciepło miałeś co? Niemcy normalnie chcieli to wygrać 3-0, więc zwykły fart o tym zadecydował. Błagam...
Tylko całe te dywagacje nie polegały na tym, ze Niemcy się podłoża, bo oni nie maja interesu puszczać konkretnego rywala dalej, chodziło tylko o fakt, ze mecz bez znaczenia, rozluźnienie, rezerwy i to się sprawdziło… można było fajnie zarobić, szkoda, ze bez happy endu w postaci wygranej Słowacji, ale i tak jest pięknie 👍
Teraz obserwujemy co zrobią Włosi i Francuzi.
 
M 0

marecki12

Użytkownik
Kupon na 4 koła zamyka mi mecz Francji z Estonią. To są tak dwa różne światy, że nie chce mi się wierzyć, że Estonia to ogarnie nawet z rezerwami Francji. Tu już nie chodzi o układy tabeli, bo Francja i tak jest pierwsza, a myślę, że rezerwowi będą chcieli się pokazać. Zastanawiam się czy grać kontrę ale trochę nawet szkoda mi tych kilku stów bo naprawdę chyba nie wierzę, ze ta licha Estonia ugra mecz. Co myślicie?
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Czechy - Włochy
typ: 2.drużyna poniżej 99,5pkt
@1.43 FORTUNA

Ostatnia kolejka w fazie grupowej ME. Włosi już pewni awansu z pierwszego miejsca, bez względu na wynik dzisiejszego spotkania. Czesi też już są pewni awansu, lecz obecnie zajmują 4. lokatę w grupie ale tracą do drugiej Słowenii tylko 2 pkt. Także Czesi nawet mogą zakończyć fazę grupową na drugim miejscu. Jednak bardzo wątpię aby byli wstanie pokonać Włochów, jeśli ci nawet wyjdą drugim składem. Młodzi zawodnicy też będą chcieli się pokazać i udowodnić trenerowi swoją wartość. Czesi są obecnie zdecydowanie słabszym zespołem pod każdym względem w porównaniu do Włochów. Stawiam, że Czechów co najwyżej będzie stać na urwanie seta Włochom a przy maksymalnie czterech setach, jak zakładam, bardzo mało prawdopodobne aby Włosi zanotowali na swoim koncie 100 pkt lub więcej.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wlochy najbardziej frajerskie co mogą zrobić to przegrać za 3 pkt. Bo wtedy mają Slowenie w cwiercfinale. Dla nich najlepiej jest wsadzić na 3 miejsce Czechów bo to daje im unikniecie i Bułgarów i Slowencow. A osiągnąc to mogą jedynie porazka w tb
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
ITA na III dalej full.
FRA kolejna zmiana, ale najgłębszych rezerw mimo wszystko nie dali.

generalnie spory zawód, ale idą na 2x 0-3
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czas zapomnieć o tym ze Estonia kiedyś jakiś tam poziom prezentowala

Oni się na tym Euro doszczętnie skompromitowali. Mieli tyle szans żeby wyjść z grupy, a dzisiaj w meczu ostatniej szansy nawet jednego seta wyrównanego nie zagrali. U siebie..
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja siatką się interesuje z 20 lat (pierwsze poważne zawody które pamiętam to kwalifikacje do Igrzysk w Sydney i ostatni mecz z Jugosławią który pozbawił nas szans na awans). Raz w mniejszym stopniu, raz w większym ale nie przypominam sobie by
Estonia kiedykolwiek jakiś poziom reprezentowała. Druga liga europejska to wszystko.
 
Ostatnia edycja:
J 3K

josh91

Użytkownik
Ja siatką się interesuje z 20 lat (pierwsze poważne zawody które pamiętam to kwalifikacje do Igrzysk w Sydney i ostatni mecz z Jugosławią który pozbawił nas szans na awans). Raz w mniejszym stopniu, raz w większym ale nie przypominam sobie by
Estonia kiedykolwiek jakiś poziom reprezentowała. Druga liga europejska to wszystko.
Kiedyś nas ograli u siebie jeszcze za Wlazłego 😂

Po co ten Fefe męczy tego Michieletto, Gianelliego i Pińskiego. Ława od 4 seta musi wyjść 😂
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kiedyś nas ograli u siebie jeszcze za Wlazłego 😂

Wchodzimy live Czechy win 3.90
Post automatycznie złączony:

Po co ten Fefe męczy tego Michieletto, Gianelliego i Pińskiego. Ława od 4 seta musi wyjść 😂
Pojedyncze mecze nie mają żadnego znaczenia.
Wczoraj wygraliśmy 1:1 z Anglią a jak pojedziemy na Mundial to dostaniemy od Wysp Bananowych
 
Do góry Bottom