>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Licząc na dobrą postawę Czechów wybrałem opcję +3.5 seta ;)
Nigdy bym nie przypuszczał że zakład nie wejdzie w takich okolicznościach ?!
Szok -- swoją drogą jaki był kurs na 3:0 Czechów ??
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Licząc na dobrą postawę Czechów wybrałem opcję +3.5 seta ;)
Nigdy bym nie przypuszczał że zakład nie wejdzie w takich okolicznościach ?!
Szok -- swoją drogą jaki był kurs na 3:0 Czechów ??
Ja odwrotnie niż ty. Liczyłem na 3-0 Francuzów, a że kursy na Under 3.5 i 3-0 były takie same to oczywiście wybrałem under 3.5 i jak widac weszło jakimś cudem. Choć nie można powiedzieć że fuksem, bo Czesi zagrali bardzo dobrze i byli lepsi po prostu od mistrzów olimpijskich i wygrali, nawet dwa razy (swoją drogą duży szacun dla nich że zebrali się jeszcze jak już wszyscy się cieszyli z wygranego meczbola po aucie Clevenot, a potem okazało się ze siatka była). Choć całkiem możliwe że Czesi zagrali lepiej niż potrafią, taki Vasina czy Bartos to raczej drugi raz takiego meczu nie zagrają.

I to też taki przyczynek do tego całego wybierania sobie w grupach z kim się chce albo woli grać. Francuzi myśleli że się samo wygra, nawet przy 0-2 w setach dopiero przy 20-20 w 3 secie trochę było widać cykorię i mięciutką zagrywkę.
 
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Na djoko zrobilem blad bo faworyt i odpali... czlowiek sie uczy na bledach. Tym razem typ pod to co widzialem...
Czesi po kursie 2,75 . Francja bez wiary w zwyciestwo
 
M 0

marecki12

Użytkownik
Jaki tu sens mają takie typy? Jakieś analizy? Wszystko to jest kwestia FARTA. Masz kupon na 12 tysięcy do zamknięcia to Ci Francja odwali numer stulecia na mistrzostwach Europy i możecie krytykować ze nie gra się kursów 1,07 ale każdy gra jak mu pasuje i jak ktoś wątpił w to że Francja wygra niech pierwszy rzuci kamienien. Jestem wściekły. Znowu deprecha ******
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Kurs na wygraną Czechów 3-0 był po @70...

Tak dla potomnych to tu tylko zostawię :D

Nie wiem jak to możliwe, wszystkie "cyferki" przed tym meczem się zgadzały, FRA jak burza przeszli grupę w Estonii, tracąc tylko 1 seta. Super przyjęcie, super skuteczność ataku + co ciekawe jak na nich solidny blok. Normalnie wszystko siedziało. Do dzisiejszego meczu.

Wyglądali, jakby im prąd odcięto, gruby melanż wjechał w Czechach w przerwie od meczów? No nie mam pojęcia... jeszcze ten przebieg, 0-2, ale III set niby pod kontrolą, 24-22 i nagle znowu wyłączyli prąd. Ngapeth, Grebennikov, nie mówiąc o rozgrywających - wszyscy zagrali dno. U kobiet bym napisał, że wszystkie naraz okres dostały, a tu? Jeżeli mieliby wygwizdane na ten turniej to by już wcześniej dawali oznaki. Szok i niedowierzanie, ale na tym ten sport i branża bukmacherska niestety polega. W kolejnej rundzie Czesi zapewne 0-3 w palnik i kto wie, zapowiada się 1/2 finału w postaci rewanżu za ostanie ME: POL-SLO, tym razem u nas, zobaczymy czy na wyjeździe też będą takie kozaki? Ale najpierw trzeba pokonać Rosję...
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak czysto sportowo to brawo dla Czechów. Wielka sprawa dla nich. W ustawkę nie wierze a już z pewnością nie na 0-3. Słoweniec mocno ryzykował przy zagrywce przy stanie 23:24 i Żenia przyjął ma druga stronę. Gdyby chcieli ustawić wynik to nie doprowadzaliby do dwóch setowych

Cwiercfinaly zapowiadają się niespodziewanie dość mocno interesująco.

Serbowie powinni sobie gładko poradzić z rozbitymi wewnętrznie Holendrami. Nie wiem, czytałem tylko lakoniczne komentalne co do Plaka ale chyba nie chodziło o to ze nie założył maseczki wychodząc na zewnątrz. Takie sytuacje z pewnością nie wpłyną korzystnie na Pomaranczowych. Co do Serbów - co oni grali w przyjęciu z Turka to wola o pomstę do nieba. Ale zwale to na karb tego że zgodnie z turniejowa reguła każda drużyna musi mieć jeden slabszy mecz. No to Serbowie mają to już za sobą ;-)


Polska, Biało - Czerwoni. Cóż . Rosja słabsza niż zawsze ale to zawsze Rosja. Trochę się boje ze jak zacznie jakiś element szwankowac to może być bardzo pod górę - niemniej liczę ze poniesie nas doping - coś czego wczoraj być może zabrakło Francuzom by wskoczyć na te swoje obroty. Nasi wchodzą bardzo dobrze w spotkania, Rosjanie potrzebują trochę czasu i to także warte rozważenia.

A jutro? Słowenia powinna już Czechów wyeliminować. Zazwyczaj po takich wielkich zwycięstwach jak wczoraj zespoły nie potrafią tego powtórzyć. Trzeba grać Slowencow póki kursy są w miarę bo wydaje mi się że spadna do 1.25. I nie będę tutaj patrzył na pierwszy mecz na tym Euro bo tam Slowency jeszcze nie dojechali

Ostatni mecz - nie ruszam. Może być długi mecz, mogą być równiez 3 sety. Mogą to wziąć Włosi,ale oni mnie wciąż nie przekonują. Co nie zmienia faktu że prezentują się solidnie. Nie zaskoczy mnie ich jutrzejsza porazka, nie zaskoczy jak zameldują się w Spodku w wielkim finale

@2.17 Fortuna
Serbia win
Polska Win
Słowenia win


@2.69 fortuna
Polska 1 set/mecz
Słowenia -1.5 seta
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Czechy - Słowenia
3. set handicap punktowy: Czechy (+3.5)
@1.50 Fortuna


Wczoraj Czesi przyczynili się do sprawienia nie lada niespodzianki, eliminując mistrzów olimpijskich bardzo wysoką przewagą (3:0). Oglądałem kawałek tego meczu i widać było absolutną wolę walki i wiarę w pokonanie znacznie lepiej dysponowanego przeciwnika. Szczególnie Hadrava przyczynił się do ogromnego sukcesu drużyny, zdobywając 18 punktów. Dzisiaj podejmują relatywnie słabszego przeciwnika. Szacuję, że gdyby to nie Czesi, a Francja awansowała do ćwierćfinału, wówczas kursy na jej wygraną kształtowałyby się w granicach 1.10-1.15. Tymczasem przeciwnikiem w ćwierćfinale będzie Słowenia, i choć jest faworytem, to Czesi - niesieni bardzo pozytywnym flow - będą szli za ciosem. Warto wspomnieć, że w turnieju w kaźdym meczu Czesi zdobywali przynajmniej jednego seta. Wracając jednak do wczorajszego spotkania z Francją, szczególnie trzeci set w 1/8 finału był emocjonujący. Zakończył się wynikiem 32:34 dla Czechów, co dobitnie pokazuje, jak wielkie emocje działy się w końcówce. Tylu piłek meczowych dawno nie oglądaliśmy. Tym bardziej uważam, że Czesi w trzecim secie są w stanie nawiązać walkę jak równy z równym ze Słowenią, i przy pomocy handicapu +3.5 typuję ich wygraną w trzecim secie. Niewykluczone, że nie będzie to ostatni set, ale oczami wyobraźni widzę walecznych Czechów nieodstających wcale od gry teoretycznie lepszych Słoweńców.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Tak czysto sportowo to brawo dla Czechów. Wielka sprawa dla nich. W ustawkę nie wierze a już z pewnością nie na 0-3. Słoweniec mocno ryzykował przy zagrywce przy stanie 23:24 i Żenia przyjął ma druga stronę. Gdyby chcieli ustawić wynik to nie doprowadzaliby do dwóch setowych

Cwiercfinaly zapowiadają się niespodziewanie dość mocno interesująco.

Serbowie powinni sobie gładko poradzić z rozbitymi wewnętrznie Holendrami. Nie wiem, czytałem tylko lakoniczne komentalne co do Plaka ale chyba nie chodziło o to ze nie założył maseczki wychodząc na zewnątrz. Takie sytuacje z pewnością nie wpłyną korzystnie na Pomaranczowych. Co do Serbów - co oni grali w przyjęciu z Turka to wola o pomstę do nieba. Ale zwale to na karb tego że zgodnie z turniejowa reguła każda drużyna musi mieć jeden slabszy mecz. No to Serbowie mają to już za sobą ;-)


Polska, Biało - Czerwoni. Cóż . Rosja słabsza niż zawsze ale to zawsze Rosja. Trochę się boje ze jak zacznie jakiś element szwankowac to może być bardzo pod górę - niemniej liczę ze poniesie nas doping - coś czego wczoraj być może zabrakło Francuzom by wskoczyć na te swoje obroty. Nasi wchodzą bardzo dobrze w spotkania, Rosjanie potrzebują trochę czasu i to także warte rozważenia.

A jutro? Słowenia powinna już Czechów wyeliminować. Zazwyczaj po takich wielkich zwycięstwach jak wczoraj zespoły nie potrafią tego powtórzyć. Trzeba grać Slowencow póki kursy są w miarę bo wydaje mi się że spadna do 1.25. I nie będę tutaj patrzył na pierwszy mecz na tym Euro bo tam Slowency jeszcze nie dojechali

Ostatni mecz - nie ruszam. Może być długi mecz, mogą być równiez 3 sety. Mogą to wziąć Włosi,ale oni mnie wciąż nie przekonują. Co nie zmienia faktu że prezentują się solidnie. Nie zaskoczy mnie ich jutrzejsza porazka, nie zaskoczy jak zameldują się w Spodku w wielkim finale

@2.17 Fortuna
Serbia win
Polska Win
Słowenia win


@2.69 fortuna
Polska 1 set/mecz
Słowenia -1.5 seta
Nie miałem na myśli ustawki, ktoś wcześniej pytał o kurs na takie zdarzenie. Faktem jest, że niezbyt często mamy do czynienia z takimi kosmicznymi kursami na DW w imprezach rangi mistrzowskiej. Z drugiej strony fajnie, że Francja wczoraj odpadła. Polska ma lepszą drogę do mojego typu długoterminowego na wygranie ME @3,00. Teraz takie zdarzenia wyceniane są już na @1,8-2,00.

SRB + POL + SLO @2,17 Fortuna

Pozwoliłem sobie zacytować Twojego posta, gdyż dzisiaj rano zagrałem identyczny kupon w Fortunie po kursie @2,17 :D udało się zdążyć jeszcze przed tym, jak b365 wystawił @1,28 na Słoweńców, a i ten kurs powinien do jutra zlecieć. Jeżeli nie to planuję dołożyć w typ Słowenia -1,5 seta.

Co do spotkań nie będę się rozpisywał, myślę podobnie. Czesi wczoraj konkret, ale oni nie zagrają dwóch meczów na takim poziomie. 3-0/3-1 dla Słowenii wg mnie bez zbędnych zabaw. Serbia i Polska wygrane też powinny osiągnąć, ale tu już bez ryzykowania w hcp, gram same zwycięstwa. Czuję w kościach, że Rosjanie się postawią. Volkow niesamowicie się nakręcał, jak publika kibicowała przeciwko niemu w meczu z Ukrainą, przeciwko Polsce to będzie kocioł. Tak czy tak wierzę w wymęczone zwycięstwo naszych. Rosjanie grając bez atakującego nie mają już praktycznie alternatywy na przyjęciu. Jak ktoś będzie zawał przyjęcie to mecz im ucieknie. Grają oni z dużymi przestojami, tracone sety z ogórkami (Finlandia, Hiszpania), czy ostatnie męki z Ukrainą nie są przypadkiem.

Im dłużej myślę, tym bardziej podobają mi się zakłady w kierunku Niemców. Tylko dzięki geniuszowi Giannelliego ukrywany jest pewien istotny fakt, mianowicie brak atakującego. Nie działa teraz stara strona CEV, by podać dokładne liczby, ale Pinali kręci się poniżej 30% w ataku, drugi młody Romano niewiele lepiej. Giannelli to jakoś ukrywa, więcej piłek rzuca na środek, ale z Niemcami będzie trudniej o tak perfekcyjne przyjęcie. I wtedy mogą być duże kłopoty. Niemcy mają młodych, zwrotnych zawodników na bloku, fajną zagrywkę i Grozera na ataku. 2 sety, a może i mecz (?) są jak najbardziej w zasięgu.

Niemcy +1,5 seta @1,84
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Rosja
Typ: Powyżej 147,5 pkt
Kurs: 1,50
Buk: Fortuna

Pomyliłem się ostatnio dość mocno w typowaniu spotkania 1/8 finału z Finlandią, ale nie spodziewałem się nie tyle solidnej gry naszego zespołu (bo na to zawsze możemy liczyć), ale tak beznadziejnej postawy Finów, którzy byli jedynie tłem dla naszych i mecz ten nie był nawet mocnym treningiem.

Dziś wskakujemy od razu o kilka pięter wyżej i rywalem Biało-Czerwonych będzie odwieczny rywal zza wschodniej granicy, z którym od zawsze spotykaliśmy się w pojedynkach o stawkę i z którym zawsze były to zacięte boje.

Po zapoznaniu się z kursami na to spotkanie muszę przyznać, że spodziewałem się bardziej wyrównanych szans i przy tak dużym niedoszacowaniu reprezentacji Rosji warto by było pokusić się o grę w kierunku przeciwnika, bo choć mam przeczucie, że Polska powinna odnieść zwycięstwo, na pewno nie będzie ono aż tak gładkie, jak przekonują bukmacherzy.

Rosja co prawda w tym turnieju nie zachwyca i gra średnio, nie występują w zespole Maksim Michajłow i Maksim Polietajew, ale tego, że na bój z nami wyjdzie zmotywowana i nabuzowana, możemy być tak pewni, jak śniegu podczas zimy w kurortach w Szwajcarii. Rosja to Rosja, w której składzie jest kilku młodych gniewnych, i która na pewno nie przejdzie obok tego spotkania.

My z kolei zmierzymy się po raz kolejny z klątwą ćwierćfinału, i choć sformułowanie to tyczy się bardziej turniejów olimpijskich, z Rosją zawsze mieliśmy problemy akurat w Mistrzostwach Europy. W dniu dzisiejszym zadanie nie wydaje się misją nie do przejścia, a nawet paradoksalnie jest dość proste, bo jesteśmy w tym meczu faworytem, jednak należy pamiętać, że zgubienie choć na chwilę koncentracji czy potencjalne zlekceważenie rywala może nas drogo kosztować.

Podsumowując - wydaje mi się, że po zaciętym boju Polacy powinni dziś wygrać 3:1 (do tie breaka lepiej nie dopuszczać), ale będzie nas to kosztowało dużo wysiłku, sety raczej będą rozstrzygać się w końcówkach i nie będzie lekko.

Dlatego też proponuję w wersji łagodnej typ na ponad 147,5 pkt, bo nawet przy jednym lub dwóch setach na przewagi można to wygrać przy wyniku 3:0, ale dla lubiących większe ryzyko można postawić powyżej 179,5 za 1,84 lub 182,5 za 2,03, co wydaje się znacznie korzstniejsze niż handicap setowy na Rosję (+2,5) za jedyne 1,51.
 
Ostatnia edycja:
J 9,8K

jozin28

Użytkownik

Mecz: Polska - Rosja
Typ: Powyżej 147,5 pkt
Kurs: 1,50
Buk: Fortuna

Pomyliłem się ostatnio dość mocno w typowaniu spotkania 1/8 finału z Finlandią, ale nie spodziewałem się nie tyle solidnej gry naszego zespołu (bo na to zawsze możemy liczyć), ale tak beznadziejnej postawy Finów, którzy byli jedynie tłem dla naszych i mecz ten nie był nawet mocnym treningiem.

Dziś wskakujemy od razu o kilka pięter wyżej i rywalem Biało-Czerwonych będzie odwieczny rywal zza wschodniej granicy, z którym od zawsze spotykaliśmy się w pojedynkach o stawkę i z którym zawsze były to zacięte boje.

Po zapoznaniu się z kursami na to spotkanie muszę przyznać, że spodziewałem się bardziej wyrównanych szans i przy tak dużym niedoszacowaniu reprezentacji Rosji warto by było pokusić się o grę w kierunku przeciwnika, bo choć mam przeczucie, że Polska powinna odnieść zwycięstwo, na pewno nie będzie ono aż tak gładkie, jak przekonują bukmacherzy.

Rosja co prawda w tym turnieju nie zachwyca i gra średnio, nie występują w zespole Maksim Michajłow i Maksim Polietajew, ale tego, że na bój z nami wyjdzie zmotywowana i nabuzowana, możemy być tak pewni, jak śniegu podczas zimy w kurortach w Szwajcarii. Rosja to Rosja, w której składzie jest kilku młodych gniewnych, i która na pewno nie przejdzie obok tego spotkania.

My z kolei zmierzymy się po raz kolejny z klątwą ćwierćfinału, i choć sformułowanie to tyczy się bardziej turniejów olimpijskich, z Rosją zawsze mieliśmy problemy akurat w Mistrzostwach Europy. W dniu dzisiejszym zadanie nie wydaje się misją nie do przejścia, a nawet paradoksalnie jest dość proste, bo jesteśmy w tym meczu faworytem, jednak należy pamiętać, że zgubienie choć na chwilę koncentracji czy potencjalne zlekceważenie rywala może nas drogo kosztować.

Podsumowując - wydaje mi się, że po zaciętym boju Polacy powinni dziś wygrać 3:1 (do tie breaka lepiej nie dopuszczać), ale będzie nas to kosztowało dużo wysiłku, sety raczej będą rozstrzygać się w końcówkach i nie będzie lekko.

Dlatego też proponuję w wersji łagodnej typ na ponad 147,5 pkt, bo nawet przy jednym lub dwóch setach na przewagi można to wygrać przy wyniku 3:0, ale dla lubiących większe ryzyko można postawić powyżej 179,5 za 1,84 lub 182,5 za 2,03, co wydaje się znacznie korzstniejsze niż handicap setowy na Rosję (+2,5) za jedyne 1,51.
Szkoda grać tak ryzykownego typu po takim kursie. Liczyć na 3:0 na przewagi bez sensu. Jak piszesz lepiej brać linie wyższa i liczyć na 4 sety
 
Do góry Bottom