>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Świetny pomysł. Bo Niemcy przy 0-2 będą chcieli się bić jeszcze 3 sety w meczu o pietruszkę w momencie gdy za 3 dni grają 1/8

Ironia - takie pojęcie widzę jest Ci obce

Sherlocku
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Skończ już się ośmieszać. Mecz za 3 dni a oni mają dzisiaj się oszczędzać tym bardziej że i wczoraj nie grali. Chłopie jak oni zrobią tydzień wolnego to w 1/8 zapomną jak się gra. Żaden trening nie da tyle co "igrzyska"
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Moim zdaniem ośmieszasz się Ty. Niemcy wychodzą na Francuzow drugim składem z Grozerem jako drugim libero. Wszystko po to by przegrać i dzięki temu zająć drugie miejsce

Ale w Twojej głowie rodzi się pomysł ze to śmieszne ze dzisiaj celowo oddadzą seta i pozostawia wszystko w rękach Francuzów którzy grają po nich
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No i cel swój osiągnęli przegrali z Francją i zajmą drugie miejsce. Koniec tematu bo chodź się zniżam do twojego poziomu to widzę że mnie doświadczeniem pokonujesz.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No skoro Ty już nie widzisz szans żeby Niemcy grupę wygrali to faktycznie. Nie znizaj się, pozostań tam na górze

Jedno mnie cieszy. Na początku napisałeś ze to żart ze Niemcy się podlozyli Francuzom. Na koniec zmieniłeś front ze cel juz osiągnęli. WIdze ze nie wszystko przelatuje między uszami ale czasem nawet coś tam pozostanie. Oby tak dalej!

Niemniej - do celu brakuje im przegranego seta
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bułgaria - Białoruś

Sokolov najlepiej punktujący @2,40 betclic


Bezpośrednie spotkanie o awans w grupie B. Obie drużyny mają po 2 zwycięstwa. Zwycięzca tego spotkania zagra w 1/8 finału. Nie ma co ukrywać, że faworytem w tym meczu są Bułgarzy. To oni mają zdecydowanie lepszych i bardziej ogranych na europejskim poziomie zawodników. Liderem drużyny jest Tsvetan Sokolov. To od wielu lat lider Bułgarów. Na tej imprezie też jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Zdobywał kolejno 12,17,15,12 punktów. Wsparciem dla niego w ataku są Atanasov i Skrimov. Po drugiej stronie siatki najlepiej punktującymi są Davyskiba i Miskevich. To oni dziś powinni liderować Białorusi.

Ja tu idę w stronę Sokolova. Atakujący Dynama Moskwa musi dziś zagrać na bardzo dobrym poziomie, żeby jego reprezentacja awansowała do kolejnej fazy. Sokolov dostaje zdecydowanie najwięcej piłek w drużynie, a kurs zdarzenie, że będzie najlepiej punktującym w tym meczu jest bardzo dobry.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Stary Pinnacle.
Post automatycznie złączony:

Taa teraz będą pisać, że Francja podłoży się 0-3 Estonii :ROFLMAO::ROFLMAO:
Niemcy właśnie zamierzają oddać seta. W tej sytuacji FRA ma już I miejsce bez względu na wszystko, a sytuacja Estonii się niewiele zmieniła - wygrają to mają awans, porażka odpadają z turnieju. Ciekawe czy tym razem podejrzenie o rezerwy się sprawdzi, ale mam przeczucie (bo pewności żadnej), że rezerwy wyjdą. Pełna hala estońskich kibiców, kurs @5,5 na Estonię, może być ciekawie.
Post automatycznie złączony:

Wie ktoś jaki skład Niemców w 3 secie?
Wpuścili 3 rezerwowych akurat na III seta, pewnie przypadek, że akurat tego przegrali. To tylko sport.
Post automatycznie złączony:

Na IV seta ten sam skład Niemców co na III. Z I składu są tylko Grozer (atak), Krick (blok) i libero.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Taa teraz będą pisać, że Francja podłoży się 0-3 Estonii :ROFLMAO::ROFLMAO:
Cóż. Mama nie mówiła ze lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie watpliwosci..

Set dla Slowaków mam nadzieje ze ktoś tam skorzystał. Nie rozumiem hejtu i nabijania się. Zwłaszcza w momencie kiedy jeszcze grają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Cóż. Mama nie mówiła ze lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie watpliwosci..

Set dla Slowaków mam nadzieje ze ktoś tam skorzystał. Nie rozumiem hejtu i nabijania się. Zwłaszcza w momencie kiedy jeszcze grają.
Cóż. Mama nie mówiła ze lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie watpliwosci..

Set dla Slowaków mam nadzieje ze ktoś tam skorzystał. Nie rozumiem hejtu i nabijania się. Zwłaszcza w momencie kiedy jeszcze grają.
Tym bardziej, kiedy się nie przedstawiło żadnego argumentu, ani chociażby wpisu: "gram Niemców 3-0, pewniak"
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Taki naród. Wejdzie to nic nie powiedzą. Nie wejdzie to nie omieszkaja głosu zabrać. To już bardziej cenie Psychola który miał odwagę głośno powiedziec że nie wierzy ze Niemcy coś tu oddadza bo Francja nie wystawia paraolimpijczykow
 
Do góry Bottom