>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Właśnie to mnie intryguje...Zrobił parę razy bardzo głupie starty tymi podaniami i teraz czy to normalne, bo zawsze tak robił i robi czy to jednak wina tego oka a co za tym idzie ograniczonego pola widzenia ?
Ja sobie przypominam straty Karola z innych turniejów gdzie miał obydwa sprawne oka ale nie tak często więc być może ma a nawet powinno mieć to wpływ na jego grę. Zasłoń sobie jedno oko i sam zobaczysz.
Co do meczu z Danią. Na wielkich turniejach z Danią lubimy grać u potrafimy wygrywać. Wiem , że dużo się zmieniło ostatnimi czasy ale oni są do ogrania. Jeszcze zarzucę fajny filmik ;)
http://www.youtube.com/watch?v=qVJLIHtaHso

Pamiętam ten mecz jak dziś. Dwie dogrywki , bomby Karola , parady Szmala , Wejnera i te rzuty Tkaczyka z dwóch nóg ???? ojjj to był mecz ????
-----------------------------------------------------------------------------------------
:idea: Dania - Polska 2 3.60 Bet365
Żal nie skorzystać z takiego kursu. Polacy ze Szwedami przegrali jakby nie było na własne życzenie , tak głupich strat w takich momentach to już dawno nie widziałem. Czyli pierwsze primo dokładność w rozegraniu i już powinno być lepiej. Po drugie , po bramce dla nas , ogień w butach i powrót do obrony w nie dwie godziny celebrowanie bramki. Już kilka razy nas tak załatwiali czy to Słowacy , Argentyńczycy , Koreańczycy czy Szwedzi. O Szmala można być spokojnym bo znowu cuda wyczynia. Poprawić te z pozoru proste elementy i powinno być dobrze. Wiem , że Duńczycy grają świetny turniej , ale jak już pisałem tu KLIK Polakom nie straszni Duńczycy , raczej odwrotnie to powinno być więc &quot;mast bi gud &quot; ????
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Po wczorajszym meczu specjalnie nie jestem optymistycznie nastawiony do Polaków, zwłaszcza po tych głupich stratach, które zresztą nie miały miejsca tylko i wyłącznie wczoraj.
Dania na MŚ prezentuje się nieźle, zwłaszcza w obronie...
Zapowiada się ciężki mecz.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Myślę że Polacy mogli ograć Szwedów tylko gdyby nie te głupie błędy ???? Najlepszym rozwiązaniem na ten mecz wydaje się być czysta gra na Polaków lub dla mniej odważnych handicap który jest ustawiony na linie +3,5 . Z Duńczynkami grało się nam bardzo dobrze i mam nadzieję że jutro 2 pkt będą nasze !
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niestety trzeba sobie powiedziec, ze to jest wiele slabsza ekipa niz ta z 2010,09,08 czy 07 roku. Nie mamy ławki rezerwowych. Mamy słabe koło. Gramy dosc czytelnie. Jurasik wyglada jakby myslal o emerutyrze. Jezeli uda im sie pokonac Dunczyków i Chorwatów to uwierze w cuda bo jak na razie to w kazdymz tych pojedynkow nie daje naszym wiecej jak 30% szans.


Co do jutrzejszych spotkan

Szwecja-Serbia 1 1,45

kurs wyglada dobrze, jak Szwedzi nie wygraja to sie pochlastam


Niemcy-Islandia 2 1,6

Niemcy grają kaszane a Islandia gra dobra pilke, wygrana juz szeroko uchyli im wrota do walki o medale na ktore Niemcy szans nie mają.(jedynie matematyczne)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
A co do statystyk , bo wiele osób to tutaj grało , może ma ktoś podliczone bramki Ikera Romero ? Narazie z tego co ja widziałem chyba ustepuje tylko dwoma bramkami Rocasowi .
Ja grałem, liczę na bieżąco, wklejałem już wczoraj do &quot;Dyskusji...&quot; ale uczynię to ponownie tutaj i proszę o nieusuwanie tego posta, gdyż - tu powtórzę za cytowanym użytkownikiem - spora grupa osób grała tego rodzaju typy długoterminowe.
Czołówka strzelców Hiszpanii (podaję trójkę bo reszta już nie ma najmniejszych nawet szans):
1. Rocas - 21
2. Romero - 19
3. Garcia - 17
Btw, czy tylko mnie się wydaje, że kurs na Norwegów niesamowicie wysoki, aż za wysoki rzekłbym...
Pozdrawiam.
 
K 14

kobyla1945

Użytkownik
Unicaja skąd masz tą listę strzelców dla Hiszpanii? Wg moich obliczeń ze strony w ww. rfebm.net/ index.asp Romero traci 3 bramki do Rocasa tj:
1.Rocas-21
2.Romero-18
3.Enterrios-18
4.Garcia-17
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie chce mi się czytać wszystkich postów, bo źle mi się ten dział kojarzy, gdy jest jakaś wielka impreza, ale chciałbym wyrazić moje zdanie.
Dzisiaj warta grania jest Islandia, przy tej dyspozycji Skandynawów Niemcy nie mają większych szans.
Warto odpuścić mecz Polaków z Duńczykami bo trudno wywróżyć cokolwiek. Jeśli nasi zagrają dobry mecz, a to wszyscy zakładają, będzie horror i widzę tu remis. Kursy trochę przeważone, nie polecam takiego grania, ale naturalnym wyborem &quot;dla lepszego oglądania&quot; jest hc na Polaków (myślę, że stawianie dużych pieniędzy wskazane dla ludzi o nerwach mocniejszych niż stal). Tyle, nie odpisuję na PW.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chorwacja-Argentyna

typ +6,5 handi Argentyna
kurs = 1,55-1,85
(ciągle szybuje w dół)
betsafe

Chorwaci grają przyzwoicie, nie licząc porażki z Danią można powiedzieć że planowo, widziałem 3 skróty z ich udziałem i to nie ta sama drużyna co 2 lata temu na ME gdzie zdobyli srebrny medal. Z drugiej strony Argentyna, grają bardzo wysoką obronę z wysuniętym obrotowym. Mecz ze Szwecją zakończył się sensacyjnie, z Polakami minimalnie przegrali - tylko kilku zawodników z Argentyny gra w profesjonalnych klubach czego nie widać na boisku. Dotychczas Argentyna na tych MŚ przegrała tylko z Polakami i tylko z Polską różnicą 1 gola.
Chorwaci mieli łatwiutką grupę z Danią, Serbią, Algierią i Australią i Rumunią
Mecze z lepszymi rywalami w postaci Danii, Serbii kończyły się porażką oraz remisem. Raczej za prognostyk nie biorę meczów z zupełnymi ogórami w sensie Australia.
Ranking Argentyny wg IHFS tego nie pokazuje, lecz te MŚ potwierdzają że niespodzianki mogą być.
Argentyna ma potencjał w ataku w postaci Fernandeza, jeżeli jego dobrze wyeliminują z gry Chorwaci będzie ciężko o przyzwoity wynik. Wszystko będzie zależało od dobrego rozegrania (pojedynek Balic+Blazenko vs Simonet).
Faworytem na papierze są Chorwaci i raczej wygrają, lecz liczę na twardą obronę Argentyny i ich błyskawiczne wznowienia gry oraz huraganowe ataki (tak jak to Polacy określali &quot;kamikadze&quot;).
Argentyna nie przegrała na tych MŚ różnicą 7 goli, zaś Chorwacja z &quot;równymi&quot; sobie jakoś nie błyszczała - kurs od wczoraj zleciał z 1,85 na 1,55.
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Rumunia dobrze spisuje się na tych MŚ więc to duże ryzyko stawiać na Słowacje no ale wszystko jest możliwe.
kilka razy stawiałem już na Rumunie gdy ten zespół nie był faworytem w meczu i udało się trafić typ. Sam osobiście stawiam Rumunie (-2).
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dania - Polska (+3.5) 2 1.85✅ Betsafe lub 2 (3.70)⛔ Bwin

2 lata temu Duńczycy po 5 zwycięstwach w grupie, na początek 2.fazy zmierzyli się z Polakami mającymi nóż na gardle ( pamiętacie porażkę z Macedonią..? ) i... ? Polska odniosła zwycięstwo 32:28 ! Dziś przy takim kursie jaki mamy, warto zagrać na zwycięstwo Biało-Czerwonych, gdyż wg mnie jest on zdecydowanie przeszacowany... Jeśli Polacy zagrają wreszcie na swoim optymalnym poziomie są w stanie zdobyć dzisiaj 2pkt...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dobra dajcie mu spokój widział 1 mecz i myśli że błyszczy.
Powiem tylko tak - Australia to są największe ogóry!! Stawiałem handicap -30,5 w meczu z Danią i nie sądziłem, że Australijczycy są tak głupi w rozegraniu, zamiast poszanować piłkę to oni robili Kamikadze i może się przedrze który przez obronę Dani. Mecz cały oglądałem !! Polecam obejrzeć lub przeanalizować ile bramek rzucili Australijczycy w II połowie meczu - kosmos! (Dania-Australia) jeżeli sugerujesz się, że Dania wszystko wygrała to ok Twój problem, ale taka Korea zmiotła by z powierzchni co najmniej 15 Australijczyków:!:
Co dzisiaj sądzicie o handi na Szwedów -2,5 bramki + Islandia (1,45)
ako ładne wychodzi 2,39.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Powiem tak,Szwecja była w tym meczu do ogrania Szmal robił co mógł ale mielismy za dużo błędów w ataku tracic piłke po dziecinny stratach i to w najważnejszych momentach naszym super gwiazdom raczej nie wypada.;)
Jesli chodzi o mnie to Szwecja szans wielkich z Dunczykami i Chorwatami nie ma ale Serbią mogą jeszcze wygrać jak narazie toczą wyrównany bój.Co do meczu Polaków to Duńczycy ostatnio regularnie od nas baty dostawali w większych imprezach co nie znaczy że i na tej imprezie ich pokonamy,sami Duńczycy mówią że nie lubią grać z Polakami nasze orły grają bardzo siłowo co skandynawą nie pasuje,Polacy natomiast lubią grać z Danią.Ja bym dzisiaj nie przekreślał tak do końca Polaków ponieważ nie takie niespodzianki już widziałem kto by powiedział że Szwedzi przegrają z Argentyną ?? A tu mamy zespoły które potęcjalniie są wyrównane. Dania kiedyś musi przegrać pierwszy mecz.Kurs na Polaków jest bardzo dobry jak ostatnio patrzyłem 3.12 ale tego spotkania raczej bym unikał ponieważ nie na darmo bukmacherzy zaniżyli tak kurs na Danie czyżby spodziewali się ich porażki jak dla mnie kurs za niski i podejrzany .Dodam że gdy Polacy grali ze Szwedami kusy dla 1 i 2 wynosiły 2.00.Także ;)
Dodam jeszcze do tego że prawie zawsze,jest wielka nawinka na jeden zespół przed meczem a pużniej jest walenie głową w mur gdy sie nie uda.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Co za dzień ???? Chorwaci zrobili Argentyńczykom z tyłka jesień średniowiecza ⛔, Niemcy mieli dzień konia i ich bramkarz bronił niesamowicie dobrze ⛔, Szwedzi handi jedynie weszło. ???? Marne pocieszenie

Dania-Polska
handi + 4,5 Polska ✅ fartem
1,65
Betsafe
Zaprawdę powiadam wam, nie traćcie wiary ;)
Co było w meczu Norwegia-Polska gdy walczyliśmy o awans?
Polska-Islandia na ME i dzisiaj podobnie, dla mnie gościem dnia został Wyszomirski - jak nienawidzę gościa bo jest słabiuteńki to dzisiaj - BRAWO.
Co do kadry, powiedzcie kogo mamy wstawić?
U nas rzekomo 20tys. piłkarzy ręcznych przy 38mln obywateli
120 tys piłkarzy ręcznych w Danii przy 5mln to do kogo mamy pretensję.
Proszę was nie zachowujcie się jak &quot;typowi POlacy&quot; - jak są sukcesy to kochacie ich, jak się przydarzy porażka to zaraz ich byście oskubali.
TO JEST SPORT!
A Finał widzę Dania-Francja - wg mnie Francja poza zasięgiem.
dzisiejszy handicap ✅ dzień ⛔
PEACE
Chyba tylko to pozostaje, Duńczycy nie lubią grać z Polakami i oby się to potwierdziło.
Good luck for everyone
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No szkoda tej porażki, teraz już nie wszystko zależy od nas
Po pierwsze primo-jutro musimy wygrać z Serbią- na pewno jest to do zrobienia, choć łatwo nie będzie i ja od razu nastawiam się na &quot;horror&quot;
Po drugie primo- Szwedzi nie mogą jutro wygrać z Chorwatami, (jak wygrają to wszystko w grupie pozamiatane bo Duńczycy też raczej uporają się z Argentyną)

Jak ten scenariusz wejdzie, to będziemy mieć jeszcze emocje we wtorek ????
 
T 205

tomz

Użytkownik
a przyjmijmy wariant taki ze np

Polska wygrywa z serbią i chorwacją i ma 6 pkt
Szwecja przegrywa z dania i wygrywa z chorwacją i ma 6 pkt

Co wtedy bierzemy pod uwagę? Małe pkt czy bezpośredni mecz ?
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
O ile się nie mylę kolega wyżej ma na myśli bramkę chyba z 21. minuty. Już wtedy wiedziałem, że będą spekulacje na temat nieuznania bramki. No i los chciał, że Polska przegrała różnicą jednego celnego rzutu i cóż... po raz kolejny można gdybać co by było jeśli sędziowie ustawieni byli inaczej. Niestety potwierdza się to, że Polacy lubią grać &quot;z nożem na gardle&quot;... Przegrywaliśmy już nawet siedmioma, wtedy już sobie mówiłem, że nie odrobią, już grają bez &quot;werwy&quot;. Jednak w 36. minucie mamy już tylko trzy bramki różnicy i nadzieja znacznie rośnie. Gra jest ciągnięta i Polska nie potrafi zmniejszyć przewagi Duńczyków, a czas niestety płynie. Dlaczego taki przestój ma znowu miejsce? Był jeszcze karny Tomka... nie pamiętam czy przy różnicy trzech czy dwóch bramek, ale jakby wtedy trafił to kto wie. No niestety gdybań dużo i tak samo jak i z ewentualnym awansem Polaków do walki o medale. Jest kilka możliwości, ja jednak uważam, że to Chorwaci kosztem pozostałych zespołów w tej grupie wyjdą razem z Danią, by walczyć o złoto. Ale jednak wierzę, że dziś po zwycięstwie z Rumunią, Polska wygra mecz z Chorwatami, a przy dobrym założeniu, że Chorwaci ograją Szwedów wyjście z grupy może być nasze. I to taka opcja mi się najbardziej podoba. Jednak jest kwestia ewentualnej gry Skandynawów. Wiem za to zaraz mogę zostać zlinczowany o podanie sugestii, ale gdyby Dania podłożyła mecz Szwedom ot tak trener chce dać zregenerować siły głównym filarom zespołu... to co wtedy?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jedno jest pewne, dzisiejszy mecz jest o życie!
Wydaję mi się, że Polska wygra z Serbią, bowiem takiej kapusty jak w meczu z Danią nie może popełnić. Serbia to też inna drużyna, odważę się na stwierdzenie, że słabsza od Polski. Jednak musimy wyjść w pełni skoncentrowani na parkiet, a wieżę że tak się właśnie stanie.
Wczorajszy mecz z Duńczykami miał swoje dwa oblicza i to co w sporcie zdarza się często, mianowicie głupie szczęście i głupiego pecha. Parę słupków, fuks bramkarza Danii i oczywiście nasze głupie straty. Tak jak pierwsze minuty mogły się podobać, to następne paręnaście minut chciałoby się najchętniej wymazać z pamięci.
Kluczowym momentem gry, a w zasadzie postępowania naszych piłkarzy, była przerwa. Dużo słów Wenty na pewno zmobilizowało Polaków. Świetne wejście Jurkiewicza i konsekwentnie na przestrzeni 30 minut odrabiane bramki. Oczywiście błędy w obronie po naszej stronie także występowały, również słaba skuteczność Bieleckiego i sędziowie którzy przynajmniej trzy razy stanęli po stronie Danii.
Mam nadzieję, że dziś Polacy zagrają naprawdę imponującą i skuteczną piłkę. Gladiatorzy z areny schodzą tylko i wyłącznie wygranymi...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
:idea: Polska - Serbia 1 1.41 Pinnacle
Dziś nasi pod nożem. Muszą wygrać aby zachować szanse na awans. Wczoraj fatalna pierwsza połowa , przesądziła o porażce. Właściwie 10 minut Polaków gdzie Dania uciekła na 6 bramek. Druga połowa dużo lepsza. Wenta opieprzył , i były efekty. Świetny mecz Jurkiewicza , widać , że co mecz może być inny lider. Serbia jest do ogrania i sądzę ,że dziś ich ogramy. Później Chorwacje trzeba ograć , tu już łatwo tak nie będzie i biorąc pod uwagę porażki Szwedów z Chorwacją i Danią mielibyśmy awans. Ale nie ma co wybiegać zbytnio do przodu. Dziś polecam przed naszym meczem obejrzeć Chorwacja - Szwecja.
Polscy piłkarze ręczni przegrali w sobotę z Danią 27:28 (9:15). Porażka spowodowana była przede wszystkim fatalną postawą biało-czerwonych w pierwszej połowie, ale nie da się ukryć, że nie popisali się również sędziowie Vaclav Horacek i Jirzi Novotny. Czeska para arbitrów popełniła kilka decyzji na niekorzyść Polaków, które wypaczyły końcowy wynik.

Pierwszy poważny błąd sędziowie popełnili w pierwszej połowie, kiedy nie zauważyli, że duński bramkarz Niclas Landin Jacobsen piłkę po rzucie Marcina Lijewskiego wygarnął już zza linii bramkowej. Zamiast zaliczyć prawidłowo zdobytą bramkę przez Polaków, sędziowie nakazali kontynuowanie gry.
Najwięcej pomyłek Vaclav Horacek i Jirzi Novotny popełnili jednak w drugiej połowie, w której podopieczni Bogdana Wenty rzucili się do odrabiania strat. Polacy lepiej grali w obronie i zmuszali Duńczyków do popełniania błędów. Kiedy rywale konstruując atak pozycyjny wyrzucili piłkę na aut, była szansa na kontrę dla Polski. W szybkim wznowieniu przeszkodził jednak Bo Spellerberg, który nie chciał oddać piłki Grzegorzowi Tkaczykowi. Duńczyk za niesportowe zachowanie powinien dostać karę dwóch minut, ale sędziom zabrakło w tej sytuacji odwagi.
Kolejna kontrowersyjna decyzja została podjęta na trzy minuty przed końcem meczu. Po fantastycznej interwencji Piotra Wyszomirskiego, który obronił rzut jednego z Duńczyków piłkę chwycił Tomasz Tłuczyński, w tym momencie rozległ się gwizdek. Sędziowie uznali, że nasz skrzydłowy podnosząc piłkę znalazł się w polu bramkowym. Tym samym zamiast akcji Polaków, piłka wróciła w posiadanie Duńczyków.
Trudno stwierdzić, czy w tej sytuacji arbitrzy popełnili błąd ponieważ realizator spotkania nie pokazał powtórki. Faktem jest, że reakcją Tłuczyńskiego na decyzję sędziów było złapanie się za głowę i ogromne zdziwienie.
Największy błąd Vaclav Horacek i Jirzi Novotny popełnili jednak przy stanie 25:23 dla Danii. Najpierw nie dostrzegli ewidentnej obrony w kole Mikkela Hansena za co należał nam się rzut karny, a po chwili nie uznali bramki Mariusza Jurkiewicza. Arbitrzy uznali, że Polak popełnił błąd kroków, ale po meczu twierdzili już, że Jurkiewicz faulował.
Chociaż biało-czerwoni po spotkaniu mieli pretensje tylko do siebie za wysoko przegraną pierwszą połowę, to trener Bogdan Wenta przyznał, że sędziowanie nie stało na najwyższym poziomie.
- Było kilka kontrowersyjnych decyzji. Szczególnie zabolała mnie bramka Mariusza Jurkiewicza, przy której sędzia odgwizduje kroki a po meczu mówi, że to był faul w ataku. Ale dobra, nie chcę szukać dziury w całym - powiedział zaraz po mecz trener reprezentacji.
W niedzielę o godzinie 20.15 biało-czerwoni zmierzą się z Serbią. Obie drużyny mają nóż na gardle i aby przedłużyć swoje szanse na awans do półfinału muszą wygrać. - W meczu z Serbią wszystko będzie zależało od tego, kto będzie bardziej chciał, jak zadziałają głowy - uważa Wenta.
z wp.pl
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwecja - Chorwacja 2,90 29:25 ✅
Za Szwecją przemawia własne boisko i to, że wygrali wczoraj z Serbią 24:28 z którą Chorwaci tylko zremisowali 24:24. Minusem typu na Szwecję jest fakt, że wczoraj grali zacięty mecz z Serbią, tak jak w poprzedniej fazie grupowej grali z Koreą, a dzień później przegrali gładko z Argentyną. Ale tutaj myślę, że ten scenariusz się już nie powtórzy. Chorwacja co prawda jest mocna, ale z lepszymi rywalami już sobie gorzej radzi. Tak oto przegrali z Duńczykami 29:34, z Serbią tylko zremisowali. Szwecja jest coś na poziomie pomiędzy Serbią, a Danią. Myślę, że parcie na medal przez gospodarzy zrobi swoje i pokonają Chorwatów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom