>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Ghionea jakąś kontuzje złapał czy co? W pierwszej połowie wogóle nie pojawił się w relacji tekstowej. Przed ostatnim meczem miał tyle samo bramek co Stamatu, 4 więcej od Florea&#39;y. W pierwszej połowie Florea 7 bram, Stamatu 3 i po kuponie:?
 
D 0

dkowka

Użytkownik
(Polska - Serbia) Karol Bielecki under 4,5
Kurs : 1,95 (tobet)
Co tu dużo ukrywać - mimo mojego wielkiego podziwu dla Karola za powrót do sportu muszę przyznać że nie są to dobre mistrzostwa w jego wykonaniu. To co wczoraj wyprawiał w pierwszej połowie to chyba nawet on sam nie wie co to było. Mimo, że nadal jest jednym z najważniejszych ogniw w polskiej ekipie, to sądzę, że po wczorajszym świetnym meczu Jurkiewicza to właśnie ten drugi dostanie razem z Tkaczykiem szanse na dłuższy pobyt na boisku, co będzie się odbywać kosztem Karola. Na pewno Karol odpali kilka ze swoich bomb, ale nie będąc zawodnikiem podstawowego składu nie strzeli 5 goli. Niby ma coś do udowodnienia, ale wczoraj im bardziej chciał tym gorzej wychodziło. W 2-giej połowie miał kilka ładnych asyst i oby dziś również podawał a nie rzucał na pałę.
Typ po takim kursie jak najbardziej do zagrania, ale oby za Karola wstrzelili się tak jak wczoraj w 2-giej połowie Jurkiewicz z Tkaczykiem i może Lijewski da coś więcej od siebie i sądzę, że dziś polska wygra ok.3-5 bramkami. Nerwowym końcówkom mówię stanowcze NIE!
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Mecz Mistrzostw Świata w piłce ręcznej (Szwecja 2011)
Polska - Serbia 27:26 ✅
Typ: Serbia (+3,5)
Kurs: 1,8
Unibet
Nasi piłkarze, są na tych mistrzostwach tylko dobrym zespołem. Nie mamy tego błysku i polotu gry co na poprzednich imprezach, nie możemy również użyć stwierdzenia że ta ekipa jest w stanie zniszczyć przeciwnika. Drużyna ma za duże przestoje, a mankamentem gry podopiecznych Bogdana Wenty jest tradycyjnie pierwsza połowa. Począwszy od pierwszego meczu ze Słowacją, a skończywszy na wczorajszym z Danią, nasza reprezentacja nie zagrała ani razu bardzo dobrej pierwszej połowy. Potem następuje zryw i próba odrobienia strat. To się udało ze Słowakami, Chile i Koreą. Z Duńczykami już nie. Dzisiaj przeciwnikiem jest ekipa z Bałkanów, bardzo niewygodny rywal, zarazem silny fizycznie i twardo broniący (podobnie jak Chorwacja z którą Serbia zremisowała) Polska, jeśli chce mieć szanse na awans do półfinałów musi dzisiaj pokonać Serbie. Jednak podobne cele ma również Serbia. Przysłowiowy &quot;nóż na gardle&quot; dla obu drużyn sprawi, ze gra będzie obfitowała w dużą ilość błędów, niedokładności oraz twardej i nieustępliwej gry z obu stron. Osobiście bardzo bym chciał żeby z parkietu z tarczą schodziła nasza reprezentacja, ale styl w jakim gra, przekonuje mnie do typu na przeciwników po handicapie (+3,5). Tutaj żadna z drużyn nie pozwoli na odskoczenie rywalowi. Asy Bogdana Wenty nie błyszczą, a lepiej grają ich zmiennicy i młodzi zawodnicy z kadry, to jednak może być za mało na silnych i dobrze poukładanych Serbów. Na kole z pewnością zobaczymy Rastko Stojkovica, który doskonale wie jak zagrać przeciwko swoim kolegom z Vive. Osoba Marko Vujina daje dużo w grze Serbów, mimo iż zdarzają im się słabsze spotkania. Uważam, ze handicap wystawiony przez bukmacherów w takim meczu, gdzie wynik może oscylować w granicach remisu, jest spory, a kurs na Polskę w okolicach 1,35 stanowczo za mały. Warto zatem spróbować z drugiej strony, bo Serbia to groźny rywal, prezentujący wysoki poziom sportowy i nie leżący naszej reprezentacji. Gorąco polecam​
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Szybko do meczu już niedługo. Właśnie skończyły nam się możliwości awansu (praktycznie) ... matematycznie zawsze są (choć ja w cuda nie wierzę). To zmienia moim zdaniem delikatnie nastawienie wszystkich do meczu. Mamy silniejszą ekipę niż Serbowie i chyba lepiej rozkładaliśmy siły. Tam jest koło i 2 skrzydła. Moim zdaniem powinniśmy ale jak to wpłynie na chłopaków ? czy nie ujdzie z nich powietrze ? Kurs 1,37 nie do przyjęcia... Gram na Serbów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fakt szanse na awans praktycznie zerowe ale kolega wyżej nie zauważył chyba , że jest o co grać jeszcze. Toczy się walka o prawo gry w kwalifikacjach do IO tak więc warto wygrać dziś. Szanse na awans minimalne , pierwsze to Argentyna musiała by wygrać z Danią. Szwecje pokonali więc może pokuszą się ???? i mecz jest równolegle z naszym tak więc sądzę , ze Polacy wierzą w cud jeszcze i jak mają odpaść to przez to , że Dania wygrała a nie przez to , że przegrali z Serbią.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Możesz przybliżyć?? jakie są jeszcze szanse??
Są takie:

DLACZEGO ARGENTYNA MUSI WYGRAĆ JEDNYM GOLEM I MAX 23-22

ODPOWIEDŹ:

POL - ARG 24-23
POL - DEN 27-28
ARG - DEN ???

Jak widać wszystkie mecze kończą się przewagą jednego gola. Jeżeli na koniec fazy grupowej Polska będzie mieć 6 punktów, Argentyna i Dania również, to będzie liczyć się bilans bezpośrednich spotkań. I tak oto wszystkie 3 zespoły mają taki sam bilans (0). Wtedy liczy się liczba zdobytych goli, a Polska zdobyła ich najwięcej (biorąc pod uwagę wynik ARG - DEN 23-22). jeżeli Argentyna wygrałaby powiedzmy większą ilością goli, wtedy ona awansuje.

Wszystko to może się stać pod warunkiem, że Polska wygra z Serbią i Chorwacją, Argentyna z Danią (max 23-22) i Serbią, a Dania przegra też ze Szwecją.

Sam to wymyśliłem - nie wiem czy dobrze, ale to ma sens
Czyli jakby ich nie było.
Argentyna do przerwy 12-17
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Francja-Norwegia(+8,5) 2
Krótko, Francuzi jutro wygrywają i zapewniają sobie półfinał. Ale myślę że więcej pograją sobie rezerwy i co za tym idzie pogromu być może nie będzie. Handicap jest na tyle wysoki że moim zdaniem warto zagrać.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Francja-Norwegia(+8,5) 2
Krótko, Francuzi jutro wygrywają i zapewniają sobie półfinał. Ale myślę że więcej pograją sobie rezerwy i co za tym idzie pogromu być może nie będzie. Handicap jest na tyle wysoki że moim zdaniem warto zagrać.
Dlaczego uważasz że zagrają rezerwy? Norwegia wysoko przegrała z Hiszpanią, a Francuzi mają podobny styl gry co drużyna z południa Europy, oparty na grze ofensywnej, jednak bronić też potrafią wspaniale. Można powiedzieć, ze nawet lepszy potencjał bo bardziej wartościowych graczy mają Trójkolorowi. Nauczeni niespodziewanym remisem w meczu z Hiszpanią zapewne do końca będą grać skoncentrowani. Owszem, przy wysokim prowadzeniu pewnie będą grać zmiennicy, ale mimo to powinni zdecydowanie pokonać Norwegów, którzy wyraźnie w tym etapie MŚ opadli z sil. Jednak mimo tego ten typ wydaje mi się ryzykowny
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Turniej jest długi, i każdy narzeka na zmęczenie, jakieś urazy itp... Dla Francuzów najważniejsze będą 2 ostatnie mecze. Dwa najbliższe są po to aby przyklepać awans. Jak dla mnie Norwegia(+8,5) dużo pewniejsze niż Francja(-8,5)
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
Witam! A co sądzicie o zakładzie Japonia-Algieria under 52,5 o kursie 2.05? Z moich obliczeń wynika, iż w tym turnieju w meczach Japonii średnio padało 59 goli, natomiast w meczach z udziałem Algierii 43. Proszę o Wasze opinie.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Taka ciekawostka- W totolotku przyjmują m.in. dwudrogowe zakłady na zwycięzce meczu. Tylko troche śmieszna sytuacja bo w fazie grupowej przecież mecze mogą kończyć remisami. ????
 
marti 2

marti

Użytkownik
Taka ciekawostka- W totolotku przyjmują m.in. dwudrogowe zakłady na zwycięzce meczu. Tylko troche śmieszna sytuacja bo w fazie grupowej przecież mecze mogą kończyć remisami. ????
W przypadku remisu zakład jest wtedy liczony jakby spotkania na kuponie nie było ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwecja - Dania 2,50 24:27 ⛔
No i znowu według mnie value bet, a bukmacherzy niesłusznie faworyzują Danię. Dla mnie kursy powinny być rozdzielone w granicach 51% do 49% na korzyść Szwecji. Do tego przecież oni są gospodarzami i wcale nie odbiegają poziomem od Dani + atut własnego boiska = dobry bet. Mecz dla obu zespołów bardzo ważny bo pewnie każda z drużyn będzie chciała uniknąć półfinałowego starcia z Francją (o ile wyjdą 1 z grupy, ale to jest bardzo prawdopodobne).
Dla mnie Duńczycy spokojnie są do ogrania przez Szwedów. Polska gdyby nie skarciła I połowy mogłaby ten mecz nawet wygrać z Danią. Ale, że tak się stało, że nas rozwalili w I połowie to w II pozostało nam wyjść już tylko z twarzą i powalczyć o honor. Skoro Dania prawie przegrała swój mecz ze średniakami Polakami to Szwecja powinna ich pocisnąć i powalczyć o słabszego przeciwnika. Handi +2,5 na Szwecję to chyba peffunia.
Szwecja - Top 4 2,50 - Millenium
✅
 
K 23

kajzer

Użytkownik
DaniaSzwecja

Typ:1
Kurs:1.75

A teraz dla odmiany coś z piłki ręcznej przyznam się szczerze, że bardzo rzadko zdarza mi się zajmować tą dyscypliną sportu ale oglądając trwające mistrzostwa świata postanowiłem podać jakiś typ. Oczywiście zajmę się grupą w której grają nasi reprezentanci, którzy niestety już stracili szansę na medal. Wybrałem pojedynek pomiędzy gospodarzami tego turnieju czyli Szwedami, którzy mimo wszystko trochę niespodziewanie wywalczyli awans do półfinału a Duńczykami, którzy od kilku ostatnich lat są drużyną ze ścisłej światowej czołówki i moim zdaniem dla nich nawet zdobycie brązowego medalu mistrzostw może być zawodem dlatego, żeby tak się nie stało to Duńczycy będą chcieli uniknąć meczu z doskonale grającymi na tych mistrzostwach Francuzami, którzy najprawdopodobniej zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie, żeby tego pojedynku uniknąć Duńczycy powinni wygrać to spotkanie a, moim zdaniem są drużyna o wiele lepszą od Szwedów dla których już sama awans do półfinału jest ogromnym sukcesem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Szwedów dla których już sama awans do półfinału jest ogromnym sukcesem.
Tu się nie zgodzę ;) Podobnie jak przed dwoma laty , gdzie Chorwaci byli gospodarzami tak i teraz od gospodarzy wymaga się tego najważniejszego , czyli Złota. Szwedzi to najbardziej utytułowany kraj jeśli chodzi o szczypiorniaka więc normalne jest , że złoto to ich cel ;)
Ale w pełni zgadzam się z tym typem. Oglądałem kilka spotkań Szwedów na tych MŚ , i mimo iż grają i wygrywają to czegoś mi u nich brakuje. Dużo przestojów mają w swojej grze , moga prowadzić 5 bramkami by zaraz mieć 1 gol przewagi. Tak na prawdę jutro czeka ich prawdziwy sprawdzian bo trzeba sobie przyznać , że wygrana z nami czy Chorwatami niczym wielkim nie była. Ani my ani Chorwaci nie grają na miarę oczekiwań. A i warto dodać , że zdarzyła się Szwecji pod drodze wpadka z Argentyną. Duńczycy natomiast grają bardzo widowiskowo. Ich siła to przede wszystkim bramkarz i jutro powinien skutecznie również Szwedów powstrzymywać. Dania jak dla mnie to kandydat do złota.
 
V 5

viper993

Użytkownik
Szwedzi, gospodarze mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, będą grać do końca turnieju bez jednej ze swych gwiazd - Kima Anderssona. Lewoskrzydłowy Trzech Koron złamał kość kciuka w niedzielnym meczu z Chorwacją (29:25).
Andersson, grający na co dzień w THW Kiel, przejdzie operację w środę, a na parkiet wróci najwcześniej za sześć tygodni - poinformowała w poniedziałek ekipa szwedzka.
W drużynie gospodarzy zastąpi go Johan Jakobsson (Saevehof).

źródło: wp.pl
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj bardzo ciekawym typem jest wynik do przerwy w meczu Polska - Chorwacja. Polska na tych turniejach grała bardzo słabo pierwsze połowy i w niemal każdym meczu męczyli się okrutnie przez pierwsze 30 min spotkania, żeby w drugiej mocno zaatakować. Inaczej wyglądała sprawa z Chorwacją dla której jest to niebywale ważny mecz (jak i dla Polaków) ponieważ jeżeli przegrają nie wezmą udziału w kwalifikacjach do IO.
Zestawienie wyników HT.
Chorwacja vs. Rumunia 11:13 ⛔
Algieria vs. Chorwacja 11:11 ✅
Chorwacja vs. Australia 19:9 ✅
Serbia vs. Chorwacja 13:12 ⛔
Chorwacja vs. Dania 16:15 ✅
Chorwacja vs. Argentyna 19:9 ✅
Chorwacja vs. Szwecja 12:14 ⛔

Polska vs. Słowacja 15:17 ⛔
Argentyna vs. Polska 6:11 ✅
Polska vs. Chile 15:13 ✅
Korea Pld. vs.Polska 11:10 ⛔
Polska vs. Szwecja 12: 14 ⛔
Polska vs. Dania 15:9 ⛔
Polska vs. Serbia 10:11 ⛔
Typ: HT Chorwacja 1X @ 1,51 ✅ 13:11
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom