>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
K 0

krzysiek15

Użytkownik
Wszyscy jakoś niepotraficie się przekonać co do Polaków , dzisiaj już nie będzie problemu z obroną wysuniętą z którą mieliśmy takie problemy . Szwedzi bronią tak jak Polacy płasko co dzisiaj powinien wykorzystac Karol Bielecki , nikt nie bierze pod uwagę tego , że kiedy Szwecja będzie przegrywać to zacznie się nerwówka a pokazali już w meczu z Argentyną , że kiepsko sobie radzą kiedy przychodzi im odrabianie strat a rywal na to niepozwala .

Dzisiaj Polacy pokaża jak powinno się uciszyć Szwedów .
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Haftus co powiesz na dubelek

Francja
Dania

??????????????
Wiesz co, muszę ci powiedzieć że jakimś tam wielkim znawcą piłki ręcznej nie jestem, ot co oglądam mistrzostwa w TV i czasem coś poczytam...
Ale Francja po 1.40 bardzo ladnie wygląda.

Co do Danii, nie jestem już tak przekonany. Niby Chorwaci słabi, ale Dania też nie zachwyca. Ja nie ruszałbym tego meczu :p
 
stary-wariat 14

stary-wariat

Użytkownik
Nie jestem specem od szczypiorniaka ale mistrzostwa oglądam regularnie więc myślę, że mogę się wypowiedzieć. Polacy stoją przed ogromną szansą. W grupie C Serbia i Chorwacja zremisowały bezpośredni mecz i myślę, że śmiało można powiedzieć, że obie są punkt do tyłu w drugiej fazie grupowej. Duńczycy mają komplet, ale dzisiaj zagrają z Chorwatami którzy z racji już straconego punktu nie mogą sobie pozwolić na więcej. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Danii jest dobry. Polacy gdyby dzisiaj wygrali zabierają 4 punkty i jeżeli najlepszy scenariusz się potwierdzi będą jedyną drużyną z kompletem punktów! Byłby to niesamowity komfort. Na ostatnich mistrzostwach(Europny?) zaczynaliśmy w 2 rundzie z 0, a mimo to daliśmy radę. Szwedzi? Gadanie, że gospodarze, że sędziowie będą pomagać itd... W meczu z Argentyną nie pokazali moim zdaniem kompletnie nic. Argentyńczyków mieli zjeść, a ponieśli dotkliwą porażkę. Polacy od tej drużyny są lepsi. Nie chcę podpierać się tutaj tylko wynikiem, ale warto zauważyć, że mimo mocno średniej formy poradziliśmy sobie. Wydaje mi się, że Polacy się rozkręcają. Przykład pierwszy z brzegu - Jurasik. W meczu z Argentyną przykro było na niego patrzeć, a teraz zaczyna regularnie punktować. Do tego dochodzą Tłuczyński i Tkaczyk którym osobiście nie mam nic do zarzucenia. Szmal pewniak jak zawsze, a do tego Wyszomirski potrafi dać dobrą zmianę. Myślę, że Polacy wyjdą z dobrym nastawieniem i dadzą radę. Mocno trzymam kciuki.

Polska - Szwecja
Polska @ 2.15 Gamebookers
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie mówię że Szwecja nie ma szans, ale dziwi mnie tak mała wiara w Polaków. Jak już kilka osób zauważyło 12 tyś kibiców ? To są pikniki, Polscy kibice pokazali by co to jest zrobienie piekła na hali a przekonują się m.in reprezentacje innych krajów w siatkówce. Do tego Szwecja kompletnie mnie nie przekonuje, dla mnie ekipa nie ma armat jakie my mamy np. Bielecki czy Lijewski którzy przy dobrym dniu potrafią zdobywać regularnie bramki. Do tego mamy świetne dogrania do kołowego, i może nie najlepszego bramkarza świata ( dla mnie najlepszy jest Omeyer ) ale na pewno drugiego najlepszego.
Co do sędziów to niech się ktoś wypowie kto wie kto sędziuje oraz kto np. coś wie na temat tych sędziów. Bo nie wiem czy widzieliście ale sędziowie meczu Szwecja - Argentyna jakoś nie sprzyjali gospodarzom, wręcz przeciwnie nie bali się kontrowersyjnych decyzji na niekorzyść Szwecji i nie zdziwi mnie jak będzie podobnie.
I najważniejsze sprawa jest że Szwecja gra pod wielką wielką presją, ich przegrana oznacza 0 pkt w II fazie i minimalne szanse na awans. Polacy wchodząc z 2 punktami spokojnie mają szanse na wejście do półfinałów. &quot;A jak ktoś napisał Polska jest słaba psychicznie&quot; - nie bądź chłopie śmieszny, właśnie my mamy psyche mocną w porównaniu do Szwedów którzy nie odnoszą żadnych sukcesów a teraz wszyscy oczekują od gospodarzy minimum strefy medalowej.
Jednak wiadomo zadecyduje dyspozycja dnia, dla mnie tu jest NO BET a jeżeli już to oczywiście na Polskę bym stawiał.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Tak tak Szwedzi przegrali z Argentyna, ale ja akurat w tej przegranej bym wypatrywal same plusy, mianowicie:
- kurs na Szwedow wzrosł
- Szwedzi, jezeli nie wygraja dzis beda mieli nieciekawa sytuacje
ale najwazniejsze:
To jest turniej! ludzie to nie maszyny, na turnieju niemozliwe jest zagranie wszystkich meczy na najwyzszym poziomie, Szwedom slabszy mecz juz sie zdarzyl z Argentyna w ostatnim spotkaniu, watpie aby zagrali dwa tak slabe mecze z rzedu. Do tego dochodzi fakt ze sa gospodarzami, a to jest bardzo istnotny. Sedziowie beda im pomagac i to bedzie widoczne, czemu? chociazby dlatego ze graja z Polakami. Mam nadzieje ze sie myle i ze Polacy dzis wygraja, ale wieksze szanse daje naszym rywalom
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wiesz co, muszę ci powiedzieć że jakimś tam wielkim znawcą piłki ręcznej nie jestem, ot co oglądam mistrzostwa w TV i czasem coś poczytam...
Ale Francja po 1.40 bardzo ladnie wygląda.
Co do Danii, nie jestem już tak przekonany. Niby Chorwaci słabi, ale Dania też nie zachwyca. Ja nie ruszałbym tego meczu :p
Powiem że chyba masz rację że nie jesteś znawcą, pisząc Dania nie zachwyca co masz na myśli ? Bo według mnie jest to obecnie najlepiej grająca drużyna na tych MŚ albo tuż za Francją, najwięcej goli w MŚ póki co, 4 miejsce w rankingu straconych bramek, do tego w grupie pewna wygra z dosyć mocnymi Serbami oraz nieobliczalną Rumunią. Jeżeli już dziś stawiam to tylko Danie.
Dobrze na pewno też wygląda kurs na Francję, wczoraj pokazali że forma jest wysoka.
Zastanawiam się nad Islandią, także obok Danii i Francji chyba najlepiej grająca ekipa, ostatnio problemy z Austrią ale wyszli jednak zwycięsko. Norwegia spore męczarnie z Brazylią, nic specjalnego z Japonią oraz porażka z Węgrami których Islandia pocisnęła lekko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dobra ja tam pod względem typerskim mecz Polaków mam daleko w tyle, bo po co łączyć nerwy oglądania i nerwy o swoje pieniądze. Ja wybrałem sobie dzisiaj tripla najprostszego i liczę na łatwy zarobek:

VS

Korea @ 1,30 Bwin✅
Korea jeśli chce marzyć o awansie to musi dzisiaj wygrać ze Słowacją. Niby szanse małe bo Argentyna musiałaby przegrać z Chile, ale w sporcie różnie bywa. Korea gra wcześniej więc na pewno się zepnie i zrobi wszystko by wygrać swój mecz, a rywal jak widać mocny nie jest. Słowakom wyszedł do tej pory jeden mecz z nami i tyle, a dzisiaj chyba potwierdzą po raz kolejny, że nie są mocni.
VS

Islandia @ 1,30 Bwin✅
Tutaj faworyt też jest wyraźny. Chociaż to mecz drużyn dość wyrównanych to jednak ja uważam, że Islandczycy są na tym Mundialu o wiele lepsi. Jak do tej pory wygrali wszystko i tylko z Austrią mieli kłopoty ale pokazali wielkość odrabiając sporą stratę w drugiej połowie. Norwedzy mają spore problemy, bo grają słabo. Przegrali z Węgrami, a poza tym ledwo ledwo pokonali Brazylię i jedynie z Austrią i Japonią pokazali niezły handball.
VS

Francja @ 1,30 Bwin⛔ przez czarnucha
Mecz o pierwsze miejsce w grupie A. Faworytem naturalnie są Francuzi, którzy przecież są faworytami całej imprezy. Oglądałem wczoraj mecz Francja-Niemcy i to co zrobili Francuzi to super sprawa. Naprawdę świetna gra i bardzo dobrze wykorzystywanie błędów i momentów słabości rywali. Hiszpanie niby mocniejsi od Niemców ale nie sądzę, że mogliby zdobyć chociaż punkt przeciwko najmocniejszej drużynie świata. Poza tym walka tu się toczy o 2 punkty, które będą liczone w drugiej fazie, gdzie pewnie wejdzie z kompletem punktów Islandia więc jest o co grać.

Z tego wszystkiego wychodzi nam ako równe 2,20 i warto zagrać takiego tripla, gdyż każdy z zespołów na który postawiłem zagra na maksa.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Witam!;)
Czas zacząć się już powoli włączać do dyskusji w tym temacie,pierwsza faza turnieju zbliża się do końca,to dobry moment na jakieś uzasadnione przemyślenia.Dziś mnóstwo intrygujących spotkań,które według bukmacherów,będą rozgrywać się &quot;na styku&quot; Jak dla mnie jednak,można wyłapać kilka świetnych kursów,które zostały nam podłożone pod nos.Na sam początek BET dnia jak dla mnie,spotkanie Węgrów z Austriakami,czyli swego rodzaju &quot;małe Derby&quot; Zdecydowanym faworytem są jak dla mnie nasi Bratankowie,oglądałem ich 3 spotkania w tym turnieju,nie w pełnym wymiarze,ale w stopniu pozwalającym porównać ich do dzisiejszego rywala.Drużyna solidna,grająca twardo i mająca wyrównany skład,w ostatnim spotkaniu z Japonią,zagrali kapitalnie pierwszą połowę,mając w 15 minucie przewagę 8 bramek,jednak pózniej dali pograć Skośnookim,osczędzając siły na ostatni mecz grupowy.Austria zagrała tylko jeden ciekawy mecz na tych mistrzostwach,było to ich pierwsze spotkanie z Brazylią,które zdominowali,pózniej przyszedł czas na blamaż z Japończykami(tak,tymi samymi,których Węgrzy mało nie ośmieszyli),na co nie powinni sobie pozwolić,ale nie takie wpadki widzieliśmy już w tym turnieju.Ostatni mecz z Islandią,w którym byli z kolei skazani na pożarcie,rozpoczęli poprawnie,jednak to Islandia zanotowała tragiczną wręcz 1 połowę,w pewnym momencie nie rzucając bramki przez 10 min,w drugiej połowie wróciło już jednak wszystko do normy,wyspiarze ogarnęli wynik i zasłużenie wygrali,zdecydowanym faworytem tego spotkania są Węgrzy,tak też postawię po fajnym kursie,jaki oferuje mi Sportingbet,na zakład z handicapem,nie będę się napalał.
Austria v Węgry - @1,75✅
Sportingbet

Kolejnym ciekawym spotkaniem,będzie pojedynek Broniących tytułu Francuzów,z dobrze spisującymi się w tym turnieju Hiszpanami,jednak faworyt jest tylko jeden,Żabole! Drużyna przewyższająca od lat o klasę pozostałe drużyny,składu nie muszę chyba przypominać żadnemu z fanów Szczypiorniaka,możemy wymienić go równie dobrze,jak nazwiska naszych Rodaków,tak szczerze mówiąc,to jest to chyba jedyna drużyna,której potrafię zaufać w 100% W pełni profesjonaliści,nie odpuszczający żadnego spotkania,z charakterystycznym trenerem i świetnymi skrzydłowymi.Zdecydowany faworyt tych Mistrzostw,nie ma obecnie drużyny,która może im zagrozić,o ile 2 lata temu,przy swoich fanatycznych kibicach,mogli zrobić to Chorwaci,tak w tym roku nie wróżę nikomu takiego sukcesu.
Francja v Hiszpania - @1,40????
Sportingbet
Polska....ech;)Typ,który 2 dni temu,stawał się jeszcze niemożliwy nawet do pomyślenia,okazało się jednak,że &quot;egzotyka&quot; zwana Argentyną,Chile czy Koreą,również postanowiła powalczyć i nie byli to w pierwszej fazie tylko statyści,jak to pokazywały poprzednie lata,a calkiem solidni zawodnicy,pokazujący charakter i umiejętności,tak myślę,że gdyby nie wygrana Szwedów z Argentyną,to kurs na Polskę oscylował by w granicach 3,00 3,20.Jednak bukmacherzy zaskoczyli mnie dziś pozytywnie,stawiając naszych Orłów jako faworytów,ale nie dziwię im się,po takim blamażu,jakim jest ostatnia porażka Gospodarzy,wystawili adekwatne kursy,Szwedzi na pewno będą podłamani,nie okłamujmy się Panowie,to turniej Mistrzowski,na dodatek na ich ziemi,prędko takiej szansy nie dostaną,ośmieszyli się,przegrywając z drużyną,z którą nie mieli prawa przegrać,dziś z początku tego po sobie nie pokażą,będą stwarzać pozory pewnych siebie,twardych i cieszących się jak szaleni po pierwszych golach,jednak nie wróżę im dobrze,jeśli to Polacy zacznę z grubej rury to spotkanie,wtedy wspomnienia odżyją i zaczną się nerwy i kalkulacja,o naszych Chłopaków się nie martwię,to nie nasze słodkie piłkarskie Orly,które srają pod siebie w najważniejszych momentach,mając miękkie nogi przegrywając od lat swoje szanse,to światowa czołówka Szczypiorniaka,goście z jajami,ograni na arenach międzynarodowych,jestem pewien,że dziś nie pękniemy,spotkania w grupie,ułożyły się pomimo ciężkiego początku - rewelacyjnie,tak jak wiemy,Szwedzi jak i my,preferują płaską obronę 6 - 0,tu nie powinno być chaotycznych momentów,jak w meczach z drużynami z Ameryki Południowej,które wychodziły na nas 3,2,1 lub też jakąś szaloną &quot;Szarańczą&quot; To spotkanie będzie na pewno łatwiejsze,w końcu uruchomimy Karola i Lijka i pokażemy,że mamy jedną z najlepszych drugich linii na świecie,łatwiej będzie miał też w końcu Bartek Jaszka.co tu dużo pisać,stawiam dziś na naszych Chłopaków,powinno być dobrze,ufam im!
Polska v Szwecja - @2,00 ⛔
Sportingbet
Ostatnie spotkanie,któremu się przyjrzałem,to pojedynek Chorwatów z Duńczykami.tutaj zdecydowanie widzę Doga,w postaci Duńczyków mimo,że ta drużyna potrafi pęknąć w najważniejszych momentach wielkich imprez(udowodnili to w ostatnich latach,w spotkaniach z nami)Wczorajszy remis z Serbią,uświadczył mnie w przekonaniu,że to nie ta sama solidna Hrvatska z przed lat,ktoś może napisać,że Serbia i Chorwacja to taka mała wojenka,to prawda,te kraje od zawsze ze sobą rywalizują i chcą udowodnić za wszelką cenę swoją wyższość,ja jestem nie tłumaczył bym tego w ten sposób,Chorwaci grają po prostu słabiej....z kim jak z kim,ale z Serbami w Szczypiorniaka remisować nie powinni.Duńczycy idą jak burza,4 spotkania,4 zwycięstwa,jak dla mnie po dzisiejszym meczu,ich bilans punktowy wzrośnie do 10 punktów i wraz z Polakami i Francuzami,będą w najlepszej pozycji wyjściowej przed drugą Fazą.
Chorwacja v Dania - @2,15✅
Sportingbet

Powodzenia Panowie!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja jeszcze propozycja takiego dubelka
Bielecki over3,5 1,6 +Romero over3,5 1,6
Najważniejsze mecze na mistrzostwach już się zaczynają i w nich właśnie cieżar gry powinny brać gwiazdy swoich drużyn
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Piłk ręczna 20.01.2010 17.00
Brazylia - Japonia
Typ: Japonia -2.5
Kurs: 2.85
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17.00 w Linkoping dojdzie do meczu grupy B Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych. Będzie to mecz bez większych emocji a zwycięzca tego meczu będzie miał szanse zagrać o 13miejsce ( oczywiście będzie musiał wygrać jeszcze później kilka meczy ) natomiast przegrany będzie walczył jedynie o 21 miejsce. Japonia jak na razie wydaje się być bliżej tego pierwszego wyjścia ponieważ jest na 5 miejscu a Canarinhos za nimi 6. Dzielą ich 2 pkt a te dwa punkty to jedyne zwycięstwo Japoni nad Austrią a po za tym zanotowali porażki, z kolei Brazylia jeszcze ani razu nie wygrała na tych MŚ. Dlatego ja kierują swoj typ na Japonię z niewielkim handicapem -2.5 gola. Japonia awnsowała na te MŚ dzięki 3 pozycji w Mistrzostwach Azji jednak każdy znawca handbala wie że Japonia to jest druga ekipa Azji bo na MA mieli tego pecha że w półfinale trafili na najlepszą na Azjatyckim kontynencie Koreę Południową. Na tych Mistrzostwach spisują się dość przeciętnie, zaczeli od porażki z Norwegami 29-35 co nie było wstydem, później sprawili wielką sensację i pokonali Austrię 33-30 a tego nikt się nie spodziewał. Dwa następne mecze bez większej histori najpierw wysoka porażka z Islandią 22-36 a później po lepszym meczu z Węgrami 24-28. Nie wiele tych meczy było aby oceniać na co Japończyków stać w takim meczu jak z Brazylia bo powiedzmy szczerze ten rywal jest zdecydowanie najsłabszy w tej grupie. Brazylijczycy zanotowali 4 porażki, i tylko w jednym pokazali się z niezłej strony w ostatnim kiedy to przegrali ale tylko 1 golem z Norwegią po za tym 24-34 z Austrią, 26-34 z Islandią i 24-36 z Węgrami. Jak widać wydaje się że to drużyna która jednak zostanie bez zwycięstwa tym bardziej ze Japonia jak wygra to najprawdopodobniej awansuje na 4 miejsce przed Austrię. Dwa lata temu na MŚ Japoni nie było z kolei Braylia grała i zajęła 21 miejsce tylko przed Kuweitem, Arabią i Australią a np. za Algerią czy Kubą. Myślę że Japonia jak wygrała 3 golami z Austrią to z Brazylią nie powinno być inaczej.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Szkoda, wielki mecz walki ale Polska popełniła wiele prostych błędów, zdecydowanie zawiódł Bielecki, brak jakiekolwiek zmiany dla Lijewskiego w ataku. Jurasik swoją postawą pokazuje jak mu zależy, jego powrót do kadry to była pomyłka... Jaszka robi wiele szumu ale potrzeba kogoś bardziej bramkostrzelnego, dziwi mnie że Wenta nie próbuje np. Bielecki, Tkaczyk, Lijewski jak to było grane kiedyś. Ogólnie mamy słabą ławkę rezerwowych, dziwi mnie nie wpuszczenie Rosińskiego który ma potencjał. Szkoda bo według mnie ta porażka oznacza że Polska będzie miała ciężko włączyć się w walkę o medale, Dania dla mnie wyrasta na wielkiego faworyta, Chorwacja nam nie leży a Serbia jest także groźna. Czuję że przegramy awans z Chorwacją i Danią.
Po prostu zbyt dużo błędów, co dochodziliśmy do Szwedów to głupie błędy, niewykorzystane przewagi to szczerze powiem wstyd, bo to co graliśmy w 6 przeciwko 5 to chyba nawet Chile tak słabo by nie grało, szkoda szkoda, trzeba dalej kibicować i wierzyć ale sytuacja się skomplikowała bardzo i ja osobiście na pewno postawie na Danie i być może Chorwację przeciwko Polsce.
PS. I kto mówił że sędziowie pomogą Szwecji ? Według mnie sędziowali bardzo dobrze a nawet bym przyznał że sporo pomogli Polsce ale nasi nie skorzystali.
Nie no pisząc to i oglądając końcówkę to błędy Polaków to wstyd, no takie żałosne niektóre że szkoda gadać. Szwecja nie była lepsza ale na pewno nie popełniła tylu błędów, i ja stawiam że obie ekipy opadną w kolejnej rundzie, choć jeżeli ktoś ma większe szanse to na pewno Szwecja.
Szmal rewelacja, ten człowiek to jest prawdziwy Gladiator, szacun Sławek...
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Od obrony więcej wymagać nie można, naprawdę gra znakomicie, ale potencjał w ataku jest stłumiony jakby chłopacy cały czas na kacu grali. Właściwie post nade mną otworzył mi oczy na zestawienie Bielecki, Tkaczyk, Jurecki - dlaczego to nie jest grane? Zdecydowanie Jaszka nie ma takiego potencjału w rzucie jak Tkaczyk, a osobiście jego gra mi się nie podoba, tanie zwody i wbijanie się na chama w obrońców może skutkować przeciwko słabym fizycznie, ale nie przeciw kolubrynom szwedzkim. Nie twierdzę, że jest cienki, ale ja zdecydowanie nie jestem jego entuzjastą. Karol za to wydaje mi się, że przez to że nie ma oka ma dość mocno ograniczone pole widzenia i jego definicja widzianych kątów trochę się wypaczyła, stracił sporo przez to.
No ale cóż, wierzymy dalej. Mecz na pewno bardzo emocjonujący, ale wolę emocje w stylu robienia dziury w suficie głową z radości w podkokach, niż obolałe śródstopia po okopanym łóżku ????
 
Q 0

qui-gon

Użytkownik
Mecz Francja - Hiszpania był również bardzo emocjonujący. Po pierwszej połowie Francja wygrywała pięcioma punktami, które jednak ostatecznie Hiszpanie odrobili (mecz zakończył się wynikiem 28:28).
Moim zdanie Polska zagrała dość przeciętny mecz. Od kolosalnej różnicy w punktach, uratował nas tylko Szmal, który bardzo porządnie się w tym meczu zaprezentował. Bielecki przez pierwszą połowę prawie w ogóle nie istniał.

Edit. do panów powyżej - ogarnijcie się. Nie tylko Wy straciliście na tym meczu. Są gorsze i lepsze chwile. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Moim zdanie Polska zagrała dość przeciętny mecz. Od kolosalnej różnicy w punktach, uratował nas tylko Szmal, który bardzo porządnie się w tym meczu zaprezentował. Bielecki przez pierwszą połowę prawie w ogóle nie istniał.
Można powiedzieć , że od przegranej Szwedów uratował ich bramkarz. Jak mówił Dębowski to jest turniej bramkarzy więc nie ma co pisać , że Szmal nas uratował bo tak samo bramkarz ratował Szwedów. Ja w grze Polaków nie widziałem tragedii. Nie podobały mi się aby te głupie straty w ważnych momentach gdzie byliśmy blisko rywala. Sądzę , że śmiało możemy powalczyć , o awans do półfinałów
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zgadzam się z Konradem, i Szmal i bramkarz szwedzki zagrali na dobrym poziomie, wiec ten element w tym meczu nie był decydujący. Obrona też w obu ekipach była dobra, zadecydowały te proste straty po których byliśmy skutecznie skontrowani. No i brakowało troche bramek z lewej połówki. Jak Karol wykalibruje celownik, to będzie dobrze. Mimo porażki patrze optymistycznie na następne mecze.
Będzie dużo walki i emocji, oby jak najwięcej pozytywnych ????
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
Ja chyba oglądałem inny mecz, bo polska obrona momentami na pewno nie spisywała się dobrze. Szwedzi po stracie gola szybko konstruowali akcje i wchodzili jak w masło. Nasi zanim zwarli szeregi to już piłka była w siatce. Nie wiem jak tak uporczywie można grać na koło, gdy widać, że ten element nie wychodzi zupełnie. Skrzydła też dla mnie nic nie pokazały. Jurasik zawodzi kompletnie i nie powinien już wychodzić w pierwszym składzie - Kuchczyński prezentuje się o niebo lepiej.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Pojawiły się już kursy na drugą rundę, i w najbardziej interesującym nas meczu wygląda to tak
Dania ~1,35-1,40
Polska ~3,20-3,50
Moim zdaniem kurs na Duńczyków mocno zaniżony. Owszem są faworytem ale czy aż takim?? Value po stronie Polski jak dla mnie. Generalnie z Duńczykami gra nam się dobrze, na ostatnich MŚ wygraliśmy z nimi dwukrotnie i to bardzo wyraźnie(w fazie grupowej zmiażdzyliśmy ich w pierwszej połowie meczu, a w meczu o brąz od 20 minuty rządziliśmy na parkiecie). Wszyscy pamiętamy też niesamowity półfinał z dwiema dogrywkami w 2007 roku. Zdarzały nam też się przegrane, jak ta na ME w Norwegii, gdzie dostaliśmy od nich dziesięcioma bramkami, ale wtedy Duńczycy byli nie do zatrzymania i zdobyli złoto.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tylko , że to jest teraz zupelnie inaczej grajaca druzyna.
Moim zdaniem z jakości gry Dania byla w pierwszej fazie najlepsza drużyna na MŚ, solidna kosekwentna , wysoki poziom w wielu aspektach gry i co ważne nie zdarzył im sie przestój jaki miała Francja ????

Najpierw co do meczu naszych. Mecz bardzo wyrównany tak jak sie mozna bylo spodziewac. Polacy nie mogli na dluzszy czas zlapac rytmu wznoszącego, wszystko za sprawa kilku czynnikow. Ile to razy dochodzilismy do Szwedów na jeden gol roznicy i nie wykorzystalismy tego? Bylo tak kilka razy i co najgorsze , nie wyrownalismy nie z powodu slabego rzutu, tylko bledów typu: źle podana piłka, zgubiona piłka, źle podana piłka, zgubiona i ewentualnie blad ofensywny. Na tym poziomie to sie zdarzyć nie powinno, owszem raz ale nie z taką powtarzalnoscią.

Zatem od wygranej nie dzieliło nas tak dużo. Drugi czynnik to, to co nam dotyychczas nieźle wychodziło czyli- gra w przewadze. Było takze kilka sytuacji w meczu z gospodarzami, że grajac w przewadze niedość , że goli nie zdobywaliśmy to je w glupi sposob tracilismy. No i 3 czynnik słaba skuteczność w ataku, ale do tego juz nas na tych MŚ przyzwyczaili nasi szczypiorniści.

Teraz o plusach dajacych nadzieje na dalsza faze.
Dobra gra w obronie. Oczywiscie zdarzają sie jeszcze glownie podczas gry w oslabieniu , male bledy w ustawieniu , kryciu etc. Ale prezentujemy jedną z lepszych defensyw na tych MŚ a to w piłce ręcznej podstawa do sukcesu.

Na pewno Siódmiak trzyma swój poziom ale dla mnie (oprócz meczu wczorajszego) zaskoczenie in plus jest gra Grabarczyka , chłopak naprawdę wygląda solidnie i świetnie współpracuje z wspomnianym Arturem. Jurkiewicz to kolejna postac w obronie warta wyróżnienia, przez niemal cała pierwsza faze gral świetnie w obronie, dokladajac do tego kilka przechwytow i celnych podan, szkoda , że gra mizernie w ataku.
Dalej napisze jedno nazwisko: Szmal... nie na darmo zostal przeciez nie tak dawno najlepszym bramkarzem i pilkarzem recznym na świecie, klasa,klasa, klasa.

W ataku mozna miec wieksze oczekiwania. Slabo wyglada skrzydlo na ktorym gra Jurasik (poza 1 dobrym spotkaniem), moze warto dac od poczatku szanse Kuchczynskiemu.
&#39;Kola&#39; przeplata spotkania niezle z gorszymi ale on zawsze bedzie dla nas waznym ogniwem. Gra Jaszki ja bym sie go nie czepial, mecze bardzo dobre,pomaga jego zwinnosc i spryt. A te &#39;tanie zwody&#39; Jaszki o ktorych pisal user Jabol skutkują tym , ze mamy karnego , wiec to chyba in plus nie? Oczywisice wolalem na tej pozycji Grzecha Tkaczyka ale on nie jest jeszce w pelni zdrowy , dostaje coraz wiecej szans , jego wejscie na poczatku ze Szwedami na chwile ale odmienilo zespol.

Jesli znowu mimo swietnej gry Danii wyjdzie nam mecz z nimi i wygramy, moze byc pieknie chociaz niewiadomo jak zagra , grajaca nierowno Serbia ale jestem dobrej mysli.
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą . Dania jest w najlepszej formie. wygrali wszystkie mecze z przeciwnikami o wiele wyżej notowanymi niż Polska. Gra Polski wygląda fatalnie , brak skrzydła !! jak tak można grać ? gra bez polotu , wolna , brak pomysłu na grę. Dla mnie Dania i Szwecja w 1 kolejce 2 Rudny to pewniaki. Mniej pewny jestem Islandii z Niemcami ale powinni dać sobie radę.
Dania - Polska 1 kurs 1,4

Niemcy - Islandia 2 kurs 1,50
Serbia - Szwecja 2 kurs 1,35

 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Karol mimo wszystko , ale jednak ja bym nim nie grał , widać , że to oko bardzo mu doskwiera , zresztą On zawsze był nieporadny . Żeby w meczu parę razy tracić piłkę przez jego głupie podania ...
Właśnie to mnie intryguje...Zrobił parę razy bardzo głupie starty tymi podaniami i teraz czy to normalne, bo zawsze tak robił i robi czy to jednak wina tego oka a co za tym idzie ograniczonego pola widzenia ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom