>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
marjol 102

marjol

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć statystyki dotyczące Mistrzostw tzn. kto ile bramek trafił, skuteczność bramkarzy, ilość kar itp. Z góry dzięki.
http://www.handball2011.com/schedule
przy każdej grupie na górze masz 2 zakładki group matches i locations.
Wybierasz group matches, mecz który Cie interesuje i obok masz 2 zielone kwadraciki. naciskasz pierwszy i wyskakują statystyki wybranego meczu. Jak chcesz wszystkich dotychczasowych to musisz sobie niestety zsumować.
No chyba, że ktoś ma szybszy sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Korea Południowa(+2,5)-Polska 1 HT✅
Na dzisiaj taki oto tripel. Wiedziałem już wczoraj, że zagram sobie na Koreańczyków, którzy poza wpadką z Argentyną prezentują się bardzo dobrze. Polacy do tej pory poza meczem z Argentyną dużo lepiej radzą sobie po przerwie. Z kolei Koreańczycy na pewno będą chcieli od początku narzucić nam swój styl gry szczególnie w obronie, którą naszym będzie ciężko sforsować. Sporo czasu na pewno minie za nim uda nam się rozszyfrować tą obronę i dlatego jestem niemal pewien, że po 30 minutach nasze prowadzenie o ile będzie to maks. dwie bramki.
VS

Szwecja-Argentyna(+2,5) 1 HT
⛔
Szwecja widać dobrze się spisuje u siebie na Mundialu. Wszystko wygrane i to pewnie. Teraz zagrają z rewelacją tych mistrzostw czyli Argentyną. Ciekawostką jest, że Argentyńczycy do tej pory przegrali wszystkie pierwsze połowy. I w każdym meczu to drugie 30 minut było dla nich o wiele lepsze. Z Koreą 3 bramki, z Polską 5 bramek i ze Słowacją 2 bramki. Tak więc dzisiaj również sądzę, że będą mieli co gonić po pierwszej połowie i Szwedzi spokojnie wyjdą na prowadzenie 3-bramkowe.
VS

Austria(+2,5)-Islandia 2 HT⛔
Islandia to zdecydowany faworyt i najmocniejsza drużyna w grupie B. Dlatego, też powinni wszystkie mecze wygrać by móc drugiej fazie grupowej walczyć z Francją, Niemcami i Hiszpanami o przepustkę do półfinału. Rywalem są Austriacy, którzy grają bardzo nie równo. Najpierw odprawili z kwitkiem Brazylijczyków, by potem dostać od Japończyków i Norwegów. Ciekawostką jest fakt, że Azjaci prowadzili do przerwy z nimi aż 7-bramkami. Norwedzy również wysoko, bo sześcioma, a na początku to Austriacy już wygrywali 4:0!!! Islandczycy z kolei póki co wygrywają wszystkie swoje mecze jak i pierwsze połowy. Oglądałem ich mecz z Węgrami i tam spisali się naprawdę fajnie i miło było oglądać ich ofensywny handball. Ostatnie dwa mecze grali z Brazylią i Japonią i te wysokie zwycięstwa to głównie zasługa świetnych pierwszych 30 minut.
AKO:5,11|Buk:Bwin
Podsumowując takiego tripla można sobie ustrzelić po naprawdę fajnym ako i ja spróbuje za mniejszą stawkę. Aż sam jestem ciekaw jak to wyjdzie ale na papierze wygląda bardzo pewnie. Zobaczymy wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Co do tych statystyk to powiem otwarcie, że oprawa tych MŚ pod tym względem to istna kpina. Żeby trzeba było sobie samemu sumowac dorobek zawodników toż to już parodia. Sam grałem kilka długoterminówek i zliczanie bramek reprezentantów Hiszpanii (tutaj uwaga zwrócona na Romero) jak i Rumunii (Ghionea) uważam za cholernie uciążliwe i przede wszystkim jest to tracenie czasu na darmo. No ale w sumie nie o tym chciałem... A mianowicie :
Zauważyłem, że tobet dodał do swojej oferty kilka ciekawych zdarzeń. Moją uwagę zwrócił szczególnie zakład:

Tournament Specials (Best attack (Preliminary round))
.

Ano właśnie... Czyli typujemy ekipę, która w I rundzie rzuci swoim rywalom najwięcej bramek. Tak więc bierzemy pod uwagę tylko pierwszych 5 spotkań ekip biorących udział w MŚ. I powiem szczerze że w oczy rzucił mi się kurs na Duńczyków jak i Islandczyków. Obie drużyny lubią sobie porzucac a okazję do tego mają idealną bo rywale powiedziałbym egzotyczni. Zarówno zawodnicy z kraju Hamleta jak i wyspy gejzerów powinni dac popis strzelecki zwłaszcza w spotkaniach z takimi przeciwnikami jak chociażby: Algieria i Australia (to w przypadku Dunów) czy Brazylia i Japonia (Islandia). W dodatku pozostali rywale tych ekip także preferują raczej wymianę ciosów, że wspomnę Rumunów czy Serbów w grupie C oraz Węgrów i Austriaków w grupie B. Nie wiem jeszcze czy zainwestuję w te opcje swoje fundusze jednak jest to opcja do przeanalizowania bo oba typy to jak dla mnie value biorąc pod uwagę ich styl gry prezentowany na ostatnich turniejach mistrzowskich. Mnie obie te opcje się bardzo podobają i zawierają spore szanse powodzenia.
Teraz tak patrzę po tabelach i wygląda to bardzo dobrze. Zdecydowanym liderem jest tu Dania - 121, na drugim miejscu zaś... Islandia ;) ze 102 bramkami. Dalej w tej klasyfikacji znajdują się: Francja - 101, Polska - 97 i Szwecja - 96.
Tak więc niby na papierze wygląda to moje zestawienie super. Ale mam pewne obawy. Duńczyków w ostatnich dwóch kolejkach czekają ciężkie mecze, mam tu na myśli starcia z dobrze broniącymi ekipami: Algierią i Chorwacją. Reprezentanci Afryki do tej pory pokazują się z bardzo dobrej strony, głównie w defensywie. Najlepszym przykładem wynik wczorajszego spotkania z Rumunami. Mecz z Chorwacją to będzie mecz obrony wg mnie i tam też wielu bramek się nie spodziewam.
Moje pytanie brzmi czy według was Duńczycy utrzymają to prowadzenie? Jeśli wygra Islandia to też mnie urządzą wszakże ale głupio będąc blisko ustrzelenia jednego z wysokich kursów (@6.00 na Danię, @4.50 na Islandię) - nawet za śmiesznie niską stawkę obejsc się smakiem. Za Islandią blisko jest Francja - tylko bramka straty. Ale Trókolorowych czeka jutro mega ciężki moim zdaniem mecz z Niemcami.
Najprościej byłoby w sumie zagrac dwukrotnie under w meczach Dunów (ew. under na samą Danię) i po kłopocie ale tak jak już wspomniałem stawka na kolana nie powala więc generalnie taki biznes średnio mi się kalkuluje :] Jeśli chcecie odniesc się do tej kwestii - zapraszam do wyrażenia swojej opinii .
Co do dzisiejszych spotkań ja już pograłem sobie handi ujemne na Islandię (-6.5 po @1,75) ⛔ w betclick. O meczu napisałem w temacie i TD. Po prawdzie to Ameryki swoimi kilkoma zdaniami nie odkryłem więc powtarzac się nie będę. Jak dla mnie przy takiej linii to po prostu najlepszy bet na dzisiaj.
Pozdrawiam.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Moim zdaniem Francja ani żadna inna drużyna nie ma szans odrobić straty bramkowej do Islandii i Dani. 20 bramek przewagi Duńczyków nad Francuzami których czekają 2 mecze (Hiszpania, Niemcy). Musieliby zdobyć conajmniej 70 bramek w tych dwóch meczach co wydaje się niemożliwe. Niemcy tracą średnio 23 bramki na mecz(coprawda Bahrain trochę zaniżył), a Hiszpanie 21. Nawet gdyby Francuzi rzucili te 60-70 bramek w pozostałych meczach to Duńczykom starczy 40-50 w meczach z Algierią i Chorwacją. Jutro z Algierią spodziewam się ok.30, z Chorwacją będzie już po zawodach.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Chile-Słowacja połowa z większą ilością bramek- 2 poł. kurs 1,63✅ 29-29 (15-12)

Na razie nie mam czasu na analizę, więc suchy typ.
Węgry-Japonia over 58,5 kurs 1,75 ⛔
Wczoraj Japonia dała trochę ciała. Po bardzo dobrym meczu z Austrią myślałem, że stać ich na więcej. Mam nadzieje, że dzisiaj już będzie lepiej i rzucą to co we wcześniejszych dwóch meczach. Czyli ok. 28 bramek Japonii i Węgrzy 33-34 bramki.
Polska-Korea(+5,5) kurs 1,65✅ 25-20 uff... trochę kasy zainwestowałem w ten typ:grin:
Jeżeli pokonamy dzisiaj Koreę to nie więcej niż 2-3 bramki. Betsafe daje fajne handicapy dodatnie więc korzystam;) Na pewno zagram jeszcze handi +7,5 z kursem 1,28 na podbicie ako jakiegoś kuponu.
Norwegia-Brazylia Team Goals in 1st Half l Norway over 16,5 kurs 1,7⛔ 13
Podobna sytuacja jak wczoraj gdzie typowałem over 14,5
Norwegi w pierwszej połowie w meczu z Austrią. Wczoraj Norwedzy 16 bramek do przerwy. Dzisiaj przeciwnik łatwiejszy, więc powinni rzucić 17-19 bramek. Brazylia straciła w pierwszej połowie: 17 z Austrią, 18 z Węgrami i 19 z Islandią. Norwedzy rzucili natomiast: 16 z Austrią, 16 z Węgrami i 18 z Japonią. Typ pewnie będzie na styk ale jestem dobrej myśli.
Polska-Korea Team Goals in 1st Half | Poland under 14,5 kurs 1,95 ✅ 10
Koreańczycy do tej pory najwięcej bramek w pierwszej połowie stracili ze Szwecja ale tylko 14. Jeżeli Szwedzi potrafili rzucić tylko 14 to myślę, że nasi też więcej im nie rzucą.

Norwegia(-3,5)-Brazylia HT⛔ 13-12
Norwegia do tej -5 z Austrią i Japonią oraz -2 z Węgrami. Brazylia +4 z Austrią, +7 z Węgrami i +7 z Islandią.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Krótko:

Austra- Islandia over 61 : kurs . 1.85

Islandia to niemal tendencja zdobywana powyżej 30-33 bramek na mecz, grają bardzo ofensywnie a co najwazniejsze skutecznie.Ostatnie dwa mecze to kolejno z 34 gole z Brazylia i 36 z Japonią. O ile ci pierwsi stawili jakikolwiek opór to Japonia rzuciła tylko22 gole. Taki właśnie opór, nie martwiac sie o skutecznosc Islandii stawic powinna Austria obserwujac ich gre, historie spotkan z dzisiejszym rywalem jak i poprostu sposob rozgrywania ich spotkan , zatem over jak najbardziej w zasiegu.

Szwecja do przerwy -2.5 : 1.70

Argentyna powolnie wchodzi w mecze . Z nami do przerwy przegrywała roznica 5 a z naszym dzisiejszym rywalem roznica 3 goli. Wiadomo , ze mecz meczowi nie równy ale Szwecja to naprawde solidny przeciwnik. Niemal przeciwienstwo Argentyny, której gra polega na wysokim wyjsciu obrony ( z ktorymi Szwedzi sobie poradza) i chaotycznych atakach. Dlatego sadze , ze Szwecja madrze i szybko &#39;rozklepie&#39; do przerwy roznica conajmniej 4 goli przeciwnika aby potem tylko sukcesywnie dopelniac formalnosci.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Chyba znalazłem perełki:smile:
Szwecja-Argentyna Number of 2-min Suspensions | Sweden over 4 kurs 1,85 oraz Number of 2-min Suspension over 7,5 kurs 1,65
Szwedzi mają w meczu bardzo dużo 2-montowych kar, więc linia 4 kar jest bardzo mała jak na ten zespół. Również linia 7,5 na kary 2-minutowe obydwu zespołów jest bardzo niska.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Robi się ciekawie ????
Argentyna wyrasta na czarnego konia tych mistrzostw. Jeśli tylko nie odwalą czegoś w meczu z Chile to wychodzą z grupy i to z zaliczeniem 2 pkt. Kto by się spodziewał. I w meczach z Chorwacją, Danią czy Serbią nie muszą być chłopcami do bicia.
I chyba troche inaczej teraz trzeba spojrzeć na te nasze wymęczone 24:23 z nimi ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Przesadzacie Panowie ;) zaczął się turniej i to widać ;-)

po pierwsze Korea nie wytrzymała kondycyjnie i to było widać w 42min spotkania przy stanie 15-17 i obrona Szmala zmieniła obraz meczu i Korea po 2min kary przestała istnieć. Mecz bez historii, nie ma co się podniecać.

Co do niespodzianek jakimi sypnęło to tak jak powiedział Wenta turniej dopiero się zaczyna i to widać.. zespoły zaczynają się spłaszczać ze względu na zmęczenie. Szwecja wczoraj grała moim zdaniem już na &quot;low batery&quot; a Argentyńczycy zagrali mecz życia... te bramki co padały kiedy była sygnalizacja gry na czas to coś niesamowitego.. Schulz to co wyprawiał to czasem za głowę się łapałem...

Reasumując cieszmy się tym że Szwedzi stracili pts i ale smućmy się że zostali podrażnieni. Ten dzień odpoczynku dam im bardzo dużo. Ja z jednej strony cieszę się że Polska wygrała bo to wyrówna kursy na mecz ze Szwecją i ja konsekwentnie gram przeciw Polsce.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Chorwacja-Serbia over 8,5 wykluczeń w meczu-1,7(fortuna)
Jak wiadomo między tymi narodami iskrzy. Na parkiecie również nie będzie spokojnie. Bardzo ważny mecz gdyż punkty z tego meczu liczyć się będą w drugiej fazie, więc nie będzie żadnych kalkulacji i oszczędzania, tylko twarda walka do końca

Niemcy-Francja- więcej wykluczeń Niemcy 1,9(fortuna)
Początkowo pomyślałem o overze7,5 kar w tym spotkaniu ale jak dobrze kojarze to Francuzi generalnie mało wykluczeń zbierają.
Myślę że Francuzi będą prowadzić grę i z upływem czasu poziom frustracji u Niemców będzie rósł i będzie to miało wpływ na liczebność na parkiecie. Już nie mówię o tym że pewien pan z wąsami też jest w stanie zarobić &quot;dwójke&quot; dla swojej drużyny ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Bardzo mi sie podoba powyższy typ na kary w meczu o prymat na Bałkanach. Problem z tym zakładem jednak jest taki, że w pomeczowych statystykach rubryki z 2 min nie widzę :-| A ogladac mecz i liczyc kary też mi się nie bardzo widzi prawdę mówiąc.
Ode mnie na dzisiaj 2 rzekłbym &quot;statystyczne&quot; propozycje:
Więcej rzutów karnych | Hiszpania - Egipt | 1 | @1,60 | Fortuna ✅ 5:3
Tutaj nawet nie ma specjalnie co opisywac. Posprawdzałem statystyki tego elementu gry i przedstawia nam się to w ten oto sposób:
Hiszpania (rzuty karne): 10 (Bahrajn), 3 (Tunezja), 7 (Niemcy)
Suma: 20
Egipt: 7 (Niemcy), 1 (Francja), 3 (Tunezja)
Suma: 11
Kurs bardzo przyjemny nawet jak na &quot;ziemniaka&quot;, dołożyc zawsze gdzieś można a widzę że ten zakład możemy laczyc z innymi w ako.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Druga propozycja:
Hans Ottar Lindberg (Total Goals) | Typ: over 3,5 | @1.85 | tobet ⛔ 0/1
Tutaj też rzut oka na dorobek prawoskrzydłowego Hamburga wystarczy za cały komentarz.
Australia: 7/8 --&gt; 88%
Rumunia: 5/6 --&gt; 83%
Serbia: 7/11 --&gt; 64%
Trzy mecze, 3 - krotnie z pokonaniem tej linii nie było najmniejszych problemów. Widac, że Hans jest obdarzany zaufaniem przez partnerów z drużyny a przede wszystkim selekcja rzutów u niego znakomita.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
floxal 30

floxal

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Ręczna
Mecz: Dania - Algieria
Typ: 2 ( +4.5 ) Pierwsza połowa
Kurs: 2.03
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jak widać na Mistrzostwach, gdy gra zespół teoretycznie słabszy z teoretycznie lepszym jest tendencja do stawiania dużego oporu przez ten gorszy w pierwszej części spotkania. Słabsze zespoły są wtedy jeszcze w pełni sił, starają się prowadzić równorzędną walkę, a czasami dochodzi do tego, że ten słabszy wygra pierwszą połowę, by w drugiej przegrać ogromną różnicą bramek. Biorąc pod lupe dzisiejsze spotkanie Dani z Algerią, Handi +4.5 do pierwszej połowy jest realnie do osiągnięcia. Nie analizując meczu Dani z Australią ( ponieważ to jest najsłabszy zespół mistrzostw i wszyscy z nimi wygrywają przewagą ogromną ilością pktów)to w pierwszej połowie meczu z Rumunią wygrali tylko 1 bramką, by na koniec meczu powiększyć tą różnice, aż do 9; z Serbią do końca pierwszej połowy wygrywali 2 bramkami, by później zwiększyć przewage do 6. Jeżeli chodzi o Algerię to mecz z Chorwacją w pierwszej polowie zremisowała 11-11, by potem przegrać 11 bramkami! Z Serbią przegrali 4 bramkami w 1ej połowie a z Rumunią przegrali w 1ej poł. 2 bramkami. Biorąc pod uwagę te wszystkie statystyki, Algeria nie powinna w pierwszej połowie dać wbić sobie wiele bramek.
Dania nie zamierza forsować tempa, ten mecz mają po prostu wygrać, co będzie na pewno łatwiejszym zadaniem niż następny mecz z Chorwacją przed, którym muszą oszczędzać siły. Dużo zależy od tego jak Algeria zacznie ten mecz, jeżeli bez strachu, typ powinien się udać.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Argentyna - Chile
Wiecej goli w drugiej polowie 1,60
bwin
Argentyna po sensacyjnej wygranej ze Szwedami zmierzy sie z Reprezentacja Chile. Patrzac na statystyki typ wydaje sie oczywisty. Zacznijmy od poczatku. Mecz Argentyny z Korea Południowa zakonczyl sie remisem po 25 goli w obu w tym spotkaniu w obu polowach padalo po tyle samo bramek. W meczu Chile ze Szwecja ktory odbyl sie dzien wczesniej rowniez w obu polowach padlo po tyle samo bramek. W sobote byly spotkania Argentyny z Polska i Chile z Korea Płd. W obu meczach padlo wiecej bramek w drugiej polowie odpowiednio o 13! i 5. W poniedzialek w meczu Polski z Chile w drugiej polowie padlo o 5 bramek wiecej w 2 polowie a w meczu Argentyny ze Slowacja o 9. No i w ostatnich spotkaniach typowanym druzyn oczywiscie rowniez wiecej bramek padalo w drugiej polowie. Szwecja- Argentyna o 5 bramek wiecej i Chile - Slowacja 4 bramek wiecej niz porownujac do pierwszej polowy. Jak widac w przytoczonych spotkaniach sa to druzyny w ktorych to spotkaniach pada zdecydowanie wiecej bramek w pierwszej polowie (oprocz ich pierwszych meczy). Nic tylko stawiac ;]
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Argentyna-Chile(+7,5) 2
Mimo że Chile to najsłabszy zespół naszej grupy to dla Argentyny to będzie najtrudniejszy mecz w turnieju. W poprzednich mecz nikt na nich nie liczył i grając swobodnie bez presji osiągali b.dobre wyniki. Teraz wystarczy im tylko nie przegrać z Chile i są w drugiej rundzie, ale właśnie mecze teoretycznie najłatwiejsze gdzie wystarczy tylko postawić kropke na &quot;i&quot; bywają bardzo nerwowe. Podam przykład naszej kadry jak graliśmy o IO w Pekinie:remis ze Szwecją, wygrana z Islandia i ostatni mecz miał być spacerkiem a ledwo wygraliśmy z Arg 28:26 (potrzeba nam było minimum remisu w tym meczu)
Argentyna jest teraz pod dużą presją, są w tym meczu zdecydowanym faworytem. Jak sobie z tym poradzą? Moim zdaniem nie będą mieć lekko bo Chile pokazuje się jako drużyna ambitna i waleczna. Dobre 15min ze Szwedami, 1połowa z Polską, nie poszło im z Koreą ale byli blisko wygranej ze Słowacją. W tym meczu również podejmą walke i spróbują postraszyć swoich sąsiadów z Ameryki Płd
Oczywiście wpływ na ten mecz będzie miał wynik wcześniejszego meczu Korea-Słowacja, jak azjaci nie dadzą radą to Arg już przed swoim meczem będzie mogła świętować
 
T 0

top

Użytkownik
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie rozpoczął dyskusji na temat meczu Polska - Szwecja. Zarówno poziom drużyn jak i kursy u bukmacherów porównywalne (1.95 8.75 2.10). O wyniku mogą zadecydować dyspozycja dnia i indywidualne akcje. Obie drużyny mają o co grać, jako Polak jestem za naszymi, jako bukmacher skłaniałbym się do zagrania na Szwedów. Podrażnieni porażką z Argentyna będą zapewne chcieli udowodnić przed własną publicznością, że to był tylko wypadek przy pracy i pokonać mocną reprezentację Polski.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie rozpoczął dyskusji na temat meczu Polska - Szwecja. Zarówno poziom drużyn jak i kursy u bukmacherów porównywalne (1.95 8.75 2.10). O wyniku mogą zadecydować dyspozycja dnia i indywidualne akcje. Obie drużyny mają o co grać, jako Polak jestem za naszymi, jako bukmacher skłaniałbym się do zagrania na Szwedów. Podrażnieni porażką z Argentyna będą zapewne chcieli udowodnić przed własną publicznością, że to był tylko wypadek przy pracy i pokonać mocną reprezentację Polski.
Po prostu to jest trudny do typowania mecz, i o wyniku zdecyduje dyspozycja dnia. Minimalnie większe szanse daje Szwedom bo jednak kibice to 8 zawodnik. Jak dla mnie najlepszą propozycją jest under 52,5.
Rownie ciekawie będzie w meczu Dania-Chorwacja i tu też under 52,5 to dobre rozwiązanie, myślę ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
Polska-Szwecja 2

świetny kurs na Szwecję , biorąc pod uwagę że graja u siebie , Polacy stylowo nie zachwycają i jak to na turniejach w jakiejkolwiek dziedzinie sportu przeważnie w takich momentach pękają , słaba psycha-nie wytrzymują ciśnienia i presji.

Gra jest kiepska zdecydowanie gorsza niż w poprzednich turniejach , masa głupich strat których i w tym meczu zapewne nie zabraknie.

Ale najważniejsze - sądzę że sędziowie nie dadzą rozwinąć skrzydeł naszym orłom.

Gospodarz musi zajść jak najdalej, a skandaliczne sędziowanie pod gospodarzy w tej dyscyplinie na większych zawodach wcale do rzadkości nie należy.

W kluczowym momencie gdy Skandynawowie potrzebują punktów jak ryba wody nie daję zbyt wielu szans naszej sbornej.

Czas na pierwszy oklep.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom