>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa świata 16.04-02.05.2011

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
A znacie może stronkę z wynikami na żywo snookera?
Nie no, tragedia... W pierwszym poście masz to podane, chyba, że ja jestem niedorozwinięty i nie widzę tego. Post zostawię dla przestrogi, następnym razem zareaguję ostrzej...
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Jakoś nikt nie komentuje The Rocket? Czyżby wszyscy się na niego pogniewali i odwrócili , olewają go jak on do tej pory olewał wszystkich kibiców . Rakieta jakby &quot;świeższy&quot; może chce zakończyć karierę zdobywając mistrza świata. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku ale nie miał w tym pojedynku żadnego praktycznie obciążenia.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Nikt nie komentuje, bo niby co? Wygrany w dobrym stylu mecz ze slabiutkim Dalem to nie jest 100% przelamanie sie. Ja jestem ciekaw jak bedzie gra wygladala w kolejnych rundach, kiedy to bedzie ciezej. Cieszy, ze im dalej tym Ronnie gral lepiej, bardzo ladna proba wbicia maksa (ta druga). I to tyle, trzymam kciuki za niego, bo mimo wszystko fajnie sie to oglada ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jakoś nikt nie komentuje The Rocket? Czyżby wszyscy się na niego pogniewali i odwrócili , olewają go jak on do tej pory olewał wszystkich kibiców . Rakieta jakby &quot;świeższy&quot; może chce zakończyć karierę zdobywając mistrza świata. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku ale nie miał w tym pojedynku żadnego praktycznie obciążenia.
Otóż to. Prawdziwy sprawdzian czeka go w pojedynku drugiej rundy z Shaunem Murphym, który jest w świetnej formie. Mimo to Ronnie znów pokazuje snookera, do którego nas przyzwyczaił, przynajmniej poziom do tego zbliżony. Widać ten &quot;błysk w oku&quot;, 2 ataki na maksa, setka w pierwszej sesji, w trzech drugiej sesji wbił dwie. Jeśli pokona &quot;Magika&quot;, można go upatrywać w roli faworyta. Zobaczymy co pokaże jeszcze Higgins.
Co do domniemanego zakończenia kariery - on już mówił to tyle razy, że dopóki nie zobaczę tego, że tak powiem, &quot;na papierze&quot; to nie uwierzę. Jeśli mu pójdzie dobrze jeszcze dalej, to na pewno tego nie zrobi. A i tak, nawet jeśli odpadłby z Shaunem, to należy brać to przez palce, z przymrużeniem oka.
 
klessi 0

klessi

Użytkownik
warto grać ebdona +1.5?
pitekk // Jeśli już piszesz w dziale, to prosiłbym o szerszą wypowiedź ;) Myślę, że jest to pewniak, naprawdę zdziwiłem się widząc, że jest na to wysoki kurs. Sam to zagrałem i myślę, że nie będę tego żałował. Kusiło jeszcze samo zagranie na Petera, ale to wydaje mi się w zupełności wystarczające i bardzo pewne.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dzisiejsze wyniki:
Ricky Walden (Eng) 4-4 Rory McLeod (Eng) - 1 sesja
15-85 (85); 70 (61)-43; 34-81; 88 (59)-0; 48-82; 105 (64) -14; 63-38; 1-68
Marco Fu (HK) 6-3 Martin Gould (Eng) - 1 sesja
80 (70)-19; 137 (97)-0; 0-80 (80); 81 (81)-0; 95 (63)-24; 59-72; 23-81; 115 (115) -0; 95 (56)-0
Graeme Dott (Scot) 6-3 Mark King (Eng) - 1 sesja
99 (63)-8; 39-67; 93 (53)-0; 26-69; 74 (69)-37; 68-22; 131 (58,73) -0; 131 (102)-0; 0-116 (69)
Ronnie O&#39;Sullivan (Eng) 10-2 Dominic Dale (Wal)
75-29; 78 (78)-0; 51-66; 0-69 (56); 64-48; 66-42; 96 (96) -0; 117 (113) -7; 75 (73) -24; 115 (115) -5; 104 (96)-9; 109 (100)-20
Mark Allen (NI) 4-5 Matthew Stevens (Wal) - 1 sesja
50-59 (52); 99 (99)-14; 53-76 (54); 91 (91)-4; 117 (86)-9; 39-60; 73-38; 33-78; 42-70
Peter Ebdon (Eng) 8-10 Stuart Bingham (Eng)
14-95: 82-44; 105 (93)-13; 24-74; 64-44; 85 (77)-33; 24-101 (50); 0-79 (79); 1-88 (55); 62-38; 63-43; 70-11; 52-64; 97-4; 0-88 (88); 1-68 (67); 18-58
Co do meczu Waldena, to stawiam na McLeoda. Ricky to bardzo nierówny zawodnik, potrafi psuć proste bile, a ten sezon nie jest także jakiś wybitny w jego wykonaniu. Podobnie zresztą jak Rory&#39;ego, jednak myślę, że wytrzyma od psychicznie i wygra jednym, dwoma frejmami przewagi.
Ciężko będzie natomiast Gouldowi. Wprawdzie strata 3 frejmów jest do odrobienia, ale jeśli nadal będzie tak grał, jak w sesji pierwszej, to o triumfie może zapomnieć. Dla mnie no bet, kibicuję jednak Martinowi.
Pozostają Dott i Allen. O tego pierwszego bym się nie martwił. Grał dziś bardzo dobrze, wbił 6 brejków powyżej 50 punktów (przy jednym Kinga), dodatkowo dołożył jedną setkę. Pewniak do drugiej rundy. No i na koniec Allen. Przegrywa póki co 4-5, ale jest to jeden z lepszych meczów 1 rundy. Szykuje się over frejmowy, wszystko może rozstrzygnąć się w partii 19, ale kto wygra? Ciężko mi odpowiedzieć, ja stawiam na Allena.
Selby - co tu dużo mówić, handi -5,5 po prostu MUSI wejść. Nie ma innej opcji. Co do Higginsa - już gdzieś pisałem, że łatwo z Lee nie będzie miał, ale powinien go ostatecznie pokonać. Stawiam na over frejmowy lub Lee +3,5.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Selby M.-Robertson J.-4,5 1,65
Higgins J.-Lee S. +3,5 1,70 lub over 16,5 za 2zł
Co do Selbiego wszystko zostało już napisane.Mecz powinien nie trwać długo.Stawiam że Jimmy ugra 2 partie.
Co do meczu Higgins-Lee.
Lee gra ostatnio coraz lepiej.Mecz z Williamsem w Co i wygrana 5-4.(ajjj to był dopiero meczyk :p)Podoba mi się jego gra.Wydaje się że sam zawodnik czuje się mocny a to ważne.Myślę że go może podbudować własnie ta wygrana z Williamsem.Co do Higginsa to niczym nie zaskoczył ostatnio.Średnio,równo_Oczywiście to stary mistrza,repsekt się należy ale kurs 1,25 -Śmiech.Uważam że Higgins wygra(choć kibicuje Lee)Będzie to jednak długi mecz,over powinien paść.
Allen M.-Stevens M.(wyn.4:5) -over jak najbardziej.Kibicuje Stevensowi.Dott już jest w drugiej rundzie jak dla mnie.Ricky i Rory-zagadka.(Wole McLeoda).Fu-Gould.Marco ma przewagę która powinna wystarczyć do pokonania Goulda.Kibicuje Martinowi.
Milenium wystawił mecze już 2 rundy;
Murphy S.-O`Sullivan R.(R2) 2,15 i 1,55
Williams M.-Cope J.(R2) 1,25 3,20
Co do wygranej Williamsa to chyba wszyscy się zgodzą.Oczywiście po takim kursie tego nie ruszam.Będe musiał znaleźć jakiś over/under bądz hcs.Mecz do 13 wygranych.
Milenium wystawił odpowiednio:
Williams M.-Cope J.(R2) (H 0-4.5) 1.90 1.70
Williams M.-Cope J.(R2) (H 21.5) -1.95 +1.75
A więc czy Borsuk wygra 5 partiami z Copem?Teoretycznie to dużo ale to wcale nie będzie takie trudne.Zapewnie wszyscy wiedzą że Cope gra ryzykowanie.Nie w głowie mu rozgrywki taktycznie.Także mecz powinien być szybki,wysokie brejki też będą.I tu własnie widzę hcs na Williamsa.Wiadomo że forma Cope jest raczej...słaba niż dobra.Męczył się z Paggetem.Popełniał dużo prostych błędów,gdzie później zostawiał stół.To że Pagget nie mógł tego wykorzystać to już jego problem.Natomiast jeśli takie błędy będzie dalej popełniał Cope i będzie oddawał stół Borsukowi to ten powinien wbijać brejk za brejkiem i szybko kończyć ten mecz.Także ja uważam że w meczu pojawi się kilka &quot;setek&quot; jednakże spotkanie dość pewnie wygra Williams oddając przeciwnikowi nie więcej niż 7-8 partii.
Co do spotkania Roniego to sam nie wiem co o tym myśleć.Obaj zagrali bardzo fajnie w 1 rundach.Narazie się nie podejmuje analizie.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Murphy - Sullivan
Kurs:1,48Gamebookers
Ronnie ma kryzys za sobą to widać. Oglądałem jego klęskę w China Open i ostatni mecz z Dalem i jestem na 80% przekonany, że Ronnie przejdzie Murphiego.Trzy breaki 100 punktowe w pierwszej rundzie czyni go liderem w tej kategorii. Ostatni mecz wygrany przed jego meczem z Dalem był mecz włąśnie z Murphym w listopadzie tamtego roku wygrany 7:1. Murphy od tego czasu grał nie najgorzej do czasu lekkiego blamażu z Trumphem w półfinale China Open. Jednak, kiedy Ronnie gra swój najlepszy snooker nie ma większego znaczenia kto jest jego przeciwnikiem. Myślę, że kurs jest na tyle wysoki, że nie ma sensu bawić się w handicupy
 
T 205

tomz

Użytkownik
Nie doceniłem Higginsa lub przeceniłem Lee.Over frejmowy lub hcs 3,5 na Lee to był błąd.No nic człowiek uczy się na błędach.Lee ugra 1 max 2 partie w 2 sesji i mecz zakończy się 10-4,10-5 a więc typy nie mają prawa powodzenia.
Pozdrawiam
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie doceniłem Higginsa lub przeceniłem Lee.Over frejmowy lub hcs 3,5 na Lee to był błąd.No nic człowiek uczy się na błędach.Lee ugra 1 max 2 partie w 2 sesji i mecz zakończy się 10-4,10-5 a więc typy nie mają prawa powodzenia. Pozdrawiam
Nie przekreślałbym tak szybko Stephena. Jak walczyć pokazał choćby Gould, wprawdzie Higgins to nie Fu, ale dajmy szansę Anglikowi.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Handi na Murphiego, over setkowy(jak gdzieś wystawią over 2,5 to biorę bez wahania) i over frejmowy bym widział w meczu Ronniego. Obaj pewnie wygrali 1 mecze. Szczególnie Murphy zaskakująco łatwo ograł Campbella. Ronald w 1 rundzie zrobił to co musiał, bo przy swojej radosnej grze Dominic, nigdy nie będzie poważnym rywalem, jeśli O&#39;Sa wykaże to minimum zaangażowania. I tak się stało, ale bez podniety, wygrał 1 mecz, utrzymał się w 16, teraz prawdziwy sprawdzian. Rywal niewygodny, jak Higgins czy Selby, potrafi karcić Ronniego, że nie ma zmiłuj. 3 sesje więc wiele może się zdarzyć. Jak któryś uzyska przewagę to warto będzie zagrać na rywala na live ????
Kurs na Goulda też przesadzony 3.25 ? ostro. Zbyt optymistycznie buki patrzą na Trumpa według mnie, można spróbować.
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Rozkład pojedynków na czwartek, 21.04:

14:00 Mark Selby - Jimmy Robertson (1 runda - sesja II)
14:00 Mark Williams - Jamie Cope (2 runda - sesja I)
20:00 John Higgins - Stephen Lee (1 runda - sesja II)
20:00 Judd Trump - Martin Gould (2 runda - sesja I)


Edit: Który buk ma najwiekszą ofert jeżeli chodzi o Snookera?
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Rozkład pojedynków na czwartek, 21.04:
14:00 Mark Selby - Jimmy Robertson (1 runda - sesja II)
14:00 Mark Williams - Jamie Cope (2 runda - sesja I)
20:00 John Higgins - Stephen Lee (1 runda - sesja II)
20:00 Judd Trump - Martin Gould (2 runda - sesja I)

Edit: Który buk ma najwiekszą ofert jeżeli chodzi o Snookera?
Jeśli chodzi o snookera, to najbardziej rozbudowaną ofertę ma Bet365 i Sportingbet. Wiele zakładów, nawet trochę for fun, typu kolor pierwszej bili wbitej itp. (to w Sportingbet). Ale na pewno te dwa górują nad resztą. Niezła jest też czasem na bwin. Reszta odstaje wyraźnie.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Mark Selby dokończył dzieło i rozgromił outsidera Jimmy&#39;ego Robertsona 10-1. Swój mecz w drugiej rundzie rozpoczął już także Mark Williams. Walijczyk podejmował Jamiego Cope&#39;a. W pierwszej sesji istniał tylko jeden zawodnik - &quot;Borsuk&quot; wręcz rozbił swojego rywala, wygrywając 7-1 i może zdarzyć się tak, że nie będzie on potrzebował trzeciej sesji, by rozprawić się z rywalem.
Druga runda

Mark Williams (Wal) 7-1 Jamie Cope (Eng) - 1 sesja
72-47; 81(51)-0; 96(72)-1; 65-16; 49-64, 69(54)-10, 61-37(37), 87(38, 44)- 0

Pierwsza runda
Mark Selby (Eng) 10-1 Jimmy Robertson (Eng)
35-70; 90-50; 70-21; 66-20; 71-63(63); 68-29; 77-19; 102(56)-36; 82 (82)-53; 107(107)-0; 89-44
Dziś wieczorem dokończenie meczu Higgins - Lee. Co do typu na to spotkanie - ciężko jest cokolwiek wymyślić. Niby John powinien dokończyć dzieła, jednak myślę, że handi, na które postawiłem na początku spotkania (+3,5 Lee), ma szansę &quot;wejść&quot;. Anglik na pewno się nie podda, a jeśli wygra pierwszego, a może i drugiego frejma w drugiej sesji, jest w stanie powalczyć z &quot;Czarodziejem z Wishaw&quot;.
W drugim spotkaniu czeka na kolejne, po Marku Williamsie, spotkanie drugiej rundy pomiędzy Juddem Trumpem, a Martinem Gouldem. Niby faworytem Trump, który pokonał w 1 rundzie obrońcę tytułu, jednak ja nie byłbym tego taki pewny. Uważam, że krupier może spokojnie powalczyć. Kurs w okolicach 3.50 bardzo, ale to bardzo kusi, jednak ja postawiłem na Martina w handicapie (+3,5). &quot;Gouldie&quot; potrafi walczyć jak mało kto, nie raz to udowadniał i nawet, jeśli rywal odskoczy mu w pierwszej sesji, on jest w stanie powalczyć. Myślę, że i tym razem będzie podobnie.
 
H 19

havierx

Użytkownik
No i mamy za soba 1 sesje meczu Trump - Gould. Coz moge powiedziec? Mecz dosyc nierowny, pierwsze 3 partie padly lupem Trumpa, 3 kolejne powedrowaly do Goluda, 2 ostatnie w tej sesji do Trumpa. Nie bede sie rozpisywal mocno, to co zaobserwowalem to jednak pewniejsze wbijanie bil Goulda, jezeli ma wpasc to wpadnie, na dlugich bilach jest wrecz niesamowity. No ok, to dlaczego nie prowadzi w tym meczu badz nie remisuje? Proste - przez glowe. Juz stalo sie dla mnie normalnoscia, ze ten zawodnik najpierw przegrywa w glupi sposob, aby potem odrabiac straty (np. jak w meczu z Fu). Ostatni frejm dzisiejszego wieczoru to przyklad jak nie powinno sie grac, Trump sie pomylil, Gould zaczal wbijac - i uderzal te bile w nadzieji, ze jak wpadnie to wygra, mocno, nieprzemyslanie - gdyby troche uspokoil sie, sprobowal postawic snookera to mogloby byc dobrze.
Jest 5-3, graja do 13 wygranych wiec jeszcze droga daleka. Wydaje mi sie, ze Trump jest faworytem dosyc &#39;sztucznym&#39;, wytworem ludzi, ktorzy chcieliby z niego zrobic nastepce Ronniego. Wygral ostatnio China Open po niezlej grze, ale tam presja byla nizsza, duzo nizsza, mial swiadomosc, ze to jedynie preludium do Mistrzostw. Jest mlody, sukcesow poki co brak (dopiero 1 wygrany turniej), przez caly sezon mocno cieniowal. Wydaje mi sie, ze im dalej ten mecz bedzie sie toczyl tym wiecej bledow zacznie popelniac.
Przed meczem zastanawialem sie co obstawic, jak obstawic. Odpowiedzialem sobie na jedno pytanie - &#39;czy postawilbys na zwyciestwo Trumpa?&#39;, odpowiedz dla mnie jest prosta &#39;nie!&#39;. Wiec pozostal po &#39;jakiejs tam&#39; stawce Gould ???? Pokonanie przez mlodego Anglika ubieglego zwyciezce MŚ tj. Robertsona na kartce wyglada znakomicie, jednak trzeba pamietac, ze Neil zanotowal wyrazny spadek formy w tym roku kalendarzowym i nijak nie przypomina Mistrza z roku 2010.
To tak po krotce, jezeli wejda mi inne zaklady i bede mial rozsadna granice funduszy to jeszcze postawie &#39;kilka zlotowek&#39; na Martina Goulda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
erxone 10

erxone

Użytkownik
Rozkład pojedynków na piątek, 22.04:

11:00 Graeme Dott - Ali Carter (2 runda - sesja I)
11:00 Mark Williams - Jamie Cope (2 runda - sesja II)
15:30 Judd Trump - Martin Gould (2 runda - sesja II)
15:30 Mark Allen - Barry Hawkins (2 runda - sesja I)
20:00 Graeme Dott - Ali Carter (2 runda - sesja II)
20:00 Mark Williams - Jamie Cope (2 runda - sesja III)

Zaczynamy od bardzo ciekawego pojedynku pomiedzy Dott&#39;em a Carterem . I Tu według mnie over frejmowy jak najbardziej pasuje . W meczu Marka chyba juz wszystko jasne a dziś tylko dokończy to co zaczął wczoraj . Trump z Gould tego meczu nie ruszam. Tu może stać sie wszystko. I został Mark Allen z Barrym i pytanie czy ostatnie zwycięstwo wzmocnij psychicznie Allena czy cały czas ma w głowie przede wszystkim sytuacje poza sportowe? Jeżeli Allen sobie wszystko poukłada to powinien wygrać chodz łatwo nie będzie miał. Z 2 strony kurs na Barrego znacznie przesadzony .
Snookerem intersuje sie od niedawna wiec delikatnie prosze jeżeli chodzi o uwagi . Pozdrawiam.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Wyniki dzisiejszych spotkań:
Mark Williams (Wal) 13-4 Jamie Cope (Eng)
72-47; 81 (51) -0; 96 (72)-1; 65-16; 49-64, 69 (54)- 10, 61-37 (37), 87 (38, 44)- 0; 0-96 (96); 60-55; 77 (53)-41; 84 (61)-9; 106 (106)-0; 109 (109)-27; 22-74 (74); 7-72 (72); 64-37
Ali Carter (Eng) 8-8 Graeme Dott (Scot)
88-23; 26-66; 64-53; 85 (78)-2; 0-111 (111); 55-60; 53-56; 56-58; 79-38; 41-64; 72 (63)-7; 90 (86)-6; 112 (112)-12; 115 (115)-1; 0-70 (70); 60-74 (66)

Judd Trump (Eng) 11-5 Martin Gould (Eng)
81 (54)-11; 73-33; 92 (92)-1; 26-66; 4-75 (75); 44-64; 93 (80)-0; 71-43; 0-76 (76); 108 (108)-1; 20-100 (72); 69 (69)-18; 65-58 (respotted black); 75 (51)-34; 84 (84)-0; 73 (67)-1

Mark Allen (NI) 3-5 Barry Hawkins (Eng)
52 (51)-71 (63); 72-56; 1-71; 70-57; 64 (64) - 69 (69); 62-35; 0-77 (71); 6-64

Póki co &quot;Borsuk&quot; jak burza. Mam nadzieję, że będzie grał tak dalej. Dott - Carter to jedno z najbardziej wyrównanych spotkań 2 rundy. Naprawdę bardzo ciekawa potyczka, z ciężkim do wytypowania rezultatem. Trump chyba już niestety w ćwierćfinale, bo choć Martin jak mało kto do meczu powrócić potrafi, to tym razem będzie to bardzo, bardzo trudne. Allen - Hawkins nie widziałem ani frejma, jednak myślę, że Mark wygra 13-10, 13-11, coś w tych granicach.

Jutrzejszy rozkład:

11:00

Judd Trump (11) v Martin Gould (5)* - 3 sesja
Mark Allen (3) v Barry Hawkins (5) - 2 sesja

15:30

Graeme Dott (8) v Ali Carter (8)* - 3 sesja
Shaun Murphy v Ronnie O&#39;Sullivan

20:00

Stephen Hendry v Mark Selby
Mark Allen (3) v Barry Hawkins (5)* - 3 sesja

Meczu Murphy - O&#39;Sullivan nie tykam. Tam zdarzyć się może dosłownie wszystko. Po cichu liczę na Ronniego i jakieś tam grosze na niego postawię, jednak będzie to z pewnością ciekawe, a pewnie i wyrównane spotkanie. Co do Selby&#39;ego - musi wygrać, nie ma innej opcji, jak jego pewna wygrana.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Trump chyba już niestety w ćwierćfinale
Dlaczego niestety ?

Ja wielkim znawcą co prawda nie jestem, ale pamiętam jak sezon czy dwa temu własnie tutaj poniekąd naśmiewano się z młodego gracza, że ma ogromny talent, a nie potrafi go wykorzystać bo szybko odpada.Ja pierwszy raz widziałem go ostatnio, podczas China Open gdzie wypadł całkiem korzystnie i zdziwiło mnie to, że nie jest rozstawiony i od razu trafia na Robertsona [ może dlatego, że się po prostu nie znam, a raczej na pewno ], ale wygrał z nim i dziś oglądałem trochę meczu z Gouldem i też wydawało mi się, że kontroluje to co się dzieje na stole i dość okazale wygląda jego wynik przed następną sesją.To na pewno następstwo tego, że nie bał się wbijać trudnych bil oraz nie miał aż tak dużych problemów z wychodzeniem z trudnych sytuacji w defensywnie.Uważam ponadto, że ma spore szanse na półfinał bo jeśli utrzyma dyspozycję to z Dottem bądź Carterem powinien powalczyć.Co prawda własnie w półfinale ma ewentualnie Selbiego, którego uważam za jednego z faworytów do finału i tutaj myślę, że może przegrać.

Druga połówka jeszcze ciekawsza, zszokował mnie Higgins, musi być w bardzo dobrej formie, ponad 4 setki wbił, jest też Murphy czy O&#39;Sullivan.Ja osobiście liczę, że całe zawody wygra Szkot i sprawi sobie prezent na zliżające się urodziny [ wiem kiedy ma bo mamy w tym samym dniu :p ]. *

* Wszystko co zostało napisane są to luźne refleksje laika, mogą być błędy w profesjonalnej analizie, brać z dystansem wypowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ja wielkim znawcą co prawda nie jestem, ale pamiętam jak sezon czy dwa temu własnie tutaj poniekąd naśmiewano się z młodego gracza, że ma ogromny talent, a nie potrafi go wykorzystać bo szybko odpada.Ja pierwszy raz widziałem go ostatnio, podczas China Open gdzie wypadł całkiem korzystnie i zdziwiło mnie to, że nie jest rozstawiony i od razu trafia na Robertsona [ może dlatego, że się po prostu nie znam, a raczej na pewno ], ale wygrał z nim i dziś oglądałem trochę meczu z Gouldem i też wydawało mi się, że kontroluje to co się dzieje na stole i dość okazale wygląda jego wynik przed następną sesją.To na pewno następstwo tego, że nie bał się wbijać trudnych bil oraz nie miał aż tak dużych problemów z wychodzeniem z trudnych sytuacji w defensywnie.Uważam ponadto, że ma spore szanse na półfinał bo jeśli utrzyma dyspozycję to z Dottem bądź Carterem powinien powalczyć.Co prawda własnie w półfinale ma ewentualnie Selbiego, którego uważam za jednego z faworytów do finału i tutaj myślę, że może przegrać.
Dlaczego napisałem niestety? To też tak bardziej okiem subiektywnym. Bardzo lubię Martina, który potrafi pokonać niejednego faworyta danego spotkania. Prezentuje ofensywny, czasem szalony snooker, który może się podobać. Czasem nie zna umiaru, musi popracować nad taktyką, ale jest to naprawdę ciekawy zawodnik. I ta pokerowa twarz... Po drugie - Trump zaczyna mnie co raz bardziej irytować. Rozśmieszył mnie jego wpis na Twitterze w którejś sesji (w przerwie), gdzie dość ostro skrytykował Goulda, za fartowne wbicia. A więcej szczęścia ma wg mnie Trump. Tyle farta, ile miał ten zawodnik podczas China Open i już w tych dwóch meczach na MŚ - w głowie się nie mieści. Może najpierw niech spojrzy na siebie, zanim zacznie krytykować innych. No i po trzecie - wg mnie sztucznie jest kreowany na zastępcę Ronniego. Wprawdzie ma równie ofensywny styl gry, ale do tego imponuje grą taktyczną, podejmowaniem decyzji. To inny styl niż Ronniego.
Druga połówka jeszcze ciekawsza, zszokował mnie Higgins, musi być w bardzo dobrej formie, ponad 4 setki wbił, jest też Murphy czy O&#39;Sullivan.Ja osobiście liczę, że całe zawody wygra Szkot i sprawi sobie prezent na zliżające się urodziny [ wiem kiedy ma bo mamy w tym samym dniu ]. *
Tutaj aż szkoda, że jest tylu ciekawych zawodników. W tej jednej połówce są Williams, Allen, Murphy, O&#39;Sullivan i Higgins. Aż ciężko cokolwiek wytypować. Z pewnością w tej części drabinki ćwierćfinały będą niezwykle emocjonujące.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom