>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata w Snookerze 21.04 - 07.05. 2012

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Day potwierdził tylko to, że Ding jest słaby w MŚ. Selby ma trudną sytuację i może przegrać. Jeżeli odpadnie Higgins z Hendry&#39;m no to coś czuję, że Ronnie to wygra.
 
erxone 10

erxone

Użytkownik
Gdy było 6-4 dla Daya(?) złapałem na niego kurs po 1.75 lecz gdy było 9-6 dla Dinga to wyłączyłem telewizor i widać poskutkowało ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Zastanawiająca jest ta niemoc zawodników rozstawionych. W sumie tylko Robbo zaprezentował niezłego snookera, reszta jakoś bez rewelacji z tego co widziałem. Jakby się zamienili poziomem gry z co niektórymi kwalifikantami. To co pograli Dott i Selby to się absolutnie nie nadaje na jakikolwiek turniej rankingowy.
Ewidentnie fakt, że eliminacje były bezpośrednio przed turniejem sporo pomógł zawodnikom spoza 16 i rozgrywają świetne mecze. Szczególnie Higginson i Jones zrobili dobre wrażenie, będzie hicior outsiderów 2 rundy ????
Ogólnie cięzko mi się wstrzelić w te mistrzostwa, wszystko praktycznie wspak co przewidywałem, zagrałem tylko 1 kupon na 1 rundę, poza tym gram jedynie na live. Z tym też jest ciężej niż w mniejszych turniejach, bo jakiś Hitler z b365 blokuje co 5 sekund całość zakładów... Nie mówiąc, że wystarczy, że taki Osa czy Trump jest przy stole to kursy na frejma lecą do poziomu 1.15 :| Na 2 rundę planuję łapać seteczki u Osy i Williamsa(jak dowiezie).
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Ding rozwalił mi kupon z kursem 25 ... ktoś pisał że on tylko u siebie w Chinach prezentuje formę i miał rację. Ze stanu 9-6 do 9-10 to śmierdzi podstawką na kilometr. Wracając do rzeczywistości kurs na Hendrego 3.00 może da radę coś odegrać :-|
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jest wyżej niż 3.00 na Hendry&#39;ego, na Bet365 dawali na początku 3.75, teraz bodajże 3.4. Ja go zagrałem po 30 PLN, mam nadzieję, że się zwróci inwestycja.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Nie mogę dziwnym trafem podopisywać plusów i minusów z komentarzem do swojego pierwszego posta więc piszę kolejnego.
I runda ciągle trwa ale wszyscy koledzy z forum mają za pewne to samo odczucie, że ta runda pieniędzy w przód wielkich (jeśli w ogóle) nie przyniosła. Porażki Murphego, Allena i Selbiego są czymś co stać się nie powinno, Ding jak widać po mojej sugestii nie był faworytem w tym meczu na pokrycie hendi -4,5 i tu zdecydowanie wygrałem, Dott liczyłem, że na taki turniej jak MŚ przygotuje się chociaż w stopniu poprawnym natomiast zagrał... w sumie w ogóle nie zagrał, widząc męczarnie Lee udało mi się po korzystnym kursie skontrować i nawet zarobić na tym meczu. Fu też nie podjął walki. Gilbert z Gouldem to akurat mój dobry typ bo chociaż Martin prawie zaliczył come back to jednak obiektywnie grał gorzej od kwalifikanta. Carter jednak się obudził i tą rundę myślę, że przejdzie to samo Williams tutaj już cudu nie będzie.
Może II runda przyniesie mniej &quot;niespodzianek&quot;: pamiętajmy, że mecze toczą się do 13 wygranych.
Robertson - Gilbert: Uważam, że słusznie kolega z paru postów wyżej na zwycięzcę turnieju typuje kangura lub osę. Mam podobne odczucia. Gilbert grał zarówno w kwalifikacjach jak i w I rundzie bardzo dobrze (jak na poziom, który zazwyczaj prezentuje) jednak jego przygoda z MŚ właśnie się kończy. Oczywiście, że niespodzianki mogą dalej występować ale myślę, że właśnie tacy zawodnicy jak Neil widząc jak faworyci co rusz odpadają czuje szansę na powtórzenie wyczynu z przed dwóch lat. Hendi -5,5 to dużo ale wydaj mi się, że większa szansa jest, że zostanie pokryte niż nie.
Maguire - Perry +4,5: Stephen miałem wrażenie, że do meczu z Brecelem przystąpił jak do rozgrzewki i tak sobie czasem wbił czasem nie, o Perrym nie można praktycznie nic powiedzieć bo grał sam ze sobą i robił to w miarę skutecznie. Maguire sobie poradzi ale +4,5 w stronę Perrego to moja propozycja.
Higgins - Hendry: I runda Hendry cudowanie Higgins ledwo ledwo. Jednak jak widać Chińczycy (poza Dingiem;&gt;) graja całkiem całkiem i to, że aktulny mistrz się tak męczył wielkim zaskoczeniem nie jest. Hendry gra coraz lepiej i naprawdę ma się ochotę postawić na niego ale rozum podpowiada, że to złudny hurra optymizm, ma maxa to może godnie odpaść z turnieju.
Będę w domu jutro przed meczem Daya z Yupengiem więc na temat pozostałych meczów wypowiem się jutro przed 15 30 będzie już wiadomo na 100% co z Carterem i Williamsem.
Dodam jeszcze, że moje sugestie przed meczowe są mają charakter wyłącznie poglądowy, sam nie gram wszystkiego co piszę. Jeśli chodzi o tą dyscyplinę to konkretniejsze pieniądze zarabiam na livach typując poszczególne framy itp. Lubię przypatrzeć się danemu spotkaniu w jego trakcie i wyciągać wnioski w ten sposób np udało mi się zarobić na meczu Selby - Hawkins chociaż przed meczem rzeczywiście sporo postawiłem na zwycięstwo Marka.
 
yama46 0

yama46

Użytkownik
@ozborn86 - co do meczu Higgins - Hendry to polecałbym granie tylko live bo forma Higginsa ostatnio jest bardzo zmienna, zaskakujące przegrane z gorszymi zawodnikami i poza tym ledwo wszedł do tej rundy natomiast Hendry ma formę i nie sugeruję się tylko tym 147 a ogólnie całym meczem
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Postanowiłem grać rundami podczas tych mistrzostw świata i oto takie typy na I rundę:
Higgins J. - Wen Bo L. 1 1,20 ✅ 10-9
Gould M. - Gilbert D. 1 1,30 ⛔ 8-10
Robertson N. - Doherty K. : 1 1,15 ✅ 10-4
Allen M. - Yupeng C. 1 1,15 ⛔ 6-10
Maguire St. - Brecel L. 1 1,20 ✅ 10-5
Murphy S. - Jones J. 1 1,15 ⛔ 8-10
O´Sullivan R. - Ebdon P. 1 1,25 ✅ 10-4
Trump J. - Dale D. 1 1,10 ✅ 10-7
Selby M. - Hawkins B. 1 1,20 ⛔ 3-10
Lee St. - Higginson A. 1 1,25 ⛔ 6-10
Całkowity kurs 5,87
Całkowita stawka 17,03 PLN
Maks. wygrana 100,00 PLN
Analizować meczy za bardzo nie ma co, Dałem po prostu na faworytów. Mniej lub bardziej pewnych.
Myślałem,że uda mi się zagrać za więcej,ale szkoda kasy po ostatnich klopsach i wpłaciłem tylko 100zł,a że trzeba pograć też inne dyscypliny to tutaj gram taką pewną taśmę.
Ewentualna stówa drogą nie chodzi,więc jeżeli obejdzie się bez niespodzianek to się wygra.
Pewność kuponu to 8/10
Bukmacher:bet-at-home.
Jak widać taśma zakończyła się totalną klęską.
10 typów
5 siadło
5 nie siadło
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Maguire - Perry (+3.5) typ 2 kurs 2.000 (8.5/10)
osobiscie jestem fanem Maguire , lecz w bukmacherce nauczyłem sie niesympatykować z danymi zawodnikami , bo to najczesciej gubi . Maguire ładnie zaczoł mistrzostwa , został jeden z niewielu faworytów .Dziwne te mistrzostwa .Chociaż może to byc fakt że jak to wielu wspominało , kwalifikanci mieli jakies ogranie wczesniej . Maguire miał łatwą przeprawe stosunkowo . wygrał z &quot;Precelkiem&quot; 10-5 . Perry wprost zdeklasował Dotta , ktory wiadomo bez formy . Ale wynik swietny Perego tak czy inaczej .Uwazam że ten mecz bedzie bardzo zaciety .Handi fajne i przyjemne , dla mnie bet tej rundy .Gram grubo .
 
psm 921

psm

Użytkownik
Cytat:
Napisał ozborn86 -&gt;

Selby - Hawkins: łahaha 1,2 na Selbiego chyba sprzedam mieszkanie i postawię kasę na ten mecz 1/5 wartości mieszkania starczy na jakiś czas Podkreślam jeszcze raz to są MŚ, Hawkins mozę wygrać raz na rok z Selbym w jakimś PTC do 3 zwycięstw ale nie do 10. Nawet jak będzie 0-5 to Selby powinien być faworytem. Pewnie znów znajdą się entuzjaści próbujący wyrzucić nr 1 z turnieju w każdej rundzie i pewnie znów Selby utrze im nosa dochodząc do finału.


Może zanim ktokolwiek pójdzie śladem ozborna i sprzeda dom:wink: ,warto przypomnieć że rok temu Hawkins w I rundzie wyeliminował Maguire&#39;e,a potem przegrał zaledwie 13-12 z Allenem.Nie odradzam od razu grania na Selbyiego ale radzę ostrożność,tym bardziej że do MŚ Mark też szczęścia za bardzo nie ma.Największy sukces w jego karierze na tej imprezie to finał w 2007r,a w 2008 sam odpadł w I rundzie z Kingiem.W tym roku po za finałem w Welsh Open też nic nadzwyczajnego nie prezentuje. A przy okazji polecam kurs od WillHilla 1,28 na Selby&#39;ego,starczy na jeszcze dłużej...
Dodam jeszcze, że moje sugestie przed meczowe są mają charakter wyłącznie poglądowy, sam nie gram wszystkiego co piszę. Jeśli chodzi o tą dyscyplinę to konkretniejsze pieniądze zarabiam na livach typując poszczególne framy itp. Lubię przypatrzeć się danemu spotkaniu w jego trakcie i wyciągać wnioski w ten sposób np udało mi się zarobić na meczu Selby - Hawkins chociaż przed meczem rzeczywiście sporo postawiłem na zwycięstwo Marka.
ozborn86 proszę Cię... czytam czasem Twoje ciekawe typy ale tym razem nie kompromituj się!.. Jak to? Polecasz komuś typ, którego sam boisz się zagrać? A teraz wypisujesz takie bzdury? Sam szukałem zysków na live bo jak pewnie zauważyłeś nie bardzo mnie przekonywał Selby,ale zarobić tam się wiele nie dało,chyba że w pierwszej sesji, a z tego co sam napisałeś Mark miał byc faworytem nawet przy 0-5,więc nie sądzę aby udało Ci się wyjść choćby na zero. Przez takie farmazony odechciewa się człowiekowi udzielać w temacie...
A co do bieżącej sytuacji w MŚ i wzbudzającego największe zainteresowanie i emocje pojedynku Higginsa z Hendrym przychylam się do większości,HC na Stephena jak najbardziej do wzięcia,wygrana nie wykluczona.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Williams-Chuang (+5,5,) kurs 1.53 typ 2 ✅✅
Borsuk w tym sezonie nie rozpieszcza , raczej forma nie jest najwyższa .Patrzac na wczensiejsze wyniki czołówka nie jest jakos rewelacyjnie przygotowana do tych mistrzostw swiata. Mamm nadzieje , że Azjata bedzie w stanie ugrać chociaż te 5 freamy .Mam nadzieje , ze na przekór tutaj Williams nie rozbije Chuanga .Widać ze jakoś Azjaci w tych mistrzostwach swiata czują sie dobrze , a może i tutaj bedzie jakas niespodzianka mała , w postaci powalczenia chociać o te 6-7 freamów , Wtedy handi spokojnie zostanie pokryte.
Higgins - Hendry (+3.5) t yp 2 kurs 1.83 | sportingbet
Tutaj patrzac na samym poczatku na to spotkanie chciałem pograć grubo.Jednak pozniej zastanowiłem sie , że &quot;wpadka&quot; o mało co Higginsa w pierwszej rundzie mogła byc wypadkiem przy pracy . Ciekawe jak dziś sie zaprezentuje . Wiec generalnie typ podoba mi sie tyle że za srednia stawke .Hendry w pierwszej rundzie pokazał solidna gre pokonując prosiaczka 10-4 . Mam spore nadzieje że ten hendi wystarczy .
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Widzę,że niemal wszyscy grają na Hendrego.
Osobiście zagram odwrotnie.

Mój kupon na drugą rundę:

Higgins J. - Hendry St. 1 ⛔ 4-13
Day R. - Yupeng C. 1 ✅ 13-7
O´Sullivan R. - Williams M. 1
Jones J. - Higginson A. 2
Całkowity kurs 4,21
Stawka 25PLN
Max.wygrana 105,30PLN
Mam nadzieję,że lepiej pójdzie niż w pierwszej rundzie.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Cytat:

ozborn86 proszę Cię... czytam czasem Twoje ciekawe typy ale tym razem nie kompromituj się!.. Jak to? Polecasz komuś typ, którego sam boisz się zagrać? A teraz wypisujesz takie bzdury? Sam szukałem zysków na live bo jak pewnie zauważyłeś nie bardzo mnie przekonywał Selby,ale zarobić tam się wiele nie dało,chyba że w pierwszej sesji, a z tego co sam napisałeś Mark miał byc faworytem nawet przy 0-5,więc nie sądzę aby udało Ci się wyjść choćby na zero. Przez takie farmazony odechciewa się człowiekowi udzielać w temacie...
Owszem polecałem typ, zagrałem grubo i pomyliłem się to oczywiste i to napisałem więc nie wiem jaki problem masz. Na live można było bez problemu odegrać ten mecz wystarczyło wyczuć moment w którym było ewidentnie widać, że selby się po prostu poddał i chciał, żeby mecz się jak najszybciej zakończył a wtedy granie, po kursach koło 2,3 na to, że następne framy wygra hawkins było oczywiste. Jak widzisz cudów nie ma a to, że sam pewnie wtopiłeś to idź płakać gdzie indziej.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Day - Yupeng typ 1 , kurs 1.50
Tutaj widze mocny bet . Day chwilami grał naprawde fajnie . Pewnie coś jest na rzeczy , że został przepchniety w dziwnych okolicznosciach . Ale pierwsze freamy grał naprawde dobrze . Nie wierze w to że Yupeng awansował dalej . I tak ta 2 runda to wielki sukaces... tutaj ew.można pomyslec nad handi chociaż w sportingbecie , 1.66 (-1.5) moim zdaniem jest nie opłacalne. Ale wygrana Daya musi byc.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Granie Higginsa po tym kursie jaki na niego dawali nie było dobrym pomysłem. W tej chwili Hendryk katuje Johna i mam nadzieję, że tak zostanie do końca.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Jak widzisz cudów nie ma a to, że sam pewnie wtopiłeś to idź płakać gdzie indziej.
Przeczytaj może sobie jeszcze raz to co napisałem o tym meczu i zastanów się czy wtopiłem...Po za tym ja swoje typy na pierwszą rundę podałem więc więc łatwo to sprawdzić.
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Granie Higginsa po tym kursie jaki na niego dawali nie było dobrym pomysłem. W tej chwili Hendryk katuje Johna i mam nadzieję, że tak zostanie do końca.
To delikatnie powiedziane, że to nie był dobry pomysł. Nawet przed meczem Hendry wydawał się faworytem.. świetna gra w 1 rundzie, maximum, parę ładnych brejków i przede wszystkim duży spokój i pewność siebie jaka powinna cechować jakby nie było 7-krotnego mistrza świata, a nie było to regułą w poprzedniej dekadzie.. W takiej formie i biorąc pod uwagę formę innych zawodników i kto pozostał w turnieju to Hendry wydaje się głównym obok O&#39;Sullivana faworytem do tytułu.
W kazdym razie mi się udało znaleźć fajny kurs w expekcie z handi na Hendry&#39;ego. I to tuż przed rozpoczęciem meczu ???? Problem w tym, że dałem go w dublu z handi ujemnym na Daya... i tu już nie jestem takim optymistą.. wprawdzie na razie idzie wszystko z planem, Anglik prowadzi po pierwszej sesji 6-2, ale... no właśnie. To w końcu Ryan Day, w głowie sianko i potrafi się zdekoncentrować w każdej chwili i przegrać kilka frejmów w serii. Pewnie będzie na styku. No zobaczymy jak będzie, oby Day mi tego nie spieprzył bo po pierwszym tygodniu mistrzostw dobrze by było coś odrobić z poniesionych strat ????
Dla jasności: podaje kursy jakie udało mi się złapać przed meczami. Żeby nie było żadnych nieporozumień. Hendry już wszedł, a Day mam nadzieję pójdzie jego śladem.
John Higgins - Stephen Hendry(+3.5) @1.89
Ryan Day(-2.5) - Cao Yupeng @2.01
ako 3.79

I jeszcze czteropak na mecze zaczynające się weekend. W pierwszym szlagierze stawam zdecydowanie na Anglika. Ostatnio wygrywa z nim jak chce, zdaje się że wygrał z nim 8 ostatnich spotkań, zwykle bardzo wysoko, w tym tuż przed mistrzostwami w China Open 5-1. Biorąc pod uwagę formę w 1 rundzie Osa powinien to spokojnie wygrać. Podobnie rzecz się ma z Trumpkiem: wprawdzie w 1 rundzie męczarnie zapewnił mu Dale, ale jakoś udało się awansować do 2 rundy w której czeka beznadziejny w tym sezonie Carter. Wydaje mi się, że warto postawić na to, że Trump nie pozwoli rywalowi ugrać 10 frejmów. W 2 kolejnych typach postawiłem po prostu na wyżej notowanych zawodników, którzy zanotowali dobre występy w 1 rundzie.
Ronnie O&#39;Sullivan(-3.5)
- Mark Williams @2.06
Judd Trump(-3.5)
- Ali Carter @1.85
Andrew Higginson
- Jamie Jones @1.61
Matthew Stevens
- Barry Hawkins @1.70
ako 10.43
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dla jasności: podaje kursy jakie udało mi się złapać przed meczami. Żeby nie było żadnych nieporozumień. Hendry już wszedł, a Day mam nadzieję pójdzie jego śladem.
John Higgins - Stephen Hendry(+3.5) @1.89
Ryan Day(-2.5) - Cao Yupeng @2.01
Wsumie nie rozumiem po co opowiedziałeś nam mecz ktory tak naprawde sie już wydarzył. Dodałes spotkanie gdzie handi powinnien spokojnie dowiesć Day .
Generalnie miło , ale to nie temat w ktorym chwali sie znajomoscia wejscia na livescore .

ako 3.79
I jeszcze czteropak na mecze zaczynające się weekend. W pierwszym szlagierze stawam zdecydowanie na Anglika. Ostatnio wygrywa z nim jak chce, zdaje się że wygrał z nim 8 ostatnich spotkań, zwykle bardzo wysoko, w tym tuż przed mistrzostwami w China Open 5-1. Biorąc pod uwagę formę w 1 rundzie Osa powinien to spokojnie wygrać. Podobnie rzecz się ma z Trumpkiem: wprawdzie w 1 rundzie męczarnie zapewnił mu Dale, ale jakoś udało się awansować do 2 rundy w której czeka beznadziejny w tym sezonie Carter. Wydaje mi się, że warto postawić na to, że Trump nie pozwoli rywalowi ugrać 10 frejmów. W 2 kolejnych typach postawiłem po prostu na wyżej notowanych zawodników, którzy zanotowali dobre występy w 1 rundzie.
Ronnie O&#39;Sullivan(-3.5)
- Mark Williams @2.06
Judd Trump(-3.5)
- Ali Carter @1.85
Andrew Higginson
- Jamie Jones @1.61
Matthew Stevens
- Barry Hawkins @1.70
ako 10.43
Co do dwóch ostatnich typów sie zgodze. Można jakies handi połapać. Jednak z dwoma kolejnymi nie do konca sie zgadzam .Racja Osulivan bardzo dobrze zagrał w pierwszej rundzie .Chociaż Ebdon psuł poprostu dużo bil . Williams kontrolował też calkowicie swoj mecz , racja ze zdecydowanie słabszym rywalem.Masz racje , że Borsuk dostaje łomot ciagle od Ronniego . Ale coś czuje że moze dzis sie to zmieni .Zobaczymy dla mnie bardzo ryzykowny typ .
Co do drugiego Trump , nie wiem czy zdajesz sobie sprawe(bo chyba opierasz sie na wyniki z całego sezonu) miał zatrucie pokarmowe pod czas pierwszego meczu.Wiec ciekawe jak to bedzie wygladało.Urywkami grał naprawde na luzie , jest w tym meczu faworytem . Lecz Ali pokazał gromiąc , nie tak słabego Davisa 10-2 . Ja bym osobiscie grał tutaj handi w druga strone.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
No to wtopa. Rozum podpowiadał Hendry,ale serce Higgins i dałem na młodszego Szkota.
Drugi przegrany kupon. Mam nadzieję,że chociaż wyjdę do przodu po zakończeniu mistrzostw. Typ,że Neil zostanie mistrzem dalej w grze.
Jeszcze za 20zł zaryzykuję na Cartera. Czuję,że to może być jego turniej mimo fatalnego sezonu.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No to wtopa. Rozum podpowiadał Hendry,ale serce Higgins i dałem na młodszego Szkota.
Drugi przegrany kupon. Mam nadzieję,że chociaż wyjdę do przodu po zakończeniu mistrzostw. Typ,że Neil zostanie mistrzem dalej w grze.
Jeszcze za 20zł zaryzykuję na Cartera. Czuję,że to może być jego turniej mimo fatalnego sezonu.
Jakies szanse są , lecz naprawde w pierwszej rundzie widać było ze jak Trumpki chce to na luzie wygrywa freama . Nie podpalaj sie tutaj na wysoki kurs. Ja jest w ogóle zagram coś w tym meczu to over freamów 21.5 .Lub ten Handi 3.5 .Lecz jeszcze sie zastanawiam.
Dobrze że Perry goni , może może ten handi powalczy , Maguire bardzo lekceważaco zaczoł gre . Zobaczymy co dalej .
Day troche niepokoi , ale mam nadzieje że sie ogarnie :F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom