>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Mistrzostwa Świata w Snookerze 21.04 - 07.05. 2012

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Carter 5.5+kurs 1.75
. Ktos musi powalczyc z.Sulivanem . Ogolnie turniej,na plus. Ale najwiecej kasy zabralo granie przeciwko Ronniemu. Snookerowo gdziecie wszystkim. Ale gdzies musi byc miejsce ba duza niespodzianke. Dla emocji pogram.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
5-3 po pierwszej sesji. Ronnie ma bardzo wysoką skuteczność wbić, więc nie widzę tutaj szansy dla Cartera. Drugą sesję dzisiaj jeżeli wygra 5-3, to się zrobi już 10-6 a później to już pozostanie kontrolowanie wyniku i &quot;dogrywanie&quot; przegranego meczu w przypadku Cartera.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zgadza się civilpl. Krytyczny dla losów meczu okazał się już fram 7, w którym Carter minimum 3 razy zaprzepaścił szansę na pierwsze objęcie prowadzenia w meczu. Teraz już jest posypane Ronni wygrał frama ósmego (kto tylko się orientuje w snookerze na live zagrał, że właśnie tego frama wygra Osa). Myślę, że linia -5,5 zostanie pokryta bez najmniejszego problemu właśnie przez tego 7 frama ????
 
1 0

147break

Użytkownik
jest 7-5 tak więc narazie nic nie jest przesądzone. ale mam nadzieję że Ronnie jak najszybciej zbuduje sobie kilku frejmową przewagę bo może być nie ciekawie
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jestem na siebie zly, ze zagralem to handi na Cartera. Chociaz gralem to bardziej przeciwko sulivanowi. Ale obecnie co gra finalista Carter to recd opadaja. Szkoda tego Maguiera
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ciągle 1.11 na Ronniego, więc bukmacherzy wierzą jeszcze w Cartera, ciekawe czemu? 3 partie straty to sporo.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ten kurs sprawia, że na Cartera nie ma jakiegoś astronomicznego kursu. Bo jakby dali np 1,05 to na Aliego byłby z 15 a to za dużo na typ etapie meczu. Poza tym ten mecz jest brzydki (czego można się było spodziewać w wyniku obecności Cartera w finale) i Roni też cudów nie gra.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie ma co do końca skreślać Cartera. Gra bardzo rozsądnie taktycznie. Takie 2-3 partie wygrane pod rząd mogą spowodować niepokój i co za tym idzie błędy Osy.
Finału nie obstawiałem w ogóle. Sercem jestem za Carterem,bo wiem,że takiej okazji może już nie mieć,a za cała karierę zasługuje chociaż na jeden tytuł mistrza świata.
Jednak absolutnym faworytem po połowie meczu jest starszy z Anglików.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ten kurs sprawia, że na Cartera nie ma jakiegoś astronomicznego kursu. Bo jakby dali np 1,05 to na Aliego byłby z 15 a to za dużo na typ etapie meczu. Poza tym ten mecz jest brzydki (czego można się było spodziewać w wyniku obecności Cartera w finale) i Roni też cudów nie gra.
Musimy pamietać , że Carter potrafi w koncówce wygrac pare partii z rzędu , ale też przegrać pokazał już to na tych mistrzostwach .
Racja kurs sie trzyma , zobaczymy dalej co bedzie
ps : rogerfede , masz racje że gra rozsadnie , ale wsumie on tak zazwyczaj gra . Tyle że przy tym rozsadku jest gigantyczna rożnica niestety w odstawnych , a czesto sa one kluczowe .Ronni chwilami osmieszał Aliego , aż przykro sie robiło .
Chociaż ciagle po cichu licze na tego mojego handi .Uważam że moj bet był słaby patrzac po grze
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ebdon zepsuł Cartera. Aż żal było patrzeć jak miał on proste układy i zamiast je czyścić ściągał kilka bil i się odstawiał.
Ronniemu taka taktyka obecnie odpowiada - bo ma on po kilka szans na wygranie frame&#39;a, a kiedy on sam punktuje to Carter nie ma już czego zbierać. Aczkolwiek wczoraj też zdarzyło mu się nie dokończyć kilku układów.
Generalnie myślę, że jeżeli sesję kolejną Ronnie chociaż zremisuje to już się będzie witał z gąską.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mistrzostwa zakończone. Czwarty tytuł dla O&#39;Sullivana. Drugie vice-mistrzostwo dla Cartera.
Super,że obaj zostają przy snookerze.
Dla mnie też turniej niezły. Około 100zł na ✅,więc nie jest źle.
Czekamy już na kolejny sezon przy snookerowym stole.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mistrzostwa tragiczne a momentami tragikomiczne. Nie mówię o bukmacherce tylko o widowisku. Jedyne plusy to triumf Roniego i max Hendrego. Mamy za to chyba najsłabszego wicemistrza świata przynajmniej od 10 lat. Nr 1 rankingu wypada w 1 rundzie podobnie jak Ding i Murphy, obrońca tytułu i wicemistrz wypadają trochę później co sprawia, że w wyższych rundach oglądamy taką biedę jak jones, carter, gilbert, liu itp. Tylko nie piszcie, że grali wybitnie więc ograli czołówkę. Prawda jest taka, że grali to co zawsze tylko grubo ponad połowa czołowej 16stki zagrała poniżej krytyki. Obyśmy za rok oglądali umiejętności w przekroju całego turnieju na poziomie 7 miejsca w rankingu a nie tak jak tu nie wiem 20?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:


Pierwsza runda:

John Higgins - Liang Wenbo 10-9
Stephen Hendry - Stuart Bingham 10-4
Joe Perry - Graeme Dott 10-1
Stephen Maguire - Luca Brecel 10-5
Jamie Jones - Shaun Murphy 10-8
Andrew Higginson - Stephen Lee 10-6
Allister Carter - Mark Davis 10-2
Judd Trump - Dominic Dale 10-7
Mark J Williams - Liu Chuang 10-6
Ronnie O&#39;Sullivan - Peter Ebdon 10-4
David Gilbert - Martin Gould 10-8
Neil Robertson - Ken Doherty 10-4
Ryan Day - Ding Junhui 10-9
Cao Yupeng - Mark Allen 10-6
Matthew Stevens - Marco Fu 10-3
Barry Hawkins - Mark Selby 10-3


Druga runda:

Stephen Hendry - John Higgins 13-4
Stephen Maguire - Joe Perry 13-7
Jamie Jones - Andrew Higginson 13-10
Allister Carter - Judd Trump 13-12
Ronnie O&#39;Sullivan - Mark J Williams 13-6
Neil Robertson - David Gilbert 13-9
Ryan Day - Cao Yupeng 13-7
Matthew Stevens - Barry Hawkins 13-11


Ćwierćfinały:

Stephen Maguire - Stephen Hendry 13-2
Allister Carter - Jamie Jones 13-11
Ronnie O&#39;Sullivan - Neil Robertson 13-10
Matthew Stevens - Ryan Day 13-5


Półfinały:

Allister Carter - Stephen Maguire 17-12
Ronnie O&#39;Sullivan - Matthew Stevens 17-10


Finał:

Ronnie O&#39;Sullivan - Allister Carter 18-11






Mecz finałowy:








Brejki stupunktowe:







Gratulacje dla Ronniego O&#39;Sullivana​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom