>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata w Snookerze 21.04 - 07.05. 2012

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No niestety marne mistrzostwa to i Carter w finale. Tak wiem do końca jeszcze daleko i sieję defetyzm ale widziałem już za dużo meczów snookerowych i jak się ma takiego pecha jak Szkot to meczu się wygrać nie da (nie wiem czy nadal nie może się ogarnąć po zmianie sukna czy oduczył się grać) wiem jedno: jakiej nędzy by wiewiór nie grał jego przeznaczeniem jest wystąpienie w finale.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No niestety marne mistrzostwa to i Carter w finale. Tak wiem do końca jeszcze daleko i sieję defetyzm ale widziałem już za dużo meczów snookerowych i jak się ma takiego pecha jak Szkot to meczu się wygrać nie da (nie wiem czy nadal nie może się ogarnąć po zmianie sukna czy oduczył się grać) wiem jedno: jakiej nędzy by wiewiór nie grał jego przeznaczeniem jest wystąpienie w finale.
Masz racje , osobiscie mam ten handi 3.5 , chciałbym bardzo wiadomo żeby pokryło . Ale mimo wszystko mam nadzieje , że Maguire jakos sie otrzasnie bo coś w tym finale słabiej mu idzie.Co ciekawe zawodnicy graja na bardzo dobrych skutecznosciach.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Chyba powoli możemy się zastanawiać jakie kursy wystawią bukmacherzy na finał O&#39;Sullivan - Carter. Jeżeli będzie &gt;1.25 na Ronniego, stawiam dom. ;)

Nie mniej, Allister pokazuje świetny snooker, co zresztą przewidziałem. 8-18 w finale raczej nie przegra, 10 frejmów może ugrać.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Mimo, że całe Mistrzostwa się w dziale nie udzielałem to śledziłem wyniki i oglądałem mecze szczególnie &quot;Rona&quot; :cool: I cieszy mnie fakt, że Carter raczej awansuje do finału ponieważ przy przestojach &quot;Rona&quot; obawiałem się Maguire&#39;a. Chociaż Ron dzisiaj pokazał, że ma przestój lekko nie spodoba mu się gra przeciwnika i wszedł na takie obroty, że może nie wygrał tych 6 frejmów z rzędu spokojnie ale jakoś za bardzo się w nich nie namęczył. Więc mam nadzieje, że zdobędzie w tym roku tytuł. W finale poczekam jednak, może Ron żle wystartuje i kurs podskoczy do jakiegoś 1,5-1,6 tak jak podskoczył do 2,25 w 1/4 z Neilem.. Come on Ronnie!:cool:
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Na 95% Ronnie jutro awansuje i będzie finał z Carterem. Ali nigdy nie wygrał ze swoim mistrzem, nie ma szans wygrać do 18 partii.
Ronnie gdy wygrywa mistrzostwa robi to tak, że nikt nie ma wątpliwości. W 2008 w MŚ roku demolował rywali - nikt nie miał prawa mu napsuć krwi, był panem sytuacji. Tu jest analogicznie. Neila trzymał od 2 sesji na dystans, Ebdona i Williamsa od początku do końca kontrolował. Stevensa kontroluje jak do tej pory perfekcyjnie.
W finale z Carterem będzie tak samo. Ale nie można oczekiwać wysokiego kursu na Ronalda. Maksymalnie mogą dać 1.15-1.18.
 
prof 11,2K

prof

Użytkownik
Carter jeszcze tego nie wygral wiec nie zapedzajacie sie tak ;p O ile przy 14-7 mozna bylo tak smialo pisac to przy 14-10 kiedy to Maguire zdobyl 3 frejmy z rzedu juz tak nie jest. Gdy wznowia o 15:30 to moze byc jeszcze ciekawe. Mam jednak nadzieje ze Carter sprosta rozdaniu bo jest naprawde blisko.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wiem przecież;&gt; mówie, że jak wygra pierwszego frama w tej sesji to wygra bez problemu.
Tak jak mówiłem co z tego, że wygrał 3 ostatnie framy w 3 sesji jak dzisiaj od początku kaszana.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
No to mamy finał z 2008 roku. Ali jest bez szans, czekam na kursy, ale wątpię by dali więcej niż 1.2.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
1.22 na Ronniego w finale, nie opłaca się. Czekam na jakieś handicapy, ewentualnie komu się uda wyższy break.
Ronnie ma 95% skuteczność, podnosi prawie wszystko co jest na stole, imponuje spokojem a z Carterem nigdy nie przegrał. W finale 2008 roku zmiażdżył go 18:8. Jego szansę to koło 95% na zwycięstwo w tym meczu.
Nie mniej trochę szkoda, że będzie taki finał. Maguire&#39;m dla dla Ronalda godniejszy rywal, kilka razy go pokonał i na pewno potrafiłby coś powalczyć. A tak niestety zapowiada się mecz do jednej bramki. Nie mniej jednak Ronnie zrówna się z Higginsem w tytułach, będzie miał rozstawienie w każdym rankingowym turnieju i nie będzie się martwił o małe punkty, więc nie będzie musiał się zapisywać na PTC, których nie lubi i grać tam z amatorami po kilka meczy dziennie, walcząc o marne pieniążki.
 
1 0

147break

Użytkownik
szkoda Maguier&#39;a liczyłem że zagra z Ronem w finale ale niestety.
gdyby dotarł to wygraną miałbym w kieszeni bo obstawiłem 3 zawodników którzy mogą zdobyć tytuł.
mam nadzieję że Ronnie sobie poradzi z Carterem aczkolwiek zastanawiam się czy nie postawić na tego drugiego przy dobrym kursie stratny napewno bym nie był.Czy według was Ali ma jakiekolwiek szanse?
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Carter rozgrywa dobry turniej, ale z O&#39;Sullivanem nie ma moim zdaniem najmniejszych szans. Ali zawsze bał się Ronniego i nawet gdy był w bardzo dobrej formie przegrywał z Rakietą. Powalczyć to Kapitan może i powalczy, nie sądzę byśmy mieli powtórkę wyniku z 2008 roku, ale finalnie Mistrzem Świata zostanie i tak O&#39;Sullivan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
O&#39;Sullivan - 5.5 : Carter 1.9 bet365
Bardzo ciekawa inwestycja, wchodzi przy wyniku 18:12 lub niższym. Carter naprawdę nie powinien mieć za dużo z gry, myli się często, łatwo wywrzeć na nim presję, gdy Ronnie mu ucieknie na 4-5 partii no to po prostu będą to już dogrywać, tak jak Dott z Robertsonem w 2010 roku.
Matematycznie Ronnie pudłuje 1 na 20 bil, oglądałem każdy jego mecz i nie grał niczego wariackiego, nie denerwował się, kradł frame&#39;y, stawiał dobre snookery, wychodził z trudnych, na długich bilach grał lepiej niż zwykle, kontrolę białej bili miał na niesamowitym poziomie. To jest pies na kasę, w 2008 roku za wygraną kupił sobie bodajże Bentleya i otwarcie przyznał, że grał po to by go kupić.
Jeżeli nie stanie się nic dziwnego, to nie ma opcji by Ali miał cokolwiek do powiedzenia. Na pewno kurs na Ronniego w granicach 1.22 jest bardziej pewny, niż 1.2 ze Stevensem, ponieważ Stevens prezentował się w tych mistrzostwach dużo lepiej niż Carter. Ba, nawet w meczu z O&#39;Sullivanem grał dobrze - nie można mu niczego zarzucić, podejmował szanse, grał dobrego snookera, ale po prostu gdy Ronnie jest w formie nie ma zawodnika na świecie, który byłby mu się w stanie przeciwstawić, no może poza optymalnie grającym Higginsem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
blancos 56

blancos

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan - Alistair Carter
Ronnie O&#39;Sullivan - Alistair Carter 2 4.15

Może nie jestem jakims wybitnym znawca snookera, ale widzialem pare meczy tych mistrzostw. Mozna mowic ze Carter gra slabo, ma szczescie, przeciwnicy popelniaja glupie bledy. Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia liczy sie wynik koncowy. To jest final i nikt nie znalazl sie tu przypadkowo i zamiast stawiac Ronniego po kursie 1.22 ( kpina-final mistrzostw) wole zaryzykowac grajac Cartera. Starcie z Maguire widzialem prawie cale, a tam powiem szczerze podobala mi sie bardzo gra Alistera. Konsekwetnie rozgrywal kolejne frame. Nie umiejszajac dla Osy to jednak wydaje mi sie ze po zacietym boju gora bedzie Allister Carter zwany ,,Wiewiórem&#39;&#39;:razz::cool:
 
1 0

147break

Użytkownik
nie wiecie przypadkiem czy mozna obstawic 2 pozycje?
tzn tak jakis czas temu postawilem przed turniejem ze Ronnie go wygra.i teraz chcialbym postawic 2 na cartera.wtedy na pewno bylaby wygrana tylko wlasnie nie wiem czy tak mozna.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Oczywiście, że możesz postawić w drugą stronę, nikt Ci nie może tego zabronić. Sam czasami odstawiam jak dana pozycja kończy mi grubszy kupon ale w tym przypadku odradzałbym....szkoda kasy. &quot;The Rocket&quot; Sullivan wygra mistrzostwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
nie wiecie przypadkiem czy mozna obstawic 2 pozycje?
tzn tak jakis czas temu postawilem przed turniejem ze Ronnie go wygra.i teraz chcialbym postawic 2 na cartera.wtedy na pewno bylaby wygrana tylko wlasnie nie wiem czy tak mozna.
Można, ale wejdź na http://wybierzkurs.pl/surebets/kalkulator i wpisz te kursy, to kalkulator pokaże jak proporcjonalnie należy zagrać, żeby zysk był taki sam. Na przykład jak Ronnie miałeś po 7 a Cartera po 4.5, to Cartera musisz teraz zagrać stawką razy 1,56 niż Ronniego by zysk był ten sam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom