>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn - Katar 2015

johnq 309

johnq

Użytkownik
Niemcy przegrali po trochu na własne życzenie. Jednym okiem śledziłem mecz. W pierwszej połowie skuteczność rzutów karnych tragedia, jak Chorwacji z Brazylią. To pozwoliło odskoczyć Katarowi. Dwie ostatnie akcje również...praktycznie sam na sam i bramkarz wybronił. Co mi utkwiło w głowie to dobra skuteczność Kataru z drugiej linii, coś jak u nas Bielecki gdy złapie rytm. I na to trzeba będzie uważać. Osobiście gram Win Polaków.
Katar - Polska
Typ: Polska
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Dobra a ma ktoś pomysł jak rozbroić Hiszpanów z Francją? Ja nie bardzo więc patrze na bramki a tam &quot;tylko&quot; 51,5 przy kursach po 1.85, Obie drużyny dość ofensywne, a np. wynik 27-25 jest bardzo realny, wątpie aby Hiszpanie drugi mecz z rzędu tak męczyli się w ataku
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Ludzie oglądał ktoś mecze Francji? Widze w fazie finałowej ostro pocisneli, ale raczej słabych przeciwników mieli. Po dzisiejszym meczu hiszpanii to słabo widze jak bedzie tak grać. Francja czy Hiszpania. Prosziłbym o jkaiegoś Pana lub Panią o dobrą wypowiedź ;D
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Oglądając statystyki poprzednich meczy na MŚ lepiej wygląda Hiszpania, ale patrząc pod kątem dotychczasowych osiągnieć to Francja jest poza zasięgiem rywali. Wytypować wynik tego meczu jest trudniej niż myślałem, obie drużyny mają świętnych graczy, którzy występują w czołowych klubach Europy. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Francje, co odzwierciedlają wystawiony kursy SP-3,20, X-9,00, FR-1,60. Lepiej chyba obstawiać powyżej 51,5 bramki (kurs 1,71).
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Cieszy fakt że postawiłam pierwszy raz w tych mistrzostwach kupon i wszystkie trzy zdarzenia na nim weszły inkasując &quot;szmal&quot; ;) Wiara w naszych i w odwet byków na Duńczykach zrobił swoje ???? Katar był do przewidzenia, jak pisałam Niemcy grają dobrą piłkę, ale falowo niczym my. Z tym, że nasi grają zawsze lepiej jak wszyscy faworyzują rywali. I dobrze oby zawsze taka determinacja pokazania i kto tu jest lepszy była! :]
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ludzie oglądał ktoś mecze Francji? Widze w fazie finałowej ostro pocisneli, ale raczej słabych przeciwników mieli. Po dzisiejszym meczu hiszpanii to słabo widze jak bedzie tak grać. Francja czy Hiszpania. Prosziłbym o jkaiegoś Pana lub Panią o dobrą wypowiedź ;D
Niestety nie pomogę sama nie oglądałam meczy Francji, moze gdzies mozna zerknac na powtorki w necie? ????
Jedynie fascynuje mnie postawa Hiszpanów, są szybcy, skoczni wysoko, nawet ich wyraz twarzy jest niczym spartan zawziętych ???? Chciałabym żeby to Byki przeszły do finału (ekhm z nami ;) no ale wiadomo chciec a móc.. oby okazali się skuteczniejsi. 1/10 wygranej wczorajszej postawie sercem za naszymi (@ 2.38 Betsson) podpierając Espaniole po wartym myślę kursie (@ 3.30 betsson) a&#39;ka kurs łączny (@ 7.85). Powodzenia w obstawianiu i dużo emocji ???? oby pozytywnych ????
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Ludzie oglądał ktoś mecze Francji? Widze w fazie finałowej ostro pocisneli, ale raczej słabych przeciwników mieli. Po dzisiejszym meczu hiszpanii to słabo widze jak bedzie tak grać. Francja czy Hiszpania. Prosziłbym o jkaiegoś Pana lub Panią o dobrą wypowiedź
Ja oglądałem spotkanie Słowenia - Francja. Co mogę powiedzieć i co skłaniało by mnie do postawienia na Francję to ich bramkarz. Wybronił takie piłki, że byłem w szoku. Słoweńcy chyba sami nie mogli w to uwierzyć. Kilka akcji pod rząd i to w zasadzie można powiedzieć 100 % akcje.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Ja oglądałem spotkanie Słowenia - Francja. Co mogę powiedzieć i co skłaniało by mnie do postawienia na Francję to ich bramkarz. Wybronił takie piłki, że byłem w szoku. Słoweńcy chyba sami nie mogli w to uwierzyć. Kilka akcji pod rząd i to w zasadzie można powiedzieć 100 % akcje.
Ja za to przed chwilą oglądałam powtórkę meczu Katar-Niemcy i również Katar ma niesamowitego bramkarza, oczywiście bez wątpliwości został zawodnikiem meczu. Coś mi się wydaję, że w meczu Katar-Polska będzie rywalizacja między bramkarzami ;-) Wierzę w Szmala i mam nadzieję, że to on będzie jutro w lepszej formie i mniej bramek przepuści niż Siric, ale nie można być pewnym po spotkaniu z Niemcami, niezły popis bramkarskich umiejętności! Tak w ogóle zostały w półfinałach same ekipy mające najlepszych bramkarzy tego turnieju :grin: To jest sukces na zwycięstwo! Mieć skutecznego bamkarza i obronę. Wtedy i atak będzie robił swoje.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
Nie ogladalem meczu Katar - Niemcy ... Nie wiem czy sedziowie tak im pomagali... czy po prostu to nie chodzi o cos innego... Niemcy dostali sie bocznym wejsciem na ten turniej... wlasnie zastanawialo mnie od poczatku co bedzie jak beda grali z katarem wazny mecz... czy sie za to nie podloza... moze wlasnie po to Niemcy byli na turnieju. nie spotkaja sie to ok. ale spotkaja sie to sie podkladaja w zamian jada na turniej. pozatym nie gralbym na Polske duzych kwot... gralem na Polakow kilka meczow w tym turnieju... m.in. ze szwecja i chorwacja... ale teraz wydaje mi sie ze ten mecz bedzie o wiele trudniejszy... sedziowie beda nas wyrzucac dosyc czesto... to jest pewne... potrzebne jest odjechanie szybkie na poczatku ale Polacy poczatki meczu maja ciezkie... chyba lepiej patrzec na live. mam nadzieje ze Polsk wygra ale ten mecz bedzie trudniejszy niz 2 poprzednie. sedziowie maja duzo do powiedzenia... za duzo... to moze byc najtrduniejsze w tym meczu...
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Moim zdaniem Polska tego nie wygra, w piłce ręcznej niestety można różne dziwne &quot;faule&quot; gwizdać i tak było właśnie w meczu z Niemcami - ile oni tam odgwizdali naciąganych ofensywnych fauli Niemcom to szok.
 
O 5

olex13

Użytkownik
Katar ma dwóch grajków rzucających z dystansu no i super bramkarza..Ci dwaj oddali w 2 połowie z Niemcami 90% rzutów.Z każdą minutą ich skuteczność spadała...Jeśli uda się zniwelować ich poczynania głównie w strefie środkowej to powinno być dobrze bo skrzydła nie istnieją.W 2 połowie z Niemcami gospodarze rzucili 8 bramek co daje do myślenia.Niemcy wyciągneli wnioski po 1 połowie,ale już było za póżno.Materiał z tego meczu to taktyka dla nas wyłożona na talerzu,tylko trzeba jeszcze znależć wykonawców spośród naszych chłopaków.O sędziowaniu nie ma co dyskutować,bo wiadomo jak będzie,nie ma na to wpływu.Każde dotknięcie Katarczyka to kabaret,mina Neymara,zwijanie się z bólu i płakanie o 2 minuty kary...Jak sędziowie nie będą się na to nabierać to wygramy.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Niemcy przegrali na własne życzenie. Sędziowie pociągnęli Katar w 1/8 z Austrią, ale wczoraj było generalnie spokojnie. Czytam komentarze Niemców w gazetach, ktoś mówi o tym, że nie mogli tego wygrać, Kraus mówi o komicznej porażce, a szef federacji też coś ma do sędziów, ale przegrali bo byli słabsi wczoraj. Nie zatrzymali Capota, a zwraca się też uwagę, że Niemcy są słabi psychicznie bo po raz kolejny przegrywają ważny decydujący mecz, po tym jak przegrywali kwalifikacje do ME, IO i do tych MŚ.
Co do samego półfinału do faworytem, wbrew bukmacherom, jest Polska. Bez dwóch zdań. Mamy jedną z najlepszych obron na tych mistrzostwach, a wczoraj Katarczycy, szczególnie w drugiej połowie, mieli ogromne problemy z niemiecką obroną. Nie możemy jutro zrobić bohatera z Sarica. Wczoraj w końcówce świetnie bronił rzuty Niemców. Mamy najwyższy zespół na tych mistrzostwach co było dobrze widać w meczach ze Szwecją i Chorwacją, które miały spore problemy z rzutami z drugiej linii. Szmal, po przeciętnej jak na niego grze w grupie, ostatnie dwa mecze świetne.
Jutro idealnie byłoby odskoczyć od początku na kilka bramek. W końcówce przy jakimś remisowym rezultacie mogą sypać się w naszą stronę dziwne faule w ataku czy masowe wykluczenia. Zagrać po prostu swoje. Twardo w obronie, w ataku tradycyjnie pewnie będę jakieś problemy, ale jeżeli daliśmy radę Chorwatom to tym najemnikom nie damy?
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Ja oglądałem spotkanie Słowenia - Francja. Co mogę powiedzieć i co skłaniało by mnie do postawienia na Francję to ich bramkarz. Wybronił takie piłki, że byłem w szoku. Słoweńcy chyba sami nie mogli w to uwierzyć. Kilka akcji pod rząd i to w zasadzie można powiedzieć 100 % akcje.
No Hiszpania także ma Pereza, koleś wybronił chyba 50% karnych w meczu z Danią.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kurs na Polske leci ostro i uwazam, ze jeszcze spadnie 3.1-&gt;2.3 mysle, ze zatrzyma sie kolo 2 przed meczem. Nie oszukujmy sie, mamy mega doswiadczenie, serducho do walki jak nikt i niebywala szanse zagrania w finale MS. Moga pomagac sciany, w Polsce i tak kibice robia jeszcze wiekszy tumult, sedziowe nie beda w stanie nic zrobic jesli zagramy konsekwetnie w obronie i odskoczymy na 3-4 bramki, licze, ze tak bedzie i osobiscie typuje HT/FT Polska/Polska
powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

pocz_gracz

Użytkownik
Na STS-ie w tej chwili kursy są wyrównane po 2.05 dla każdej z drużyn.
Według mnie to Polska jest faworytem tego meczu.Ostatnie dwa mecze pokazały świetną wręcz nawet powiedziałbym perfekcyjną obronę w naszym wykonaniu.Bardzo dobrze broniliśmy strzały z dystansu a także nie dopuszczaliśmy co bardzo ważne pograć skrzydłowym rywali, którzy są z pewnością wyróżniającymi się zawodnikami zarówno u Chorwatów jak i Szwedów.Do tego nie mieliśmy zbyt dużo wykluczeń.
Co mogę powiedzieć o ataku ?Według mnie nadal nie mamy jakiejś dobrze wypracowanej strategi w tym elemencie gry jednak mamy wielu klasowych zawodników i oni mogę nas pociągnąć do zwycięstwa w meczu z Katarem.
Do tego nieźle broniący Sławomir Szmal ale myślę że to też dzięki naszej bardzo dobrej grze w obronie.Nie nowością jest przecież fakt że jeżeli obrona gra dobrze to i bramkarz gra dobrze.
Co mogę powiedzieć o Katarze ? Mają oni jedynie 2 może 3 zawodników naprawdę dobrze spisujących się na tym turnieju.Jeżeli uda nam się wyeliminować z gry tych graczy to z pewnością wygramy i nie pomoże im nawet własna publiczność oraz sędziowie.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Polacy zaszokowali w meczu z Chorwatami, i tylko pewno nie mnie a wielu.Gdy widzimy grę Naszych słabą z pełną masą błędów a na drugi dzień grającą z Chorwatami z którymi nie wygraliśmy bodajże od 2008r wygrywając grając świetny mecz. To pierwsza myśl, Szef Elity zajechał swym tirem z towarem pełnym sprzętu do odśnieżania.Wiadomo jak pisałem wcześniej, Chorwaci słabo od samego początku, a z czasem było widać ich gra taka będzie aż rywal to wykorzysta, długo nie trzeba było czekać ten zaszczyt został przypisany Polakom.
Hiszpanie tlili swój zażarty mecz z Duńczykami którzy zagrali niezłe spotkanie oczywiście nadal błędy, jednakże trochę szczęścia pomogło Hiszpanom którzy zagrali jak już nas przyzwyczaili. Francja fenomenalna Francja rozjechała Słoweńców i co tu dużo pisać, nie mogli rozwalić muru jakim był Thierry Omeyer.
Oraz Katar, niestety można sunąć że, sędziowie pomogli Gospodarzom Turnieju, ale nikt nie pomógł by Niemcy tak słabo wykorzystywali karne które zmarnowali.. To że Niemcy przegrali, tylko mogą mieć pretensje do siebie a nie śmieszne wywiady iż, przegrali bo to Katar.
Półfinały Polska - Katar.
Szczerze jak zobaczyłem, pierwsze kursy 3@ na Polaków, pomyślałem żart? a może Tir z towarem Szefa zajechał po drodze do Maratonu, ale to Maraton który jedzie ciągle na towarze ale pewno Dawida, oczywiście wszystko powoli się wyrównało na Polaków już więcej niż 2,3 raczej nie zobaczymy, ale wg mnie to także świetny kurs.Katar gra dobrze,ale wg mnie nie tak dobrze by zagrać w finale choć pisałem wcześniej iż, może być tak że zagrają w tym finale, ale jeśli Polacy zagrają identycznie jak z Chorwacją gwarantuję iż, to my będziemy czekać na drugiego finalistę.
Z drugiego Półfinału Francja - Hiszpania.
Z jednej strony przesadzony kurs na Hiszpanów, jednakże ja uważam że Francja wygra te Mistrzostwa. Grają świetnie mało błędów każda akcja może być inna ciężko jest zatrzymać ofensywy. Defensywa niemal każdy z rywali choć to była Słowenia czy Argentyna miała bardzo mało okazji by wejść na koło, większość rzutów z daleka.W bramce zamurowany Thierry Omeyer, gość czuje większość rzutów rywala broni z łatwością.
Podsumując, oczywiście Finał 2015 w jednej z Pustyń Kataru Polska - Francja.
Jednakże, na razie Półfinał typuje:

Polska 2,35
Francja 1,55(jednakże nie zagram a na pewno nie po takim kursie)
 
Z 8

zarny

Użytkownik
Można się śmiać ale jak nasi wygrywają sparingi przed imprezami to imprezy nie wychodzą;p Teraz sparingi były słabe wiec patrząc na ta zasadę finał jest nasz ???? A tak na poważnie nasi się rozkręcają z meczu na mecz. I bez przesady Katar w finale ich bramkarz będzie musiał stawać na głowie. Mamy starych wyjadaczy co mają kilka wielkich imprez za sobą wiec presje wytrzymają. Całym sercem za naszymi marzy się finał z Francją i wygrana w ostatnich sekundach jak Hiszpanie z Duńczykami ???? A czy wiadomo już kto sędziuje? Jeśli ktoś z europy to nie wydaje mi się aby gwizdali jakieś &quot;babole&quot; to juz półfinał (zaraz ktoś napisze że kasa i sędzia będzie gwizdał) ale czy warto &quot;besztać&quot; swoje nazwisko na arenie międzynarodowej?? Piszecie o odjechaniu kilkoma bramkami jak dla mnie raczej to się nie wydarzy nasi lubią spiny w końcówce i wydaję mi sie że i w tym meczu rozstrzygnie się w ostatnich minutach.

Oczywiście Typ na Polaków czy za grosze czy na grubo zawsze na naszych nie ważne z kim bo jak kibicować rywalowi to lepiej nie stawiać. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Dodam dość istotną informację...
Katarczycy mieli sporą motywację finansową by wejść do półfinału. Każdy z zawodników otrzymał bagatela 2 miliony euro, nowoczesne maserati oraz luksusowy apartament!
Dla przykładu co dostali Polacy? Nawet nie chce wiedzieć.
Jak krąży piękny tekst:
Szejkowie mają kasę a my mamy szmal&#39;a! ;)
W meczu z Niemcami uważam że sędziowie nie nadużywali nieczystego sędziowania, jak kolega przedmówca wspomniał było w miarę spokojnie. Może dlatego że to Katar był tego dnia lepszy i nie potrzebował pomocy łapówek ????
Kibicuje naszym jak zawsze! Plus jak pisałam ponownie bykom! Polska i Hiszpania do boju! Widzę Was w finale po ogromnym boju!
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Jak oceniacie granie meczów od 5-8 miejsca? Teoretycznie każdy będzie grał o wygraną, żeby być pewnym awansu na turniej kwalifikacyjny na igrzyska olimpijskie, ale przed IO w Londynie nawet 8 miejsce na mistrzostwach zapewniło udział. Wątpię, żeby po tylu meczach odpuścili granie i przeszli obok spotkań, ale nie wydaje mi się, żeby byli mocno zaangażowani w grę obronną. Na mistrzostwach świata w 2011r. w meczach o 5,7,9 miejsce padało ponad 59 bramek. Wiadomo, że był inny system i były to mecze, które będą teraz rozgrywane dopiero w niedzielę, ale jakieś porównanie jest. Sam wiem po sobie, że grywając na różnych turniejach drużynowych, szkolnych, amatorskich czy zawodowych, jeżeli nie ma się już szans na &quot;osiągnięcie czegoś&quot; to podchodzi się na luzie, bez większej spiny itp. Kwestia tylko tego jak oni podchodzą do tej walki o 5 miejsce czy jest to dla nich &quot;coś&quot;.
 
Do góry Bottom