>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Niemcy 1-8 , 2.0 sts
Wygrana minimum 15stoma bramkami - tak, 1.30 sts
w meczu jedna drużyna zdobędzie 50 bramek - nie, 1.40 sts
Ako: 3.64
Wygląda dosyć solidnie.
Muszę odpowiedzieć,ponieważ nie mogę edytować postu a chciałbym rozliczyć.
Pozwolę sobie rozliczyć również ostatni zakład - "drużyna zdobędzie 50bramek: nie", ponieważ wątpię,że w tej fazie rozgrywek gdzie mecze mają już duże znaczenie komuś się to uda, jeśli się uda zabiję się mocno w pierś i rozlicze ponownie.
Niestety trzech typów nie można było łączyć na jednym kuponie, ale mam dosyć solidnie pograne mixy właśnie z nimi gdzie to głównym budulcem był typ na Niemcy 1-8 , który jest na wszystkich, ale to poczekam aż się zazieleni,bo Niemcy zostaną rozliczone najwcześniej jak odpadną z turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +818
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dania - Węgry
Dania (-5.5)
@1.62 Betters

Nadal uważam Danię za głównego faworyta do tytułu i póki co ten team mnie nie zawiódł. Nie ponieśli jak dotąd porażki i jest sporo przesłanek mówiących za tym, że tak może być do końca. Duńczycy w pięciu meczach strzelili 174 bramki co daje im pod tym względem niekwestionowane prowadzenie, a średnia zdobytych goli 34,8 na mecz jest dobrym prognostykiem na drabinkę turniejową. Dziś mają za przeciwników Węgrów, którzy wyeliminowali Islandię z rundy zasadniczej, co można uznać za niespodziankę. Mimo nieoczekiwanej porażki z Portugalią, to oni finalnie cieszyli się z awansu do ćwierćfinału. Jednak limit szczęścia został już wyczerpany. Duńczycy idą po swoje i każde inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Skandynawów będzie niespodzianką. Dania ograła solidny Egipt pięcioma gola. Dzisiaj więc pokaźna wygrana to must have, moim zdaniem będzie ona minimum sześciopunktowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +330
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Szwecja - Egipt : Szwecja -1.5 w 1 połowie @ 1.73 betters

Reprezentacja Szwecji idzie jak burza w tym turnieju komplet 6 zwycięstw i bardzo dobrym stylu i praktycznie w każdym spotkaniu pełna kontrola od początku do końca. W tym przypadku zdecydowanie sprawdza się powiedzenie że własne ściany pomagają. Egipt przez wielu uznawana za czarny koń tych Mistrzostw prezentują się dobrze w 6 spotkaniach 5 zwycięstw ale gdy przyjrzymy się na przeciwników to wynik nie robi jakiegoś wielkiego zdziwienia. Wczoraj przegrali z Duńczykami 30-25 i pewnie byłoby grubiej gdyby nie większe rotacje Danii mając już w przerwie praktycznie wygrane spotkanie. Tutaj powinno być również spokojne zwycięsto Szwecji którzy w ostatniej kolejce oszczędzali zawodników np. H.Wanne odpoczywał, a to jeden z najlepszych strzelców tej reprezentacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Francja - Niemcy
Typ: Francja(-1.5) @1.75 Betters

Niemcy póki co zaskakują na plus na tych mistrzostwach, a warto dodać że szacowania bukmacherów wobec tej reprezentacji były zbliżone do reprezentacji Polski. Jednak Niemcy mieli o tyle szczęście, że w poprzednich dwóch rundach grupowych nie musieli mierzyć się z największymi faworytami do mistrzostwa. Może reprezentacje Holandii i Serbii nie były jakieś słabe, ale gdy trafił się przeciwnik z topu czyli Norwegia, to już Niemcy sobie nie poradzili. Teraz czas na Francję, czyli w mojej opinii jeszcze lepszą drużynę niż Norwegia. Francja jak na razie same zwycięstwa, a w ostatnim meczu o zwycięstwo w grupie pokonali Hiszpanię. O ile w ewentualnym meczu półfinałowym Francji ze Szwecją (bo myślę, że grający u siebie Szwedzi poradzą sobie z Egiptem) ciężko będzie wskazać faworyta, o tyle uważam, że z Niemcami sobie powinni poradzić i wygrać różnicą kilku bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Niemcy
Ludovic Fabregas under 3.5 bramek @ 2.10 Betters

3/5 z Polską, 4/4 z Arabią Saudyjską, 3/6 ze Słowenią, 3/7 z Czarnogórą, 2/3 z Iranem i 2/2 z Hiszpanią, tak do tej pory prezentowały się wyniki strzeleckiego Ludovica Fabregasa z Francji, czy może być z siebie zadowolony? Oczywiście, nazbierał kilka bramek dla swojej drużyny, jednak jego skuteczność często nie była zbyt okazała, mimo to z bardzo solidnymi Niemcami bukmacherzy wystawili na niego linię 3.5, linię, którą przekroczył tylko raz, z Arabią Saudyjską i to rzucając w tym meczu ze 100% skutecznością, w tym meczu jednak według mnie jej nie pokryje. Niemcy tracą małą ilość bramek, na dodatek bardzo dobrze bronią na kole, z Norwegią z 6 metra stracili raptem 8 bramek, na 16 oddanych rzutów, a obrotowi Norwegii kończyli z dorobkiem 2/3 Overby i 2/4 Gullerud, z Serbią stracili 14 bramek z 6 metra na 24 oddane rzuty, a obrotowi Serbii kończyli mecz z dorobkiem 3/5 Pechmalbec i 2/4 Marsenicia, z Katarem stracili 10 bramek z 6 metra na 21 oddanych rzutów, a obrotowi Kataru kończyli mecz z dorobkiem 4/7 Aliego i Sami nie oddał rzutu. Więcej spotkań przytaczać nie będę, bo w tych meczach Niemiec najwięcej się działo. Fabregas będzie miał ciężko, a widać, że nieomylny nie jest, Francja ma szeroki wachlarz możliwości i wątpię, żeby koniecznie chcieli dostarczać często piłkę do koła. Francuzi o stawkę z Niemcami zagrali po raz ostatni na Igrzyskach dwa lata temu, a Fabregas skończył ten mecz z jedną bramką, ja idę w tym meczu w under.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Francja handicap goli -1.5 @1.72 BETTERS

Francja jest na tym turnieju bezbłędna i wygrała komplet spotkań, szczególnie wartościowe było zwycięstwo z Hiszpanią, która jest w zasadzie jednym z potencjalnych rywali do koncowego triumfu. Francuzi w większości spotkań dominowali, chociaż mieli także swoje przestoje jak m. in. z Polską. Niemcy również rozgrywają solidny turniej jak na swoje możliwości, ale myslę że na tle Francji wyjdą ich słabości i po prostu przegrają to spotkanie. Francja to obok Duńczyków główny faworyt do koncowego triumfu i jeśli Trójkolorowi chcą wygrać turniej, to muszą potwierdzać dominacje w każdym pozostałym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Szwecja - Egipt/ Liczba goli - PONIŻEJ 57.5 @1.77
Betters
Szwedzi przez lata są zespołem raczej mało rzucającym i dobrze broniącym. Z Portugalia wygrali dwiema bramkami i wydaje mi się ze południowy styl gry im specjalnie nie leży o czym możne świadczyć tez fakt że na Igrzyskach z tym Egiptem przegrali. Osobiście proponuję tutaj under bramkowy bo obu zespołom idzie lepiej defensywa niż ofensywa. Egipt potrafił dobrze zagrać w defensywie z Chorwacją, USA i nie najgorzej z jednym z faworytów do zwycięstwa na mistrzostwach czyli Danią. Powrót do bramki po wolnym od trenera Andreasa Palicki też wpłynie pozytywnie na ilość straconych bramek Szwedów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +620
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Korea Południowa - Macedonia
Over 61.5 @1.57 STS

Idę w tym meczu na over punktowy. Obie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione i nie bronią na wysokiej skuteczności. W tym meczu linia 61.5 jest linią najniższą, więc jasne jest, że bukmacherzy również uważają, że będzie to spotkanie z dużą ilością bramek. Ostatni mecz na mundialu to myślę, że obie reprezentacje urządza sobie festiwal strzelecki.

Szwecja - Egipt
Poniżej 58.5 gola @1.55 sts

W tym meczu z pewnością nie będzie dużo bramek. Egipt jest bardzo defensywną drużyną. Na tym turnieju tylko raz pokryli tą linię grając z Belgią i padło tam 61 bramek. Pozostałe mecze mocno underowe. Egipt traci mało goli. Nawet z ultra ofensywną Danią było tylko 55 bramek. Szwedzi również dobrze bronią a to oznacza, że Egipt za dużo nie rzuci. Dodatkowym argumentem jest tutaj historia bezpośrednich spotkań. W ostatnich 5 bezpośrednich meczach rzecz jasna ani razu zaproponowana linia nie została przekroczona. Myślę, że i tym razem też tak będzie.

Francja - Niemcy 1 @1.45 STS

Niemcy, na prawdę bardzo dobre mistrzostwa w ich wykonaniu, ale myślę , że na Francję to jednak za mało. Francuzi to główni faworyci do końcowego sukcesu. Francja jest bardzo skuteczna na tych mistrzostwach. Wszystkie mecze wygrane jak do tej pory. Do składu Francuzów wróciła jedna z najjaśniejszych
postaci a więc Dika Mem, który praktycznie całą rundę grupową nie grał. Patrząc na historię bezpośrednich pojedynków to mecze są zawsze stykowe, gdzie decydowała w wiekszosci jedna bramką. Mam nadzieję, że Francuzi swoim wyrachowaniem przechylą szale zwycięstwa na swoją stronę.

Urugwaj - Algieria
(+7.5) 1 @1.40 STS

Próbuję znowu iść tak jak w meczu z Arabią Saudyjską w stronę skazywanego na pożarcie Urugwaju. Jakoś nie chce mi się wierzyć by Algieria mocno zdemolowała Urugwaj. Arabia też miała, a wygrała ledwo jedną bramką. Mam nadzieję, że tym razem Urugwaj mnie nie zawiedzie i postawi się oponentom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2617
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Moim zdaniem dalej awansują Francja oraz trzy drużyny z Skandynawii. Każda z nich jest niepokonana na tym turnieju i nie sądzę by to się dziś zmieniło.
Dania majac za rywala Węgrów musi potwierdzic dobra forme na tych mistrzostwach. Madziarzy swietnym meczem z Islandia wywalczyli sobie awans, jednak w starciu czy to z Portugalią czy z Szwecja nie pokazali już pazura. Duńczycy są rozpedzeni i pomimo remisu z Chorwatami są najskuteczniejsza drużyna na turnieju rzucający w każdym z spotkań conajmniej 30 bramek. Myślę, że nie zobaczymy dużej ilości goli, a over 60 wydaje się trudny do przekroczenia.
// Under 60.5 @1.88 \\

Francja ma siłę by zawalczyć w finale i zapewne stoczy zacięty bój z Szwedami w półfinale. Z dobrze dysponowanie na tym turnieju Słowenia poradzili sobie dość pewnie, podobnie z Hiszpania, gdzie zwyciezyli 2 golami. Dziś naprzeciw Niemcy, którzy w takim samym stosunku ulegli Norwegii w ostatnim meczu. Poprzedni rywal z którym musieli się liczyć to Serbią, gdzie wygrali 1 bramka. Pozostałe spotkania nie byly wymagajace dla Niemcow. Dużo silniejsza drużyna jest Trojkolorowa kadra z nad Sekwany. Wybieram handi na to spotkanie
//Francja -1.5 @1.60\\
//Niemcy under 28.5 @1.76\\
 
Otrzymane punkty reputacji: +597
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:30
Szwecja : Egipt
Typ: Szwecja -2.5
Kurs: 1.7
Betters
Tele2Arena Sztokholm to tutaj na stadionie odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe Szwecja Egipt. Tłumnie zgromadzeni fani będą próbowali pomoc gospodarzom awansować do półfinału. Zespół Szwecji wygrał jak narazie wszystkie spotkania.. zaś Egipt doznał porażki z Duńczykami wygrał zaś z Chorwatami na inaugurację i dzięki temu zwycięstwu meldują się dziś w fazie pucharowej. Gra Egiptu mnie osobiście nie przekonuje oglądałem ich starcie z Bahrajnem.. i ekipy grały podobny handball. Jim Gottfridsson świetny rozgrywający Flensburga jest w czołówce asystentów gra świetny turniej zaś Eric Johansson z 29 bramkami jest w czołówce strzelców. Myślę że Szwedzi rządni sukcesu przed własną publicznością pokonają pewnie zespół Afrykański.. i zameldują się w półfinale mistrzostw. Gram na wygraną Szwedów minimum trzema bramkami w betters kurs 1.7 w fortunie 1.61.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +791
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Norwegia - Hiszpania
Norwegia @2.10 (hit dnia) STS
druga połowa liczba goli -28.5 @1.94 Fortuna

Chyba najrówniejsza para ćwierćfinałowa na co wskazują tez kursy. Początkowo można było łapać 2.25 na Norwegów i to już na singla nadawało się fajnie na podwojenie, teraz mamy 2.10 ale też wydaje się to kusząca opcją. Hiszpania na tym turnieju jakoś nie specjalnie zachwyca. Można powiedzieć,że wymęczone zwycięstwo z Polską bo raczej tutaj wszyscy spodziewaliśmy się gładkiej przeprawy Hiszpanów, później mecz pod kontrolą ze Słowenią i ostatnie starcie w grupie przegrana z Francją.
Norwegia rozpędzona, komplet zwycięstw na turnieju, choć miewają przestoje to potrafią się zmobilizować i z nich wybrnąć (przykład mecz z Holandią,gdzie do przerwy przegrywali 13:17 by wygrać 27;26).
Uważam ich za drużynę na ten moment lepszą, z większą jakością ataku i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego sądzę,że to oni z tej pary awansują do strefy medalowej. Do tego under bramek w spotkaniu. Choć Norwegia ofensywna to na turnieju tylko dwa razy udało im się przekroczyć granicę 30brmake w spotkaniu - 31 z Serbami i 32 z reprezentacją Argentyny. Do tego w bramce Hiszpanów świetnie dysponowany Perez de Vargas. Myślę,że drużyny mogą tu dosyć długo maszerować punkt za punkt ale koniec końców to Norwegowie będą cieszyć się z awansu.

Arabia Saudyjska - Maroko
Under 53.5 @1.82 Fortuna (wesoły handball)

Oczywiście pożegnalny mecz dla obu drużyn drużyn. Rozegrać go i udać się do swoich krajów. Ubogo ofensywnie drużyny z gradu bramek bym się tutaj nie spodziewał, linia dosyć niska, więc możliwe że będzie na styk.

Szwecja - Egipt
Szwecja i under 56.5 w meczu @2.41 Fortuna

Fajne połączenie. Co do zwycięstwa Szwedów raczej nie może być wątpliwości. Grają u siebie w Sztokholmie, idą od zwycięstwa do zwycięstwa, wygrywają pewnie, wygrywają przekonywująco, wygrywają wysoko.. no właśnie - wysoko. Więc pytanie skąd under? Egipt jeśli chce powalczyć nie może pójść na wymianę ciosów, bo skończy się to wysokim handi w stronę Szwedów. Biorę tutaj pod lupę mecz Dania - Egipt i myślę, że to może być dobry odnośnik jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Dania mega ofensywna, Egipt postawił im nieco trudniejsze warunki i Duńczycy zdobyli 30 bramek przy 25 egipcjanów. Myślę,że w tym spotkaniu nastąpiła prawdziwa weryfikacja formy Egipcjan, jeśli chcą postawić trudne warunki Szwedom muszą postawić na obronę i nadzieję na ataki z kontry. Będą uspokajać grę, liczyć na błędy rywala, inaczej Szwedzi przy własnej publiczności pokażą na co ich stać. Jak dla mnie Szwecja faworyt mistrzostw, kursy w okolicach 4.50 jeszcze do złapania do przy kursie 2.0 na Duńczyków wydaje się dobrą opcją, bo w przewidywanym finale na pewno takiego nie dostaniemy.

Edit:szalu nie ma, ale na szczęście typ dnia na plus. Szkoda Norwegii która oddała wygrany mecz gorzej jak zawodnicy z technikum na WF.
 
Ostatnia edycja:
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Tak to wygląda na stronie IHF (wyżej Gdańsk, niżej Sztokholm). Trochę jaja, bo oba półfinały są rozpisane "OR" czyli tak jakby czekali kto wygra ćwierćfinał. W tej chwili wygląda to tak, że mam bilety na półfinał i kompletnie nie mam pojęcia, kto może w nim zagrać... haha ale nie chcę mi się wierzyć, że Szwedzi ewentualny półfinał zagrają w Gdańsku, a szkoda..
 

Załączniki

barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇸🇪 Szwecja - Egipt 🇪🇬

powyżej 6,5 kar @1,90 superbet

Na początku dodam że na innych bukmacherach linia na kary w tym meczu wynosi 7,5 po niższym kursie. Nie wiem czemu Superbet wystawił taką linię, ale warto to wykorzystać. Oczywiście w grupie obie drużyny większość meczów grały z ogórkowymi drużynami. Jedyne współmierne mecze, które można wziąć pod uwagę to Dania - Egipt oraz Islandia - Szwecja. W obu tych spotkaniach było po 9 kar. Dziś spodziewam się w tym meczu dużo walki. Obie drużyny mają rachunki do wyrównania za ostatnie IO, gdzie Egipt był górą. Po tym kursie biorę w ciemno taką linię.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chile - Tunezja
Chile over 29.5 bramek @ 2.50
Chile over 30.5 bramek @ 3.30
Fortuna

Dorzucam dzisiaj jeszcze overy Chile, które niemrawo zaczęło mistrzostwa, bo od porażki z Iranem rzucając 24 bramki, później jednak trochę się rozkręcili, 26 bramek Hiszpanii, 33 bramki Czarnogórze, 26 bramki Arabii Saudyjskiej, 34 Urugwajowi i 33 Korei Południowej, sporo bramek nie powinno być zaskoczeniem, w końcu i na poprzednich mistrzostwach grali w podobny sposób, między innymi rzucając 44 bramki Korei Południowej. Dzisiaj mecz z Tunezją, stawką 25 miejsce na mistrzostwach, ale czy obie drużyny będą się o to zabijać? Raczej nie, wszystkie dzisiejsze spotkania w Pucharze Prezydenta były bardzo overowe i tym śladem pójdę i w tym meczu. Chile z Tunezją zagrało dwa razy, w 2019 roku w Mistrzostwach Świata i w 2016 roku na Igrzyskach, oba spotkania przegrali, ale rzucali w nich odpowiednio 30 i 29 bramek, więc według mnie warto dzisiaj zaryzykować. Mam tylko nadzieję, że ten mecz nie będzie się różnił od poprzednich.
 
Ostatnia edycja:
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
Dla mnie mecz Norwegia - Hiszpania nie do grania, nie ruszałem go ale każdemu kto postawił na Norwegię współczuję bo to co przed chwilą zrobili woła o pomstę do nieba. Przewaga jednego zawodnika, kilka sekund do końca, pozycja rzutowa a gość podaje do tyłu. Za dużo podań w grze pasywnej, piłka dla Hiszpanii i rzucają na remis równo z syreną. Niebywałe emocje.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tak to wygląda na stronie IHF (wyżej Gdańsk, niżej Sztokholm). Trochę jaja, bo oba półfinały są rozpisane "OR" czyli tak jakby czekali kto wygra ćwierćfinał. W tej chwili wygląda to tak, że mam bilety na półfinał i kompletnie nie mam pojęcia, kto może w nim zagrać... haha ale nie chcę mi się wierzyć, że Szwedzi ewentualny półfinał zagrają w Gdańsku, a szkoda..

Ja nie wiem czemu aż tyle osób ma problem z interpretacją drabinki. Dla mnie sprawa jest jasna od początku. To co wstawiałes odnosi się jedynie rozpoczęcia spotkań. Jak będą znani półfinaliści to wtedy zadecyduja kto o której gra. Trochę głupota, bo nie możesz sobie piątku zaplanować mając wykupiony bilet. Chodzi tu zapewne o prawa telewizyjne. Wejdą Szwedzi to zagrają o 20.30. wejdą Egipcjanie to na prime-time wrzuca Danię. I zespołem który będzie do Polski przyjeżdżał a później wracał na decydujące spotkania do Szwecji już wiadomo że będą Duńczycy
 
W 2K

W3stern

Użytkownik
Na superbet* błędnie zaliczyli bramkę Fabregasa (początkowo miał wpisany gol Karabatic na flashscorze) i kurs jest według mnie zawyżony. Na under 4.5 wynosi aktualnie 2.10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom