>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Chorwacja - Belgia

Niestety dla Chorwatów Dania miała śmieszną pierwszą grupę i tam zrobili sobie bramki na plus, a Chorwacja na spory minus z Egiptem.

Chorwacja -5,5 1P @2,15
-6.5 @2.86

Mecz -10.5 @2,49
-9.5 @2,11
Typów oczywiście nie neguje, ale nota bene Chorwacja zmierzy się z tymi samymi rywalami (poza Tunezją która pokpiła sprawę). Chorwaci sami sobie winni, bo z Egiptem zagrali fatalnie - sporo głupich błędów. Do tego w meczu z Marokiem w pewnym momencie byli na -5 (Maroko ostatnie w grupie). Wg mnie Tunezja jest mocniejszym zespołem od Maroka.
Z drugiej strony to fajnie, bo zespoły nie będą się oszczędzały i będą chciały jak najwięcej wycisnąć przeciwnikom.

Dlatego też idę w tę stronę:

Cindrić over 3,5 @ 1,55 fortuna
Karacic over 3,5 @ 1,7 fortuna
M. Gidsel over 4,5 @ 1,7 forbet 4/5 - cóż spartolił koncertowo kontrę. Jednak zagrał mniej niż przypuszczałem
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Typów oczywiście nie neguje, ale nota bene Chorwacja zmierzy się z tymi samymi rywalami (poza Tunezją która pokpiła sprawę). Chorwaci sami sobie winni, bo z Egiptem zagrali fatalnie - sporo głupich błędów. Do tego w meczu z Marokiem w pewnym momencie byli na -5 (Maroko ostatnie w grupie). Wg mnie Tunezja jest mocniejszym zespołem od Maroka.
Z drugiej strony to fajnie, bo zespoły nie będą się oszczędzały i będą chciały jak najwięcej wycisnąć przeciwnikom.

Dlatego też idę w tę stronę:

Cindrić over 3,5 @ 1,55 fortuna
Karacic over 3,5 @ 1,7 fortuna
M. Gidsel over 4,5 @ 1,7 forbet
Ogólnie sam się na tym złapałem jak to napisałem, że przecież zagrają z tymi samymi, z drugiej strony dla Chorwacji dobrze, że weszło USA bo z nimi zrobili większy plus, ale dziś też na pewno to zrobi Dania. Mieli -5 z Maroko, ale ogarnęli to na spokojnie i zrobili +12, to był początek spotkania i chyba trochę chcieli to na stojąco wygrać. Znowu z Danią zagrali naprawdę dobrą piłkę, Dania tez trochę została po tej grupie zweryfikowana in minus, choć ostatnią akcję mocno pokpili bo powinni to wziąć i już by było po temacie jeśli chodzi o Chorwację. Niezależnie od tego myślę, że dziś już powinni wyjść na pełnym skupieniu i ogarnąć Belgów na spokojnie, Egipt w II połowie trochę odpuścił, ale znowu ich nie interesują bramki tylko punkty. Chorwacja teoretycznie też może liczyć na to, że Egipcjanom będzie zależało w meczu z Danią, nie odpuszczą, żeby nie wpaść potem w 1/4 na Szwedów.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Brazylia - Islandia
Powyżej 59.5 gola
@2.32 Betters

Moja propozycja na trzecią kolejkę rundy głównej to minimum 60 zdobytych bramek w konfrontacji między Brazylią a Islandią, zasadniczo za sprawą tych ostatnich. Ich poprzedni mecz, ze Szwecją, oceniałem jako pewny over i się nie zawiodłem. Coś jest takiego w grze z udziałem Islandii, że akcje często zamieniają się w bramki. Dość powiedzieć, że w trzech ostatnich meczach, w których grała Islandia, over został pokryty, a średnia bramek wyniosła 66, w tym znaczna większość po stronie Islandii. W meczu z Brazylią są silnym faworytem. Spotkania z udziałem Brazylijczyków nie kończą się z reguły overem, ale kto wie, czy nie zmieni się to właśnie dziś. Potrafią strzelać będąc underdogiem - na przykład Portugalii wbili 28 bramek, dzięki czemu udało im się zremisować. Myślę, że te 26-27 bramek powinni trafić, a Islandia dołoży swoje 34.
 
Ostatnia edycja:
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Czekałem, aż Fortuna da kursy na strzelców w meczu Duńczyków z USA.

Dania - USA
M. Hansen over 4.5 bramki @1,75
M. Gidsel over 6.5 bramki @2,13 Obydwa typy z Fortuny.

Duńczycy grają dzisiaj z Amerykanami, są tutaj dwie bardzo dobre okazje dla nich. Po pierwsze, do podreperowania bilansu bramkowego (w przypadku równej liczby punktów w pierwszej kolejności decydują mecze bezpośrednie, potem bilans bramek), a po drugie dla zawodników takich jak Hansen, czy Gidsel, do zwiększenia indywidualnego dorobku bramkowego. Biorąc pod uwagę, jak grają Amerykanie, obydwoje rozgrywający powinni te linie pokryć. Egipt, jeżeli wygra dzisiaj, to zapewni sobie awans, natomiast Duńczycy wygrywając dzisiaj i ewentualnie przegrywając z Egiptem, będą liczyć potencjalnie, h2h z Chorwacją. Dlatego nie powinno być odpuszczania i powinni jak najwyższą różnicą wygrać dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Czyli co, dzis Dunczycy bez spiny? Chorwatom starczyło pary na 1 polowke. Dunczycy wlasciwie pewni, trudno żeby z Bahrajnem nadrobili ponad 20 bramek. Wiec moze oszczędzanie się na egipt? A linie dIs bardzo wysoko, +20.5 za @2.2
+22.5 za @1.76,
1p +12.5 @1.56
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja bym brał tutaj pod uwagę jeszcze jedno. Bo wszyscy tutaj piszecie o bilansie bramek, oszczędzaniu czy też gonieniu pierwszego miejsca

Będą mecze w ostatniej fazie zespolow które już awansowały. I uwierzcie. Nie każdy będzie chcial wygrać grupę
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Ja bym brał tutaj pod uwagę jeszcze jedno. Bo wszyscy tutaj piszecie o bilansie bramek, oszczędzaniu czy też gonieniu pierwszego miejsca

Będą mecze w ostatniej fazie zespolow które już awansowały. I uwierzcie. Nie każdy będzie chcial wygrać grupę
Nie każdy ale akurat Dania zagra z Egiptem o uniknięcie Szwedów wiec na pewno będzie to gra o 1 miejsce A nie jego unikniecie
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie każdy ale akurat Dania zagra z Egiptem o uniknięcie Szwedów wiec na pewno będzie to gra o 1 miejsce A nie jego unikniecie
Akurat Danii to nie mogło dotyczyć bo oni bramek nie gonią. muszą po prostu wygrać dwa mecze. A nie mają takiej opcji że wygrana dzisiaj 40 bramkami może spowodować że remis im wystarczy w ostatnim meczu
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Akurat Danii to nie mogło dotyczyć bo oni bramek nie gonią. muszą po prostu wygrać dwa mecze. A nie mają takiej opcji że wygrana dzisiaj 40 bramkami może spowodować że remis im wystarczy w ostatnim meczu
Pisałem o tym dzis wcześniej przy meczu Chorwatow. Jeśli oni by dzis wysoko wygrali to Danii mogłoby dxis zależeć na bramkach na wypadek wpadki z Egiptem. Chorwaci rzucili dzis za mało i tym samym dunczykom zniknęło ryzyko ze przegrają bilansem bramkowym z Chorwatami przy wpadce z Egiptem. Dlatego dzis pewnie typowo sparingowo. Dorzucę jeszcze over 20.5 USA za @1.66
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
WZP - Węgry

Jutro widzę to tak, że Węgrzy wchodzą mocno naładowani, bo jednak zwycięstwo to dla nich tutaj podstawa i potem zostaje im czekać co będzie dalej. Beda uzależnieni od tego co zrobią Szwedzi z Portugalią, ale graja jako pierwsi więc muszą zrobić swoje i potem kilka godzin czekania. I sportowo są na wyższym poziomie od Wysp i motywacja będzie tutaj zupełnie inna, bo jednak nadal graja o coś, Wyspy się żegnają z turniejem, widać już też zmęczenie, z czasem wyglądają też gorzej jak w meczu z Portugalią, gdzie w 2 połowie już kompletnie nie szło. Węgrzy wyszli naładowani na Brazylię, potem końcówkę połowy przysnęli. liczę że jutro będzie inaczej i +5 na przerwie powinno być.

1 połowa Węgry -4,5 @1,73
mecz -8.5 @1,78

do mniejszej gry

-10,5 mecz @2,34
-6,5 1połowa @2,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1116
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Szwecja (1.40) fortuna [/ICONPLUS]

Szwecja dla mnie jest faworytem całego turnieju, grają kosmiczny handball, tylko czy dzis trener nie da odpocząć najlepszym zawodnikom mając zapewnione pierwsze miejsce? jeśli nie to rozbiją przeciętną Portugalie bez trudu, często trenerzy grają do końca podstawowym składem aby nie wybijać najlepszych zawodników z rytmu przed decydującą fazą, tym bardziej w tak fizycznej dyscyplinie jak ręczna, gdzie liczy się morale i pewność siebie nikt nie będzie się oszczędzał niczym gwiazdeczka Neymar która przewraca się od chuchnięcia wiatru, tutaj wyglada to inaczej i wierze że trener Szwedów nie zlekceważy rywala tylko będzie chciał pokazać jak mocną drużyną jest Szwecja i wejść do następnej fazy z kompletem zwycięstw.

WZP +12.5
(1.26) fortuna

Węgry nie grają tutaj nie prezentują tutaj nie wiadomo jakiego poziomu, żeby rozbijać tak ogarnięty jednak zespół jak WZP który gra czysto fizyczny handball gdzie największą gwiazdą wydaje się środkowy który ma niebagatelne warunki do gry w tą dyscypline, to nie są amatorzy, żeby rozbijać ich przez węgry 13 bramkam

do tego można dodać Słowenia (1.20) też prezentują się tutaj naprawde świetnie, czarnogora nawet w meczu z Polakami pokazała dramatycznie słabą gre, nie powinno być tu problemu ze zwycięstwem Słoweńców
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
chamberlain 446,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Urugwaj
Urugwaj over 22.5 bramek @ 1.65
Urugwaj over 24.5 bramek @ 2.50
Betters

Szedł bym dzisiaj w stronę Urugwaju, co prawda ta drużyna to żadna porządna marka, ale grają przecież z Arabią Saudyjską, której moim zdaniem wyszedł jeden mecz z Polską i stąd są traktowani o wiele poważniej od Urugwaju, ale żeby zaraz dawać na nich kursy w okolicach 1.03? Jak dla mnie warto skorzystać, chociaż handicapów nie ruszam, to za to gram na overy Urugwaju. Najniższa linia w Betters 22.5 najwyższa 24.5 i myślę, że warto uderzyć w obie. Urugwaj nie miał za dużych szans z żadną drużyną na tych mistrzostwach, ale bramki trafiać potrafił, 25 z Wyspami Zielonego Przylądka (których uważam, za sporo lepszą drużynę od Arabii), 24 z Brazylią, 12 ze Szwecją, 30 z Koreą Południową i 24 z Chile, a więc jak widać wysokie wyniki i to z lepszymi drużynami na tych mistrzostwach. Dodatkowo to tylko Puchar Prezydenta, gdzie w końcu padają wysokie wyniki, bo waga spotkań już nie za duża.

Szwecja - Portugalia
Portugalia over 27.5 bramek @ 1.65
Portugalia over 29.5 bramek @ 2.44
Betters

Szwecja może i da pograć sporo swoim największym gwiazdom, żeby nie wybijać ich z rytmu meczowego, ale na pewno nie będzie to ta sama Szwecja, którą oglądaliśmy do tej pory, bo trzeba sobie to otwarcie powiedzieć, nie musi taka być. Mają pewne wyjście z grupy, nawet zapewnione pierwsze miejsce, więc w tym meczu zabijać się na pewno nie będą, wszystko zależy tak naprawdę od Portugalii, która zmotywowana będzie na pewno, bo wygrana da im ćwierćfinał, ale jak poradzą sobie z grającą na luzie Szwecją to na razie zagadka, jednak jak dla mnie i tak warto iść w bramki. Szwecja do tej pory w dwóch meczach przycisnęła mocno z defensywą, tracąc 18 bramek z Brazylią i 12 bramek z Urugwajem, jednak w pozostałych spotkaniach było to już 27 bramek z Wyspami Zielonego Przylądka, 28 z Węgrami i 30 z Islandią. W ostatnich latach Portugalia była niewygodnym rywalem dla Szwecji, w 2020 roku na ME Portugalczycy przejechali się po nich 35:25, a rok później na Igrzyskach Olimpijskich co prawda Szwecja wygrała, ale też po bardzo zaciętym spotkaniu 29:28, większość meczu przegrywając. Niby te linie bramkowe na Portugalię wysokie, ale moim zdaniem warto iść w tą stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +948
chamberlain 446,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Opiszę jeszcze sytuację w grupie II, bo tam szansę na awans mają cztery drużyny, ale wariantów jest kilka. Nie będę opisywał każdego, bo w przypadku, gdy dwie drużyny zrównają się punktami, decydować będzie po prostu spotkanie bezpośrednie pomiędzy nimi, opiszę jednak ten najciekawszy przypadek, a więc taka sama ilość punktów Portugalii, Islandii i Węgier.

O awansie decydują 1. Punkty 2. Punkty w spotkaniach bezpośrednich 3. Różnica bramek w spotkaniach bezpośrednich 4. Ilość trafionych bramek w meczach bezpośrednich 5. Różnica bramkowa we wszystkich spotkaniach.

Gdyby więc wszystkie trzy wspomniane drużyny miały na swoim koncie 6 punktów, utworzona zostałaby tabela, w której każdy zespół miałby ten sam bilans 1-1, decydować będzie więc różnica bramek w spotkaniach bezpośrednich, a tam wygląda to następująco:

1. Portugalia +3
2. Islandia +2
3. Węgry -5

A więc w przypadku równej ilości punktów dalej awansuje Portugalia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1456
Pablito91 472,5K

Pablito91

Użytkownik
WZP - Węgry(-6.5) 2 @1.55 STS

Wyspy widać już zmęczone tymi mistrzostwami. W drugich połowach ich gra już się sypie. Akurat tak się to wszystko ułożyło, że Węgrzy są w bardzo dobrej sytuacji. Walczą z Portugalią o wyjście z drugiego miejsca z grupy. Warunkiem jest wygranie swojego spotkanie i czekanie do wieczora na mecz Szwecja Portugalia. Węgrzy nieźle spisują się na tych mistrzostwach i myślę, że wysoko wygrają z podmęczonymi i o nic nie grającymi Wyspami.

Szwecja - Portugalia(+5.5) 2 @1.37 STS

Zagadką jest jak do tego spotkania podejdą Szwedzi. Mają niezagrożone 1 miejsce w grupie. Nie ma potrzeby spinać się na to spotkanie, gdzie za chwilę zaczynają się Play-offy. Portugalia póki co jest na drugim miejscu i ma szanse na wyjście z grupy. Myślę, że Portugalia powalczy i nie przegra 6 bramkami lub więcej.

Arabia - Urugwaj(+8.5) 2 1.52 STS

Mecz drużyn, które przegrały na tych mistrzostwach wszystkie mecze. Arabia jest zdecydowanym faworytem, ale uważam, że nie będzie w tym meczu demolki. Obstawiam, że Urugwaj nie przegra więcej niż 8 bramkami. Obie ekipy mogą już być zmęczone. Biorąc pod uwagę mecze pomiędzy drużynami w grupie przegranych to Urugwaj przegrał z Koreą -7 i z Chile -10. Arabia z kolei -3 z Chile i aż -11 z Koreą. Wychodzi na to, że Urugwaj nie przegra więcej jak 8 bramkami i tak też typuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1566
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Niemcy - Norwegia
Typ: Powyżej 58.5 goli @1.62 Betters

Mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jak na razie obie reprezentacje idą jak burza przez te mistrzostwa, zarówno Niemcy jak i Norwegowie mają po 5 zwycięstw na koncie. Średnia bramek rzucana przez Niemców na tych mistrzostwach wynosi 35. Natomiast średnia Norwegów to 32. Oczywiście trzeba mieć na uwadze to, że poza reprezentacją Serbii i Holandii, grali oni raczej ze słabymi reprezentacjami jak Katar, Argentyna, Algieria, czy Macedonia. Co nie zmienia faktu, że po raz kolejny liczę na overowe spotkanie w wykonaniu obu tych reprezentacji.
 
K 56,7K

kossma

Użytkownik
Szwecja - Portugalia
1 połowa Portugalia (+2.5)
Fortuna @1.7

Zle by się działo na ławce Portugalczyków gdyby kończyli pierwszą odsłonę z dużym ujemnym bilansem. Myślę że do tego nie dopuszczą, nie wolno im dzisiaj stworzyć sobie nerwowej aury jeśli myślą osiągnąć dziś min. remis. Patrząc przez pryzmat ich poprzednich bezpośrednich spotkań h2h jest to możliwe. Przegrali tylko jednym golem (29 - 28) na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich a na Mistrzostwach Europy w 2020 nawet wygrali (35 - 25) i zajęli miejsce w tabeli grupy przed Szwedami. Jedno o co muszą dzisiaj zadbać to by Szwedzi im nie odjechali.Nie dam sobie głowy uciąć na ile overowy będzie to mecz bo z jednej strony im niższa suma bramek tym łatwiej w końcówce odrobić będzie Portugalczykom ewentualną stratę, z drugiej zaś są przecież jeszcze klasyfikacje indywidualne, jak choćby na najlepszego strzelca i napewno gracze szwedcy nie odpuszczą żeby sobie posiedzieć. Będą grać bez presji, ile ugrają tyle ich. Tak że w stronę ilości zdobytych goli tutaj iść nie zaryzykuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom