>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Węgrzy planowo. Ta wygrana eliminuje definitywnie Islandczyków (szkoda) i sprawia że bez względu na wynik meczu Islandia - Brazylia Portugalczykom remis ze Szwedami daje awans.

Islandia się nie podłoży Brazylii - trzeba zbierać punkty za pozycje, co przekłada się na awans do kwalifikacji IO

Co zrobią Szwedzi? O ile w grze byłaby Islandia a nie Węgry w kolejce do wejścia to może bym pogral coś przeciwko. Bo Islandii Szwedzi w jakimś małym stopniu mogliby się obawiać. A teraz żeby się podkładać i wyrzucać Portugalczyków kosztem Wegrow? Chyba nie
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Gra naszych porażka. Grając u siebie męczarnie z takimi potęgami jak Arabia i Iran. Dziś mieli zagrać dla kibiców i jakoś tego nie było widać.

Ciekawe czy Romblowi podziękują, bo gość się nadaje do prowadzenia kadry jak ja do baletu. Zero charyzmy.
 
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Chorwacja - Bahrajn : Chorwacja over31.5 @ 1.82 betters

Chorwacja po sensacyjnym remisie z Dania 32-32 spokojnie wygrali 24:33 z USA w dorobku 5pkt. Bahrajn natomiast 4pkt.W tym spotkaniu postanowiłem pójść w over bramkowy gdyż reprezentacja Chorwacji na tym turnieju rozegrała do tej pory 5 spotkań z czego 4 krotnie pokryli to linie. Ogólnie to overowa drużyna, a że spotkanie kończoce to spodziewam się otwartego spotkania tym bardziej że Bahrajn nie należy to potęg i defensywa przeciętna.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 445,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Katar - Argentyna
Over 51.5 bramek @ 1.80 Superbet
Over 55.5 bramek @ 3.25 Fortuna

Spodziewałem się, że Katar osiągnie lepszy wynik na mistrzostwach, a tu mogą skończyć je z 0 dorobkiem punktowym w rundzie głównej i jedynie z jedną wygraną na całym turnieju (oczywiście mogą, bo mogą też wygrać z Argentyną i skończyć z dwoma zwycięstwami i dwoma punktami). Jednak demontaż tej drużyny trwa w najlepsze, w ostatnich latach o sile zespołu decydował jeszcze Marzo, Capote i Saric, to ten pierwszy "uciekł już ze zgrupowania", dlaczego nie grał na mistrzostwach Saric nie mam pojęcia, a Capote grał na tak niskiej skuteczności, że w ostatnich meczach już nawet nie występował, więc widać, że trzeba zmienić już nastawienie do Kataru. Dzisiaj ostatni mecz z Argentyną, której turniej też zbytnio nie wyszedł, choć są w stanie zaskoczyć, ja jednak zagram w tym meczu overy meczowe, bo linie przyjemne. Katar pokazał już, że potrafi trafiać bramki, oprócz wpadki z Norwegią, gdzie trafili tylko 17 bramek, to w pozostałych meczach zdobywali 27 z Niemcami, 29 z Algierią, 24 z Serbią i 30 z Holandią, potencjał więc jest. Gorzej w ofensywie zagrali niestety zawodnicy Argentyny, gdzie momentami było widać, że męczą się w ataku, 19 z Holandią, 21 z Norwegią, 19 z Niemcami i 22 z Serbią, choć trzeba przyznać, że rywali mieli bardzo trudnych, gdy trafił im się ktoś trochę słabszy jak Macedonią, to już ograli ich rzucając 35 bramek, więc stać ich na zryw. Obie drużyny posiadają na tych mistrzostwach słabą obsadę bramki, w Katarze z 27% skutecznością broni Suljakovic, oraz z 21% skutecznością Lepenica, zaś w Argentynie z 21% skutecznością Maciel i 16% skutecznością Bar, można więc śmiało stwierdzić, że obie drużyny nie mają bramki. Dlatego jak dla mnie warto pograć na tak niezbyt wygórowane linie bramkowe.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dania - Egipt 1/1 pierwsza połowa/mecz 1.57 - Duńczycy po wpadce z Chorwacją dzisiaj muszą wygrać spotkanie aby zakończyć fazę grupową na pierwszym miejscu mi trafić na Węgrów zamiast Szwedów. Egipt faktycznie rewelacja turnieju ale na rozkładzie mają głównie słabe ekipy. Pobieram temat
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Katar - Argentyna -> Argentyna wygra @3,20 Fortuna

Argentyna i Katar kończą dzisiaj mundial. Obydwie ekipy z zerem punktów na koncie, dzisiaj okazja do podreperowania stanu końcowego. Katarczycy grają żenująco, Rivera już zrezygnował z Capote, więc nawet u nich nie ma kto rzucać. Argentyna fajnie się zaprezentowała z Serbami, fakt wcześniej dostali gromy, np. od Niemców, ale potrafili sami też rozgromić Macedonię. Tutaj upatruję szansy w typie, większej motywacji u Argentyńczyków.

PS. @ chamberlain chamberlain, Sarić nie gra, bo zakończył karierę reprezentacyjną (https://www.welt.de/sport/article24...all-eine-Weltauswahl-zusammenkaufen-darf.html)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +939
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dania -3.5 (1.98) fortuna

No nie rozumiem tego kursu, Egipt? może i mocna drużyna ale nie na takie potęgi jak Duńczycy. Egipcjanie mieli do tej pory rywali z nie najwyższej półki i wygrywali z nimi dużo nizej niż Duńczycy, jak na pełnej spinie Dania podejdzie do tego meczu to faraonów rozniesie w pył, no tak mi się wydaje po prostu z przebiegu turnieju i tego co widziałem do tej pory

Serbia (1.58) fortuna

Serbia przegrywała z potęgami minialną ilością bramek to bardzo mocna drużyna, dużo lepsza niż Holandia, tak samo nie wiem skąd tutaj ten kurs, zupełnie tego nie rozumiem ale znawcą ręcznej też nie jestem, tylko obserwatorem i Serbia wydaje mi się naprawde mocnym zespołem, w przeciwieństwie do Holendrów którzy tradycji handballowych to raczej nie mają.

reszta typów w moim temacie jakby ktoś chciał pobrać to tam się to znajduje.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 469,2K

Pablito91

Użytkownik
Egipt - Dania
M.Gidsel (-7.5 bramki) @1.70 STS eh.. musiał rzucić dwie ostatnie bramki dla Danii w końcówce meczu...

Myślę, że ta linia jest za wysoka jak na ten mecz. Owszem pokrył tą linię w 3 meczach, ale z kim... Tunezja, Belgia i Bahrajnem. Egipt jest 2 półki wyżej od tych ekip. Egipt traci najmniej bramek na tych Mistrzostwach. Gidsel z taką Chorwacją, czyli drużyna już lepszą i lepiej broniąca rzucił tylko 4 bramki. Myślę, że w tym meczu to właśnie Hansen, który odpoczywał z USA rzuci więcej bramek od Gidsela. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie i liczę na twardą walkę ze strony Egiptu, który według bukmacherów jest skazywany na porażkę.
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Egipt - Dania
M.Gidsel (-7.5 bramki) @1.70 STS

Myślę, że ta linia jest za wysoka jak na ten mecz. Owszem pokrył tą linię w 3 meczach, ale z kim... Tunezja, Belgia i Bahrajnem. Egipt jest 2 półki wyżej od tych ekip. Egipt traci najmniej bramek na tych Mistrzostwach. Gidsel z taką Chorwacją, czyli drużyna już lepszą i lepiej broniąca rzucił tylko 4 bramki. Myślę, że w tym meczu to właśnie Hansen, który odpoczywał z USA rzuci więcej bramek od Gidsela. Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie i liczę na twardą walkę ze strony Egiptu, który według bukmacherów jest skazywany na porażkę.
A który z nich zazwyczaj ciska karne, gdy obaj są na parkiecie?
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Chorwacja - Bahrajn

Dziś na 99% ostatni taniec Chorwatów, choć jakaś tam nadzieja jeszcze się tli, ale dziś trzeba nie tylko pokonać Bahrajn bardzo wysoko, ale również liczyć na Faraonów z Danią. Wygrana +22 da im awans przy wygranej Egiptem 1 bramką, każda bramka więcej na plus po stronie Egiptu to spadający wymóg bramek dla Chorwatów. Co jest bardziej prawdopodobne z tych dwóch warunków? Chyba ten Egipt niż aż tak wysoka wygrana Chorwatów, ale kto wie, w sporcie wszystko możliwe i dlatego liczę na to, że skoro Chorwaci grają dziś pierwsi to tak jak grałem na nich z Belgią tak pogram też dzisiaj. Udało się pograć z Belgią, udało się w podobnej sytuacji utrzelić wczoraj Węgry to dziś jeszcze raz Chorwaci z handi

1 polowa -3,5 Chorwacja @1,72
-4,5 @1,96
6 @3,04
Betters

mecz -12.5 @3,8 - fortuna
-7.5 @1,68 - betters
-9.5 @2,18 - betters
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:30
Niemcy - Norwegia
Typ: S.Sagosen powyżej 4.5 goli
Kurs: 1.6
Betters
W tej grupie pewne awansu są dwie ekipy i to właśnie Niemcy i Norwegia.. dziś rozstrzygnie się tylko pytanie kto wyjdzie z miejsca pierwszego i spotkanie się z teoretycznie słabszym rywalem. Obie ekipy po 8 pkt. Bilans lepszy Niemcy więc przy teoretycznym remisie pierwszy plac utrzymują nasi zachodni sąsiedzi. Myślę jednak że Norwegia jest ekipa delikatnie lepszą i nie przejdą obok spotkania będą starali się odnieść zwycięstwo w tym jakże prestiżowym spotkaniu. Skupiam się na Sagosenie jednym z liderów Norwegów..w meczu z Serbią nie udało się przełamać linii 5 bramek uzyskał właśnie tą liczbę.. kolejkę później rzucił Katarowi jedna bramek co poczyniło się do obniżenia lini na 4.5 bramki.. oczywiście nie we wszystkich bukach można ta linie łapać. W betters jest właśnie taka.. wcześniej Sagosen rzucał w rundzie pierwszej 6,5,7 bramek więc teoretycznie tylko Katarowi rzucił tych bramek poniżej tej linii.. czy spotkanie będzie obfitowało w bramki? Myślę że trochę ich powinniśmy dziś zobaczyć.. i min 5 oczek złapie zawodnik Kiel.. który rok temu na euro brylował w tej kwestii..co do spotkań między zainteresowanymi drużynami Niemcy - Norwegia na euro rok temu 23:28 4-gole Sagosen, 21.01.2021 na olimpiadzie 28:23-7 goli Sagosen. Powodzenia.
 
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
USA - Belgia
Over 57.5
1.72 fortuna

Pożegnalny mecz dla obu drużyn,pojedynek bezpośredni o lepsze miejsce w grupie. Nie spodziewam się tutaj wysokiej defensywy, a raczej radosnego handballu okraszonego około 60cioma bramkami.

Niemcy - Norwegia
Under 59.5
1.96 betclick
Remis do przerwy 9.40 betclick

Mecz niby o pierwsze miejsce,ale tak naprawdę bez większego znaczenia. W ćwierćfinale trafiają na kogoś z pary Francja/Hiszpania więc rywali na podobnym poziomie. Nie spodziewam się tutaj fajerwerków,bardziej jakiegoś badania przeciwnika bo być może w późniejszej fazie jeszcze na siebie trafią. Bardziej na czutke remis do przerwy a do dubla under bramkowy. Wydaje mi sie,że Norwegia miewała większe przestoje na tym turnieju i Niemcy wbrew kursom są tu delikatnym faworytem.

Chorwacja - Bahrajn
Over pierwsza połowa 29.5
2.22 fortuna
Chorwacja -10.5
2.53 Fortuna

Dopóki istnieje jakaś szansa na awans Chorwacja powinna walczyć, potrzebują bramek, potrzebują wysokiego zwycięstwa, potrzebują dobrego meczu. Atak od pierwszych minut i pełna kontrola meczu.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem jednak mecz Niemcy - Norwegia jest o wielka stawkę. Po pierwsze - jest różnica czy walczysz z Francją czy Hiszpanią. Można sobie wmawiać że to w miarę wyrównane zespoły ale koniec końców 90 procent woli powalczyć o strefę medalowa z Hiszpania niż z Francją. Po drugie i być może jeszcze ważniejsze. Wygrywając grupę nie dość że trafisz na Hiszpanów to istnieje szansa że ominiesz i potężna Danię i zawsze mocnych gospodarzy Szwedów. Zespół z drugiego miejsca już wie że będzie musiał zagrać pierw z Francją a później najprawdopodobniej ze Szwecją. Wygrywający może przy korzystnym wyniku drugiego meczu ominąć całą trójkę Szwecja, Dania,Francja

Na teraz pewne jest jedno. Wygrywający grupę trafia do połówki z Węgrami i Hiszpania. A przegrywający na Francję i Szwecję. Stawka? Chyba jednak duza
 
Otrzymane punkty reputacji: +206
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Nie wiem skąd wziąłeś taką drabinkę ;)

Francja vs 2 miejsce NOR / GER
Hiszpania vs 1 miejsce NOR /GER

To pary półfinałowe i ich zwycięzcy zagrają ze sobą w piątkowym półfinale w Gdańsku o 18. Nikt ze Szwecji nie przylatuje tu.

Więc tak czy siak omija Szwecje, Danie, itd bo moze spotkac sie z nimi w finale. Miejsce z ktorego wyjda nie ma znaczenia
 
T 316

tomm55

Użytkownik
Taki schemat jest na angielskiej wersji wikipedii, na polskiej wersji juz jest inny schemat drabinki :)
Natomiast strona mistrzostw IHF niestety jest porazka w tym temacie. Nie moge znalezc takiej informacji na ich stronie jak sie cwiercfinaly lacza.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie wiem skąd wziąłeś taką drabinkę ;)

Francja vs 2 miejsce NOR / GER
Hiszpania vs 1 miejsce NOR /GER

To pary półfinałowe i ich zwycięzcy zagrają ze sobą w piątkowym półfinale w Gdańsku o 18. Nikt ze Szwecji nie przylatuje tu.

Więc tak czy siak omija Szwecje, Danie, itd bo moze spotkac sie z nimi w finale. Miejsce z ktorego wyjda nie ma znaczenia
Promy pływają, nikt nie musi lecieć 😉

Przestańmy sami siebie w błąd wprowadzać Panowie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom