>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Zacznijmy może drobne prognozowania jutrzejszych meczów.

Niemcy - Egipt
Niemcy @2.05 STS
Druga połowa liczba goli: -29.5 @1.96 Fortuna
Niemcy -2.5 @2.96 STS

Wyrównane kursy w takiej parze? No dla mnie coś tu nie gra i pobieram od razu zachodnich sąsiadów bo do jutra pewnie będziemy mieć jakieś 1.87.
Rewanż za ćwierćfinał igrzysk olimpijskich w 2021 , gdzie górą byli Egipcjanie tryumfujący wtedy 31:26. Teraz myślę,że bramkowo zobaczymy podobny wynik, ale zwycięzca będzie inny. Egipt udanie rozpoczął Mistrzostwa. Pięć zwycięstw z rzędu, ale wśród drużyn prezentujących jakikolwiek poziom to była tam tylko Chorwacja, reszta drużyn półkę lub dwie półki niżej. Mecz z Danią pokazał nam właściwe miejsce Egipcjan, a wczorajszy mecz ćwierćfinałowy ze Szwecją tylko potwierdził, że afrykańska drużyna spuściła trochę z tonu i mecze z europejskim potęgami w których przede wszystkim trzeba było wykazać się dobrą defensywą poprostu im nie wyszły. Choć mecz o niewielką stawkę to głównym celem będzie tutaj rewanż za ostatnią porażkę. Niemcy również podejdą do tego meczu niezadowoleni, ponieważ przez pierwszą połowę swojego ćwierćfinału rozgrywkami naprawdę dobre zawody. W drugiej połowie meczu z Francuzami prowadzili 20:18 i od tego momentu gra się posypała, trójkolorowi złapali kontakt, później zdobyli kilka bramek przewagi i było już po meczu. Myślę że Niemcy w starciu z Egiptem nie popełnią ćwierćfinałowego błędu i będą chcieli w pierwszej połowie rozstrzygnąć mecz, by w drugiej tylko kontrolować jego przebieg. Nie spodziewam się też wielu bramek dlatego drugim typem na to spotkanie będzie tym łączony na zwycięzcę i under bramkowy, który w spotkaniu Szwecji z Egiptem dosyć gładko został pokryty.
Idę tutaj zdecydowanie w stronę Niemców i każdy wynik niż ich pewne zwycięstwo będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
Brakuje mi słów,żeby opisać to co się wydarzyło w drugiej połowie tego meczu.. mieć +8 i to oddać? Na dodatek równo z końcową syreną Egipcjanin trafia w poprzeczkę. Jestem poprostu w szoku.
Zgodnie z przewidywaniami spadki z 2.05 na 1.70, ale to co się wydarzyło, kompletny brak słów.
 
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Ciężkie te mecze. Nie wiem jak je ugryźć. Ale coś tam trzeba spróbować zagrać.

Hiszpania - Dania
Daniel Dujshebaev poniżej 3.5 bramki 1.70 STS

Daniel dotychczas na mistrzostwach 2 razy na 7 meczu pokrył ową linię. Z Norwegami rzucił co prawda 5, ale dwie z tego w dogrywce a bramki w dogrywce się nie liczą. Szczerze to nie wiem jaki przebieg będzie miało to spotkanie. Duńczycy mało bramek tracą na tych mistrzostwach, ale jak będzie w tym meczu to wielka niewiadoma. Hiszpanie dwa dni temu zagrali 70 minut z Norwegami i myślę, że mogą to odczuć i zapłacić cenę za tamto spotkanie. Może być też tak, że Duńczycy odjadą i Hiszpanie będą rotować składem pogodzeni z porażką i będą oszczędzać siły mając na uwadze, że kolejny mecz za dwa dni.

Drugi typ na to spotkanie to over 30.5 bramki Danii @1.90 STS ehh, moim głównym betem były bramki dujshebaeva to musiałem przekombinowac i dodać to :/ nie spodziewałem się, że Dania tak słabo w ataku zagra.


Duńczycy idą jak burza w tym turnieju. Ową linię po pokryli tylko raz rzucając 30 bramek a więc jedną mniej underowemu Egiptowi. Mając na uwadze ich potencjał w ataku oraz to, że Hiszpanie mają 70 minut w nogach po ćwierćfinale uważam, że nie będą bronić z taką intensywnością i jakością i Dania pokryje tą linię na spokojnie.

Szwecja - Francja
Szwecja poniżej 28.5 bramki @1.80 STS

W tym meczu typuje, że Szwedzi nie pokryją zaproponowanej linii. Jeżeli Francuzi zagrają tak jak w drugiej połowie to jestem spokojny o ten typ. Szwedzi bez swojego lidera sporo stracą w ataku. W tym spotkaniu raczej bym szedł w under. Francuzi myśle, że nie będą chcieli skończyć znowu na 4 miejscu i zepną się na to spotkanie. Szczerze to zastanawiałem się co wybrać. Czy wygraną Francji czy właśnie under Szwecji. Zdecydowałem się na to drugie mając na uwadze brak w składzie Szwedów ich lidera. Uważam, że bez niego Szwecja o te kilka bramek mniej rzuci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
🇨🇵 Tournat powyżej 2,5 goli @2,20 GO+BET ✅

Na drugi półfinał MŚ gram over obrotowego reprezentacji Francji i VIVE Kielce. Zainteresowała mnie niska linia na niego i przede wszystkim mega kurs. Dla porównania na innych bukmacherach ta linia jest po kursie @1,5. Tournat tą linię pokrywał w większości meczów:
- Niemcy (4)
- Hiszpania (3)
- Iran (6)
- Czarnogóra (1)
- Słowenia (2)
- Arabia Saudyjska (6)
- Polska (4)

Jak widzimy Tournat tej linii nie pokrył tylko w dwóch meczach. Francuzi mają kapitalnych rozgrywających i możemy spodziewać się wielu podań do koła. Po tym kursie zdecydowanie pobieram tą linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +825
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dania - Francja
Dania (-1.5)
1.86@ Betters

I mamy finał a w nim Dania podejmuje Francję. Można było się tego spodziewać, choć osobiście sądziłem, że w ostatecznej walce o tytuł zagra Szwecja. Dania świetnie rozpracowała Hiszpanów w meczu o finał miejsce już w pierwszej połowie, i mimo iż przeciwnik rzucił się do odrabiania strat, to zaliczka okazała się zbyt duża. W efekcie - zgodnie z oczekiwaniami - Skandynawowie walczą o tytuł i są rzecz jasna w tym starciu faworytem. Konsekwentnie idę w stronę Duńczyków jako głównego faworyta do tytułu. Francja to piekielnie trudny przeciwnik. Po raz ostatni mecz przegrali w kwietniu ubiegłego roku. Co ciekawe, trzy ostatnie bezpośrednie mecze nie przyniosły Duńczykom wygranej. Teraz czas na duży rewanż. Mam wrażenie, że każde inne rozstrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Skandynawów będzie dla mnie osobiście niespodzianką. Handicap na ich dwubramkowe zwycięstwo wydaje się być najzupełniej atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
parias__93 12,1K

parias__93

Użytkownik
29.01.23r. g. 21:00

Piłka ręczna, MŚ Finał

Francja - Dania

Typ : Różnica zwycięstwa - Francja o 1-5 ❌❌

Kurs : 3,75 ( Fortuna )

Finał, którego przed mistrzostwami wszyscy mogliśmy się spodziewać. Patrząc na przebieg mundialu, według mnie zasłużenie o złoto zagrają Francuzi z Duńczykami. Oglądałem większość meczów Francji i jestem pod wrażeniem gry tej reprezentacji. Rzuca się w oczy bardzo dobra gra z kołowymi Fabregasem i Tournatem, wysoka skuteczność w bramce obu bramkarzy, jak nie idzie Gerardowi, wskakuje Desbonnet wyczyniając cuda. Grę na swoich barkach będzie miała oczywiście dwójka liderów czyli Mem oraz Remili.
Na przeciw stanie bardzo utytułowana Dania z m.in. Landinem w bramce i jednymi z najlepszych szczypiornistów na świecie czyli M. Hansenem oraz Gidselem. W ostatnich latach, w meczach obu ekip nie było dominacji jednej ze stron i również jutro możemy się spodziewać twardego, pięknego widowiska z emocjami do ostatniej syreny jednak myślę, że to Francja przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Faworytem bukmacherów Dania, moim osobistym Francja i to ich minimalną wygraną przewiduję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Dania - Francja
Typ: Poniżej 58.5 gola @1.66 Betters

Finał bez zaskoczeń, zdecydowanie dwie najlepsze drużyny, które nie przegrały meczu na tych mistrzostwach (choć Dania miała małą wpadkę i remis z Chorwacją). Obie reprezentacje grają bardzo dobrze w defensywie. Dania traci średnio na tych mistrzostwach niecałe 25 bramek na mecz, w przypadku Francji jest to nieco ponad 26 bramek. Oczywiście tą średnią zaniżają spotkania z fazy wstępnej ze słabymi drużynami, ale np. Francja z Hiszpanią, Niemcami i Szwecją traciła odpowiednio: 26, 28 i 26 bramek. Dania w trzech ostatnich meczach z Egiptem, Węgrami i Hiszpanią traciła 25, 23 i 23 bramki. Nie spodziewam się gradu bramek w najważniejszym meczu, a myślę że będzie to zacięty mecz i obie drużyny zakręcą się gdzieś w okolicy 27 bramek.
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Dania - Francja
S. Pytlick liczba goli: + 5,5 @2.00 Fortuna 9 goli

Również nie spodziewam się gradu bramek w finale. Jednak w ostatnich meczach tego turnieju pierwsze skrzypce w ofensywie Duńczyków gra właśnie Pytlick, który korzysta na tym, że rywale skupiają się na Gidselu do którego podchodzą wyżej, przez co więcej miejsca ma Pytlick. A ten gdy widzi lukę, to idzie między dwóch i nie kombinuje. Uważam, że nawet w przypadku niskiego wyniku, spokojnie 6 bramek rzuci.

Dodatkowo:
L. Fabregas liczba goli: + 3,5 @1.75 Fortuna 3 gole

Francuzi dużo grają z kołem, a Fabregas zbiera tego owoce. Tego samego spodziewam się w meczu finałowym. W meczu z Duńczykami sporo okazji z koła stworzyli sobie Hiszpanie, więc tym bardziej można oczekiwać, że Francuzi swoje szansę dla Fabregasa wykreują.

M. Hansen liczba goli: - 6,5 @1.8 Fortuna 1 gol

I konsekwentnie tak jak w półfinale - under Hansena, który daje na tym turnieju poszaleć strzelecko młodym kolegom (Pytlick oraz Gidsel) i bardziej skupia się na rozgrywaniu i na niekonwencjonalnych asystach. Oczywiście też swoje dorzuci chociażby z karnych, ale uważam że 6 goli nie przekroczy.
 
Ostatnia edycja:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Francja +3,5 @ 1,47 sts

Rozumiem, że mecz w Skandynawii i Dania będzie tak na 70proc gospodarzem ale trochę za niskie te kursy na nich w spotkaniu tak wyrównanych drużyn. Francja może nie ma takiego gwiazdora jak Hansen jednak ma więcej opcji jak nie idzie. Niby finałów się nie obstawia jednak kurde nie chce mi się wierzyć, że Dania tutaj tak łatwo by po objechała Francuzów.

Szwecja- Hiszpania X ht@ 8,3 sts

Tutaj tak bardziej dla zabawy za grosze w jakimś dublu. Szwedzi u siebie ale brak lidera drużyny niweluje taka przewage. Hiszpanie tak się często kręcą przy tych remisach. Dogrywka z Norwegia, remisy z Francją i Słowenia do przerwy więc może tutaj też :)?
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Kilka propozycji na ostatni dzień Mistrzostw.

Niemcy - Szwecja
H. Wanne +3.5 gola @1.80 STS Brawo, już w pierwszej połowie 6 bramek

Liczę w tym meczu na przełamanie Hampusa Wanne. szczerze to jakoś dziwnie gra na tych mistrzostwach. Zaczął od 1 bramki z Brazylią potem 3 mecze rzucał bardzo dużo bramek, odpowiednio 5,10,9 i od 4 spotkań nie rzucił więcej jak 2 bramki. Trochę mało jak na jednego z najlepszych graczy na tych mistrzostwach. Myślę, że w końcu czas na przełamanie i wkład w brązowy krążek dla Szwedów. Mam nadzieję, że pokaże na co go
stać i rzuci te 4 bramki.

Dania - Francja (+3.5) 2 @1.45 STS

Tutaj powielam typ jak kolega wyżej, ale również nie wierzę, że Francja przegra wysoko. Francuzi idą jak burza. Są jedyną drużyną na mistrzostwach, która wygrała wszystkie mecze! Mają bardzo dobrą kadrę i wcale nie uważam, że są w tym finale na straconej pozycji. Jest to finał i mam nadzieję, że będzie wynik na żyletki.

Egipt - Węgry (-1.5) 1 @1.37 STS nie wiem co ten Egipt zrobił w końcówce...

Widać, że Węgrzy już spuchli przegrywając gładko 2 ostatnie spotkania. Egipt też co prawda przegrał 3 ostatnie, ale po walce z największymi na tych mistrzostwach. Egipt swoją postawą zasługuje na to 7 miejsce. Mam nadzieję, że wypoczęli po dogrywce z Niemcami i wygrają z Węgrami przynajmniej 2 bramkami.

Niemcy - Norwegia
Johannes Golla -4.5 bramki @1.90 STS Eh co za pech... Bramka w ostatnich sekundach...

Idę w under kapitana reprezentacji Niemiec. Co prawda w ostatnich dwóch meczach rzucił po 6 bramek, ale uważam, że tym razem będzie under. Ekipy spotkały się już na tych mistrzostwach i Golla rzucił wtedy 3 bramki. Niemcy są po ciężkim meczu z Egiptem z którym grali dogrywkę i mam nadzieję, że będą rotować składem. A nawet jeżeli nie to i tak jest spora szansa, że typ wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Dania vs Francja

Francja win @2.33

Podobała mi się gra Trojkolorowych w półfinale i myślę że mogą wygrać z Dunczykami. Jasne drużyna z Skandynawii też jest mocarna i nie bez powodu jest faworytem. Dobra w defensywie obu zespołów nie pozwoli na odejście na kilka bramek i granie handi ujemnego na Danie mija się z celem. Under bramkowy to dobry rynek i również można poszukać jakiegoś-60.5. Jak narazie Francja w dobrych momentach przyspieszala i zarówno z Hiszpania jak i Szwecja zachowywali zimną głowę w momencie spotkania odskakiwali rywalom co pozwoliło na końcowy sukces. Dania to zdecydowanie najciezszy z rywali i będzie to napewno bardzo emocjonujący pojedynek i być może widowisko godne finału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Egipt - Węgry / Handicap - EGIPT -3.5 @1.89 druga połowa dramat w wykonaniu Egiptu
Betters

Egipcjanie graja naprawde swietnie - jedna z najtwardszych obron na tych mistrzostwach no i mocna druga linia. W meczu z Niemcami byli blisko zwycięstwa i sądzę że w meczu o nawet 7 miejsce ambicji im nie zabraknie. Węgrzy natomiast prześlizgneli się przez faze grupową a od fazy ćwierćfinałowej dostają potężne baty od kolejnych drużyn. Polecam zagrać jakieś handi ujemne w stronę drużyny Egiptu bo Węgrzy swoją grą ostatnio pokazują słabą dyspozycje
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
E. Jakobsen over 2,5 bramki 1,60
Dunscy rozgrywający będą dzisiaj mocno odcinani od podań, tak Francuzi bronią. Wtedy Hansen uruchamia Jakobsena na lewym skrzydle. 3 bramki powinien zdobyć, bo okazji powinno być sporo. Do dubla dorzucam, że padnie bramka w ostatniej minucie pierwszej połowy 1,25
W superbet można łączyć oba te zdarzenia.
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dania 🇩🇰 przechodzi do historii męskiej piłki ręcznej, jako pierwszy zespół na świecie zdobywając trzy razy z rzędu mistrzostwo świata! To siódmy w historii medal Duńczyków na MŚ.

Medale Danii 🇩🇰 na MŚ:
🥇 2019, 2021, 2023
🥈 1967, 2011, 2013
🥉 2007
 
7 3

777przemo777

Użytkownik
Dania 🇩🇰 przechodzi do historii męskiej piłki ręcznej, jako pierwszy zespół na świecie zdobywając trzy razy z rzędu mistrzostwo świata! To siódmy w historii medal Duńczyków na MŚ.

Medale Danii 🇩🇰 na MŚ:
🥇 2019, 2021, 2023
🥈 1967, 2011, 2013
🥉 2007
Dania 🇩🇰 przechodzi do historii męskiej piłki ręcznej, jako pierwszy zespół na świecie zdobywając trzy razy z rzędu mistrzostwo świata! To siódmy w historii medal Duńczyków na MŚ.

Medale Danii 🇩🇰 na MŚ:
🥇 2019, 2021, 2023
🥈 1967, 2011, 2013
🥉 2007
[/QUOTE
Witam może mi ktoś pomóc bo mam kuony na 6000 i uznali mi za błąd w sts w meczu hiszpania vs Polska miałam na kary 2 min oglądałam mecz i było 3 do 3 w karach gdzie 3 kare za czerwo dostal zawodnik Walczak a na oficjalnej stronie jest ze sa 2 kary
Post automatycznie złączony:

witam mam prośbę możecie mi doradzić mam mecz na kuponie Hiszpania vs Polska na kary 2 min i oglądałem mecz i było 3 do 3 a na oficjalnej stronie jest 3 do 2 dla hiszpani mecz można odtworzyć na viaplay i ewidetnie sa 3 kary dla Polski 2 do przerwy 7 min Gębala 16 min Walczak i 56 min Walczak za czerwona kartke na stonie sa 2 ale ewidentnie w meczu 3 co mam robic kupony mam na 6000 rzy zwrocie bo za remis w karach jest zwrot
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Post automatycznie złączony:

witam mam prośbę możecie mi doradzić mam mecz na kuponie Hiszpania vs Polska na kary 2 min i oglądałem mecz i było 3 do 3 a na oficjalnej stronie jest 3 do 2 dla hiszpani mecz można odtworzyć na viaplay i ewidetnie sa 3 kary dla Polski 2 do przerwy 7 min Gębala 16 min Walczak i 56 min Walczak za czerwona kartke na stonie sa 2 ale ewidentnie w meczu 3 co mam robic kupony mam na 6000 rzy zwrocie bo za remis w karach jest zwrot
Ciężko coś zdziałać, było 3:3 w karach, ale dla Walczaka po czerwonej kartce co na oficjalnej stronie jest zawarte po prostu jako czerwona kartka, a w karach dwuminutowych nieodnotowane..
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

witam mam prośbę możecie mi doradzić mam mecz na kuponie Hiszpania vs Polska na kary 2 min i oglądałem mecz i było 3 do 3 a na oficjalnej stronie jest 3 do 2 dla hiszpani mecz można odtworzyć na viaplay i ewidetnie sa 3 kary dla Polski 2 do przerwy 7 min Gębala 16 min Walczak i 56 min Walczak za czerwona kartke na stonie sa 2 ale ewidentnie w meczu 3 co mam robic kupony mam na 6000 rzy zwrocie bo za remis w karach jest zwrot

powołaj się na przepisy... czyli 3 kara to czerwona kartka... były 3 kary a 3 jest interpretowana jako czerwona kartka w protokole. Znajdź inny mecz/mecze z czerwoną kartką... i wykaż, że tak interpretuje federacja karę w protokole kiedy jest czerwona kartka.

jak nie to do sądu ;) w sądzie udowodnisz, że były 3 kary.

No chyba, że chcesz się kopać z sts... i wymieniać tysiąc emaili... bo ludzie tak robią i piszą w nieskończoność z bukmacherem... zamiast iść z tym do sądu 🤷‍♂️
 
7 3

777przemo777

Użytkownik
już pisałem z nimi i powołuja sie na oficjalna strone
Post automatycznie złączony:

a ewidentnie 3 kary są
Post automatycznie złączony:

a ewidentnie 3 kary są
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom