>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

domel206 802

domel206

Użytkownik
jutro na francję śmiało ???? kurs 1.50 licze że na ✅ będzie handi na angole w meczu z hiszpanią ???? ja w tym meczu po cichu licze na niespodziankę :d i jutro jest naprawde sporo fajnych meczy mysle że przy ostroznych handi mozna cos ugrac ????
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Jutro ostatnie mecze grupowe.
Pytanie do speców, jakieś zespoły może będą chciały uniknąć innych w ćwierćfinałach?
Za speca się nie uważam, ale tak patrząc na rozpiskę dalszej gry i sytuację w grupie to nie bardzo kto tu może kalkulować. Bo w tej chwili 3 zespoły w każdej grupie mogą zająć 1 miejsce, a zespoły z 4 miejsca są trochę słabsze wiadomo (Japonia, Czechy, Holandia, Angola), więc ciężko, żeby ktoś nie chciał grupy wygrać. A spaść z 1 na 3 miejsce i trafić na 2 miejsce w innej grupy??
Jutro tak naprawdę może wydarzyć się wszystko!! ???? Bardzo ciekawa ostatnia kolejka fazy grupowej. Ja po dzisiejszym meczu Angola - Norwegia zastanawiam się nad handi w stronę polek +5 w Unibecie, bo chyba póki co tylko oni wystawili handi w tym spotkaniu. Jeśli polki poprawią skuteczność w ataku - wszystko się może zdarzyć!
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
jutro na francję śmiało ???? kurs 1.50 licze że na ✅ będzie handi na angole w meczu z hiszpanią ???? ja w tym meczu po cichu licze na niespodziankę :d i jutro jest naprawde sporo fajnych meczy mysle że przy ostroznych handi mozna cos ugrac ????
Moim zdaniem tutaj mecz na styku, zespoły mało rzucają, mało tracą i tutaj może się wydarzyć wszystko. Dyspozycja dnia! Dla mnie w tym meczu under 49 albo 48.5
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
a dodatnie hcp w meczu outsiderów to złe bety?
aż takiego łomotu jak pokazuja hcp to chyba argentyna paragwajowi i tunezja australii nie sprawi?
W mistrzostwach Ameryki Argentyna zmiazdzyla Paragwaj wysoko. Dokladnego wyniku nie pamietam, a ciezko mi sprawdzic, bo na telefonie. Pomiedzy tymi zespolami jest jeszcze duza roznica poziomow. Co do meczu grupy D nie wypowiadam sie, bo nie wiem.
 
drif 18,5K

drif

Użytkownik
co się liczy w ostatecznej klasyfikacji w tabeli?
mecz między sobą czy gole ??
W pierwszej kolejnosci licza sie mecze pomiedzy druzynami. Natomiast jesli np 3 druzyny maja po tyle samo pkt. Co moze sie zdarzyc dzis we wszystkich grupach ???? liczony jest tak zwany mini tie-break sa to spotkania pomiedzy druzynami z taka sama iloscia pkt i roznica bramek miedzy nimi.
As all Handball world championships, the tie-breakers in case of point tie betwin two or more teams were: 1.Points in matches between tied teams 2. Goal difference in matches between tied teams 3. Goaldifference in all group matches 4. Most scored goals in all group matches, 5. Draw
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
OK, to gramy dziś bez udziwnień. Holenderki grają średni handball, porażki z Koreą i Francją zasłużone, dziś czas na 3. Czarnogóra troszkę słabiej zaczęła turniej, ale myślę, że będą się rozkręcać. Holandia w ataku jest przeciętna, w obronie też. Jeżeli przeciwnik zagra mocną obronę lub niezły atak, to Oranje mało co mogą zrobić. Ani warunków nie mają zbyt fajnych - fizycznie MNE może ich mocno zmiażdżyć.
Francja-Korea, ja jednak typuję drugą porażkę Korei, bo Francja nie da im pograć w sposób jaki lubią, tj. szybko, Francja stanie w obronie mocno i wątpię, by sobie z tym Korea poradziła, zresztą Czarnogóra, która broni słabiej, dała Korei tylko 22 gole strzelić. Akurat wiadomo, że Koreanek styl odpowiada mało komu, ale myślę, że akurat atletyczne Francuzki mogą nie odpowiadać samym Koreankom. Dokładamy na Hiszpanki, bo Angola jednak słaba w tym roku.
Francja, Czarnogóra, Hiszpania @ 2.15 expekt ✅ Easy pissy
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
drif 18,5K

drif

Użytkownik
Dania - Brazylia 1 @2.08 Betfair stawka 10/10 18-23 ⛔
Moja wisienka na torcie dzis splesniala. 2-9 po 15 minutach. Dunki nic nie graja dopiero jest I polowa 9-14 ale ja juz rozliczam typ na minus!!!
A i jeszcze chcialem przeprosic za wprowadzenie w blad bo jak moglem nie zauwazyc ze 3 druzyna grupy tez trafi do gornej czesci tabeli.
Jak dla mnie ten mecz to taka wisienka na torcie dnia dzisiejszego. Mozna by sie rozpisywac o obu druzynach ze Brazylijki wygraly wszystko i pokonaly gosopdynie turnieju Serbki a te same Serbki wygraly z Dunkami. Ale tak jak juz pisalem wczesniej Brazylijki owszem wygraly ale przy duzym szczesciu. To jednak dzis juz nie ma znaczenia i nie jest juz wazne. Liczy sie dzisiejszy wieczor i wygranie meczu w celu ominiecia Norwezek az do samego finalu. Stawka jest ogromna. Na chwile obecna jest sytuacja ze Brazylijki +2, Serbki -1, Dunki -1 roznica bramek pomiedzy trzema druzynami. Matematyka prosta Dunki wygrywaja dwiema bramki i maja 1 miejsce nawet wygrana 1 bramka da im 1 miejsce w grupie. Dunki sa dla mnie ekipa lepsza wyprowadzaja szybsze kontrataki dobrze graja w defensywie i maja bardzo dobra bramkarke. Co prawda Brazyliki to nie ekipa do bicia ale nie wydaje mi sie by skandynawki pudlowaly tak jak robily to Serbki i aby Brazylijska bramkarka powtorzyla swoj wyczyn z meczu z przed 3 dni.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Brazylia - Holandia ✅ 29:23
typ: 1
kurs: 1,57
bet365

Moim zdaniem spore value na Brazylijki, które jak na razie są niepokonane w tym turnieju. Grają z groźnymi Holenderkami jednak myślę że powinny sobie poradzić i awansować do ćwierćfinału.
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem Serbek, bo bet365 wystawił na gospodynie ciekawy kurs (1,8) w spotkaniu z Koreą Południową.
 
Z 0

zenoslaw007

Użytkownik
Panowie jak oceniacie szanse Polek w starciu z Rumunią ? Oglądałem 2 mecze Rumunek i muszę powiedzieć, nie grały źle ale strasznie szarpią się w ataku, momentami duża nieporadność. Polki widziałem w akcji w każdym meczu i muszę powiedzieć że jak dla mnie to drużyna lepsza. Wczoraj całkiem niezła gra z Hiszpanią, przełoży się napewno na samopoczucie. Nasze zawodniczki nie są tutaj faworytkami, dlatego kurs 4.20 biorę z uśmiechem na ustach, i oceniam szanse na bardzo duże :razz:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jest value, widać że buki jeszcze nas nie doceniają.Dobra atmosfera w drużynie, powiedziałbym b.dobra gra na tle hiszpanek czy norweżek( troche brakło skuteczności) Widać chemie w tej paczce. Troche obawiam się tego ja nasze wytrzymają ten mecz w głowie. Rumunki otrzaskane w imprezach mistrzowskich i przewaga doświadczenia po ich stronie. Jak dziewczyny nie pękną i zagrają nie gorzej jak w ostatnim meczu to może będziemy mieli miły wieczór jutro
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja oprocz zakladu na zwyciestwo Brazylia, ktory udalo mi sie zlapac po 1.57 zagralem dzisiej mecz outsiderow. Dziwi mnie linia wystawiona na mecz Paragwaj - Australia co do liczby bramek. Rozumiem, ze te zespoly maksymalnie 15 bramek rzucaly przeciwko swiatowej czolowce, ale teraz graja pomiedzy soba, wiec bez rewelacji w obronie i bramce, wiec linia kolo 40 jest jak dla mnie za mala... nie typuje tutaj faworyta, ale te zespoly na swoim tle nie beda wygladac tak slabo jak z Norwegia czy Wegrami, dlatego ja tutaj gram overa. Malo skladnie dzisiaj sie wypowiadam... moj mozg po sobocie nie funkcjonuje zbyt sprawnie.

Paragwaj - Australia
over 41
@1.98 Bet365
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna, Mistrzostwa Swiata Kobiet
Spotkanie: Paragwaj - Australia
Typ: Paragwaj
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Na poczatku mojej analizy chcialbym powiedziec ze jestem milo zaskoczony kursem na Paragwaj. Zacznijmy od tego, ze te dwie ekipy sa najslabsze w tym turnieju. Przegraly wszystkie dotychczasowe spotkania z bilansem bramkowym ujemnym Paragwaj -110 bramek, a Australia - 97 bramek. Wydaje mi sie, ze zespol Australii byl w slabszej grupie niz druzyna z Ameryki Poludniowej. Australia w jakim turnieju by nie wystepowala rangi mistrzoskiej przegrywa wszystko do konca i zajmuje ostatnie miejsce. Na Mistrzostwach Swiata w Brazylii przegraly po zakonczeniu rozgrywek grupowych z Chinkami 11-45 oraz z Argentyna 12-30. W 2009 roku w mistrzostwach rozgrywanych w Chinach w ostatnim meczu o ostatnie miejsce ulegly z Chile 21-32. Paragwaj raz wystepowal w Mistrzostwach Swiata w roku 2007 we Francji i wtedy tez wszytko przegrywal az do meczu o ostatnie miejsce wlasnie z Australia. Paragwajki wygraly wowczas 16-14. To spotkanie napewno bedzie wyrownane ale wydaje mi sie ze Australijki nie dadza rady wygrac tego spotkania. Kurs na Paragwajki jest naprawde wysoki i zagram go z przyjemnosci bo wydaje mi sie ze Paragwajki sa w stanie wygrac to spotkanie i nie zajac miejsca ostatniego na tym mundialu. Powodzenia
bylo blisko...⛔
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
A co powiecie o zagraniu dziś w meczu Polek over 46 pkt ? W ostatnich 3 potyczkach między tymi drużynami ta linia została spokojnie pokryta.
Typu nie neguje, bo sam sie nad nim sie zastanawiam, ale mysle ze nie ma co patrzec na h2h, bo to juz sa inne zespoly, a na pewno polki.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ciężko wybrać coś mega konkretnego, ale może po krótce opiszę. Angolanki skorzystały na tym, że Norweżki zagrały słabiuteńki mecz przeciwko nim, w porównaniu z tym co zaprezentowały przeciwko Polsce choćby. Dodatkowo można powiedzieć, że Niemki spisały się znakomicie w 1. fazie grupowej, ogrywając mocniejsze od Angoli zespoły z Czech, Węgier i Rumunii. Nierzadko bywa tak, że taki zespół po dobrej fazie grupowej potrafi się mocno spalić psychicznie, ale chyba nie tym razem. Niemki na tym turnieju świetne pod paroma względami, Woltering potrafi nieraz zamurować bramkę, potrafią pojechać z kontrą i bardzo dobre są taktycznie, bo choćby Neagu i Gorbicz meczów z nimi nie wygrywały, a Kiala to niższy kaliber i ma do tego słabsze partnerki. Wydaje się, że Niemki tutaj mogą zrobić konkretny rozpierdziel.
Dunki super w ataku w tym turnieju, ale chyba nie będzie tutaj nieprawdy, jeśli powiem, że 82 gole rzucone w dwóch meczach z Chinami i Algierią i 69 w trzech z Japonią, Brazylią i Serbią nie wystawia super świadectwa. A teraz jeszcze lepszy w defensywie rywal, z którym to nie powinny rzucić więcej niż 20 goli. Bulatović i Knezević pewnie się wstrzelą, może przynajmniej jedna z nich. Nie może być w wykonaniu MNE klęski jak przed rokiem, dlatego ja śmiało stawiam na piłkarki Buducnosti i paru innych zespołów.
Japonia zagra z Francją. Japonia, dużo gorsza wersja Korei. Korea zagrała z Francuzkami solidnie, ale argumentów brakuje. Japonia niby sporo rzuciła choćby Serbkom, ale to co grała ich bramka, to parodia. Serbki grały też zbyt szybko, a Badouoin i spółka raczej nie pozwolą sobie na to, by dostać kontry, bo grają handball bardzo spokojny, wyrachowany, do pewnej piłki. 22 gole rzuciła Korea, 19 Holandia, a tylko 16 Czarnogóra. Francja ma niezły mur w obronie, dodatkowo Japonia raczej nie będzie mogła pograć szybkim atakiem, czyli tak jak lubi. Wydaje mi się, że tutaj spokojnie poniżej tych 20 goli zdobędą Japonki.
Japonia under 20, Niemcy -6.5, Czarnogóra
@1.9, @2.25, @1.55 Expekt
✅, ✅, ⛔
Ja osobiście gram to w triplu oraz drugi tripel, nieco pewniejszy, w którym uwzględnie Polki. Szanse mamy, przypominam, że polecałem grać, że wejdziemy do 1/4. W tym momencie kurs to około 3, ja polecałem @4.
Polska z powiększonymi dodatnimi handicapami ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna - Serbia, Mistrzostwa Swiata
Spotkanie: Korea Poludniowa - Serbia
Typ: Serbia (handicap -1,5)
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza:

Na dzisiaj proponuje tym z Mistrzostw Swiata pilkarek recznych. Walka o cwiercfinal. Gospodynie Serbki podejmowac beda zespol z Azji czyli Koreanki z Poludnia. Serbki zajely w swojej grupie 2 miejsce przed rewelacyjna ekipa Brazylijek, wyprzedzajac Dunki oraz Japonki. Koreanki 3 lokata przed Francja oraz Czrnogora, a wyprzedzajac Holandie. Po wczorajszych meczach mozna wywnioskowac, ze w silniejsze grupie byly Serbki bo na cztery mecze rozgrywane miedzy zespolami z tych grup trzykrotnie triumfowaly ostatnie przeciwniczki Serbii a tylko raz druzyna z grupy Koreanek. Stawiam na pewne zwyciestwo i awans Serbek. Wlasna hala to glowny powod tego typu. Wiemy jak kibice z Balkanow dopinguja swoje druzyny na wlasnym terenie i jak ciezko jest ekipom przyjezdnym w osiagnieciu dobrego wyniku. Korea Poludniowa to nie jakies tuzy pilki recznej kobiet i napewno zespol z Serbii ma wielka szanse awansu do cwiercfinalu Mistrzostw Swiata i wydaje mi sie ze ta szanse pewnie wykorzysta. Stawiam pewne zwyciestwo dziewczyn z Serbii minimum 2 bramkami. Powodzenia!
jak mozna taka przewage bramek praktyczne w calym meczu stracic z takim zespolem, dla mnie Serbie nie ma szans w cwiercfinale ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Algieria - Paragwaj 19-29
over 42.5✅
@1.85 William Hill

Na dziś wybralem kilka spotkań, jedno z nich opisał już ebi85, tak więc skupiłem sie na spotkaniu o miejsce 21 w MŚ pomiędzy Algierią, a Paragwajem. Mój typ na to spotkanie to over. Różnica klas pomiedzy tymi ekipami jest jeszcze duza. Algieria miala dosc mocna grupe, gdzie o 5 miejsce przegrala z Chinami. W meczu wczorajszym pokonala slabiutka Dominikane spokojnie rzucajac w meczu 29 bramek, tracac 24. Dominikana jednak jest lepszym zespolem, niz nasze wczesniejsze rywalki, wiec dzisiaj Algieria powinna spokojnie rzucic podobna ilosc bramek jak to uczynila wczoraj. Trzeba zauwazyc, ze w kazdym meczu rzucaly przynajmniej 20 bramek, nie liczac Serbi - a w grupie nie grala ze slabymi rywalami. Natomiast Paragwaj z meczu na mecz w grupie gral coraz lepiej ich celem bylo zdobywanie coraz to wiekszej liczby bramek - slowa trenera ???? Ten over w tym spotkaniu jest dla mnie 70%-30%, stawiam, ze uda sie Paragwajowi rzucic te 16-17 bramek, a afrykanki -/+ 30 na zakonczenie imprezy zdobeda. A overek zostanie pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dziś raczej nie będę się pierdzielił. Na początek Brazylia. Świetna gra w grupie w tym wygrana z Serbkami. Teraz mają to spierdzielić, przegrywając z Holandią, której ewidentnie brakuje takiego typowego błysku, jaki np. Polki miały przeciwko Rumunii. Brazylia pod każdym względem gra naprawdę światowy handball, moim zdaniem są kandydatem do podium, bo w 1/4 Hiszpania lub Węgry. Więcej nie mam do dodania.
Gram na Serbki, bo sądzę, że dziś zamurują, dodatkowo raczej trochę trener pogłówkował i wymyślił coś na Koreanki. Z Japonią udało się wygrać, bo klasa rywalek niezbyt wysoka. Tutaj naprawdę mamy klasowego przeciwnika i z nim Serbia sobie może poradzić. Rok temu na ME przewidywałem wtopę czy z Danią czy ze Szwecją, a one się dzielnie broniły. Przyszła Norwegia i ograła Serbki w 1/2. Teraz pewnie trafią na siebie w ćwierćfinale i niestety Serbia odpadnie. Korea raczej nie wygrywa w fazach pucharowych z tymi mocnymi. Teraz mocny zespół+pewnie sędziowie. Według mnie gospodynie zagrają o półfinał z Serbkami.
Serbia + Brazylia @ 2.42 betgun✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak jeszcze się wtrące,że faworyci przeszacowani co wczoraj bardzo dobitnie wyszło.
W meczach o niższe miejsca warto grać wysokie kursy tak jak dziś Paragwaj.
To,że wczoraj przeszła Dania,a dziś gra Brazylii która ich rozniosła nic nie znaczy,bo ten mecz Dunki odpuściły,Serbki też nie zagrały na 100%,widzę,że było na Brazylię 1,57 to było do gry,ale teraz koło 1,3 to nie ma sensu.
Koreanki troszkę pechowo bo miałyby szanse wygrać z każdym,ale z sędziami nie wygrają.
Serbia 1,66✅
Chiny już jakby zniechęcone i rozczarowane,nie dadzą rady Tunezji.
Tunezja 1,2✅
Mam też jeszcze zagrane to co ktoś tu wspominał, +11 na Czechy✅ bo Norwegia wcale się nie pali,żeby pokrywać takie wysokie handi.(coś koło @1,3)
bet365

E:W lekkich bólach,ale weszło.
 
Do góry Bottom