>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata kobiet - Serbia 6-22.12.2013

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
co sądzicie o kursie (1,85) powyżej 7,5 bramek dla Paragwaju ?
Wiadomo, że to słabiutka drużyna, z Polską rzuciły 6 bramek, ale tym razem może więcej walną ? 8 bramek przez cały mecz ? chyba dziewczyny z Paragwaju mają nogi i ręce, potrafią biegać ? Ja widzę ten mecz z wynikiem 40: 10 dla Norwegii.
Co sądzicie o tym powyżej 7,5 dla Paragwaju ?
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Tez podobnie sadze co do Paragwaju. Wczoraj norwezki zlekcewazyly na poczatku meczu zespol Argentyny i mysle, ze z jeszcze slabszym rywalem podobnie podejda do meczu. Jak najmniejszym nakladem sil. Cos trafic musza, polki akurat podeszly do tego meczu na 200% bo chcialy po kilku latach zaistniec na tej imprezie.

Co do handi w tym samym spotkaniu nie sadze, iz norwezki go pokryja. Wczoraj slabym argentynka rzucily 37 bramek czyli musialyby wygrac do 2... sa w stanie rzucic powyzej 40 ale na.pewno swoje tez stara, wiec moj typ to:
+35.5 Paragwaj @1.85 Bet365
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Tez podobnie sadze co do Paragwaju. Wczoraj norwezki zlekcewazyly na poczatku meczu zespol Argentyny i mysle, ze z jeszcze slabszym rywalem podobnie podejda do meczu. Jak najmniejszym nakladem sil. Cos trafic musza, polki akurat podeszly do tego meczu na 200% bo chcialy po kilku latach zaistniec na tej imprezie.

Co do handi w tym samym spotkaniu nie sadze, iz norwezki go pokryja. Wczoraj slabym argentynka rzucily 37 bramek czyli musialyby wygrac do 2... sa w stanie rzucic powyzej 40 ale na.pewno swoje tez stara, wiec moj typ to:
+35.5 Paragwaj @1.85 Bet365
Tylko gdzie Argentyna,a gdzie Paragwaj.Przecież te zespoły też dzieli przepaść.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Czechy - Tunezja X2 @2,70 Bwin
Czechy - Tunezja +2.5 @1,87 Bwin
W 3 kolejce spotkań grupy D spotkają się drużyny mające po 2 seriach gier po dwie porażki na koncie i będzie to tak naprawdę spotkanie o 4 miejsce w grupie dające przepustkę do gry w 1/8 finału. Choć moim zdaniem oba te zespoły grają na podobnym poziomie to ja daję większe szanse jednak ekipie bardziej doświadczonej i ogranej na międzynarodowych parkietach czyli Tunezji. Dodam jeszcze tylko że oba te zespoły zagrały w tym roku towarzysko i wówczas był remis 22-22.
Holandia +3.5 - Francja @1,78 Bwin
To może być bardzo zacięte spotkanie bo Holenderki pomimo że przegrały z Koreankami tak jak przewidywałem zresztą to zagrały dobry mecz a Francuzki choć grały i wygrywały ze słabymi rywalkami to ich gra mnie osobiście nie przekonuje. Dla porównania Francuzki rzuciły tylko 27 bramek słabiuteńkiej Dominikanie a Holenderki aż 44. Niema co jednak na tle słabych rywalek wyciągać daleko idących wniosków ale jednak jest to jakieś odniesienie i ten handicap +3.5 na Holenderki wydaje się być jak najbardziej na miejscu.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Tylko gdzie Argentyna,a gdzie Paragwaj.Przecież te zespoły też dzieli przepaść.
Ale czy im bedzie sie chcialo miazdzyc przeciwnika?? Watpie, co wczoraj pokazaly. Koncetrancja w takim meczu jest znikoma, to jest mecz z gory wygrany. Pokazaly wczoraj jak podchodza do takiego rywala na poczatku meczu. Musialy spiac sie troche bardziej, bo to nie mozna bylo na stojaco. Nie sadze, ze bedzie im sie chcialo tracic sily na mecz z Paragwajem, bo w turnieju tych meczy jeszcze przed nimi sporo. Sa wybiegane to fakt, mysle, ze nawet najlepiej na swiecie, ale calego turnieju nie ma opcji na takich obrotach, wiec po co marnowac siły? To jest tylko moje zdanie ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
myślę, że Norwegia da Paragwajowi rzucić te kilka bramek więcej by te biedne dziewczyny nie upokarzać. Co to dla różnica dla Norweżek czy wygrają 25 lub 30 bramkami? liczy się wygrana, by się nie zmęczyć i bez kontuzji, bo turniej długi.

Oglądałem ich mecz z Polską przed chwilą i fakt rzuciły 6 bramek, ale też miały trochę pecha. Niewykorzystane karne, słupki itp.
Sorry, ale nie wierzę, że Ten mecz się zakończy pogromem w stylu 40:5, Norwegia spuści trochę z tonu i Paragwajki będą mieć troszkę więcej szczęścia w ofensywie niż w meczu z Polską. Obstawiam coś w stylu: Norwegia - Paragwaj 40: 10/12
Trener Paragwaju powiedział, krótko jaki cel na dzisiejszy mecz: W pierwszym meczu zdobyliśmy 6 bramek, w drugim 12 i mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć 16 bramek przeciwko Norwegii, w następnej grze.

Cel Paragwaju w reszcie spotkań to zdobywać wynik dwucyfrowy, by wstydu nie było.Dlatego nie dadzą się upokorzyć ponownie w stylu : 40:6
Poszło kilka stów na Paragwaj powyżej 7,5 gola - kurs 1,85 ???? 34-13✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Polska - Angola 1 @1.52 Betfair stawka 5/10 32-23 ✅
Ostatni pojedynek Polek z Angolkami to wygrana naszych szczypiornistek 26-25 po dogrywce. W grupie chyba duzo wydazyc sie nie moze poza tym ktore miejsce zajma odpowiednio druzyny. Wszystko wskazuje na to ze Norwezki i Hiszpanki podziela sie 2 pierwszymi miejscami. Natomiast 3 miejsce gwarantuje prawdopodobnie gre z Niemkami. Gra Polek we wczorajszym meczu w I polowie wygladala dosc ladnie i skadnie natomiast nie ogladalem II wiec nie moge sie wypowiedziec. Angola wiadomo meczyc sie nie meczyla z Paragwajkami i pograly typowo lajtowo. Wieze ze dzis nasze dziewczyny powalcza o dobry wynik i zywciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Norwegia - Paragwaj (+35.5) @1.85 Bet365 stawka 5/10 34-13 ✅
Norwezki raczej grupe wygraja i nie musza nabijac bramek niewiadomo ile. Mysle ze one grac beda na totalnym luzie bez wiekszego zangazowania. Potraktuja to spotkanie bardziej jako sparing bo wiadomo ze nic im nie grozi ze strony Paragwajek. Maja przed soba jeszcze bardziej atletyczna druzyne Angoli i nasze dziewczyny. Wiele druzyn tych z gornej polki nie graja na maxa ze slabeluszami i nie spinaja sie by wyzylowac np zwyciestwo +50. Dlatego uwazm ze handi dodatnie w kierunku latynosek +35.5 jest ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Algieria (HA + 5.5 )- Chiny typ 1 @1.8 bet365

Kurs na Chinki w okolicach 1.2 to jakas parodia. Według mnie nie ma aż takiej różnicy klasy pomiędzy tymi zespołami. Nie zdziwie sie jeżeli to Algieria dzis wygra. Nie dopisała im drabinka , do tej pory 3 mecze i wszystkie z potentatami. Wysokie porażki z Brazylia , Dania i Serbia o niczym nie świadczą bo wiadomo że te ekipy są poza zasięgiem. Chinki tez wtopily z Brazylijkami w podobnych rozmiarach. Handicap bardzo interesujący.

Francja - Czarnogóra over 44 gole @ 1.7 bet3365

Szlagier , bardzo ciekawy mecz. Obie drużyny świetnie bronią , obie mają potencjał w ofensywie. Skusiła mnie linia . Uważam , że obie drużyny w tym meczu przekroczą granice 20 bramek. Ciężko przewidziec wynik tego spotkania , więc ide w over . Minimalnym kandydatem do zwyciestwa są trójkolorowe i to za nie trzymam kciuki.
 
S 0

selectlashes

Użytkownik
Algieria (HA + 5.5 )- Chiny typ 1 @1.8 bet365

Kurs na Chinki w okolicach 1.2 to jakas parodia. Według mnie nie ma aż takiej różnicy klasy pomiędzy tymi zespołami. Nie zdziwie sie jeżeli to Algieria dzis wygra. Nie dopisała im drabinka , do tej pory 3 mecze i wszystkie z potentatami. Wysokie porażki z Brazylia , Dania i Serbia o niczym nie świadczą bo wiadomo że te ekipy są poza zasięgiem. Chinki tez wtopily z Brazylijkami w podobnych rozmiarach. Handicap bardzo interesujący.

Francja - Czarnogóra over 44 gole @ 1.7 bet3365

Szlagier , bardzo ciekawy mecz. Obie drużyny świetnie bronią , obie mają potencjał w ofensywie. Skusiła mnie linia . Uważam , że obie drużyny w tym meczu przekroczą granice 20 bramek. Ciężko przewidziec wynik tego spotkania , więc ide w over . Minimalnym kandydatem do zwyciestwa są trójkolorowe i to za nie trzymam kciuki.
Popieram jak najbardziej
Algieria napewno powalczy z Chinkami. Kurs 1,15 na Chiny (Expekt) uważam za chybiony.
Ja gram: Algieria (+4,5) - Chiny 2,05 Expekt
 
drif 23,7K

drif

Użytkownik
Serbia - Dania 1 @2.3 Betfair stawka 5/10 23-22 ✅
Serbki podraznione wczorajsza porazka z Brazylijkami. Troche mialy pecha bo bramkarka Canarinios miala swoj niesamowity dzien a dziewczyny z Balkanow pudlowaly jak na zyczenie. Mecz ten bedzie zapewne bardzo wyrownany i trudny ze wskazaniem na zwyciezczynie. Nie sadze rowniez by ktoras z druzyn odskoczyla na 4-5 pkt. Mnie jednak zainteresowala sytuacjia jak moze nastapic po zakonczeniu gier grupowych. Ekipa z 2 i 4 miejsca grupy B trafia do dolnej czesci tabeli gdzie zapewne znajda sie Norwezki (zwyciezca grupy C) jak rowniez ekipa Francji lub Montenegro (zwyciezca grupy A). Nasowa sie proste pytanie czy Dunki chac grac w Quarterfinals z Norwezkami. A pozniej w Semifinals z jedna z ww ekip. No chyba nie. Chyba nikt nie che grac. Czy zatem wypada przegrac poraz drugi z rzedu gospodynia turnieju. I szukac w ten spoob ominiecia ww sutuacji... Raczej tez nie. Mysle ze nie bedzie z ich strony kalkulacji. Spodziewam sie raczej tego ze to Dunki pokalkuluja ktore zlo lepsze. Aczkolwiek wszystko jest mozliwe.
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
Algieria (HA + 5.5 )- Chiny typ 1 @1.8 bet365
Francja - Czarnogóra over 44 gole @ 1.7 bet3365
Szlagier , bardzo ciekawy mecz. Obie drużyny świetnie bronią , obie mają potencjał w ofensywie. Skusiła mnie linia . Uważam , że obie drużyny w tym meczu przekroczą granice 20 bramek. Ciężko przewidziec wynik tego spotkania , więc ide w over . Minimalnym kandydatem do zwyciestwa są trójkolorowe i to za nie trzymam kciuki.
Zaleta gry na live, pozwala śledzić &quot;osiągi&quot; zawodniczek. Na razie oba zespoły nie powalają skutecznością, niecelnie rzucają i skutecznie bronią (6-8 połowa). Udało mi się załapać na under 39,5. Mam nadzieję, że w drugiej połowie utrzymają skuteczność z pierwszej połowy.
Kurs 2,00, bet365
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
A dzisiaj jak myślicie Polska jest w stanie wygrać 13,5+ z Argentyną ?
W stanie jest jak najbardziej, tylko kwestia czy będą grały na maxa bo jutro ważny mecz z Norwegią także na pewno przemęczać się nie będą za mocno dzisiaj, aby wygrać.
Za to dzisiaj jak dla mnie to straszne value na Rumunki i kurs @3,2 w bet365 - forma wydaje się być zbliżona, a Węgierki pokazały słabość w meczu z Tunezją, z którą sporo musiały się natrudzić. Granie na Węgierki @1,55 mija się z celem i może grozić zawałem serca :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
Polska na pewnie od pierwszej minuty będzie chciała zrobić sobie przewagę punktową zeby pozniej spokojnie kontrolowac spoktkanie, dlatego też handi 13.5 może się spokojnie pokryć ale ja raczej bym nie ryzykował i zagrał over punktowy w tym spotkaniu ja myśle że jest to bezpieczniejsza opcja Argentyna potrafi rzucać punkty linia jest nie wysoka dlatego też chyba jest to lepszą opcją
Polska Argentyna /
Liczba goli
Powyżej 48.5 1,80 Betclic
zaletą takiego grania jest to że na live możesz sypnać kontre i stracisz mniej pieniedzy jesli bedziesz widzial ze dany over moze sie nie pokryc. handi jest ciezej wyczuc bo tutaj musi jedna druzyna grac dobrze a 2 gorzej a punkty zbieraja obie ekipy
Drugim fajnym kursem jest moim zdaniem
Angola Norwegia /
Norwegia -8.5 kurs 1,87 Betclic
Polski wygrały 9 z Angolą więc dlczego Norwegia ma tego nie zrobić dla mnie jest to raczej pewniak bo nie sądzę aby Norweżki grały na krawędzi i na pewno podejdą do tego spotkanie w pełni skoncentrowane bo jak wiemy to jest Angola która grać umie ale jest o pare klas gorszym zespołem niż Norweżki nie sądzę aby problem dla Norweżek było wygranie jednej połowy 4 golami i drugiej conajmniej 5 Angola często gubi piłke, w swojej druzynie nie posiadaja jakiś maszyn do zdobywania punktów wiemy jak dobra defensywe maja norwezki dlatego ten handi jest moim zdaniem spokojnie do zagrania i może się pokryć w bardzo szybkim tempie ???? do tego polecam zagranie na Resovie -1.5 seta za 1.50 ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Ja na dziś wybrałem spotkanie naszych pań. Co do handi - nie potrafię określić, tutaj może wydarzyć się wszystko. Ja natomiast wybrałem over 49 w tym meczu. Po pierwsze patrząc na dobrą grę polek w ofensywie, co trzeba im przyznać wygląda naprawdę dobrze. Do tego dochodzi dobra gra z kontra ataku, który jest możliwy po skutecznej obronie, która na tym turnieju sprawuje się na 4+. Myślę, że podopieczne duńskiego trenera są w stanie rzucić 30+ w tym meczu, rywal nie jest wielce wymagający. Natomiast jedyny mankament naszego zespołu w tym turnieju to bramka, która broni słabo jak dla mnie! 25% i 20% bramkarek w meczu z Hiszpanią, co do reszty statystyk nie sprawdzałem, ale to jest mało. W pierwszej połowie z Angolą broniły po prostu słabo, podobno w drugiej było dużo lepiej, nie wiem, nie miałem możliwości obejrzenia. Argentynki w tym turnieju są bardzo blisko granicy 20 bramek - 18 i 19 bramek zdobytych z Hiszpanią i Norwegia czyli światową czołówką, oraz 23 bramki z Angolą. To czemu nie dziś z polkami nie miałyby rzucić tych 20 oczek?
Polska - Argentyka
over 49
@1.92 Unibet
Gram jeszcze +20.5 Australie w pojedynku z Czechami, trochę intuicyjnie ????
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
jakie macie spostrzeżenia dotyczące meczu Rumunek z Węgierkami ?
Kursy dziwne. Powinny byc bardziej wyrownane, value jest na Rumunki. W tym momencie gram Rumunki, Wegierki w tym turnieju nie mialy jeszcze mocnego przeciwnika, a meczyly sie z Tunezja. Ja gram handi 3 drogowy w Unibecie -1 Rumunia po 3.70, bo kurs jest wart takiego grania.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Niemki z Tunezją dziś się rozprawią spokojnie, wydają się bardzo solidne na tym turnieju i nie mam powodów by im nie ufać. Dokładam under Angoli, która z Polską zaprezentowała się w ataku po prostu beznadziejnie. Szczerze nie spodziewałem się, że może to wyglądać aż tak chujowo, no ale cóż - bywa. Norwegia może i słabo zagrała w obronie z Argentyną, ale wciąż ufam temu zespołowi i uważam, że dziś z Angolą gra powinna im pasować, bo Angola nie gra zbyt szybko, a jak Norwegia stanie swoim 6-0 to może zrobić bardzo mało. 23 gole rzucone Polkom, 21 Norweżkom? Mało realne? Nie sądzę.
Norwegia - Angola
Angola Under 22 @1.75+ Niemcy (-1.5) - Tunezja @ 1.18 = @ 2.06 unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Y 8

yulek

Użytkownik
W stanie jest jak najbardziej, tylko kwestia czy będą grały na maxa bo jutro ważny mecz z Norwegią także na pewno przemęczać się nie będą za mocno dzisiaj, aby wygrać.

Za to dzisiaj jak dla mnie to straszne value na Rumunki i kurs @3,2 w bet365 - forma wydaje się być zbliżona, a Węgierki pokazały słabość w meczu z Tunezją, z którą sporo musiały się natrudzić. Granie na Węgierki @1,55 mija się z celem i może grozić zawałem serca :razz:
zgadzam sie z rumunia. dla mnie ten mecz to 50-50. zalezy czy Neagu zagra, jesli nie to wegierski chyba wygraja. niby zwiazek dogadal sie z podgorica, ze neagu tylko co drugi mecz moze grac, bo jeszcze jej kolano nie jest 100%owy. trzeba poczkac na info lub grac na live.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
ja gram -10.5 2.40 Betclic
i jestem o ten typ spokojny jak dziecko podczas snu ???? żałuje tylko że mam ostatnia stówke ponieważ cały mój budżet pochłoneła ***** grająca resvovia na która postawiłem -1.5 seta juz 2 przegrali. takze powodzenia ???? zastanawiam się nad tą rumunią i nie wiem co one pokaża ten mecz na pewno będzie zacięty ????
 
D 0

dziewiatek

Użytkownik
ja gram -10.5 2.40 Betclic
i jestem o ten typ spokojny jak dziecko podczas snu ????
haha no to brawo... ???? Ja już się nie bawię więcej w żadne handicapy w tym sporcie, jak widać wystarczy że dziewczynom nie chce się przemęczać i już wtopa ;) Mogłem sobie to darować (a dałem tylko +6.5 Angola), bo z Rumunkami trafiłem.
 
Do góry Bottom