>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Elity 2015 [Czechy - Praga & Ostrawa] - 1-17 maja

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Szwajcaria-Niemcy ?
W tych Mistrzostwach Świata pada dużo bramek , a linia na over 4.5 z kursem 1.90 czy to nie okazja? Kanada rozbiła niemców 10-0.
Kanada a Szwajcaria to zdecydowanie przepaść dlatego nie ma co sugerować się wyczynem Kanadyjczyków bo Oni są głównym faworytem do zgarnięcia złota.
Szwajcarzy byli uważani przed MŚ za czarnego konia no ale początek do rewelacyjnych nie należy.Wygrana 3-1 z Francja a Niemcy pokonali Francuzów 2-1 wiec juz patrząc po tych wynikach ani overowo ani takiej różnicy nie ma.
Nie mówie,że Szwajcaria tego nie wygra, ba nie mówię,że nie padnie kilka bramek no ale sugerowanie się wynikiem Kanady z Niemcami jest nie na miejscu.
Edit: Szwajcaria wygrywa 1-0
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Austria - Francja
Po zeszłorocznym jednorazowym wyskoku Francuzi na tegorocznych mistrzostwach grają po prostu słabo. Porażki z Szwajcarią i szczególności z Niemcami nie napawają optymizmem przed dalszą częścią turnieju. Dziś na ich drodze staną ekipa, która nie walczy o nic oprócz utrzymania w elicie. Mowa o Austriakach, którzy mimo dość ubogiego w znane nazwiska teamu prezentuje sie na czeskich taflach dość przyzwoicie. W bramce Starkbaum, zdecydowanie lider austriackiej bramki powinien zrobić wszystko co w jego mocy, by dobrze wypaść na tle swojego vis a vis w osobie weterana Cristobala Hueta. Poziom jaki prezentują oba zespoły na tą chwile jest mocno zbliżony dlatego też uderzam do dobry kurs na reprezentacje Austrii.
Austria 60&#39; 3,40 Unibet ⛔
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Szwecja - Kanada
Boże święty co to wczoraj był za dzień na tych mistrzostwach. Tak zwany dzień kupa. 4 mecze 13 bramek :?
Ale do rzeczy ???? . W końcu wraca na taflę Kanada, w której zakochałem się już od pierwszego dnia turnieju. Nie będę zbytnio o nich pisał bo robiłem to już w 3 analizach. Kto ciekawy niech zajrzy. W skrócie - przez pressing grają co tylko chcą. 3 mecze, 22 strzelonych, 4 stracone. Ale zaraz zaraz... Szwedzi też mają bilans całkiem niezły - 20:7. Tak jest panie i panowie, jutro czeka nas HICIOR. A jak to hiciory w tej grupie pokazały, tj. Czechy - Szwecja i Kanada Czechy, bramek będzie multum. Kto strzeli ich więcej ten wygra grupę, bo mimo że zostaną do rozegrania jeszcze 3 mecze to każdy z nich będzie spacerkiem dla obu ekip. W tym momencie Kanada jest lepsza o punkt (za wygraną 3 pkt, wygraną po dogrywce 2 pkt).
Więcej pisał nie będę bo moim zdaniem nie trzeba. Jak mówiłem, w poprzednich analizach już gadałem sporo o Kanadzie i nic się od tamtego czasu nie zmieniło.
Ja stawiam na co najmniej 8 bramek. Sporo, ale kto nie ryzykuje ten nie pije wiadomo czego :rolleyes:.
Dla tych, którzy chcą być bardziej pewni siebie polecam mniejszy over lub że po prostu Kanada wygra.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Rosja - Dania

W ostatnim meczu Sborna uległa Amerykanom. Patrząc czysto teoretycznie na oba składy to można pomyśleć, że było to przypadkowe zwycięstwo USA. Nic z tych rzeczy, Rosja zaczęła bardzo ospale myśląc chyba, że grając na pół gwizdka i tak zdobędą 3 punkty i zostali skarceni już w 6 minucie. Ogólnie w ich grze brakowało polotu i finezji, Amerykanie grali szybciej i byli bardziej aktywni do tego grali bardzo mądrze w obronie nie dopuszczając do zbyt wielu strzałów na bramkę Campbella. Nie mówię, że Rosja sytuacji nie miała, bo kilka razy zagrozili, ale tego dnia to było za mało by pokonać rywali. Inna sprawa, że i Bobrovki nie był najlepiej dysponowany tego dnia.
Jutro na rozkładzie Dania i powinno być łatwe i pewne zwycięstwo. Dania w defensywie nie wygląda dobrze i prawda jest taka, że w meczu ze Słowacją przed porażką w reg. time uratował ich Galbraith, a z Finami przed wysoką porażką Dahm. W dniu dzisiejszym na bramkę Danii znowu rywal oddał sporo strzałów co przełożyło się już jednak na więcej bramek. Dania problem w defensywie miała już przed rokiem tracąc najwięcej goli ze wszystkich drużyn, wtedy mieli jednak w składzie 3 zawodników występujących w NHL, których w Czechach nie ma i w dniu dzisiejszym już mocno zauważalny był ich brak.
Sborna 2 raz z rzędu na słaby mecz sobie pozwolić nie może i spodziewam się, że podejdą do sprawy na poważnie. Dziś w przeciwieństwie do Duńczyków odpoczywali, następny mecz mają dopiero w sobotę z Białorusią także oszczędzać się nie muszą. 5-6 bramek jest jak najbardziej w ich zasięgu. Taki wynik już osiągnęli dwukrotnie ze Słowenią i Norwegią. Według mnie osiągną go i dziś, bo Dania im dalej w mecz to w tyle wygląda słabiej a przecież mają w nogach jeszcze to dzisiejsze spotkanie.
Rosja over 4.5 @1.76 marathon ✅ 5-2
Rosja over 5.5 @2.62 ⛔
Dodatkowo w betssonie pogram na over 1.5 punktu Dadonova @2.30 ✅ i to samo na Panarina @2.25 ⛔
Doskonale znają się z Petersburga, gdzie tak samo jak tutaj linię tworzą z Shipachyovem. Jak na razie ta trójka ma najwięcej zdobytych punktów w zespole i liczę na to, że dziś ich dorobek się powiększy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Popieram zdanie mojego przedmówcy. Dzisiaj Rosjanie muszą rozgromić Danię. Wczoraj łatwa kasa na Białorusi? Co za kretyn wystawił na Białorusinów kurs 2? Nie wiem, ale lokata była i w pełni spokojnie pokryty bet. Dzisiaj stawiam nie na zwycięstwo Rusków, ale na punkty poszczególnych zawodników.
Evgeny Malkin to score @ 1,80 betsson ⛔⛔
Evgeny Malkin over 1,5 punktu @ 2,60 betsson ✅✅
No dzisiaj czas na pana punktu, panie Malkin. Początek turnieju nie najlepszy w wykonaniu napastnika Pittsburgh Penguins. Prawdę powiedziawszy pewnie się nawet chłop nie spodziewał, że dostanie szansę gry na tych mistrzostwach, bo Pingwiny wydawały się być jedną z silniejszych ekip w NHL, ale ten sezon jak na ich potencjał był katastrofalny. Słaby sezon nie tylko Malkina, ale także Crosby&#39;ego, który przyzwyczaił nas do duuuużo lepszej gry, ale w tym sezonie pokazał oblicze człowieka, a nie potwora, który regularnie bombarduje bramkę rywali. Do rzeczy. Dzisiaj najłatwiejszy rywal z możliwych dla Rosjan na tym turnieju. Ostatnio dosyć niespodziewana dla nich porażka z młodymi-gniewnymi Amerykanami, którzy chyba zostali zlekceważeni przez hokeistów zza naszej wschodniej granicy. Rosjanie to dla mnie pewniak do medalu, a ten mecz powinien tylko podtrzymać passę rytmu meczowego, co na dużych imprezach jest też bardzo istotne. Duńczycy praktycznie z nikim nie mają szans i przy ich obecnej dyspozycji mają jakieś tam szanse w spotkaniach ze Słoweńcami i Norwegami. Pomiędzy tymi trzeba zespołami rozegra się batalia o utrzymanie w dywizji. Malkin na tym turnieju jeszcze nie zapunktował, gra raczej słabo, ale Duńczycy pokazują na tym turnieju, że nie jest im trudno strzelić gola. Rosjanie mają olbrzymi potencjał w linii ataku, mają grającego świetnie przez cały sezon Dadonova, czy Panarina, który od nowego sezonu zasili ekipę Chicago Blackhawks, mają też grającego tam odkąd tylko pamiętam Kovalchuka, oraz chociażby Shipachyova. Malkin wydaje się być tam największą gwiazdą, gra w jednym z lepszych klubów w NHL, choć aktualny sezon obala moją tezę. Jego wielkim atutem jest mega skuteczność w power-play, ale mecz z Duńczykami trzeba będzie zagrać tak, jakby grali PP przez 60 minut, bo obrona Danii nie jest ich najsilniejszym punktem. Myślę, że Rosjanie po słabiutkim spotkaniu z USA będą chcieli się odegrać na Duńczykach i parę razy ukąsić, bo rywal tak jak wspominałem teoretycznie z tych najprostszych. Typ na Malkina to raczej czutka, bo w końcu ile czasu tak świetny zawodnik jak on może pozostać bez gola i punktu?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rosja - Dania
Rosja powyżej 4,5 gola 1,73 [5]✅
Szwajcaria - Łotwa
Łotwa poniżej 2,5 gola 1,30 [1]✅

Kurs 2,25 Betsafe✅

Taki dubelek sobie wymyśliłem na popołudniowe mecze.
Koledzy wyżej napisali w zasadzie wszystko na temat meczu Rosjan. Dzisiaj musza wygrać i wydaje się,że wygrają dość wysoko bo rywal naprawdę nie ma jak się przeciwstawić. Wszystko zależy od naszych sąsiadów z jakim zaangażowaniem podejda do tego meczu jednak patrząc na fakt że jutro mają wolne to dzisiaj powinni sobie postrzelać porządnie.
Duńczycy wczoraj stracili 5 bramek z Białorusią, wcześniej 3 bramki z Finalndia i 3 bramki z w meczu ze Słowacją.
Rosja to zdecydowanie wyższa półka niż poprzedni rywale dlatego linia 4,5 spokojnie do ogarnięcia.
Drugie spotkanie zapowiada się zgoła odmiennie i tutaj nie przewiduje zbyt wielu bramek. Szwajcarzy póki co stracili z Austrią 3 bramki następnie z Francja 1 bramke i wczoraj z Niemcami na czysto.
Łotysze póki co strzelili 4 bramki w 3 meczach. Po 1 bramce Kanadzie i Szwecji oraz 2 bramki gospodarzom turnieju.
Patrząc na solidną obrone Szwajcarów plus nie najlepsze wykańczanie akcji przez Łotyszy nie sądzę aby byli oni w stanie dzisiaj strzelić więcej niż 2 bramki.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Szwajcaria - Łotwa
Brunner strzeli gola
3,05 Ónibet
⛔ oczy krwawiły od tego spektaklu
W przypadku tego pana, momentum może trwać stosunkowo krótko, więc trzeba korzystać, dopóki jest na fali. Inauguracyjny mecz to katastrofa w jego wykonaniu, miałem zresztą sposobność pisać o tym w poprzedniej analizie. O dziwo chyba dość szybko zrozumiał, że to na nim oprze się ciężar gry i w dwóch kolejnych był wyróżniającą się postacią. Brunner-Romy-Hollenstein byli definitywnie najlepszą formacją na lodzie. Rzecz jasna dwa naprawdę dobre spotkania w żadnym stopniu nie zmienią mojej opinii o tym zawodniku. Co najwyżej utwierdzą mnie w przekonaniu, że kiedy tylko w 100% się zaangażuje, potrafi stworzyć teatr jednego aktora. Szkoda, że angażuje się tak rzadko. Razem z Zherdevem, Kostitsynem, i paroma innymi delikwentami mógłby stworzyć drużynę z Lazy Town. Wszyscy ci zawodnicy przesrali tudzież wciąż przesrywają (nie ma takiego słowa, who cares) swoją karierę przez swoje wrodzone lenistwo, z którym potrafią walczyć tylko momentami. Firmowym zagraniem #96 jest zniknięcie na kilka spotkań, po czym nagłe wejście smoka. Kiedy Damien ma w nosie spotkanie, jego obecność na lodzie dosłownie umyka. W niektórych spotkaniach Red Wings i Devils, pomimo faktu, iż zagrał ponad 15 minut, mój mózg nie zarejestrował jego obecności na lodzie. Typowe dla Szwajcara. 5 spotkań w których uzbiera 3-4 punkty, a następnie 10 meczów z jednym oczkiem za jakąś przypadkową A. Piekielnie utalentowany RW (w reprezentacji często LW), bardzo zbalansowany - nie jest ani typowym strzelcem, ani playmakerem. To dość niepowtarzalne, jeśli zawodnik strzela bramki i notuje asysty na mniej więcej tym samym - w przypadku Brunnera - bardzo wysokim poziomie. Widowiskowy w swoich poczynaniach, a jednocześnie bardzo sprytny zawodnik - relatywnie niewielkim nakładem sił potrafi zrobić coś z niczego. Może być ospały przez połowę meczu, żeby nagle dostać jakiegoś olśnienia i zacząć ślizgać się tam i z powrotem jak po amfetaminie. Słaby fizycznie, ale za to bardzo agresywny. Backchecking jest mu z reguły obcy, ale kiedy się uprze, jest zdolny do wywarcia ogromnej presji na przeciwniku i odebrania mu krążka. Często łapie zupełnie niepotrzebne kary za wybitnie głupie zagrania. Każdy, kto oglądał NLA jeszcze przed rozpoczęciem jego kariery w NHL (teraz wrócił do rodzinnego kraju), bez cienia wątpliwości powiedziałby, że #96 zdominował tę ligę. 221 punktów w 165 GP (4 ostatnie sezony), w tym 57P w 33 (!!!) GP. Wśród wszystkich Szwajcarów rozsianych po całym świecie, Brunner jest najlepszym technikiem (Niederreiter jest kozakiem, ale nie ma takich rąk jak Damien). Na wskroś swojej lekceważącej zazwyczaj postawy, zawsze był mocnym ogniwem reprezentacji. Wskaźnik 0,73 point per game przy ponad 50 rozegranych meczach, to kapitalny wynik. Na obecnych MŚ 3A w 3GP, ale fizycznie grał tylko w dwóch, bo w pierwszym tylko poślizgał się po tafli. Kapitalna asysta przy bramce Hollensteina i chyba jeszcze lepsza przy ENG w starciu przeciwko Francji. Lobem, niemal przez całą długość lodowiska, prawie dokładnie na rękawicę Suriego, który tylko lekko strącił sobie krążek pod nogi i przypieczętował zwycięstwo. Sam również znalazł się w wielu doskonałych sytuacjach, w których niewiele brakowało do szczęścia. Zwycięstwo praktycznie oznacza QF, więc nie ma miejsca na przysłowiowe danie dupy. Łotysze czynią jakieś optyczne postępy, ale to wciąż za mało na elitę. Oczekuję przynajmniej 3 bramek Szwajcarów, a Brunner w pełnym gazie wyrasta na zdecydowanego faworyta do trafienia.

Brunner, kiedy chce mu się grać. Niestety, jest to efemeryczne zjawisko.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szwajcaria - Łotwa

Mecz zaraz, tak więc na szybciutko piszę o co chodzi. Wchodzę w Łotwę ale wszystkim polecam Łotwa +1,5. Jestem zdania, że łotysze dopiero od dzisiejsego meczu tak naprawdę zaczynają poważne granie na tych MŚ. Grali jak na razie z TOP 3 swojej grupy, wiadomo wypadło to dość blado bo Szwecja i Kanada nie pozostawili im złudzeń, ale w rywalizacji z Czechami już tak dramatycznie nie było, bądź co bądź Czesi mogą się wydawać najsłabsi z tego trio, ale mimo wszystko Łotwa nie zagrała w tym meczu fatalnie. Łotwie na mus potrzebne są punkty i myślę że wszyscy tam są świadomi tego że Szwajcarzy to na pewno nie poziom poprzednich rywali i tutaj podejmą walkę jak równy z równym. Daugavnis, Sprukts czy Redlihs na nich tutaj najbardziej się liczy i czas zacząć zdobywać bramki. Szwjcarzy solidni w defensywie, ale za to bardzo nieskuteczni i tracący w prostych sytuacjach koncentrację. Gdyby reprezentacja Niemiec zachowała trochę chłodnego podejścia w niektórych akcjach pod bramką Swiss to mogło się to skończyć zupełnie inaczej. Mnie gra Szwajcarów nie powala i myślę że Łotwa jest tu w stanie powalczyć, odpoczywali jeden dzień, Szwajcarzy rozgerali trudny mecz także mam nadzieję że dziś zobaczymy trochę lepsze wydanie łotewskiego hokeja.
Łotwa (+1,5) / 1.75 Bet365 ✅
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kanada - Szwecja
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia i chyba najciekawsze całej fazy grupowej. Na przeciw siebie stają dwie najlepiej usposobione ofensywnie drużyny tego turnieju - Szwecja i Kanada. Drużyna &quot;Klonowego Liścia&quot; do tej pory w każdym swoim meczu strzelała co najmniej sześć bramek. Po sześć Czechom i Łotwie, zaś już sławetną dyszkę Niemcom. Szwedzi również nie zwalniają tempa, najgorszy wynik strzelecki w ich wypadku to pięć bramek z Czechami (nie wliczam bramki za wygraną serię rzutów karnych). Poza tym sześć bramek z Austrią i osiem z Łotwą. Trudno więc nie brać pod uwagę tego, że dzisiaj może być sporo bramek w O2 Arena. Jeżeli chodzi o możliwości poszczególnych zawodników to Kanadyjczycy to monolit. Praktycznie każda formacja jest w stanie tutaj zdobywać bramkę w każdym meczu. Świadczyć o tym też fakt, że każdy z Kanadyjczyków, który zagrał w tym turnieju zdobył już co najmniej 1 punkt! Najlepiej punktującą formacją jest już wspominana przeze mnie przy okazji typu na Tylora Halla trójka właśnie Hall - Duchene - Eberle. Łącznie mają oni już na swoim koncie 16 punktów! Nie gorzej wypada formacja &quot;Sida&quot;, która też punktuje, sam &quot;Sid&quot; ma już na koncie trzy gole i asystę. Partnerujący mu Jason Spezza 2 gole i asystę, zaś Nathan MacKinnon gole i trzy asysty. Także nie trzeba szukać na lodzie Crosby&#39;ego czy formacji Halla, aby doszukać się gola. Naprawdę w tej drużynie może każdy zdobyć bramkę. U Szwedów możliwości podobne, bo zaledwie dwóch graczy na ten momentu nie punktowało jeszcze w Mistrzostwach Świata. Doskonale ze swojej roli wywiązują się przybysze zza oceanu czyli Loui Eriksson oraz Filip Forsberg. Obaj zanotowali już po hattricku i są wiodącymi postaciami drużyny &quot;Trzech Koron&quot;. W punktacji kanadyjskiej mają po pięć oczek razem z Oliverem Ekmanem Larssonem. Ostatnio pisał o nim JR08, dzisiaj też czuje, że Oliver może zdobyć punkt, a kurs zacny. Porównując do jego ponadprzeciętnych możliwości na pewno wart zagrania. Problemem w obu reprezentacjach jest obsada bramki. Oczywiście przede wszystkim Kanadyjczycy na tą chwile stracili zaledwie cztery gole. Jednak Smith nie jest gwarancją pewnej sytuacji za plecami napastników. Widać to było w poprzednich meczach, gdzie przydarzały mu się nieprzemyślane zagrania. Z drugiej strony Jones, który w całym sezonie zagrał mało spotkań. Zaś u Szwedów duet Enroth - Nilsson. Też nie gwarantujący super statystyk. Dla tego w spotkaniu, gdzie na przeciw siebie staną dwie bardzo ofensywnie nastawione reprezentacje, a w bramkach jednak nie największe gwiazdy tych reprezentacji to warto zainteresować się overem. Zarówno w linii standardowej 5.5 jak i nieco wyższej 6.5. Z indywidualnych statystyk polecam Olivera, bo koło takiego kursu nie można przejść obojętnie.
Typy:
- Over 5.5 @1.86 - Pinnacle ✅
- Over 6.5 @2.69 - Pinnacle ✅
- O.Ekman-Larsson pkt @1.80 - Unibet ✅
Niesamowite widowisko, Kanada odrobiła z 0:3 i potem straciła na 3:4. Typy już rozliczam, mimo, że jeszcze cała tercja i troszkę drugiej ;) Oby tak częściej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jaka ta Szwajcaria jest nieporadna, w tych swoich grach w przewadze. Już kilka razy pod rząd dostali szansę na gola w przewadze, a ci nawet nie potrafią być tu precyzyjni. Łotysze solidnie bronią i żałuję że tu nie pograłem nic w ich stronę. Wieczorkiem dopiszę typ, bo zaraz muszę wychodzić na dzisiejszy mecz Kanady.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Chyba najpopularniejszy dziś typ na -3,5 Ruskich pewnie był nieźle uargumentowany, a wziął w łeb, bo nie wzięliśmy pod uwagę, że kacapstwo mentalnością jest bardzo podobne naszemu narodowi. Grać się gwiazdkom niespecjalnie chciało, jeździć za Duńczykami też nie, chcieli na stojąco wygrać, a po meczu powiedzieć &quot;drużyna turniejowa&quot;. Jak było 3-2 w 57. minucie już oczyma wyobraźni widziałem nerwową końcówkę i 3-3. Trochę farta i dzięki temu chociaż overy 4,5 weszły. Ale jest nauczka ostateczna - to, co grali wcześniej, to nie był żaden przypadek.
Na wieczór dubel: Kanada + SVK 1X
Wiem, że Słowacy umęczeni wczorajszym ciężkim bojem z fajnie tu grającą Słowenią, a Kanadyjczykom kiedyś musi się zdarzyć słabszy mecz, ale mimo wszystko wydaje mi się to najbezpieczniejsza opcja.
Aha, bramka Łotyszy, którą pogrążyli Helwetów - nagrać i puszczać naszym kadrowiczom na każdym zgrupowaniu!
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Szwecja - Kanada
Hitowe starcie na dzisiejszym rozkładzie mistrzostw świata elity na czeskich taflach. Trzy korony zmierzą sie z ekipą spod znaku Klonowego Liścia po raz drugi od zeszłorocznego finału olimpijskiego, w którym to doznali dotkliwej porażki. Kanadajczycy na ten turniej przyjechali niezwykle mocni i niestety nie wydaje mi sie aby Szwedom udało sie choćby w niewielkim stopniu zrewanżować za tamtą porażke. Ich formacje są stosunkowo słabo obsadzone graczami wielkiego formatu, a dodać należy że ich bramkarzem jest Jhonas Enroth, który ogólnie jest przeciętniakiem, choć czasami potrafi wyłapać dobre spotkanie. Moim zdaniem Kanada nie będzie tutaj specjalnie forsować tempa na wzór wygranego w okazałym stylu meczu z gospodarzami. Oba zespoły jak do tej pory mocno overowo, tak więc jestem przekonany że to hitowe starcie będzie pokazem prawdziwego defensywnego hokeja, w którym naprawde wygra zespół lepszy, a nie ten który bardziej zaryzykuje.
Under 5,5 2,06 Unibet ⛔
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Kanada - Szwecja
// Poniżej 62,5 strzałów na bramkę @ 1,85 Bwin ! ⛔ ⛔

Dzisiaj jeszcze na wieczór, prawdziwa uczta dla Fanatyka hokeja. W nim zobaczymy dwie mega dobre ekipy, z silnymi formacjami. Kanada idzie jak burza i wcale mnie to nie dziwi, mają skład marzeń i rozbijają każdego kogo napotkają na lodzie. Dziś już też przed nimi większe wymaganie, bo w ostatnim meczu Czesi nawet nie stawiali zbytnio oporu żeby zaszkodzić Kanadyjczykom. Szwecja w mojej opinii to jednak poprzeczka wyżej niż Czesi. Z pewnością będą chcieli za wszelką cenę dzisiaj zdobyć wina, w tym meczu ale czy to wszystko będzie takie proste. Nie powiedziałbym. Nie miej jednak młodziutki Forsberg gra tutaj jak z nut. Zdobył już hattricka, a co mecz notuje jakieś ważne punkty. Jest niemal wszędzie. Jest z pewnością kluczem do wygrywania spotkań Szwedów. Po drugiej stronie groźna Kanada, która tak jak mówiłem idzie jak czołg w tym turnieju. Crosby nie tylko pracuje w ofensywie, ale i w defensywie. Takiego Crosbiego chce oglądać. Z pełnym zaangażowaniem i determinacją wchodzi w każde spotkanie. Nie lekceważąc żadnego przeciwnika. Kanada nie tylko w każdej linii ma swoje perełki w rosterze, ale i bramkarze którzy stoją na wysokim poziomie. Jak dotąd tylko trzy stracone bramki. Idę w formie strzałów w tym meczu bo nie sądzę żeby od razu się na siebie rzucili, oba teamy który wiedzą kiedy odpalić. Momentami Kanada, mimo że gra bardzo czujnie, usypia rywala i oddaję dopiero strzały po kilku minutach. Ale to się może zawsze szybko zmienić, bo to hokej i czasem w minutę może być kilka strzałów. Ponadto Szwedzi, na pewno będą szukać swoich szans, ale czasem chaos się w grze może pojawić i te akcje już nie będą takie płynne. Idę w stronę underu strzałów. Dogrywka nie wliczana.
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Szwecja - Niemcy
Weeeee wczoraj weszło 4.20 :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:. A jeszcze bardziej cieszy mnie, że jutro zagra ktoś z duetu Szwecja - Kanada. Tym bardziej z takim zespołem jak Niemcy i tym bardziej, że buki dają mocno za dużo szans Niemiaszkom. Nie czekając więc na ich zmianę zdania, gram czym prędzej największy znaleziony na rynku handicap. Pewnie pojawią się większe ale jak to mówią &quot;Kursy leco!&quot;.
Dzsiaj miałem przyjemność oglądać mecz Kanady ze Szwedami (całe szczęście że nie LM ;)). Ło Jezusie co za MECZ! Rozpoczął się raczej niespodziewanie. To Szwedzi przycisnęli od samego początku tak jak to robiła wcześniej Kanada. Pierwszą tercję pyknęli ich bez mydła 3:0 ale mocno przypłacili za to zdrowiem. Druga część gry to sytuacja odwrócona o 180 stopni. Szwecja straciła rezon, Kanada zmieniła sposób gry. W trzeciej tercji Szwedzi już nie istnieli. Musieli robić zmiany tak często, że zapomnieli przez to grać w hokeja.
Dlaczego w takim razie sądzę że wygrają jutro tak wysoko? Jeżeli chodzi o kondycję to bez przesady. 24 godziny powinno im wystarczyć, żeby być w stanie jeździć, nawet tyłem, szybciej niż Niemcy, którzy grają do tej pory absolutne dno. W 3 meczach strzelili do tej pory całe dwa gole i to w dodatku takiej &quot;potędze&quot; jak Francja. Sami Kanadyjczycy rozwalcowali, nadmuchali i rozwalcowali ich ponownie aż 10:0. Oglądałem 1 tercję tamtego meczu. Niemcy rzadko kiedy byli w stanie ruszyć się z własnej połowy.
Szwedzi po porażce z Kanadą muszą podnieść głowę i powiedzieć sobie &quot;ok, mieliśmy prawo przegrać&quot;. Grupy już raczej nie wygrają ale zajmując niższe niż 2 zrobią niemałą niespodziankę.
Wg. mnie rozjadą Niemców minimum 4 bramkami - kurs 2.38
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
USA - Białoruś handicap Białoruś +2,5 kurs 1,68 BET365
Na dzisiaj pograłbym handi na Białoruś, mają fajną ekipę a Amerykanie po meczu z Rosją mogą się zachłysnąć i mogą mieć problem nawet z wygraną, +2,5 do gry na spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 21

kokimbo

Użytkownik
Panowie nie podam tutaj typu, ale mam pytanie do was.
Co myślicie o sobotnim meczu Kanada - Francja ?
Kursy niby nie są jeszcze wystawione na handicapy ( a przynajmniej ja nie znalazłem ) , ale myślicie że warto pchać się w w handicapa -3,5 lub nawet -4,5 w Kanade?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ( myślę że taka informacja przyda się więcej niż jednemu użytkownikowi ).
Pozdrawiam
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
USA - Białoruś
Typowanie na ostatnią chwile nie służy mi w tych mistrzostwach, takze od dziś zaczynam przyglądać sie spotkaniom znacznie wcześniej. Amerykanie na tegoroczny czempionat przyjechali w dosyć młodym i niezbyt mocnym składzie. Ten właśnie zespół jest narazie objawieniem tego turnieju, a wszystko za sprawą zwycięstwa z Rosjanami, którego raczej mało kto sie spodziewał. Dzisiaj przyszła pora zmierzyć sie z kolejną drużyną ze wschodu czyli Białorusią. Białorusini sami w sobie na przestrzeni ostatnich lat grają dokładnie to samo. Sporo brakuje im do topowych ekip, lecz z kolei bez problemów ogrywają zespoły walczące o utrzymanie. To spotkanie może okazać sie dla Jankesów trudną przeprawą, bowiem mieli oni aż dwa dni przerwy, podczas której przy okazji bliskiej odległości Ostrawy i Oświęcimia zwiedzili sobie dawny obóz Auschwitz. Tego typu rozrywki zapewne mogły ich nieco wybić z rytmu i tu własnie upatruje szansy dla reprezentacji Białorusi, by napsuć nieco krwi rywalowi zza Oceanu.

Białoruś +1,5 2,33
Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Panowie nie podam tutaj typu, ale mam pytanie do was.
Co myślicie o sobotnim meczu Kanada - Francja ?
Kursy niby nie są jeszcze wystawione na handicapy ( a przynajmniej ja nie znalazłem ) , ale myślicie że warto pchać się w w handicapa -3,5 lub nawet -4,5 w Kanade?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ( myślę że taka informacja przyda się więcej niż jednemu użytkownikowi ).
Pozdrawiam
Oglądam Francuzów w spotkaniu z Czechami i kiepsko wyglądają. Sam postawiłem handi na Czechów
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Norwegia - Słowenia Typ: Słowenia ml @ 3.25 Bet65 3:1 ⛔

Na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza. Norwegia pokonała Słowację oraz jest drużyną bardziej obytą na MŚ. Z kolei Słowenia przegrała wszystkie spotkania i pewnym krokiem zmierza do dywizji B. Sęk w tym, że Słoweńcom trochę brakuje szczęścia na tych MŚ. Podobnie do Norwegów byli bliscy pokonania Słowacji, zaś starcie z Białorusią przegrali minimalnie i równie dobrze mogło się skończyć ich zwycięstwem. Dzisiejsze spotkanie to must win dla Kopitara i spółki. Swoją postawą muszą nawiązać do Olimpiady w Soczi kiedy dzięki fizycznej, agresywnej grze i wysokim forecheckingu potrafili wygrywać z wyżej notowanymi rywalami. Norwedzy na pewno są w ich zasięgu, a już na pewno nie są o klasę lepsi jak to sugerują kursy. Skład Słoweńców na pewno nie odstaje od tego jakim dysponują Norwedzy. Trener Kopitar powinien postawić między słupkami na Kroselja, który w sezonie 2013/2014 grał w Sparcie Sarpsborg i powinien znać styl gry i strzałów kilku zawodników z norweskiej kadry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom