>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Elity 2015 [Czechy - Praga & Ostrawa] - 1-17 maja

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Szczerze trudno powiedzieć jaki przebieg będzie miał dzisiejszy mecz. To pierwszy mecz turnieju, w grupie jest ich, aż siedem, więc siły należy rozłożyć dość równomiernie. Pytanie raczej co jest w stanie zaprezentować Norwegia? Czy są w stanie zaskoczyć Sborną czymś więcej niż utrudnianiem dostępu do własnej bramki. Co do wyników Rosjan nie ma co przykładać do tego większej wagi, bo w trakcie sezonu grali składem krajowym, bardzo często bez czołowych graczy KHL. Dopiero w ostatnich dwóch meczach ze Szwecją było wsparcie z NHL, ale też m.in. bez Malkina czy Tarasenki. Kadrowo Rosja bije na głowę Norwegów, jednak wszystko zależy od tego na ile procent dzisiaj zagrają. Wygrana czterema bramkami po takim kursie na pewno kusi, ale ja te pierwsze mecze po prostu odpuszczam. Żeby rozeznać się w tym co dane drużyny prezentują oraz przede wszystkim, żeby trenerzy znaleźli optymalne ustawienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Po dwóch pierwszych spotkaniach można powiedzieć ze Kanada aż nadplanowo ograla Lotwe ale juz USA zaskoczyło przede wszystkim świetne przygotowanie fizyczne, byli szybsi i konkretniejsi w swoich działaniach.
Rosja nie powinna mieć problemu ale -3,5 to naprawdę sporo tum bardziej jeśli mamy za przeciwnika Wikingów którzy są bądź co bądź twarda i konkretna ekipa. Ja w tym meczu bardziej szukalbym overa 5.5 kurs niezły a szanse spore bo Norwegia powinna się odgryzac szybkimi atakami. Dziwi mnie fakt trzech piątek tylko w Rosji ale tak jak mówiłem układ ataków jest klubowy wiec powinno być ciekawie.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Czechy - Szwecja
Mecz za kilka chwil, więc do rzeczy. Czesi na inauguracje turnieju rozgrywanego na swoich taflach zmierzą sie z mocnymi Szwedami. Należy odnotować że właśnie z tego powodu Jarda Jagr zdecydował sie na jeszcze jeden turniej dla reprezentacji. &quot;Trzy korony&quot; to trudny rywal, ale gospodarze przy wsparciu własnej publiki i swojego terenu bedą chcieli pokazać klase. W bramce anonsowany jest Salak, który wydaje mi sie być lepszą opcją od Pavelca, bo ogólnie zaliczył przyzwoitą kampanie na taflach KHL. Pavelec z kolei również miał najlepszy okres w karierze, który jednak rozwiały beznadziejne w jego wykonaniu playoffy. Szwedzi na tym turnieju prawdopodobnie zagrają bez polotu, aczkolwiek swoje na pewno wygrają. Wedlem mojej ta sztuka nie uda im sie w potyczce z mocno zmotywowaną ekipą gospodarzy. Stawiam na Czechów.
Czechy 60&#39; 2,35 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja bym nie skreślał mimo wszystko USA, którzy maja jak najbardziej szansę wyjść z grupy. Nie dziwi mnie że ten odmłodzony skład robi furorę. A dzisiaj już było widać, że nie przyjechali tutaj żeby jak najszybciej wracać. Szansy na Mistrzostwa na pewno nie ma, nie tym składem ale w grupie powalczą. Finowie nie byli im straszni, a warto powiedzieć to, że jutro również czeka na nich ciężkie spotkanie z Norwegami, ale tanio skóry nie sprzedadzą.
 
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczony poziomem dziś rozpoczętych mistrzostw. Ekipy wyraźnie nastawione na grę ofensywną, zawodnicy już po sezonie, ale nie przyjechali tu na wakacje, bo gra dla kadry to wielkie wyróżnienie. Kanadyjczycy dzisiaj przejechali się po Łotyszach, co przed meczem wcale nie było takie pewne. Faktem jest jednak, że Klonowe Liście traktują bardzo poważnie ten turniej. Wszyscy zawodnicy powołani na MŚ to hokeiści z NHL. Dla teamu narodowego bardzo dobrze, że takie ekipy jak Pittsburgh Penguins, czy Los Angeles Kings są już poza walką o Puchar Stanleya, bo najlepsi gracze przyjechali do Czech i chcą sięgnąć po ten puchar. Mnóstwo goli i chyba mimo wszystko niespodziewane zwycięstwo Stanów Zjednoczonych, które przyjechały tutaj młodą ekipą, która chce się pokazać i z dumą wrócić do kraju z jakimś tam sukcesem. Dla tej ekipy liczą się tylko zwycięstwa, ale na tytuł raczej nie mają co liczyć.
Białoruś - Słowenia
Anze Kopitar over 0,5 @ 1,65 betsson ✅✅
Jutro spotkanie ekip, które raczej kart w tym turnieju nie będą rozdawały i będą chciały się spokojnie utrzymać w grupie mistrzowskiej. Białorusini to zespół bardzo solidny. Może nie ma tam gwiazd z topu, ale są to zawodnicy grający w KHL&#39;u, czyli najprawdopodobniej najsilniejszej lidze europejskiej. Najbardziej rozpoznawalni są chyba bracia Kostitsyn, którzy mieli przeszłość w NHL, grali w ekipie z Montrealu.
Jeżeli chodzi o Słoweńców, to Anze jest tam niekwestionowanym liderem, kapitanem, mentorem i Bóg jeden wie kim jeszcze. Wszyscy koledzy patrzą na niego z podziwem i słusznie, bo póki co to zawodnik JESZCZE najlepszej drużyny na świecie - Los Angeles Kings. Jego wkład w tamten sukces był bardzo wymierny. Ten sezon nieco słabszy w jego wykonaniu, Kings nie awansowali nawet do postseason, ich kosztem weszli Jets i zapłacili frycowe w rywalizacji z Kaczorami z Anaheim. Co do Anze to z pewnością wokół niego będą budowane akcje Słoweńców, drugim największym gwiazdorem jest chyba Jan Mursak, ale do Kopitara i tak nie ma podjazdu. Słoweńcy z pewnością coś Białorusinom strzelą i zapowiada się ogólnie bardzo ciekawa rywalizacja, w której buki faworyzują ekipę zza naszej wschodniej granicy, a według mnie wcale Białorusini wygrać nie muszą. Słoweńcy też nie są od macochy i swoją rolę w tym turnieju też odegrają. Pierwszy mecz i od razu bardzo ważny - być może z ekipą, która będzie bezpośrednim rywalem w walce o bezpieczne lokaty.
Do tego za mniejszą stawkę:
Anze Kopitar strzeli gola @ 2,90 betsson ⛔⛔
Anze Kopitar strzeli więcej niż 1,5 gola @ 15,00 betsson ⛔⛔
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Francja - Niemcy
Jutro o 16:15 pojedynek dwóch wyrównanych zespołów Francji i Niemiec. Według bukmacherów faworytem tego meczu jest reprezentacja Niemiec, jednak moim zdaniem nieco wyżej oceniłbym Francuzów. Dla Trójkolorowych to niezwykle ważne spotkanie. Gdyż, aby powtórzyć wynik z ubiegłego roku czyli awans do najlepszej ósemki na świecie muszą rywali pokroju Niemiec pokonywać. Z pewnością na kurs Niemców przekładają się dwa przed mistrzowskie sparingi w których dwukrotnie nasi zachodni sąsiedzi pokonali Francuzów. Jednak należy pamiętać, że to tylko sparingi, a do reprezentacji Francji dołączyła ich największa obecnie gwiazda Antoine Roussel. Ale nie o napastniku Dallas Stars chcę dziś pisać. Kursy, które zostały przedstawione na strzelców bramki są bardzo wysokie i żal byłoby nie skorzystać z jednego z nich. Mowa o kursie na Stephane&#39;a DaCoste. Francuz o polskich korzeniach (matka jest Polką) to obok wspomnianego Roussela największa gwiazda Trójkolorowych. Od tych dwóch graczy będzie zależało najwięcej, a przede wszystkim to czy Francja jest w stanie powtórzyć zeszłoroczny sukces. W ubiegłym roku Stephane&#39;a błyszczał na lodowiskach białoruskich strzelając sześć bramek, a przy trzech kolejnych asystując. Po tamtych Mistrzostwach Świata opuścił NHL i Ottawę Senators przenosząc się do KHL. W barwach CSKA Moskwa rozegrał doskonały sezon zdobywając w zaledwie 46 meczach, aż 62 punkty! Na ten dorobek złożyło się 30 bramek i 32 asysty. Wynik ten zapewnił mu trzecie miejsce wśród najlepszy strzelców całej ligi, a gdyby nie kontuzja przez którą stracił 14 spotkań to pewnie udałoby mu się prześcignąć Stevego Mosesa. W Play Offach szło mu nieco gorzej, jednak w 11 meczach i tak był jednym z lepiej punktujących graczy drużyny zdobywając 4 gole i notując 4 asysty. W tym sezonie w reprezentacji nie grał zbyt często, bo wystąpił w zaledwie 3 meczach, ale zdobył w nich, aż 8 punktów! Dla mnie kurs 3.05, bo taki wystawił Unibet jest zdecydowanie zawyżony. Cała gra Francuzów będzie opierała się właśnie na duecie Roussel - S. DaCosta. Stephane ma za sobą doskonały sezon i liczę, że w reprezentacji potwierdzi swoją wysoką formę. A kiedy jak nie w meczu otwarcia, w niezwykle ważny dla Francuzów spotkaniu? Dla osób grających z nieco większą asekuracją polecam, że DaCosta zdobędzie punkt z super kursem 1.75.
Typ:
- S.DaCosta strzeli gola @3.05 - Unibet ⛔
- S.DaCosta zdobędzie pkt @1.75 - Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Czechy - Łotwa
Szkoda że gospodarz turnieju rozpoczął od porażki, ale trzeba powiedzieć jasno że Czesi zagrali bardzo dobry mecz, zwłaszcza 3 tercja w której zdołali wyjść na prowadzenie i na ich nieszczęście bramka w ostatnich minutach dała Szwedom remis. Mimo to Czesi pokazali fajny hokej, grali z polotem, sporo ofensywnych akcji z których każda &quot;śmierdziała &quot; bramka. Widać sporo mobilizację i myślę ze dziś Łotyszy czeka bardzo trudne zadanie, nie wiem czy to nie będzie dla nich gorszy mecz jak z Kanada ponieważ trafiają na gospodarza który będzie zdeterminowany by odnieść pierwsze zwycięstwo w turnieju. Łotwa wczoraj po prostu rozegrała mecz i widać było że ci zawodnicy byli od początku nastawieni na porażkę i szybkie 3 bramki Kanady w sumie tylko to potwierdziły. Dziś nie wiem czego się spodziewać po Łotwie ale z takim nastawieniem wróże im szybki nokaut i to będzie tyle.
Czechy (-2,5) / 1.93 Pinnacle ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ale trzeba powiedzieć jasno że Czesi zagrali bardzo dobry mecz, zwłaszcza 3 tercja w której zdołali wyjść na prowadzenie i na ich nieszczęście bramka w ostatnich minutach dała Szwedom remis.
Dokładnie, to był kawał dobrego hokeja w wykonaniu Czechów! ;) W ogóle mecz bardzo dobry do oglądania, mnóstwo się działo.
Też trzeba sobie powiedzieć, że Czesi przez swoje błedy stracili 3 z 5 goli. Pierwsza bramka to błąd Martina Erata, który podawał w strefę zmian krążek, tam przejęcie i dwa podania i gol. Potem mieliśmy błąd Salaka, który zasłonięty był i nie z tej strony szukał krążka, a dostał strzał w krótki róg, na pewno to jego obciąża ta stracona bramka. No i jeszcze trzeci z tych goli to próba wstrzelenia krążka w strefę ataku i nabicie Szweda (już nie pamiętam kto wstrzeliwał itp, ale to nie ważne w sumie), kolejna strata, dwa podania i bramka w sumie bardzo podobna do tej pierwszej, tylko teraz strzał poszedł w drugim kierunku.
Ozdobą meczu bez wątpienia gol Raska dla Szwedów! KAPITALNIE to zrobił wręcz!
No i comeback Czechów coś pięknego, z 2-4 nagle w kilka min 3 tercji wyszli na 5-4. Niestety niepotrzebne było to zahaczanie Klepisa i kara w ostatnich minutach przez co stracili gola na 5-5 gdy grali 4 na 6 Szwedów.
Ale wczorajszy mecz tylko pokazuje, że Czesi dobry hokej grają.
Dziś równiez jak Ty @JuanRoman08 spodziewam się pewnej przekonującej wygranej z Łotyszami ;)
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Białoruś - Słowenia 2 @ 3.10 WilliamHill

W telegraficznym skrócie:
Słoweńcy wystawiają praktycznie możliwie najsilniejszy skład. Kopitar z LA Kings, Mursak z CSKA Moskwa, zaś między słupkami zbierający dobre recenzje Kroselj.
Słowenia wygrała 4 z ostatnich 5 bezpośrednich potyczek. Część z nich obie drużyny zagrały w odmiennych składach, ale już wygrana Słoweńców 4:2 na Olimpiadie ma swoją wymowę.
Białorusini bez kilku ważnych zawodników (Platt, Grabovski, Koltsov etc.).
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Łotwa - Czechy
Voracek strzeli gola
2,48 Ónibet
✅
Zawsze bardzo wysoko ceniłem akcje #93, ale nie przypuszczałem, że może być zawodnikiem na point per game. Wystarczyło skupić na nim trochę atencji, a momentalnie wyszedł z cienia Giroux. Bez dwóch zdań najlepszy zawodnik Flyers w tym nieudanym sezonie, jako jeden z niewielu zachował dodatni współczynnik +/-, co przy ilości bramek traconych przez Philę, stanowi dobre podsumowanie jego dokonań w minionej kampanii. Przez długi czas dzielnie walczył o Art Rossa, na ostatniej prostej zabrakło jednak kilku punktów. Jake to połączenie niemal wszystkich cech, które powinien posiadać klasowy RW, czyli kombinacja warunków fizycznych, szybkości, puck skills, i całkiem dobrego wristera. Ma potencjał na 30 bramek w sezonie. Jak na gościa z 6&#39;2 jakoś niezbyt często korzysta z tego faktu, ale to nie znaczy, że sam daje się przestawiać. Kiedy jest na pełnej szybkości, odebranie mu krążka graniczy z cudem. W reprezentacji praktycznie nigdy nie zawodził, IO bardzo średnie, ale wtedy cała drużyna się nie popisała. Na EHT 5 punktów w dwóch meczach, wczoraj 2A, w tym piękne wypuszczenie Cervenki. Najwięcej TOI wśród wszystkich F na lodzie. Otrzymanie naszywki C niezwykle go uskrzydliło, tak samo jak dzierżenie A w Philadelphi. #93 zawsze wykazywał się dobrymi cechami przywódczymi, więc nie widzę jakiejś specjalnej ujmy w tym, że to nie JJ jest kapitanem. Jagr jest mentalnym liderem, to powinno wystarczyć. Momentami można było odnieść wrażenie, że Voras zbyt bardzo chciał, co paradoksalnie na dobre mu nie wychodziło, ale w spotkaniu z Łotyszami musi już ochłonąć i spróbować po raz pierwszy zagościć w protokole. Masalskis w bramce nie powinien być wielką przeszkodą, to praktycznie żaden upgrade w porównaniu do startera z minionego spotkania. Pamiętam go z KHL i nie są to bynajmniej dobre wspomnienia. Gorzej w D Czesi zagrać już nie mogą, a jeśli Top 6 utrzyma dobrą dyspozycję, to 4-5 bramek spokojnie w zasięgu. Dzisiaj zaufam #93.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Łotwa - Czechy
Czesi, którzy wczoraj po szalonym meczu ostatecznie ulegli Szwedom bedą mierzyć sie dziś ze znacznie słabszymi Łotyszami. Sądze że po wczorajszych emocjach dzis ujrzymy znacznie spokojniejszą partie. Gospodarze są swiadomi tego, że tak ofensywny hokej nie da im żadnych większych korzyści, a może im jedynie utrudnić sytuacje w grupie. Łotysze dla naszych zachodnich sąsiadów mogą być trudnym rywalem, ponieważ gdy mają dobry dzień potrafią całkowicie zamurować dostęp do swojej bramki, o czym przekonali sie na zeszłorocznej olimpiadzie Kanadyjczycy. Czesi by z nimi wygrać muszą zagrać cierpliwie i uważnie szczególnie z tyłu, bo właśnie na kontry bedą czyhać Łotysze. Przewiduje tu spotkanie &quot;bez historii&quot; i zwycięstwo Czechów przy underowym wyniku, którzy po wczorajszym wesołym hokeju muszą dziś sie opamiętać.
Under 4,5 2,67 Unibet ⛔
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Kanada - Niemcy
Dzień mistrzostw nr 3. Kanadyjczycy wracają na lód po rozjechaniu Łotwy 6:1 oraz dniu przerwy. Niemcy dzień wcześniej wygrali ważny pojedynek ze swoimi rywalami w walce o utrzymanie - Francuzami (1:2).
Na ten turniej Kanada przyjechała z ogromnymi nadziejami na tytuł. Większość ważnych zawodników dostała zwolnienia ze swoich klubów (wszyscy NHL) i bynajmniej nie przyjechali do Europy na wakacje. Pokazał to ich pierwszy mecz, że mimo iż dopiero zakończyli rozgrywki w lidze w każdym spotkaniu będą gryźć lód. W pierwszym meczu zagrali bardzo ofensywnie i jestem przekonany, że dziś też tak będzie. Pięć - sześć bramek jest spokojnie w ich zasięgu. Nazwiska takie jak Crosby, Seguin i Giroux mówią same za siebie, tym bardziej tego pierwszego - najmłodszego w historii MŚ zwycięzcę klasyfikacji kanadyjskiej (2006 rok, 18 lat, 8 bramek, 8 asyst). Tegoroczne Mistrzostwa będą dla niego dopiero drugimi w karierze.
Ostatnie mecze Niemców również pokazały, że ofensywa nie jest dla nich zagadką. W 4 z ostatnich 5 meczów towarzyskich przed turniejem strzelali co najmniej 3 bramki. Myślę, że mocnym Kanadyjczykom są w stanie strzelić co najmniej jedną dokładając swoją cegiełkę to overa 6.5 ????
over 6.5, @2.33 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Kanada - Niemcy
Tyler Seguin to score @ 2,15 Betsson ! ⛔ ⛔
Kolejny dzień zmagań z hokejem na lodzie. A ja dzisiaj pod lupę biorę spotkanie, mojej ulubionej ekipy Kanady, która będzie dziś się mierzyć z Niemcami. Niemcy pierwszy mecz wygrali, całkiem skromnie ale cale spotkanie mieli pod kontrolą. Nie tracili przy tym głowy i uśpili czujność w ostatnich minutach ekipie Francji kiedy oni grali w osłabieniu. Dziś już czeka Niemców mega trudne zadanie. Po drugiej stronie Kanada. Niezwykle silny i z potencjałem team, zbudowany wręcz z geniuszami którzy grają w swoich klubach. Seguin to na pewno zawodnik, który czyha w najmniej oczekiwanych momentach na defensywę przeciwników ale i zawodnik który wie gdzie się znaleźć aby tylko ulokować gumę w sieci. Jest czasem chaotyczny, ale do tego konsekwentny. Już w pierwszym meczu z Łotwą oddał 3SOG, zabrakło szczęścia. W mojej opinii , jest w pierwszej piątce najlepszych zawodników z Kanady, a dziś swoje szanse na pewno będzie miał. W Dallas, bywały mecze, gdzie co mecz strzelał gole. Nawet zdarzały mu się hattricki. Nie spoczywa na laurach, a MŚ to już prestiżowy turniej, gdzie każdy zawodnik z Kanady będzie za wszelką cenę chciał zacementować swoją wyższość nad rywalem. Dlatego dziś mój ruch idzie w stronę gola Seguina.
Prócz tego, overek bramkowy również jest jak najbardziej prawdopodobny. Kanada, z takim składem jest gotowa wygrać te całe MŚ. Przeciwnicy jakich będą napotykać na drodze powinni przejechać &#39;&#39;walcem&#39;&#39; i nie zostawiając im żadnych złudzeń, pokazywać że to oni w tym roku sięgają po złoto i to oni w tym roku będą dominować. Są jeszcze Rosjanie, którzy mogą ewentualnie zagrozić, bo też mają swoje perełki w składzie, ale tak jak mówiłem Kanada, będzie bombardować, aż nie spocznie...

:hokej: Over 5,5 @ 1,67 Betsson
Łatwo ✅ ???? ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Finowie tak jak przed rokiem turniej zaczęli od porażki. W piątek słabo między słupkami spisał się Rinne, a i obrona nie zagrała najlepszego meczu. Kilka błędów zadecydowało o tym, że to młody zespół USA zgarnął 3 punkty. Finowie w ofensywie źle nie zagrali i mieli kilka dogodnych sytuacji w tym poprzeczkę, ale świetnie tego dnia spisywał się młody Hellebuyck i zdołali go pokonać tylko raz po bombie Jokipakki. Patrząc na to jakim składem są Finowie można to uznać za sporą niespodziankę, ale ten wynik na pewno nie odzwieciedla tego co działo się na lodzie. Można powiedzieć, ze Finowie grali a Amerykanie strzelali.
Dziś przeciwnik łatwiejszy i inny scenariusz niż 3 punkty nie wchodzi w grę. Duńczycy w tym roku są bez swoich największych gwiazd występujących na codzień w NHL, brakuje Bodkera, Hansena oraz obrońcy Larsena.
Ze Słowakami wczoraj rozegrali niezły mecz i zdołali punkt zdobyć, choć nie dawano im większych szans w tym spotkaniu. Wyróżnić na pewno trzeba Galbraitha, który kilka razy popisał się świetnymi interwencjami. Mecz miał bardzo podobny przebieg do tego sprzed roku, tam również w 3 tercji padł wynik 3-2 dla Słowaków.
W dniu dzisiejszym postanowiłem zagrać over 4 Finów. 4-5 bramek jest jak najbardziej w ich zasięgu, bo Duńczycy prezentują raczej ofensywny hokej i przez cały mecz nie są w stanie bronić na dobrym poziomie. Podobnie było przed rokiem gdzie ze wszystkich zespołów stracili najwięcej bramek. Wczoraj kilka razy świetnymi interwencjami ratował ich Galbraith. Czy dziś będzie w stanie powstrzymać podrażnioną ekipę Suomi? Wątpię i proponuję pograć opcję na over 4.0. Przypominam, że przy 4 golach mamy zwrot. Dodam, że Duńczycy są w nieco gorszej sytuacji, bo mieli mniej czasu na odpoczynek, wczorajszy mecz kosztował ich trochę sił.

Finlandia over 4.0
@1.94 marathonbet ⛔ 3 // sytuacji i strzałów sporo, ale tym razem świetny mecz w bramce rozegrał Dahm.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Francja - Szwajcaria
Fiala strzeli gola
3,75 Ónibet
⛔
Inauguracja udana, próbujemy iść za ciosem.
Szwajcarzy bez kilku istotnych ogniw przegrali po bardzo słabym spotkaniu z Austrią, która z kolei dzisiaj została zjedzona przez Szwedów, którzy to z kolei pomimo wygranej z Czechami, wyglądali na tle naszych sąsiadów nieco gorzej. Nie wystawia to najlepszej opinii Josiemu i spółce. Większość zawodników sprawiała wrażenie MIA, z Brunnerem na czele. Damien jest jednym z najbardziej leniwych sku******, których karierę miałem okazję wnikliwie śledzić, a jednocześnie jednym z najbardziej utalentowanych. Co z tego, skoro nawet mnie - bezstronnego obserwatora - potrafi doprowadzić do furii swoją arogancją. Fatalny mecz w jego wykonaniu, nawet ten rzut karny wykonany od niechcenia. Bohater mojej analizy zagrał dobre spotkanie, zwłaszcza w pierwszej tercji był nieprzeciętnie aktywny. Zaliczył jedną z najpiękniejszych asyst w turnieju przy bramce Du Boisa. Przełożenie gumy pomiędzy nogami i no-look pass w stronę nadjeżdżającego kolegi, palce lizać. Kevin jest niezwykle błyskotliwym RW. Szybkie nogi, elektryzujące przyspieszenie, w tej kategorii niewielu prospektów z jego rocznika może się z nim równać. Ma czeskie korzenie, może stąd takie miękkie ręce i doskonały puck handling. Jest w nim jakiś pierwiastek Hemsky&#39;ego, a kto nie widział jak Hemsky prowadzi krążek, musi koniecznie nadrobić zaległości. Nie jest zawodnikiem o dobrych warunkach fizycznych, ale dzięki super zwrotności i dynamice nie straszne mu starcia przy bandach, a i sam nie boi się hitować - rzecz jasna z różnym skutkiem. Dysponuje fajnym wrist shotem, choć nie jest on jeszcze na tyle mocny, żebym dłużej się nad nim rozwodził. Specjalista od rajdów coast to coast, potrafi być indywidualistą kiedy trzeba, ale sprawdza się też jako set-up man. 11 bramek w 33 spotkaniach na zapleczu NHL, jak na 18-latka to naprawdę przyzwoity wynik, potrafi zatem strzelać &quot;dużym chłopcom&quot;, a nie tylko w drużynach U18 czy U20. Ma spore braki w grze defensywnej, ale który młody skrzydłowy ich nie ma? Obserwując jego poczynania można odnieść wrażenie, że bywa zbyt porywczy i ciężko mu się trzymać schematu który wyznaczył trener. Nie oznacza to, że w przyszłości będzie krnąbrnym zawodnikiem - musi po porostu dojrzeć. Bardzo liczę na pierwszą bramkę w seniorskiej kadrze, okazja ku temu jest bardzo dobra. Zarówno Francuzi jak i Szwajcarzy pójdą na całość, nie obraziłbym się na małą wymianę ciosów z obu stron. Kurs jak najbardziej do gry.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Mecz już niedługo więc krótko i konkretnie.
Skupiam się na obrońcy Trzech Koron, Oliver Ekman-Larsson, gracz, który przejawia wielką chęć do gry i jest bardzo aktywny jak do tej pory, mimo tego ze jest to defensor to zdążył oddać już 9 strzałów na bramkę rywali. W mojej ocenie Oliver to taka kopia Karlssona z Ottawy. Jak na razie 2 asysyty i 9 strzałów, ale dzisiejszy pojedynek z Łotwą to kolejna okazja do tego by zdobyć premierowe trafienie na MŚ, co prawda ja proponuje over 0.5 pkt na Ekmana, ale mam czuja że Szwed dziś już trafi. Łotysze na pewno kilka kar podłapią, a jak wiadomo PP to idealne miejsce do tego by oddawać spore ilości strzałów w przypadku obrońców.
Ekman-Larsson over 0.5 pkt / 1.42 Betsafe ✅
Ekman-Larsson to score / 3.00 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kanada - Czechy
Pierwszy sprawdzian Kanadyjczyków w tym turnieju z dobrym rywalem. Do tej pory wygrane z Łotwą 6:1 i Niemcami 10:0. Na pewno 16 strzelonych bramek w dwóch meczach robi wrażenie, ale co by nie powiedzieć to dwie ekipy co najmniej o dwie klasy gorsze od faworytów do złota. Dzisiaj gospodarze, więc rywal nieprzyjemny, ale rywal też z nie najlepszą formą na starcie mistrzostw. Cztery punkty za porażkę po karnych ze Szwecją i wygraną ze słabą Łotwą. Jednak gra Czechów nie powalała i widać spore problemy przede wszystkim w defensywie. A rywal dzisiaj niezwykle groźny, mogący uprzykrzyć dzień Ondrejowi Pavelcowi. Jego miejsce jest akurat pewne, bo Salak wszedł w turniej tragicznie i jeżeli goalie Winnipeg Jets nie złapie jakieś kontuzji, bądź nie pójdzie w ślady kolegi to raczej już będzie nr 1 do końca tego czempionatu. Dla mnie faworytem są Kanadyjczycy, grają z polotem, są szybcy, doskonale wyszkoleni technicznie. Stąd też propozycja na jednego z zawodników tej drużyny. Dzisiaj wybrałem Tylora Halla czyli najlepszego strzelca po pierwszych dwóch spotkaniach. W meczu z Łotwą napastnik Edmonton zaliczył tylko jedną asystę, ale wczoraj już dał popis umiejętności i ustrzelił hattricka. Tutaj należy pochwalić trenera McLellana, który ten atak dobrał doskonale. Hallowi pomaga kolega z drużyny Jordan Eberle oraz najlepszy pod względem ilości punków wśród Kanadyjczyków Matt Duchene. Wczoraj przeciwko Niemcom prawie każda zmiana na którą wyjeżdżała ta trójka mogła kończyć lub kończyła się golem. Zagrali doskonałe spotkanie, potwierdzając tak potrzebną w hokeju &quot;chemię&quot; między sobą. Dzisiaj na Tylora 3.20 w Unibecie i taki kurs biorę z przysłowiowym pocałowaniem ręki. Kanada ma wszelkie atuty, aby strzelić nieco zagubionym w obronie Czechom kilka bramek. Moim zdaniem jest sporo prawdopodobieństwo, że jedną z nich strzeli lewoskrzydłowy Edmonton Oilers.
Typ:
- T.Hall strzeli bramkę @3.20 - Unibet ✅
Szybciutko w końcówce pierwszej tercji ;) Weź Kido się ucz jak się stawia, bo słabo uważasz na tych &quot;korkach&quot; u mnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: Kanada - Czechy
// Sidney Crosby over 0,5 point&#39;s @ 1,40 ✅ ✅
// Liczba goli zdobytych w przewadze poniżej 1,5 @ 1,85 ⛔ ⛔
▶ Betsson !
Powyższego typu nie neguję, ale nie widzę dzisiaj Halla, żeby zagroził w jakimkolwiek stopniu Czechom. Mecz z Niemcami, był dla Kanadyjczyków meczem o pietruszkę i grali tak jakby zagrali sobie między sobą na treningu. Dziś już trudniejsze starcie, ale i tutaj nie należy lekceważyć gospodarzy turnieju. Czesi, pierwszy mecz otwarcia przegrali po karnych ze Szwedami, choć sam mecz nie był zły. W drugim już spotkaniu też lekka zadyszka, ale podnieśli się i odnotowali zwycięstwo. Dziś nawet im ściany nie pomogą i myślę , że Kanada znowu zanotuje kolejne zwycięstwo, tym razem może skromniejsze niż ostatnio ale spokojne a nawet skromne. Crosby, zważywszy na turnieje takie jak Mistrzostwa Świata, albo Igrzyska Olimpijskie zawsze gra na wysokich obrotach i jego gra nabiera koloru. Jest nieustępliwy, nie ma tego chaosu. Zapewne podrażniony że jego team nie gra już w playoff, zamierza tu odrabiać swoje &#39;lekcje&#39; Jak na razie gra bardzo obiecująco i liczę, że to podtrzyma. Druga sprawa, to bramki w przewadze. Czesi mają ten aspekt, opanowany całkiem przyjemnie. Kilka bramek w meczu w tej fazie, może dobrze wróżyć na kolejne spotkania. Ale jednak spodziewam się, że dzisiaj i tu nie będzie fajerwerek i tych goli bardziej będzie z akcji, niż w przewadze. Kanadyjczycy na pewno będą dokładać do pieca, Czesi też swoje dołożą, ale czy wygrają? Moim zdaniem będzie ciężko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Kanada - Czechy
Czesi po przełamaniu z Łotyszami zmierzą sie w poniedziałkowy wieczór z ekipą Klonowego Liścia. Faworytami na papierze jak i według bukmacherów jest zespół zza wielkiej kałuży, ale z racji że Czesi grają u siebie a Kanadyjczycy zwykle traktują coroczny turniej IIHF dość ulgowo, nawet mimo że na tegorocznym turnieju gra złote dziecko kanadyjskiego hokeja, a więc Sydney Crosby. Czesi ten mimo porażki po szalonym meczu ze Szwedami znacznie poprawili sie z Łotwą i uważam że Kanade są w stanie zaskoczyć. W bramkach obu ekip bramkarze dość overowi, bo zarówno Pavelec jak i Smith mają dość kiepskie sezony, aczkolwiek Pavelec wydaje sie mieć obecnie dobry wpływ na zespół i tego też sie dziś spodziewam. Kanada nigdy nie brała tego turnieju na 100 % i choć tym razem Crosby bedzie chciał zdobyć swoją ostatnią korone i wstąpić do elitarnego hokejowego klubu kilkunasty graczy to dziś przewiduje dla nich cieżką przeprawe z gospodarzami, z której ostatecznie według mnie nie wyjdą zwyciesko.
Czechy OT 3,30 Unibet ⛔
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Szwajcaria-Niemcy ?
W tych Mistrzostwach Świata pada dużo bramek , a linia na over 4.5 z kursem 1.90 czy to nie okazja? Kanada rozbiła niemców 10-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom