>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
Powiedzcie jak to się liczy bo teraz Serbia ma 17, polska 16, Francja 15. Przykladowo Francja wygrywa 3:0, 3:1 będzie mieć 18, Polska wygrywa 3:0, 3:1, będzie mieć 19. Serbia 17. Więc jak to możliwe że oni już mają awans???
Podopieczni Nikoli Grbica mają bilans 6-1 i 17 punktów, Polacy mają o punkt mniej, a Francuzi o dwa, ale Trójkolorowi mają na koncie trzy porażki i nie mogą wyprzedzić już Serbów.
Cała sytuacja drużyn walczących o awans jest dokładnie tutaj opisana https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/778702/ms-2018-pasjonujaca-walka-o-dwa-pozostale-miejsca-w-niedzielnych-meczach
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
SŁOWENIA - AUSTRALIA 1,22 STS
Mecz dla SŁOWIENII o drugie miejsce w grupie które nie da im awansu nie widzą powodów dla których mieli by odpuszczać mecz z Australią. Mysłę, że wygrana Słoweńców to naturalna kolej rzeczy. Chyba, że będą jakieś rotacje w składzie, ale dlaczego? Ostatni mecz Mistrzostw trzeba wygrać. To samo tyczy się Australii ale jakoś tego nie widzę.
Hmm grac jak napisales juz mecz o nic gdzie nie ma miedzy ekipami roznicy dwoch jednej a powiedzmy pół klasy po kursie 1,22 to troche szalone. Australia wczoraj niby 0-3 z Belgią ale dwa sety do 26. na pewno chcą na koniec ugrac tego chociaz secika a byc moze i mecz jesli Słowenia oleje.Predzej tutaj Słowency beda robic jakies jaja w składzie i szanse Kangurów rosna. Takie ostatnie mecze czesto lubią byc przyjemne i jednak zwłaszcza Australijczycy beda chcieli zostac kazde kilka minut dluzej na tej wielkiej dla Nich imprezie. Czuje tutaj 4 sety,nie wiem dla kogo ale te sety moga byc ze wzgledu na to ostatnie spotkanie o nic dosyc nisko punktowe bo raczej nie bedzie wypruwania flaków o odrabianie jakis kilkupunktowych strat.
Słowenia- Australia over 168,5 @ 1,66✅
wynik po drugim secie 1-1 @ 2,35✅

Francja- Argentyna wynik po drugim secie 2-0 @ 1,46✅
Francja - 14,5 @1,72✅

Tutaj juz nie ma sie co zastanawiac. Jak sie nie rozluznią to mamy spokojne 3-0. Nie zagram jednak tego bo najbardizej obawiam sie trzeciego seta. Wtedy moze sie wkrasc gdzies na poczatku jakies rozluznienie, ze mamy juz ten bufor bezpieczenstwa i Argentyna mogła by cos ugrac jak nie omal przeciwko Serbom wczoraj. Nawet gdyby Francuzi stracili seta to handi powinni spokojnie pokryc, skoro wczoraj jeszcze wyzej złoili Polaków.
Rosja po drugim secie 2-0 @ 1,18✅
Tutaj typ do jakiejs tasiemki na podbicie. jesli na 3-0 jest ok 1,25 to juz to lepiej dac do podbitki.
Włochy-Holandia over 173,5 @ 1,65✅
Włosi wczoraj troche sił zostawili. Oczywiscie najwiecej Juantorena oraz Zajcewi i kto wie czy dzisiaj moze sobie nie odpoczną jakis czas albo w ogóle. Muszą o nich dbac jak o małe dziecko. Holandia tez bedzie chciec pokazac na koniec, ze te sensacyjne wygrane jakie mieli, nie byly jedynie dziełem słabej gry wielkich rywali.
kursy z Fortuny
 
J 0

jasiekwariat

Użytkownik
Panowie a nie powinno być tak, że właśnie Brazylia, USA i Włochy odpuszczą dzisiaj swoje mecze z racji długiego turnieju i pewnego awansu z pierwszych miejsc ? Wydaje mi się, że spokojnie powinny wejść handicapy setowe dla Belgii, Iranu i Holandii.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Serbom raczej wisi ktore miejsce zajma.
Przy 1 miejscu napewno nie zagraja z USA
Przy 2 miejscu napewno nie zagraja z ROS
SERBIA 1 miejsce.....BRA lub ITA.....ROS lub FRA
SERBIA 2 miejsce.....BRA lub ITA.....USA lub POL
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
izzi Podaj źródło.
Widziałem wczoraj ostatni set Serbii grającej rezerwami z Argentyna i powiem szczerze, że całkiem dobrze się chłopakom kleilo. Patrząc czysto sportowo brałbym zwycięstwo rezerwowej Serbii z Polską, ale tutaj mamy jeszcze czynnik poza sportowy.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Francja -1.5seta - Argentyna @1.17
Polska - Serbia @1.75
Włochy - Holandia powyżej 137.5pkt @1.26
ako: 2.58
Francuzi jeśli chcą mieć szansę na awans po prostu muszą ten mecz wygrać za 3pkt, wczoraj z Polakami pokazali, że na nowo uwierzyli w awans i nie chce mi się wierzyć, że z Argentyną, która nie gra już o nic przegrają 2 sety.
Polacy mają dużo szczęścia, że tak się ułożyła grupa i na koniec gramy z Serbami, którzy już są pewni awansu, a czy to będzie 1, czy też 2 miejsce to nie ma to najmniejszego znaczenia (zajmując 1 miejsce można trafić na Rosję), nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj Serbowie zagrają na 100%, mają pewny awans, przed sobą najważniejsze mecze, po co tracić siły i ryzykować kontuzją? Tutaj zadecyduje determinacja i Polacy wygrają to spotkanie.
Włosi wczoraj zapewnili sobie 1 miejsce w grupie, do tego zagrali ciężkie pięciosetowe spotkanie z Rosjanami, dzisiaj na 99% Zaytsev i Juantorena będą odpoczywać, a bez nich Włosi tracą jakieś 60-70% siły. Rezerwy Włoskie to już nie jest taki top światowy i nie chce mi się wierzyć, żeby gładko ograli solidnych na tym turnieju Holendrów.
Moim zdaniem to są najpewniejsze typy na dzisiejszy dzień i bardzo się zdziwię jak coś z tego nie wejdzie.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Nie wiem o czym wy mówicie, z tym że Serbia może uniknąć USA przecież o wszystkim decyduje losowanie. 4 najlepsze zespoły z 4 grup zostaną rozlosowane do 2 grup III rundy. Dołożone zostanie do nich po jednym zespole z 2 miejsc z każdego kraju. Czyli jedyne kogo Serbowie zajmując drugie miejsce unikną to ROSJAN.
Czyli mogą zagrać z Włochami Brazylia USA i Polską. Czy się podłożą? Hmm teoretycznie miałoby to sens. Wpuszczając Francję do turnieju zajmują 1 miejsce. A więc mogą trafić hipotetycznie do grupy z USA,i Rosją - hmm czyli nie ciekawie. Zajmując jednak drugie miejsce Mogą mieć grupę Polska, Włochy czyli to wariant najbardziej optymistyczny. Pytanie czy jest sens kalkulować? Wydaje mi się że Serbowie czują się mocni, i mają gdzieś te wszystkie dywagacje. Wyjdą wklepią nam 3:0 i pójdą po prysznic a czy przyjdzie im grać z USA czy z Rosją . Prawda jest taka, że dla takiej drużyny jak Serbia czy zajmą 6 miejsce czy 4 to bez różnicy, liczy się medal, a najlepiej finał. A żeby zdobyć ten medal to i tak będą musieli ograć kogoś z wielkich : Włochy, Rosja, Brazylia, USA i tak. Szanse że trafią na Polskę też nie są jakieś wielkie wiec po co wprowadzać zamęt?
Teraz pytanie czy Polska jest się w stanie postawić Serbom - Odpowiedź brzmi NIE. Nie chce nikogo obrażać ale my nie mamy mężczyzn w składzie. Jak widziałem Śliwkę wczoraj to może sympatyczny chłopak ale i z wyglądu i z zachowania i z gry to jeszcze dziecko. Pokażcie mi kiedy Polski zawodnik wszedł na zagrywkę i zasiał taki popłoch jak Ghapet w 1 secie? Przecież to była miazga. Nas od Francuzów tak realnie patrząc dzieli przepaść, udaje sie nam czasami z nimi wygrac jak na memoriale Wagnera, bo Francuzi mają dziwne podejście do tej dyscypliny ale naprawdę każdy kto oglądał trochę siatkówki to wie, jaka przepaść dzieli Polaków od Francuzów siła, technika, pewność siebie. Samo wykonanie zagrywki pewne, głębokie wrzucenie w Pole Piłki przy podrzucie do zagrywki to przecież już pokazuje na jakiej różnicy oni nas dzielą od siebie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pokażcie mi kiedy Polski zawodnik wszedł na zagrywkę i zasiał taki popłoch jak Ghapet w 1 secie? Przecież to była miazga. Nas od Francuzów tak realnie patrząc dzieli przepaść, udaje sie nam czasami z nimi wygrac jak na memoriale Wagnera, bo Francuzi mają dziwne podejście do tej dyscypliny ale naprawdę każdy kto oglądał trochę siatkówki to wie, jaka przepaść dzieli Polaków od Francuzów siła, technika, pewność siebie. Samo wykonanie zagrywki pewne, głębokie wrzucenie w Pole Piłki przy podrzucie do zagrywki to przecież już pokazuje na jakiej różnicy oni nas dzielą od siebie.
Wczoraj zagrywka nam ewidentnie nie siadała. Nawet Kochanowskiemu, który trzyma w tej kwestii chyba najlepszy poziom z naszej reprezentacji.
Źle funkcjonuje również atak. Myślałem, że Szalpuk w końcu odpadli, jednak bardzo się zawiodłem na tym chłopaku. Nie wspominajac już o Kurku.
Jedyna nadzieją do wygrania dzisiejszego meczu będzie dobre przyjęcie i gra w bloku. Choć, niestety boleśnie się przekonaliśmy podczas meczów z Argentyną i Francją, że z taką niemocą w ataku nie mamy czego szukać.
Pobieram bardzo atrakcyjny jak dla mnie kurs @2.14 w Unibecie na wygraną Serbii.
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Wczoraj zagrywka nam ewidentnie nie siadała. Nawet Kochanowskiemu, który trzyma w tej kwestii chyba najlepszy poziom z naszej reprezentacji.
Źle funkcjonuje również atak. Myślałem, że Szalpuk w końcu odpadli, jednak bardzo się zawiodłem na tym chłopaku. Nie wspominajac już o Kurku.
Jedyna nadzieją do wygrania dzisiejszego meczu będzie dobre przyjęcie i gra w bloku. Choć, niestety boleśnie się przekonaliśmy podczas meczów z Argentyną i Francją, że z taką niemocą w ataku nie mamy czego szukać.
Pobieram bardzo atrakcyjny jak dla mnie kurs @2.14 w Unibecie na wygraną Serbii.
NIe jestem specem od siatkowki, ale ta zagrywka to i przedwczoraj nam nie siedziała... NIe wiem jak nazywaja sie te servy, ktorych bylo bardzo duzo przeciwko Argentynie ?? lekkie, delikatne - Floty?? mniejsza o wiekszosc ale Argentynczycy nic sobie z tego nie robili. Co da sie takze zauwazyc to w ogole nie widze tam druzyny, nie widze woli walki, motywacji, żaangazowania, zazartego dazenia do zwyciestwa, nie moc w ataku... Oby dziś powrocila ta druzyna, ktora chociazby pokonala Iran czy Bułgarie.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Podopieczni Nikoli Grbica mają bilans 6-1 i 17 punktów, Polacy mają o punkt mniej, a Francuzi o dwa, ale Trójkolorowi mają na koncie trzy porażki i nie mogą wyprzedzić już Serbów.
Cała sytuacja drużyn walczących o awans jest dokładnie tutaj opisana https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/778702/ms-2018-pasjonujaca-walka-o-dwa-pozostale-miejsca-w-niedzielnych-meczach
Te zasady chyba bukmacher wymyślał. To taki babol jak klasyfikacja fair play na mundialu. W jakim jeszcze sporcie punkty nie są najważniejsze ?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ciezko raczej przewidywac kto dzis odpusci a kto nie. To czy Serbia sie podlozy czy nie to tak jak wrozenie z fusow. Ja dzisiejsze mecze odpuszczam, moze sie wydarzyc w zasadzie wszystko. Myslalem ze buki niedocenia Bulgarow ale jednak kursy 50/50 sa jak dla mnie prawidlowo wystawione.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Francja - Argentyna
Francja -2,5 seta 1.7⛔ a już był remis w 3 secie

Wczoraj grałem 3-0 Serbów, nie zawiodłem się, dziś Francja musi wygrać za 3 pkt i raczej nie będą ryzykować i oddawać jednego seta , bo nie jest powiedziane że wtedy wygrają kolejnego, a na stratę dwóch setów nie mogą sobie pozwolić. Jedynie jakaś kontuzja mózgu jak było u Polaków w meczu z Argentyną może zagrozić, ale tego nie zobaczymy, Francja dostała mega fartem drugie życie ( 3 meczbole Polski ) i takiej okazji nie zmarnują.

USA - IRAN over 137,5 pkt 1.26✅
Francja -1,5 seta 1.18✅
Brazylia - Belgia over 137,5 pkt 1.27✅
Włochy - Holandia over 137,5 pkt 1.27✅
Dobre AKO 2.39✅
Można dołożyć Słowenia - Australia over 136,5 pkt 1.24✅


Zajęcie przez Serbów 2 miejsca ma dla nich duży sens, nie wierzę, że dziś drużyny pewne awansu tj. Włochy, Brazylia, Serbia zagrają pierwszym składem. Natomiast USA może zagrać politycznie bo mają na pieńku z Iranem i nawet rezerwowi powinni gryźć parkiet. Przednimi jeszcze potencjalnie 4 mecze z najtrudniejszymi rywalami, turniej na 12 meczy więcej niż w pucharze świata gdzie jest 11 meczy. Rotacje na 100%. Jeśli grać to handi dodatnie na punkty w meczach Brazylii i Włoch. Wracając do Serbów uważam, że mimo wszystko zajęcie 2 miejsca i pewne uniknięcie Rosji jest najlepszym wyjściem, ponieważ mimo dwóch porażek potencjał mają największy ze wszystkich drużyn, co również jednocześnie daje 50% na trafienie Polski zamiast Francji w III fazie, co zwiększa ich szanse na półfinał, a tam już wszystko się może zdarzyć, ale najpierw trzeba tam dotrzeć. Serbia od lat nie odniosła sukcesu na dużej imprezie i dziś uważam będą bardzo skłonni do kalkulacji, z Francją już grali i ledwo wygrali, więc powinni chcieć się ich pozbyć. Jeden trudny rywal mniej. Ze stawianiem na Polskę bym poczekał do zakończenia meczu Francja - Argentyna.

Rosja - Finlandia Finlandia +26,5 pkt 1.48 fortuna✅

Rosja ten mecz wygra, ale mogą w ich składzie również pojawić się rotacje, zagrali wczoraj 5 setów późnym wieczorem. Nie powinni się strasznie spinać na ten mecz, a Finlandia myślę, że zagra ambitnie, każda drużyna motywuje się dodatkowo na mecze z takimi rywalami jak Rosja czy Brazylia.
 
D 0

dariusz111

Użytkownik
Z mojej strony dwa tylko typy dajace lacznie ako 1.44 , a to
USA - Iran typ 1 kurs 1.2
Francja /-1.5/ - Argentyna kurs 1.2
Uzasadnienie jest proste - Francja chcąc awansowac nie moze w tym meczu stracic wiecej niz seta, natomiast USA mimo ze ma juz pierwsze miejce w grupie zatrudnione ma wystarczajaco dobre rezerwy by ogolic Persow, a reprezentacje USA w jakichkolwiek dyspyplinach sportu NIGDY nie odpuszczaja meczow, w odroznieniu na przyklad od Wlochow, Serbow czy jakichs innych Polakow.
Osobnym problemem jest nędza polskiej reprezentacji siatkarskiej ale do tego tematu wrocimy po meczu Polska Serbia. Osobiscie zyczylbym sobie aby Serbowie się podlozyli, albowiem da to gwarantowane pieniazki w ewentualnych nastepnych meczach ,,polskich orłów,, ;)
Zyczę grajacym powodzenia
Darius111
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Panowie ja uważam, że dziś po najniższej linii oporu powinno pójść gładko. A mianowicie zacznę od początku.
USA - IRAN 1,22 STS
USA zapewnione pierwsze miejsce Iran jedzie do domu USA nawet gdy będzie mocno rotowało składem uważam, że nie przegra tego meczu. To już nie ten IRAN co kiedyś.
BRAZYLIA - BELGIA 1,22 STS
Jak w poprzedniej analizie BRAZYLIA zapewnione pierwsze miejsce. Belgia gra o drugie miejsce tylko czy im coś to da? Nie wiem nie jestem w tej kwestii zorientowany. Uważam, że BRAZYLIA weźmie ten mecz przegrali z HOLANDIĄ na tym turnieju na chwilą obecną to wystarczy. Dziś zwycięstwo z nie za mocną BELGIĄ.
FRANCJA - ARGENTYNA -1,5 1,20 STS
FRANCJA musi wygrać za 3 punkty jeśli chce przedłużyć swoje nadzieje na awans z drugiego miejsca w swojej grupie. Mecz o godzinie 16:00 Francja to bierze 3:0 bądź 3-1.
SŁOWENIA - AUSTRALIA 1,22 STS
Mecz dla SŁOWIENII o drugie miejsce w grupie które nie da im awansu nie widzą powodów dla których mieli by odpuszczać mecz z Australią. Mysłę, że wygrana Słoweńców to naturalna kolej rzeczy. Chyba, że będą jakieś rotacje w składzie, ale dlaczego? Ostatni mecz Mistrzostw trzeba wygrać. To samo tyczy się Australii ale jakoś tego nie widzę.

Włochy
- HOLANDIA 1,25 STS
Wczoraj Włosi po porażce z ROSJĄ u siebie nie wypadało by przegrać z HOLANDIĄ w dniu dzisiejszym. Dla Holendrów uważam Mistrzostwa udane, jednak to na tylko dziś jadą do domu po przegranej z Włochami. Nawet jeśli Włosi wyjdą drugim składem przed własną publicznością pokonają Holandię.

Jeśli coś zle napisałem proszę mnie poprawić uważam, że taki zestaw spotkań powinien wejść do tego dorzucam Juventus, Benfike i Barcelonę i mamy spoko AKO. Polaków nie ruszam - wielka niewiadoma.
USA, WŁOCHY, BRAZYLIA Pewne I miejsca w grupie, Słowenia o pietruszkę,
Gładko to jedynie pewne jest wygranie Francji -1,5 seta, reszty bym nie ruszył po tych kursach, jak wyżej napisałem lepiej i z lekko lepszymi kursami zagrać over 137,5 w meczach szczególnie Brazylii i Włoch, tu może być nawet większa zdobycz dla Belgii i Holandii. Belgów trenuje Anastazji, a on wyciąga z drużyny 100%, na Brazylię o nic grającą będą bardzo zmotywowani, dla mnie mecz 50/50 tak samo jak mecz Włochów również 50/50.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami ostatnia kolejka, która da nam ostatnie odpowiedzi kto zagra w kolejnej fazie...
Pewnymi są już: Włochy, Brazylia, USA, Serbia... Bardzo blisko jest Rosja a o ostatnie miejsce powalczy Polska z Francją
Francja - Argentyna Francja -1,5 seta 1,20 3:1
Polska - Serbia (-1,5 seta) Polska1,47
Słowenia - Australia Słowenia 1,22
AKO: 2,15 STS

Myślę, że na dziś taki dubelek zabójca...
Francja gra pierwsza dziś więc nie pozostaje im nic innego jak wygranie spotkania za 3 punkty i czekanie na wynik meczu Polska - Serbia.
Serbowie czy się podłożą? Ja bym tak tego nie nazwał ale wyjdą składem rezerwowym, jeśli tak się stanie to będzie dla Nas szansa... po kursach widać, że coś jest na rzeczy ja jednak nie podejmę ryzyka aż tak bardzo tylko zaasekuruję się wygranymi 2 setami Polaków.
Słowenia powinna sobie spokojnie poradzić z Australią, nic im to nie da ale takie 2 miejsce w swojej grupie wygląda całkiem nieźle...
Oczywiście jeśli miałbym dziś coś zagrać więcej to na pewno zagrał bym na zwycięstwo minimum po 1 secie przez Belgie, Iran ⛔ (0:3 ale walka w każdym secie..) i Holandię co daje nam całkiem przyjemne ako do tego można spokojnie dorzucić overek 3,5 seta w meczu Bułgaria - Kanada​
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Nie znam sie na siatkówce ale proszę mi powiedzieć.
Jak to się dzieje. Wygrywamy grupę a potem zonk i 2 porażki.
Coś się dzieje w szatni ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom