>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Od razu wrzucam mocnego singla na jutro, bo na moje rozumowanie kurs spadnie do 1,80 i wtedy musiałbym z czymś łączyć typ.
Koszykówka Francja
Hyeres Toulon- Chalon WYNIK: 59:69⛔
Typ: Hyeres Toulon wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,01
Bukmacher: Betsson
Stawka max czyli 10% startowego budżetu miesięcznego: 25j
Strata:25j⛔
Dwie ofensywne drużyny a zrobił się błotny mecz i niski wynik i fatalna skuteczność obydwu drużyn, kto by się spodziewał
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka TBL
Szczecin - Siden Toruń WYNIK: 78:83⛔
Typ: Szczecin wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,83

Koszykówka Liga Adriatycka
Mzt Skopje-Fmp Belgrad WYNIK: 89:68⛔
Typ: Fmp Belgrad +5
Kurs:1,85
Już drugi trener zrezygnował w tym sezonie z prowadzenia drużyny ze Skopji nie ma oficjalnego info co do zatrudnienia nowego szkoleniowca atmosfera w zespole musi być nie najlepsza
Koszykówka Finlandia
Ktp Kotka Basket - Salon Vilpas WYNIK: 75:76✅
Typ: +2,5 Kotka Basket
Kurs: 1,82
Ako: 6,16 Betsson Stawka:6,5j Strata:6,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Handicap raczej bankowy gram o pełną pulę, kurs papierowy szkoda że tylko te 5,95 jest w innych bukach większe kursy, jeszcze na fortunie zagram za mniejszą stawkę
Koszykówka Chiny
Zheijang Chouzhou - Tianjin Wynik: 91:104⛔
Typ: Zheijang Chouzhou wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 5,95
Bukmacher: Betsson
Stawka: 12,5j
Strata:12,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie ma problemu, temat żyje a handicap był bankowy i chwała wszystkim co tu zaglądają, jak pisałem typ był warty ryzyka a drużyna posypała się we fragmencie spotkania w końcówce 3 kwarty, bez ryzyka nie ma zabawy i zysku. Jedno jest pewne ta liga da jeszcze zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nikt wam nie każe tego grać i za tyle co ja grać, z grzeczności dziele się typami, moje typy gracie na własną odpowiedzialność i to tyle. Jeśli macie jakieś pytania albo wnioski zachęcam do wysyłania wiadomości prywatnych i nie wylewajcie żali tutaj w temacie bo to bez sensu i trzeba zawracać głowę moderatorom aby kasowali te wasze mądrości.
Sezon jest długi, jutro też jest dzień i masa typów będzie z mojej strony, codziennie są mecze, nie wszystko będzie wchodzić nie jestem cudotwórcą i wizjonerem bo jeśli nim bym był nie było by mnie tutaj i nie dzieliłbym się typami, tak na przyszłość dla wielu osób info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 0

bartol97

Użytkownik
Nikt wam nie każe tego grać i za tyle co ja grać, z grzeczności dziele się typami, moje typy gracie na własną odpowiedzialność i to tyle. Jeśli macie jakieś pytania albo wnioski zachęcam do wysyłania wiadomości prywatnych i nie wylewajcie żali tutaj w temacie bo to bez sensu i trzeba zawracać głowę moderatorom aby kasowali te wasze mądrości.

Sezon jest długi, jutro też jest dzień i masa typów będzie z mojej strony, codziennie są mecze, nie wszystko będzie wchodzić nie jestem cudotwórcą i wizjonerem bo jeśli nim bym był nie było by mnie tutaj i nie dzieliłbym się typami, tak na przyszłość dla wielu osób info.
Amen. Ja zagrałem niektóre mecze singlami i jestem na ✅. NBA grasz dziś czy odpuszczasz?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zmieniam formułę podawania typów z NBA, będzie każdego dnia w mojej opinii najlepszy typ + ew dubelek za max stawkę mojego budżetu miesięcznego czyli 10% bo doszedłem do wniosku że sporo typów trafiam jednak gram przeważnie 3 kursy około 2zł i przeważnie wchodzą dwa i po obliczeniach wyszedłbym na tym na większy plus, więc tak będę podawał, i będą też inne przemyślenia za mniejsze stawki, jeśli uznam to za słuszne i warte grania:

Memphis Grizzlies + Golden State Warriors = 2,23 Betsson Stawka: 25j ZYSK:30,75j✅
Dallas to na chwilę obecną najsłabsza drużyna Nba, kontuzje rozgrywających Barei, Williamsa i Harisa którzy dają jakość w zespole i nie jest to potwierdzone info ale dziadek Nowitzki nie będzie grał w tym meczu, jest 10% szans na to wg moich informacji, liderzy z Memphis zaczęli łapać rytm meczowy jak i skuteczność Gasol Conley Parsons do tego drużyna coraz lepiej broni i myślę że dochodzi do tego kwestia psychologiczna wiedząc o absencjach liderów Dallas motywacja będzie większa są po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na trudnych terenach z drużynami dużo mocniejszymi i liczę na podtrzymanie serii, Golden w gazie Boston to przeciętna drużyna i musieliby zagrać chyba wszyscy na wysokim procencie rzutowym i bardzo dobrze w obronie, maszyna Golden coraz lepiej funkcjonuje i czas na kolejną wygraną, więcej indywidualności i to powinno przynieść spokojne zwycięstwo
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pierwszy kupon za max stawkę, wkrótce inne przemyślenia:
Koszykówka Finlandia
Kauhajoen Karhu - Kataja WYNIK: 88:66✅
Typ: Kauhajoen Karhu wygra mecz wliczając dogrywkę
Kus: 1,60
Kataja wczoraj dogrywka z przeciętną drużyną Korikobratu, Karhu mocniejszy skład od Korikobratu do tego drużyna własnego parkietu mało kto tam będzie wygrywał w tym sezonie, wątpię aby Kataja wygrała ten mecz, wypadł prawdopodobnie choć nie jest to potwierdzone info ale stoi pod dużym znakiem zapytania występ Daniella Mullingsa a to kluczowy punktujący zespołu
Koszykówka Niemcy 20:30
Giessen - Frankfurt WYNIK: 69:52✅
Typ: Giessen wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,55
Piłka Nożna Ekstraklasa 18:00
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków WYNIK: 6:2✅
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 1,90
Mecz już dokładnie został opisany przez wielu userów w dziale Ekstraklasy, ja jako kibic Wisły Kraków z bólem serca stwierdzam że przy takich absencjach nie wróże im wywiezienia choćby punktu ze Szczecina

Ako: 4,71 Betsson Stawka:25j ZYSK: 92,75j✅:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom