>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Od razu wrzucam mocnego singla na jutro, bo na moje rozumowanie kurs spadnie do 1,80 i wtedy musiałbym z czymś łączyć typ.
Koszykówka Francja
Hyeres Toulon- Chalon WYNIK: 59:69⛔
Typ: Hyeres Toulon wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,01
Bukmacher: Betsson
Stawka max czyli 10% startowego budżetu miesięcznego: 25j
Strata:25j⛔
Dwie ofensywne drużyny a zrobił się błotny mecz i niski wynik i fatalna skuteczność obydwu drużyn, kto by się spodziewał
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka TBL
Szczecin - Siden Toruń WYNIK: 78:83⛔
Typ: Szczecin wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,83

Koszykówka Liga Adriatycka
Mzt Skopje-Fmp Belgrad WYNIK: 89:68⛔
Typ: Fmp Belgrad +5
Kurs:1,85
Już drugi trener zrezygnował w tym sezonie z prowadzenia drużyny ze Skopji nie ma oficjalnego info co do zatrudnienia nowego szkoleniowca atmosfera w zespole musi być nie najlepsza
Koszykówka Finlandia
Ktp Kotka Basket - Salon Vilpas WYNIK: 75:76✅
Typ: +2,5 Kotka Basket
Kurs: 1,82
Ako: 6,16 Betsson Stawka:6,5j Strata:6,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Handicap raczej bankowy gram o pełną pulę, kurs papierowy szkoda że tylko te 5,95 jest w innych bukach większe kursy, jeszcze na fortunie zagram za mniejszą stawkę
Koszykówka Chiny
Zheijang Chouzhou - Tianjin Wynik: 91:104⛔
Typ: Zheijang Chouzhou wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 5,95
Bukmacher: Betsson
Stawka: 12,5j
Strata:12,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nie ma problemu, temat żyje a handicap był bankowy i chwała wszystkim co tu zaglądają, jak pisałem typ był warty ryzyka a drużyna posypała się we fragmencie spotkania w końcówce 3 kwarty, bez ryzyka nie ma zabawy i zysku. Jedno jest pewne ta liga da jeszcze zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nikt wam nie każe tego grać i za tyle co ja grać, z grzeczności dziele się typami, moje typy gracie na własną odpowiedzialność i to tyle. Jeśli macie jakieś pytania albo wnioski zachęcam do wysyłania wiadomości prywatnych i nie wylewajcie żali tutaj w temacie bo to bez sensu i trzeba zawracać głowę moderatorom aby kasowali te wasze mądrości.
Sezon jest długi, jutro też jest dzień i masa typów będzie z mojej strony, codziennie są mecze, nie wszystko będzie wchodzić nie jestem cudotwórcą i wizjonerem bo jeśli nim bym był nie było by mnie tutaj i nie dzieliłbym się typami, tak na przyszłość dla wielu osób info.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 0

bartol97

Użytkownik
Nikt wam nie każe tego grać i za tyle co ja grać, z grzeczności dziele się typami, moje typy gracie na własną odpowiedzialność i to tyle. Jeśli macie jakieś pytania albo wnioski zachęcam do wysyłania wiadomości prywatnych i nie wylewajcie żali tutaj w temacie bo to bez sensu i trzeba zawracać głowę moderatorom aby kasowali te wasze mądrości.

Sezon jest długi, jutro też jest dzień i masa typów będzie z mojej strony, codziennie są mecze, nie wszystko będzie wchodzić nie jestem cudotwórcą i wizjonerem bo jeśli nim bym był nie było by mnie tutaj i nie dzieliłbym się typami, tak na przyszłość dla wielu osób info.
Amen. Ja zagrałem niektóre mecze singlami i jestem na ✅. NBA grasz dziś czy odpuszczasz?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zmieniam formułę podawania typów z NBA, będzie każdego dnia w mojej opinii najlepszy typ + ew dubelek za max stawkę mojego budżetu miesięcznego czyli 10% bo doszedłem do wniosku że sporo typów trafiam jednak gram przeważnie 3 kursy około 2zł i przeważnie wchodzą dwa i po obliczeniach wyszedłbym na tym na większy plus, więc tak będę podawał, i będą też inne przemyślenia za mniejsze stawki, jeśli uznam to za słuszne i warte grania:

Memphis Grizzlies + Golden State Warriors = 2,23 Betsson Stawka: 25j ZYSK:30,75j✅
Dallas to na chwilę obecną najsłabsza drużyna Nba, kontuzje rozgrywających Barei, Williamsa i Harisa którzy dają jakość w zespole i nie jest to potwierdzone info ale dziadek Nowitzki nie będzie grał w tym meczu, jest 10% szans na to wg moich informacji, liderzy z Memphis zaczęli łapać rytm meczowy jak i skuteczność Gasol Conley Parsons do tego drużyna coraz lepiej broni i myślę że dochodzi do tego kwestia psychologiczna wiedząc o absencjach liderów Dallas motywacja będzie większa są po dwóch wyjazdowych zwycięstwach na trudnych terenach z drużynami dużo mocniejszymi i liczę na podtrzymanie serii, Golden w gazie Boston to przeciętna drużyna i musieliby zagrać chyba wszyscy na wysokim procencie rzutowym i bardzo dobrze w obronie, maszyna Golden coraz lepiej funkcjonuje i czas na kolejną wygraną, więcej indywidualności i to powinno przynieść spokojne zwycięstwo
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pierwszy kupon za max stawkę, wkrótce inne przemyślenia:
Koszykówka Finlandia
Kauhajoen Karhu - Kataja WYNIK: 88:66✅
Typ: Kauhajoen Karhu wygra mecz wliczając dogrywkę
Kus: 1,60
Kataja wczoraj dogrywka z przeciętną drużyną Korikobratu, Karhu mocniejszy skład od Korikobratu do tego drużyna własnego parkietu mało kto tam będzie wygrywał w tym sezonie, wątpię aby Kataja wygrała ten mecz, wypadł prawdopodobnie choć nie jest to potwierdzone info ale stoi pod dużym znakiem zapytania występ Daniella Mullingsa a to kluczowy punktujący zespołu
Koszykówka Niemcy 20:30
Giessen - Frankfurt WYNIK: 69:52✅
Typ: Giessen wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,55
Piłka Nożna Ekstraklasa 18:00
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków WYNIK: 6:2✅
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 1,90
Mecz już dokładnie został opisany przez wielu userów w dziale Ekstraklasy, ja jako kibic Wisły Kraków z bólem serca stwierdzam że przy takich absencjach nie wróże im wywiezienia choćby punktu ze Szczecina

Ako: 4,71 Betsson Stawka:25j ZYSK: 92,75j✅:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom