>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pierwszy kupon pojdzie po czubach:
Ludwigsburg⛔ + Cantu⛔ + Valencia✅ + Capo d&#39;Orlando✅ + Milano = 5,23 Betsson Stawka:15j Strata:15j⛔
+6 Cibona Zagrzeb + Under 152,5 points Union Olimpija⛔ - Fmp Belgrad = 3,42 Betsson Stawka: 10j Strata:10j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk w tym miesiącu w temacie na forum wynosi 39j✅ Dzisiaj gorszy dzień ale to normalne są lepsze i gorsze dni w typowaniu u każdego z nas, pograne Nba więc wrzucam:

Oklahoma + Lakers + Portland⛔ = 3,53 Betsson Stawka 10j
Strata:10j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na dziś tylko tenis ako morderca + darmowa koszykówka Hapoel Holon Haifa dzisiaj osłabiona kursy spadają na łeb na szyję, szykujemy siły na koszykówkę na jutro i pojutrze:
Andy Murray✅ + Kontinen/Peers✅ + Tommy Robredo✅ + Hapoel Holon✅ = 3,87 Betsson Stawka:20j
ZYSK:57,4j✅

Dodatkowa informacja:
http://www.eurobasket.com/Israel/news/468815/Hapoel-Holon-Sign-Alfrie-Kelley-for-One-Month
Można dać Holon w handicapie, ostatni mecz z Jerozolimą grali bez kontuzjowanego Delaneya i rozgrywał 19 letni Roi Huber a wynik to miazga
Ciężko powiedzieć co się działo w drugiej kwarcie meczu Hapoelu ale prawie wykręcili jeszcze handicap ???? Ja zagrałem bezpieczniejszą opcję w ako, wszystkich przepraszam za ten typ, liga Izraelska ligą odwrotek tak samo jak Francuska, typ jeszcze złapany na live oczywiście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jeszcze jeden dobry typ :
Koszykówka Chorwacja
Kvarner - Cedevita WYNIK: 78:85✅
Typ: +15,5 Kvarner
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Kvarner drużyna własnego parkietu, Cedevita grała w Sobotę mecz o 21 w Belgradzie, był to ciężki mecz, kolejny mecz w środę bardzo prestiżowy z Gran Canarią o 1 miejsce w grupie, sądzę że nie będą się tutaj wysilać i wygrają niewielką ilością punktów

dorzucam
Andy Murray 1,25✅

Typ Zakładu: Double
1,25 x 1,85= 2,31
Stawka: 15j
Zysk:19,65j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Coś tam dzisiaj siadło, w sumie pograłem Nba, delikatniejsza stawka, jutro typy z koszykówki Europejskiej, będą petardy lecz muszę się z tym przespać:
Detroit Pistons✅+ New York Knicks✅ + Indiana Pacers✅ = 4,00 Stawka: 7,5j Betsson ZYSK:22j✅
Detroit drużyna własnego parkietu, przewaga pod koszem na tablicach i na obwodzie, nie rozumiem spadków kursów na Oklahome,Pistons powinni wystrzelać trójaczami Oklahome, pomagierzy Westbrooka bez komentarza, Nowy York moim zdaniem wygra w handicapie, Dallas to dramat dno i kupa mułu co z tego że Nowitzki gra jak to dziadek, Knicks mimo porażki w Toronto pozostawiali świetne wrażenie i przegrali mecz w końcówce, Carmelo sporo nawrzuca dzisiaj, pod koszem zmotywowany Noah któremu nie można odmówić ambicji + Porzingis jest w dobrej formie na własnej hali odpali z rzutami, Rose też będzie bardziej wykorzystywany, szanse dostanie również Kuzminskas który jest mało wykorzystywany na obwodzie ale coraz więcej minut w Nba w Żalgirisie i w Unicaji był świetnym strzelcem i trener Plaza ukształtował tego utalentowanego zawodnika do gry Nba, już podczas gry w Zalgirise wiedziałem ze zagra w Nba, Indiana po dwóch porażkach nie przegra z Orlando które miało dzień konia w pierwszej połowie a Oklahoma zagrała dramatycznie słabo, Pacers siłowa koszykówka + własna hala co będzie wielkim atutem a Orlando to jest europejski team bez żadnego pomysłu w ataku, przewiduje że Pacers będą prowadzili od początku spotkania a jeśli gracze z Orlando muszą gonić wynik to nie mają pomysłu w ataku i ich gra jest strasznie nierówna i szarpana, Orlando dzisiaj nie wygra
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jest jeszcze ten challenger azjatycki w hali pograłem, stawka nieduża:

Amir Weintraub + Laurent Lokoli + Daniel Masur= 5,36 Betsson Stawka: 2,5j Strata:2,5j⛔
Weintraub jest lepszy niż Kibi, bazuje na serwisie i na szybkim skończeniu akcji, Kibi rzemieślnik bez serwisu nie widzę jego w hali, Weintraub penetrujący jednoręczny backhand potrafi wejść ten krok w przód i zaatakować linię, Lokoli trochę zapomniany zawodnik w poprzednim turnieju wyrównany mecz z Duckworthem który gra podobnie jak Smith bazuje na serwisie dojściu do siatki jednak w wymianach o wiele gorszy niż James i typowałbym Lokoliego który jest zawodnikiem lepszym w wymianach niż Smith, Daniel Masur młoda nadzieja Niemieckiego tenisa, pokazał się już ze świetnej strony w w meczu deblowym w Pucharze Davisa, agresywna gra niezłe podanie, świetny return, Chen Ti to zawodnik pogranicza Itf i słabo obsadzonych challengerów, Masur lepszy w wymianach do tego już raz pokonał zawodnika Tajwanu.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Europejska około 14 póki co tenis
Bryan/Bryan + Monfils = 3,15⛔ Betsson
Stawka:7,5j
Strata:7,5j⛔
Podobnie jak Kuchcik typowałbym Bryanów, mają większy wachlarz zagrań i więcej rozwiązań na konkretny punkt, od kiedy interesuje się tenisem to szybko odpadali w tym turnieju czas wreszcie coś wygrać, może ten sezon mniej udany jednak jest to najlepsza para wszech czasów w debla, Soares marne podanie wg mojej oceny, ratuje się zmysłem przy siatce i refleksem, przy returnach braci nie będzie na to czasu, kurs zachęcający na Mike i Boba i skłaniałbym się w ich stronę bo uważam ich za lepszą parę i bardziej stabilną, możliwy super tie break
Thiem jest słabym zawodnikiem na innych nawierzchniach niż ziemna i przegra ten mecz, urwanego seta Djokovicowi nie biorę pod uwagę bo Novak zagrał tamtego seta treningowo, przecież Thiem on nie chce tu być ma w dupie ten turniej jak to jeden geniusz napisał, a tak na poważnie to mecz rozegra się w wymianach, Monf obnaży słaby jednoręczny backhand Thiema i powinien omijać forhand Austriaka , mam nadzieję że nie przejdzie obok meczu i nie zacznie popełniać seryjnie błędów i się podpalać bo może szybko przegrać mecz, z tego co pamiętam Monf potrafi grać z zawodnikami operującymi jednoręcznym backhandem i typowałbym jego wygraną dzisiaj
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Champions League
Banvitspor - Monaco Wynik:79:65✅
Typ: Banvit wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,72
Nymburk-Aris Wynk: 87:79✅
Typ: Nymburk wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,86
Typ Zakładu: Double
1,72 x 1,86 = 3,20 Betsson Zysk:33j✅
Stawka:15j
---------------------------------------------------
Fiba Europe Cup
Sodertalje - Telekom Bonn Wynik:90:89✅
Typ: Sodertalje +5
Kurs: 1,87
Benfica - Chalon Wynik: 77:69✅
Typ: +7 Benfica
Kurs: 1,87
Champions League
Sassari-Besiktas Wynik: 74:75✅
Typ: Besiktas wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,47
Ako;5,14 Betsson Stawka: 7,5j ZYSK: 31,05j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Euroliga
Efes - Unics Kazan WYNIK:104:99✅
Typ: Efes wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,29
Armani Mediolan - Baskonia WYNIK: 88:76✅
Typ: Armani wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,59
Double: 2,05 Betsson Stawka:20j ZYSK: 21j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ostatnia układanka:

Euroliga
Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce WYNIK: 87:77✅
Typ: Maccabi Tel Aviv wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,30
Champions League
Kk Mornar - Avelino WYNIK: 67:76⛔
Typ: +7,5 Mornar
Kurs: 1,86
Lyon-Villeurbanne - Ventspils Wynik: 83:68✅
Typ: Lyon wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,30
Ako:5,56 Betsson Stawka:6j Strata:6j⛔
 
B 0

bartol97

Użytkownik
Ładnie dziś powchodziło ???? Szkoda trochę tego kuponu z handi Mornaru ale zagrałem singla Maccabi na live za 2,05 także na duży plus dziś, dzięki mistrzu ???? Składasz jeszcze coś z NBA?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co do meczu Mornaru to niezrozumiałe decyzje sędziowskie i trochę pokrzywdzenie gospodarzy w wielu sytuacjach, nie zaliczenie prawidłowo zdobytych punktów i śmieszne faule gwizdane, nawet komentator się dziwił, jeszcze w ostatniej akcji piłka zatańczyła na obręczy i nie wpadła co wiązałoby się z pokryciem handicapu, właśnie myślę jeśli w przeciągu 30 minut nie pojawią się typy znaczy że odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Z Nba pograłem tak, nie mam już sił na analizę za dużo wrażeń dzisiejszego dnia, dzięki wszystkim za miłe wiadomości na priv.
Cleveland Cavaliers✅ + Minnesota Timberwolves⛔ = 2,58 Betsson Stawka:15j Strata:15j⛔

Co mnie podkusiło zagrać na ten śmietnik o nazwie Minnesota, drużyna ZEROWA w obronie, będzie bita wysoko poza własną halą
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

kejmiolo0s

Użytkownik
Wielki szacuneczek dla Ciebie za te meczyki z wczoraj! Dobre analizy, dobre kursy, dobre mecze i co najważniejsze dobre wyniki!!! Oby dzisiaj wieczór też na plus! Udanej nocki i obys jutro byl zdrow jak ryba i znalazł troche wolnego czasu bo wiele ciekawej koszykówki na jutro! A z miłą chęcią zagram grubo razem z Toba!
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Wrzucam teraz bo później nie będzie czasu, oferta bardzo duża ale BARDZO trudne mecze do wytypowania i dlatego z mojej strony mało dzisiaj propozycji, na siłę nie będę szukał
Raczej mordercze ako:
Champions League
Ludwigsburg-Aek Ateny WYNIK:
Typ: Aek Ateny wygrają mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,68

Champions League
Varese-Rosa Radom WYNIK:62:69⛔
Typ: Varese wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,30
Euro Cup
Bayern- Zenit WYNIK:88:99⛔
Typ: Bayern wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,31
Fuenlabrada-Alba Berlin WYNIK:105:80✅
Typ: Fuenlabrada wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,33
Ako: 3,81 Betsson Stawka:20j Strata:20j⛔
--------------------------------------
Ostatnia układanka:
Fiba Europe Cup
Kormend-Dunkierka WYNIK: 80:65✅
Typ:Kormend +3,5
Kurs: 1,87
Euroliga
Olympiakos-Barcelona WYNIK: 59:52✅
Typ: Olympiakos wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,42
Fiba Europe Cup
Tsmoki Minsk - Pardubice WYNIK: 78:82✅
Typ: Under 163,5
Kurs: 1,85
Champions League
Pinar Karsiyaka - Le Mans WYNIK:66:79⛔
Typ: Pinar Karsiyaka wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,35
Ako: 6,63 Betsson Stawka:7,5j Strata:7,5j⛔
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk w temacie Listopadowym wynosi 126,08j✅ Można zastanowić się nad Nba, jeśli chodzi o koszykówkę Europejską to najbardziej zawiódł mnie Pinar bo przegrać z tak bezpłciową drużyna jak Le Mans to wielka sztuka, fatalna gra w ofensywie a obrona to u nich bardzo mocno kuleje w tym sezonie chociaż wygrali mecz z Besiktasem kiedy nikt na nich nie stawiał który wygrywa w tym sezonie prawie wszystko lecz taka jest koszykówka bardzo nieprzewidywalna dyscyplina jednak w mojej opinii przynosząca największe zyski...

Nba: New York Knicks✅ + Clippers -11,5⛔ + Indiana Pacers✅ = 5,85 Betsson Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
O typy na Knicks i Clippers jestem raczej spokojny, Cleveland bez JBL-a tracą o polowe swojej wartości, Love jest nieporozumieniem w tej drużynie i jego forma jest bardzo przeciętna nie powiedzieć słaba, Irving będzie musiał sporo się napocić z Fryem aby wygrali a myślę że trener Cavs sięgnie głębi składu no i psychologiczna kwestia taka że będzie większa motywacja aby wygrać wiedząc że nie gra Lebron
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Euroliga
Unics Kazan + Milano = ⛔3,36 Betsson 15j
Strata:15j⛔
Unics w ostatniej kolejce zagrał up tempo i mimo porażki zostawił świetne wrażenie i przegrał mecz we fragmencie 3 kwarty, było sporo szybkich akcji penetracyjnych Langforda i szukanie na obwodzie strzelców Coloma i Johnsona, do zespołu nie dołączył Lorenzo Brown który nie przeszedł testów fizycznych i ciągle szukany jest zawodnik na pozycji silnego skrzydłowego wobec kontuzji Ponkrashova i Cotyego Clarka, Maccabi wygrało mecz z rozbitą drużyną Fenerbahce jednak zadecydowały tam indywidualności i trafne wybory Weemsa i dobry dzień rzutowy Ohayona, w formie legenda zespołu Devin Smith który zawsze dużo daje w ofensywie jak i defensywie i zostawia serce na boisku, Dj. Seeley to strasznie kaleczy to rozegranie i w obronie niewiele potrafi, Maccabi ma problemy duże z kreowaniem pozycji i obroną i grą na wyjazdach co potwierdza w rodzimej lidze, podsumowując Unics wygląda na chwile obecną dużo lepiej niż Maccabi własna hala będzie wielkim atutem + forma drużyny wydaje się stabilniejsza

Ja gram inaczej niż kształtują się kursy, Milano ma dużo lepszy skład lepszą rotację i na tę chwilę wygląda bardzo dobrze ich gra , lepszy starter Dragic, Gentile, Macvan, Radulica, Hickman więcej zawodników którzy potrafią z ławki wejść i podnieść wynik jak Sanders Simon McLean czy doświadczony Kalnietis, siła ofensywna jak i głebia składu jest ogromna, Crvena wygrywa te mecze które ma wygrywać jedyna niespodzianka to wygrana z osłabioną Barceloną reszta wyników na miarę siły zespołu, Bjelica Jenkins i Simonovic to będzie za mało na Armani, własna hala i doping będzie wielkim aututem jednak na ławce Armani Jasmin Repesza trener doskonale znający bałkańskie realia koszykarskie, prowadził już zespól Cedevity Zagrzeb w starciach z Crveną dwa sezony temu w lidze adriatyckiej i myślę że wie jak wygrywać w tej gorącej hali, myślę że to będzie mecz typu z Baskonią gdzie Crvena miała gładko wygrać i kursy spadały na łeb na szyję a skończyło się kompromitującą porażką i chyba nie muszę uświadamiać kto ma lepszy skład czy Baskonia czy Milano, wynik może być overowy jednak bezpieczniejszą opcją dla mnie jest postawienie na zwycięstwo mistrza Włoch
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom