>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Mistrz Typów

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dzisiaj u mnie strata 7j⛔Standardowo źle poskładałem kupony. Zysk z tego miesiąca wynosi 93,5j✅ jeśli zejdę do 75j będzie koniec typów w tym miesiącu i powrót prawdopodobnie 3 listopada do typowania, miałem nie grać NBA ale wyjątkowo dzisiaj kusi:

New York Knicks 1,74 + Sacramento Kings 2,02 + Cleveland Cavaliers 1,12= 3,94 Betsson Stawka:12,5j
Witam,ja skorzystałem z Twoich typów,chodzi o kosz francuski,ale sam sobie narobiłem bałaganu bo Lyon zagrałem do przerwy handi i dupa.
zagrałbym normalnie cały mecz i by bylo do przodu.
Czekam na dzis,może cos tam skrobniesz z kosza?
Reputka oddemnie.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pierwszy kupon, drugi w zasadzie już postawiony ale sprawdzam jeszcze wszystkie portale koszykarskie czy piszą coś o ewentualnych kontuzjach,absencjach:
Koszykówka Włochy 18:15
Capo d&#39;Orlando-Cantu WYNIK: 96:53✅
Typ: Capo d&#39;Orlando wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betsson
Koszykówka Izrael 18:40
Bnei Hasharon-Hapoel Eliat WYNIK:83:74⛔
Typ: +4 Hapoel Eliat
Kurs:1,85
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,85 x 2,10 = 3,89
Stawka:12,5j
Strata:12,5j⛔
Edit: O wyniku Izraela zadecydował fragment spotkania 9:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Liga Adriatycka 17:00
Igokea-Cedevita WYNIK:69:84⛔
Typ: Igokea +4
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Handicap trochę moim zdaniem niski mam, polecam wam zagrać 6,5 jeśli taki macie ew 5,5, Igokea grała na początku sezonu fatalnie postępy przychodziły z czasem ale to drużyna własnego parkietu i ciężko się wygrywa na ich terenie przekonała się o tym druga siła ligi Buducnost Podgorica która wygrała rzutem w ostatniej sekundzie, po tym meczu był wyjazd do Crveny Zvezdy gdzie przegrali w końcówce dwoma punktami a wiadomo jakim wynikiem zakończył się mecz Crveny Zvezdy z Barceloną wysokim zywcięstwem drużyny z Belgradu, rozgrywający James Robinson to bardzo inteligentny gracz napędza akcje kiedy trzeba a kiedy trzeba zagrać wolniej zwalnia jak było w meczu w Belgradzie, Cedevita ma najsłabszy skład od lat na wyjazdach będą mieli problemy z wygrywaniem w tej lidze moim zdaniem, odkąd zespół Igokei liczy się w tej lidze czyli od jakichś 3 lat to rozegrał 3 mecze u siebie z Cedevitą która w tym czasie miała dużo mocniejszy skład i dwa zakończyły się dogrywką pomijając jeden mecz gdzie dostali łomot ale wtedy w drużynie z Zagrzebia grał Nolan Smith który miał tzw Cart Blanche od trenera Repeszy który jest obecnie trenerem Armani Mediolan i po prostu robił co chciał w tej lidze rzucając średnio około 20 punktów w meczu a czasami był to wyniki podchodzące pod 30 pkt ???? . Igokea postawi dzisiaj twarde warunki moim zdaniem i z tego co widzę to kursy spadają dosyć znacznie

Koszykówka Niemcy 15:30
Jena City-Telekom Bonn WYNIK: 72:74✅
Typ: Jena City +4
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,88 x 1,88= 3,53
Stawka:12,5j
Strata:12,5j⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Mistrzuniu,mam plan zagrac te 4 mecze razem,ładne AKO wychodzi.
Co Ty na to?
Szanse jakies są?
A może coś wyrzucić ewentualnie zmienić?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pograłem też ligę Chińską trochę delikatniej z uwagi bo to pierwsza kolejka, wrzucam wam mecze zaczynają się o 12:35, jeszcze myślę nad jednym kuponem z lig Europejskich
Koszykówka Chiny 12:35
Shenzen - Foshan WYNIK: 110:106⛔
Typ: Shenzen -11,5
Kurs: 1,85
Qingdao-Tianjin WYNIK:111:97✅
Typ: Qingdao wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,49
Zheijang-Shanghai WYNIK: 105:123✅
Typ: Shanghai -4,5
Kurs: 1,85

Typ Zakładu: Triple (Potrójny)
1,85 x 1,85 x 1,49=5,10 Betsson
Stawka: 6,3j
Strata:6,3j⛔
Pluje sobie w brodę bo ominąłem kilka darmowych handicapów a oczywiście wybrałem zły mecz, Shenzen kompromitacja przestrzelili z 15 wolnych a to są darmowe punkty, Foshan było najgorszą drużyną tamtego sezonu, co roku są prawie najgorsi, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło z tej ligi będą jeszcze pieniądze ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Miałem kombinować jeszcze jeden kupon z handicapami na faworytów wyraźnych ale to nie jest najlepsza metoda typowania koszykówki, jednak wpadł mi w oko mecz moim zdaniem do gry za większą stawkę i to będzie ostatnia układanka na dziś, NBA raczej omijam, chociaż jeszcze sam nie wiem do końca
Koszykówka Łotwa
Latvijas Universitate-Bk Ogre WYNIK: After Ot 77:72✅
Typ: +8,5 Latvijas Universitate
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Pograłem w dublu z :
Koszykowka Turcja
Banvitspor-Buyukcekmece WYNIK: After Ot 79:76✅
Typ: Banvit wygra mecz wliczając dogrywkę
Kurs: 1,18
Bukmacher: Betsson
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,85 x 1,18 = 2,18
Stawka:20j
ZYSK:23,6j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Zysk z tego miesiąca wynosi 122,55j✅ można jeszcze coś pograć z NBA.

Dallas Mavericks +5 1,91✅ + Memphis Grizzlies 2,21✅ = 4,22 Stawka:12,5j Betsson
ZYSK:40,25j✅
Dallas przegrało u siebie czyli wygra na wyjeździe takie są prawa NBA, jeśli Houston wygra to na styku i nie wygra w handicapie, pseudo Waszyngton z przebierańcami na ławce rezerwowych (w Europie są lepsi zawodnicy bez urazy ale jeśli ktoś nie został wybrany w drafcie od razu to już prawdopodobnie nie zagra w NBA, głupie prawo sporo pomyłek w tym drafcie co roku) i słabym Gortatem płyną dzisiaj z Misiami które są chyba najbardziej underową drużyną NBA od lat, będzie twarda defensywa i to będzie kluczem do zwycięstwa a w ofensywie sobie poradzą o to jestem spokojny, izolacja dla Walla nic nie pomoże, Memphis wygrywa dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tenis na jutro, jeśli NBA nie siądzie i tenis to koniec miesiąca ze 100j zysku, jeśli coś siądzie to jedziemy dalej:
+1,5 seta Pella⛔ + Kontinen/Peers✅ + 1,5 seta Mathieu⛔ + Ramos= 8,99 Betsson Stawka:10j
Strata:10j⛔
Pella goni tego Amerykańskiego szmaciarza który nie zasługuje aby być w pierwszej dwudziestce nie zasługuje aby być w top 50 moim zdaniem, nic ostatnio nie gra ten cały Dżonson, Pella lepszy w wymianach dobrze gra na hali, Dżonson przegrał z Albotem to może i przegrać z Pellą który jest 10x lepszy,kurs na Dżonsona dla idiotów zwykła papierówka, Huey i Mirny to no comment same wtopy ostatnio Huey serwował ostatnio tak zachowawczo jakby mu coś dolegało, Kontinen i Peers to zawodnicy pod halowe turnieje w sam raz jutro powinni dać radę, Mathieu może nic nie grać w jakichś słabych turniejach lub sprzedawać w challengerach ale we Francji zawsze gra najlepszy tenis Bagieta starawy h2h ich zacięte jak głowa będzie w miare pracowała stać go na seta, Ramos goni samą regularnością tego dziada jednoturniejowca, Roberta wykończy własna głupota i błędy
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Koszykówka Liga Adriatycka 18:00
Kk Mornar-Crvena Zvezda Belgrad WYNIK:59:71✅
Typ: Under 149,5 points
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betsson
Crvena rozegrała dwa mecze w tygodniu w Eurolidze i ta nowa formuła spowoduje grę mniejszym nakładem sił w lidzę w której i tak mają zapewnione Play Offs bo mają najsilniejszy roster, wracają do szarego podwórka ligowego gdzie mogą ćwiczyć różne warianty i wygrywać niższym nakładem sił, Mornar ma dużo gorszy skład i nie ma jakichś strzelb w składzie, ich wyniki z porównywalnymi kadrowo drużynami to praktycznie same undery gdzie musieili narzucać tempo i kontrolować mecz, ze słabszymi drużynami w lidze narzucają tempo i nie ma tych overów a taki mecz np z Partizanem gdzie musieli bronić to wynik 113 punktów z tego co pamiętam, nie bez powodu jest taka linia niskawa, bukmacherzy wiedzą że będzie under punktowy, Mornar będzie bronił i jeśli grałby szybkie akcje to wydałby na siebie wyrok i przegra z kretesem, Crvena przyjmie takie warunki i wychodzi mi minus jak dzwon tutaj
Koszykówka Izrael 18:00
Hapoel Holon-Maccabi Ashdod WYNIK:84:66✅
Typ: -7,5 Hapoel Holon
Kurs:1,85
Bukmacher: Betsson
Holon mocniejszy kadrowo + własna hala gdzie są mega mocni i mogą spokojnie napsuć krwi Hapoelowi Jerozolima, Maccabi Rishon czy Tel Aviv, Ashdod to drużyna która nie załapie się na Play Offs, roster amerykański bardzo mocny Khaliff Wyatt,Paul Delaney,Tony Younger,Darion Atkins + reprezentant Izraela Haroush wygrali w mocnej w tym sezonie Ironi Nahariya i przegrali nieznaczną ilością punktów w Tel Avive z Maccabi, były dwa wyjazdy czyli teraz miazga u siebie jak to było w pierwszej kolejce kiedy wygrali z Galilem Gilboa drużyną lepszą kadrowo niz Ashdod który co roku ucieka z pod topora i jakimś cudem utrzymuje się w tej bardzo mocnej lidze.
Typ Zakładu: Double (Podwójny)
1,88 x 1,85 = 3,48
Stawka:15j
ZYSK:37,2j✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 5

czerniawa

Użytkownik
Witaj, czysto teoretyczne pytanie, obserwuję Twój temat już od dość dawna i widzę, że jak składasz ako to zazwyczaj wszystko kręci się po kursach 1,7-2,0. Zazwyczaj nie wchodzi Ci jeden mecz, rzadko kiedy więcej. Nie wątpię, że prowadzisz sobie jakaś statystykę dlatego czy nie wyszedłbyś bardziej na plus jeśli grałbyś wszystko na pojedynczych zamiast łączone ako?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
NA dłuższą metę to nie jest dobra metoda z moim obecnym budżetem miesięcznym, jeśli dojdę do większego budżetu początkowego a to może zając trochę czasu to wtedy będę grał single, gram od 4 do 10% swojego budżetu całkowitego z którym wchodzę do gry w każdym miesiącu czyli maxymalna stawka na bet to wtedy 25j może jasno nie określiłem tego w pierwszym poście
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Jakoś chodzi za mną ten typ więc zagrałem, bo później mogę żałować:
Dimitrov/Qureshi✅ 2,30 + Reilly Opelka 1,90✅ = 4,37 Stawka:5j
ZYSK: 16,85j✅
O meczu deblowym już trochę napisałem w dziale tenisowym i tutaj już nie starcza mi czasu aby rozwinąć myśl, dokładam Opelke który gra z Bangourą zwykłym rzemieślinikiem bez podania dobrego, bazującym na regularności i defensywie którą oceniam na słabą, Bangoura przegrał ostatnio z Grothem który również ma bombowe podanie i ma zupełnie mniej do zaoferowania w wymianach niż Opelka i zagrał w miare niezły turniej poprzedni czyli tutaj może być regres, bilans niekorzystny ale tutaj jest Hala i typowałbym Opelkę do pierwszej wygranej nad Bangourą
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 8

tomas77

Użytkownik
Jakoś chodzi za mną ten typ więc zagrałem, bo później mogę żałować:

Dimitrov/Qureshi 2,30 + Reilly Opelka 1,90 = 4,37 Stawka:5j

O meczu deblowym już trochę napisałem w dziale tenisowym i tutaj już nie starcza mi czasu aby rozwinąć myśl, dokładam Opelke który gra z Bangourą zwykłym rzemieślinikiem bez podania dobrego, bazującym na regularności i defensywie którą oceniam na słabą, Bangoura przegrał ostatnio z Grothem który również ma bombowe podanie i ma zupełnie mniej do zaoferowania w wymianach niż Opelka i zagrał w miare niezły turniej poprzedni czyli tutaj może być regres, bilans niekorzystny ale tutaj jest Hala i typowałbym Opelkę do pierwszej wygranej nad Bangourą
Co sądzis o lidze rumunskiej bo jest dzis meczyk Murse-Timisoara a kursy mocno pospadaly na gosci.? Pozdr.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Liga Rumuńska kojarzy mi się z Oradeą która co roku ją wygrywa, w tej lidze to raczej faworyci wygrywają u siebie w fazie play off są dziwne wyniki i nieprzewidywalne jakoś nie śledzę tak mocno tej ligi i trudno mi wyprorokować co tu się może wydarzyć, Bc Mures gra w pucharach czyli musi mieć większy dużo budżet niż Timisoara co wiąże się z lepszymi zawodnikami w składzie więc raczej solidnie są faworytami, choć to jest koszykówka i wszystko może się zdarzyć. ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tenis jeszcze odemnie:
Carl Soderlund 4,25✅ + Albert Ramos 1,67✅ =7,10 Betsson Stawka:3,75j
ZYSK:22,87j✅
W meczu Grotha szukałbym niespodzianki, on może przegrać dosłownie z każdym jeśli pierwsze podanie nie funkcjonuje, w wymianach prezentuje poziom ITF lub amatorski,poza returnem i marną grą przy siatce wystarczy go przegonić po korcie i popełnia błąd, czasem nie potrafi wymienić kilku piłek w wymianach,ostatnio jest po wygranym turnieju w Vegas jednak tam było wietrznie i serwis osiągały czasem 230 km na godzinę i zawodnicy niewytrzymywali psychicznie meczu z nim, jakoś Grotha nie widzę w hali prędkości będą mniejsze, Soderlund dostał tutaj dziką kartę od organizatorów jest to utalentowany gracz numer jeden Szwecki jeśli chodzi o zawodników aspirujących w przyszłości który jest promowany przez organizację aby pokazał swoje umiejętności w wielu większych turniejach, Soderlund jest dużo lepszy zza końcowej linii niz Groth kwestia tego czy serwis Grotha będzie funkcjonował jeśli nie będzie to Soderlund może wygrać z łatwością, dorzucam Ramosa który samą regularnością powinien wygrać z Robertem który jest zawodnikiem który może wystrzelić formą w jednym max dwóch turniejach w sezonie niecierpliwy mający problemy z koncentracją i popełniający proste błędy, Ramos jest świetnym defensorem i nie widzę większych szans dla Stephane w tym meczu
Edit: W momencie postawienia beta kurs spadł z 4,33 na 4,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nba na noc delikatnie, z rana Champions League jest kilka ciekawych betów ale wymagających głębszego przemyślenia:
Brooklyn +6 1,91⛔ + Atlanta Hawks 1,32✅ + Toronto -3,5 1st half Handicap 1,90✅ = 4,79 Betsson Stawka: 7,5j
Strata:7,5j⛔
Brooklyn najgorszy mój typ pazdziernika, wszystko po czubach poszło a ja szukałem niespodzianek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom