>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
S 3

shadowy86

Użytkownik
W edycji panelu ustawiasz powiadomienia w ustawienia powiadomień.
To znaczy, chce widzieć powiadomienia, ale tu na swoim koncie na forum a nie przychodzące na maila. Jak odznaczę wszystkie opcje, będę widział je tu na stronie, a nie będę dostawał na maila tak?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Może zamiast białego tła dać lekko szary? Ale może jak czcionka będzie pogrubiona, to może nie będzie tak razić w oczy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety ogromny minus za nowe forum, mało czytelne za dużo bieli dodatkowo wszystko mało czytelne, skłania to do głębszych przemyśleń czy jest sens pisać. W takim formacie wygląda to fatalnie, być może to pierwsze wrażenie, lecz przyznam szczerze że się odechciewa pisac. Być może to kwestia przyzwyczajenia. Zobaczymy
Poniższy błąd na start.
Przy pisaniu postu :
Wystąpił następujący błąd:
You must wait at least 22 seconds before performing this action.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
ja tez uwazam ze ten nowy wyglada to jedna wielka porazka, oczy mnie bola po 2 minutach patrzenia w te kolory. w ogole nieczytelne, wszystko takie male . jak dla mnie z wielkiej chmury maly deszcz. ocena 0,5/10
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Kwestia przyzwyczajenia. Zawsze tak jest, że musimy się przyzwyczaić do nowych rzeczy. ;)
Troche jeszcze pozmieniamy odpowiadajac na sugestie userow. Jednak nigdy przy tego typu pracach nie jest tak, ze wszyscy beda zadowoleni. Przy ciezkiej pracy administracji a ta Wam gwarantujemy wiem, ze za kilka tygodni zaczniecie dostrzegac plusy. Na poczatku kazdy dziala pod wplywem &quot;szoku&quot; zmian. Przeprowadzalem w zyciu 5 podobnych zmian, do tego nawet ze zmianamy stylu i zawsze wypowiedzi uzytkownikow sa zblizone. To za jasne, to za ciemne, ciezko sie poruszac.
Forum to jednak tez inne kwestie. Bezpieczenstwo, hosting, predkosc dzialania, latwosc obslugi, MOZLIWOSCI techniczne itd.
Robimy jednak wszystko aby wiekszosc byla z czasem zadowolona ;)
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Od razu mowie,iż nie mialem czasu przeczytac na szybko od poczatku. Wiec moze ktos mnie oswieci jak moge dac punkt reputacji? Kilkajac w ,,reputations&#39;&#39; nic mi nie wyskakuje,a okienka ,,dzieki&#39;&#39; nie widze.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Nie mogłem się zalogować od godziny (wcześniej mogłem) , teraz dopiero po restarcie hasła mogłem ponownie się zalogować
Może wiele osób ma z tym problem i nie wie co robić. Tylko jak oni się tego dowiedzą jak ten dział jest niewidoczny dla nie zalogowanych. Po h... ta cenzura...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom