>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Cześć,
Tutaj będziemy prezentować postęp prac nad wszystkimi poprawkami / usprawnieniami forum.
Możecie zgłaszać swoje pomyśli uwagi.
T
Lista problemów
Naprawione
  • Domyślny język polski dla użytkowników
  • Problemy z edycją postów
  • Czasami brak możliwości wejścia na forum (diagnoza: firewall)
  • Poprawki stylistyczne (kolory grup, breadcrumb, tematy)
  • Problemy ze stylami na niektórych przeglądarkach
  • Cały baner powinien przekierowywać na stronę główną
  • Przechodzenie do pierwszego nieprzeczytanego postu zamiast do ostatniego w temacie
  • Dodatkowy breadcrumb na dole strony
  • Naprawa mechanizmu cache
  • Naprawa reputacji
  • Brak ujemnej reputacji u niektórych
  • Limity wielkości obrazków w sygnaturze

W trakcie naprawy
  • Brakujące tłumaczenia
  • Widoczna informacja o edycji posta
  • Czasami dodają się podwójne posty

W trakcie diagnozy
  • Brak listy postów w profilu sprzed migracji

Zgłoszone
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Będzie trzeba się przyzwyczaić, mi jedyna rzecz jaka na ten moment się rzuciła to mój temat w Kupony ze statystykami: https://forum.bukmacherskie.com/threads/zysk-overowy.84374/page-8
Mocno się wizualnie rozjechał, da się to naprawić bo ciężko to się wszystko czyta, nie jest to jak na razie pewnie priorytet ale jak wszystko ogarnięcie to prośba o poprawę, chyba że się nie da i trzeba pracować nad wyglądem od nowego miesiąca na nowo.
Pozdro
 
aneta3030 43

aneta3030

Użytkownik
Witam. Dlaczego na forum w menu króluje język angielski? Polski w poprzednim był bardziej przejrzysty. Ponadto obecnie nie da się wejść bezpośrednio na ostatni pisany przez użytkownika danego forum posta. Teraz trzeba kliknąć w temat i przejść na koniec tematu......
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Witam. Dlaczego na forum w menu króluje język angielski? Polski w poprzednim był bardziej przejrzysty. Ponadto obecnie nie da się wejść bezpośrednio na ostatni pisany przez użytkownika danego forum posta. Teraz trzeba kliknąć w temat i przejść na koniec tematu......
Język można zmienić na dole, administracja ma ustawić pl na domyślny
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Generalnie wszystko ładnie i szybko działa. Brawo ! Mam tylko taki problem, że wszystkie moje tematy i posty i nie są odnajdywane jak kliknę w swoim panelu. Widziane są tylko te co już po migracji wpisałem. Błąd czy do tych starszych nie będzie dostępu z panelu użytkownika ?
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Technicy w tej chwili regeneruja sily i zabiora sie za wszystkie bledy, poprawki, ktore zglaszacie. Prosimy o cierpliwosc, zajmiemy sie wszystkim ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Napisz datę postu, którego chcesz edytować. Ustawiłem czas edycję 5 dni wstecz. Starszych postów nie zmienicie.
Nie nie chodzi o starsze bo o było zawsze, nie można edytować żadnego nawet tego napisanego minutę wcześniej.
A co do samej możliwości edycji wstecz postuluję okres 30 dniowy bo np zagram w jakiś pucharach awans jakiegoś zespołu i nigdy w ciągu 5 dni nie mogę edytować żeby rozliczyć. Wiem, że można np zagrać longterm np. na zwycięzcę LM i wtedy trzeba by było wprowadzić roczną możliwość edycji, ale myślę, że trzeba znaleźć jakiś środek i 30 dni obejmie już sporo. 5 dni to stanowczo za mało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom