>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Migracja - uwagi, status błędy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ja Poproszę Język Polski jaki był dotej pory i żeby można było Edytować posty i cytować innych na dyskusje na żywo ,tylko Proszę w języku Polskim żeby pisało wszystko ,bo się gubie w tym angielskim bo nie miałem z nim doczynienia ,jestem z innej daty co języka nie było w Szkole Angielskiego tylko Ruski
Pozdrawiam gorąco wszystkich
I za dużo Kolorków jest wystarczyło by troszkę popularne ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przy wejściu z głównego forum na np. temat typów na żywo przenosi do ostatniego postu, a nie do pierwszego nieprzeczytanego, co ma zdecydowanie więcej sensu. Nie pomaga nawet opcja &quot;pokaż od nieprzeczytanego postu&quot;, bo przenosi wtedy na początek strony, a ja nie miałem przeczytanych postów np. od dwóch stron, ale potem jak cofnę strony, to muszę sam szukać ostatniego postu, jaki przeczytałem, bo już wszystkie zaznaczone są jako przeczytane.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ja Poproszę Język Polski jaki był dotej pory i żeby można było Edytować posty i cytować innych na dyskusje na żywo ,tylko Proszę w języku Polskim żeby pisało wszystko ,bo się gubie w tym angielskim bo nie miałem z nim doczynienia ,jestem z innej daty co języka nie było w Szkole Angielskiego tylko Ruski
Pozdrawiam gorąco wszystkich
I za dużo Kolorków jest wystarczyło by troszkę popularne ????
Język sobie zmieniasz na dole forum jak zjedziesz.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
kris i jozzy, chcemy jak najlepiej dostosowac forum do Waszych potrzeb. By tak było potrzebujemy konkretnych wskazówek. Co jest nieczytelne oraz dlaczego dokładnie nie da się z niego korzystać? Dzięki za uwagi! ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dramatyczny jest ten wygląd (subiektywna opinia)
Chciałbym zgłosić problemy z dostępem do waszego forum. Na telefonie śmiga, na komputerze (przeglądarki sprawdzone na kompie to Chrome i Mozilla) nie działa, w ogóle trawi trawi i nie chce wejść w ogóle na stronę. Nigdy takich problemów nie miałem. &quot;Strona potrzebowała zbyt dużo czasu na odpowiedz&quot;, albo &quot;Ta witryna jest nieosiągalna&quot;
 
marcin_test 0

marcin_test

Użytkownik
Dramatyczny jest ten wygląd (subiektywna opinia)
Chciałbym zgłosić problemy z dostępem do waszego forum. Na telefonie śmiga, na komputerze (przeglądarki sprawdzone na kompie to Chrome i Mozilla) nie działa, w ogóle trawi trawi i nie chce wejść w ogóle na stronę. Nigdy takich problemów nie miałem. &quot;Strona potrzebowała zbyt dużo czasu na odpowiedz&quot;, albo &quot;Ta witryna jest nieosiągalna&quot;
Napiszcie konkretnie co dokładnie w wyglądzie Wam nie pasuje, a nie ogólniki. Chcieliśmy wykonać tak szablon, aby przypominał ten co był na poprzedniej wersji. Moim zdaniem jest bardzo zbliżony i czytelny.
Na niektórych IP (m.in internet po kablu z orange) występują problemy. Sam mam podobnie, muszę korzystać z internetu play. Działamy w tych sprawach.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dramatyczny jest ten wygląd (subiektywna opinia)
Chciałbym zgłosić problemy z dostępem do waszego forum. Na telefonie śmiga, na komputerze (przeglądarki sprawdzone na kompie to Chrome i Mozilla) nie działa, w ogóle trawi trawi i nie chce wejść w ogóle na stronę. Nigdy takich problemów nie miałem. &quot;Strona potrzebowała zbyt dużo czasu na odpowiedz&quot;, albo &quot;Ta witryna jest nieosiągalna&quot;
Mialem podobnie. Technicy sprawdza Twoje IP, bo pewnie w tym rzecz i bedziesz mogl normalnie korzystac z forum. Prosze o troche cierpliwosci ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom