>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Metoda "Musisz przegrać aby wygrać" c.d.

Status
Zamknięty.
D 77

dalik

Użytkownik
Nadal uparcie będę bronił sposobu baqq.
Skoro kolega zagrał 10 progresji i wszedł na max 2 poziom, ja zagrałem 3 i wszystkie za 1 razem trafione to całkiem dobrze to wygląda.
Oczywiście próba jest jeszcze znikoma ale przy budżecie 100j starcza na 5 progów.
(przy kursie liczonym 1.80*1.80*1.80 i zysku malejącym
I - 2,83
II - 2,66
III - 2,33
IV - 1,66
V - 1,73
Najpiękniejsze w tym wszystkim, jest to, że nie interesują nas drużyny, kto dobry, kto gra, kto pauzuje, komu urodziła się córka, czy popił poprzedniego dnia, a także czy dostał w nocy od żony...
Lecimy jak leci - typowa masówka
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
Przetestowałem sposób gry metodą &quot;musisz przegrac aby wygrać&quot; na 12 kuponach grając na sumy goli w meczu: parzyste/nieparzyste. Gralem na dwie linie progresji: 2 parzyste 1 nieparzysta oraz 1 parzysta 2 nieparzyste.
W pierwszej linii (2P 1N) na 12 gier osiagnalem max 3 poziom progresji (dwukrotnie), natomiast w drugiej linii (1N 2P) na 12 gier osiagnalem max 5 poziom progresji (4 poziom dwukrotnie).
Bilans gry:
linia (2P 1N) wklad:66j wygrane:84.36j zysk:18.36j ✅
linia (1P 2N) wklad:159j wygrane:137.18j strata:22.82j⛔
Podsumowujac caly test uwazam ze sposob gry warty zainteresowania, choc troche martwi mnie to osiagniecie 5 poziomu w progresji na dosc malą liczbę prób gdzie stawkowalem X2...spodziewalem sie max 4 poziomu, byc moze wynika to z tego iz obstawianie wyniku na sume goli w meczu: parzyste/nieparzyste jest dosc loteryjne.
Obmyslę cala sprawę i sprobuję pograc na zaklady obie strzelą/jedna nie strzeli, jak sie uda podam tu statystyki i bilans.
pozdr.
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
piątek 28.09

1.Rennes-Lille 1.83 1.83 (2:0)
2.UC Dublin-Bohemians 1.8 1.9 (2:2)
3.Podbeskidzie-Ruch Ch. 1.9 1.8 (1:2)


linia 2 z 3 ( 2 mecze z BTS-em 1 bez BTS-a)
1. bez BTS-a
2. BTS
3. BTS


1.BTS
2.bez BTS-a
3.BTS

1.BTS
2.BTS
3.bez BTS-a

1.1jx1.83x1.8x1.9=6.25j✅
2.1jx1.83x1.9x1.9=6.60j⛔
3.1jx1.83x1.8x1.8=5.92j⛔
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
Nareszcie troche wiecej wolnego czasu w weekend, wiec moglem troche pograc. Zmodyfikowalem troche ten sposob gry i gram typy mieszane dwudrogowe: P/N , 1/x2, 1x/2, over/under,obie druzyny strzelą. Gram jednoczesnie 2 linie: z jednym i dwoma błędami.Stawki dobieram techniką Dutchingu na rowny zysk z kazdej kombinacji. A oto moje wyniki od wczoraj:

sobota 20.10
#1
Borussia D-Schalke 1 (1:2)⛔
WBA-M.City 2 (1:2)✅
West Ham-Southampton 1 (4:1)✅

poziom1
linia z 1 błędem
wklad: 4j
wygrane: 8.27j✅

poziom1
linia z 2 błedami
wklad:4j⛔
wygrane:8.87j

#2
Juventus-Napoli obie strzelą (2:0)⛔
Wisla-Jagiellonia 1 (0:0)⛔
Heracles-Ajax 2 (3:3)⛔

poziom1
linia z 1 błedem
wklad:4j⛔
wygrane:8.04j
poziom2
linia z 2 błedami
wklad:8j⛔
wygrane:18.48j

#3
Roda-Twente 2 (1:1)⛔
Leuven-Brugge obie strzelą (4:1)✅
Waregem-Lokeren 1 (0:3)⛔

poziom2
linia z błędem
wklad:8j⛔
wygrane:15.15j
poziom3
linia z 2 błędami
wklad:12j
wygrane:28.65j✅

niedziela 21.10
#4
Flota-Cracovia 1 (1:2)⛔
Den Haag-Utrecht 1 (1:2)⛔
Cagliari-Bologna suma goli parzyste (1:0)⛔

poziom3
linia z błedem
wklad:12j⛔
wygrane:30.8j
poziom1
linia z 2 błędami
wklad:4j⛔
wygrane:8j

#5
Inter-Catania 1 (2:0)✅
Parma-Sampdoria under 2.5 gola (2:1)⛔
Kalmar-Malmoe suma goli nieparzysta (1:2)✅

poziom4
linia z błędem
wklad:24j
wygrane:49.87j✅
poziom2
linia z 2 błedami
wklad:8j⛔
wygrane:19.59j

#6
Troyes-O.Marsylia 2 (1:0)⛔
R.Sociedad-Atletico M. 1x (0:1)⛔
Genoa-AS Roma 2 (2:4)✅

poziom1
linia z błędem
wklad:4j⛔
wygrane:8.14j
poziom3
linia z 2 błedami
wklad:12j
wygrane:26.39j✅
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
poniedziałek 22.10
#7
Slovan Liberec-Mlada Boleslaw 1(2:0)⛔
Sparta Rotterdam-Volendam 1 (2:1)⛔
Nantes-Dijon 1 (2:0)⛔

poziom2
linia z 1 błedem
wklad:8j⛔
wygrane:16.35j
poziom1
linia z 2 błędami
wklad:4j⛔
wygrane:8.73j
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
wtorek 23.10
#8
Leeds-Charlton suma goli nieparzysta(1:1)⛔
Ipswich-Derby suma goli parzysta(1:2)⛔
Bristol City-Burnley suma goli nieparzysta(3:4)✅

poziom3
linia z błedem
wklad:16j⛔
wygrane:38.15j
poziom2
linia z 2 błędami
wklad:8j
wygrane:18.9j✅
 
koontz 164

koontz

Użytkownik
siemanko edi
masz jakis pomysl albo dobrą radę jakby tu zwiększyć ako w metodzie &quot;MPAW&quot;? gram juz ta metoda jakis czas i bardzo mi odpowiada..co prawda kursy czasami troche nizsze niz te 1.8 ale akurat takie mecze sobie analizuję.
mysle aby dodawac jakiegos pewniaka do tych 3 meczy o kursie rzedu 1.2-1.3 choc wiadomo ze to dodatkowe ryzyko...jakbys mial ciekawy pomysl lub rade bede wdzieczny.
pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cześć @Koontz
Rozważ może zamiast &quot;pewniaka&quot; z kursem 1.2-1.3 o którym piszesz - grę w tej
dodatkowej linii typu na podwójną szansę ( wygrana w HT lub FT ) lub covera , czyli obstawienie 2z3 wyników FT z meczu 1-x-2 z kursami np. 2.5-3.2-2.8 i wtedy przy coverze grałbyś na 6 zakładów.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koontz 164

koontz

Użytkownik
Witam.
Postanowilem ze bede gral tym sposobem, lekko zmodyfikowanym. Chodzi mi o to zeby zwiekszyc kurs ogolny dla dutchingu, aby nie podwajac stawek po przegranej. Dalej gram 3 mecze , lecz w jednym z nich z 3 mozliwosci wybieram 2 czyli ten tzw.cover...
Oczywiscie jest to ryzykowne bo gdy wpadnie &quot;tamta&quot; niechciana opcja to przy oczekiwanym jednym blędzie te 3 rozpisowe zaklady szlag trafia...grajac na 2 linie (1 i 2 bledy) szlag trafia 6 zakladow.
przykladowe 3 mecze o dwudrogowych kursach:
1.72-2.05
1.83-1.83
1.9-1.8

daja ako do dutchingu 2.06
Zmieniajac kursy pierwszego meczu np 1.72(zwyciestwo faworyta) na 3.5(remis):
1.72-3.5
1.83-1.83
1.9-1.8

daja ako 2.34 wiec roznica jakas jest.

pozdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
o edi, a jak tam twoje statystyki musisz przegrac aby wygrać? Dalej 25% przewagi na 2/3?
Typowanie na kuponie AKO 3 meczów, może - w zakresie poprawności typowań - zakończyć się na 4 sposoby:

a/ trafimy 3z3 typów
b/ trafimy 2z3 typów
c/ trafimy 1z3 typów
d/ trafimy 0z3 typów

Po zadanym pytaniu domyślam się , że to wciąż nie daje Ci spać - ale ja nie znajduję żadnego powodu , aby mając już 12-letnie doświadczenie w bukmacherce ( gram od jesieni 2001 ) NADAL nie mieć w analizie statystyki swojej gry , przewagi w postaci największej ilości rozstrzygnięć z wariantu b/ wśród typowanych kuponów treble składające się ze zdarzeń 2-way, czyli w największej ilości mieć trafiane na tych kuponach treble po 2z3 takich typów.

Już 4 lata temu , po 1008 grach ta przewaga trafień tego wariantu b/ nad wariantem c/ wynosiła tu 17.6% i od tego czasu powoli ale systematycznie ten wskaźnik tylko rośnie , dochodząc obecnie już do wartości ~25% o czym pisałem przecież w innym wątku.

P.s: Twoje pytanie pozbawione jest całkowicie sensu , bowiem przy takiej próbie idącej jak już u mnie w kilka tysięcy gier , nawet jakieś nieuniknione lepsze lub gorsze serie - praktycznie nie wpływają na tę średnią w zauważalny sposób , gdyż stanowią ułamek tej ogólnej ilości , zaś o wynoszącej aktualnie 25% przewagi typowań z wynikiem 2z3 trafień nad typowaniami z wynikiem 1z3 trafień , pisałem raptem kilka tygodni temu w wątku kolegi @Makubczaka:http://forum.bukmacherskie.com/f18/remis-na-1-polowe-zaklady-2z3-99164-2.html
którego to wątku byłeś nader aktywnym uczestnikiem....

Zatem zadając to pytanie , potwierdziłeś jedynie to co miałem już w odniesieniu do Ciebie okazję kilka razy na forum pisać , że za tęgo to tam pod tą kopułą czy też czerepem wielce rubasznym , to nie jest ????
Żegnam i nie wracaj zanim nie zmądrzejesz , czyli nie zaczniesz ogarniać tak elementarnych spraw , jak wływ jakiegoś skromnego wycinka czyli promila doświadczeń , na ogólny wynik statystyki próby mającej kilka tysięcy takich doświadczeń.

.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Nie znajduję żadnego powodu , aby mając już 12-letnie doświadczenie w bukmacherce ( gram od jesieni 2001 ) NADAL nie mieć w analizie statystyki swojej gry , przewagi w postaci największej ilości rozstrzygnięć z wariantu b/ wśród typowanych kuponów treble składające się ze zdarzeń 2-way, czyli w największej ilości mieć trafiane na tych kuponach treble po 2z3 takich typów.


.
Znaleźć Ci powód? Proszę bardzo:
stnieją tylko 4 kategorie rozstrzygnięć takiej gry:

3/3 gdy trafimy wszystkie 3 typowane mecze , potrzeba zawrzeć 1 zakład - szansa 12,5%
( wygrana średnio co 8 gier )

0/3 gdy nie trafimy ani jednego typowanego meczu , potrzeba zawrzeć 1 zakład - szansa 12,5%
( wygrana średnio co 8 gier )

1/3 gdy trafimy 1z3 typowanych meczy , potrzeba zawrzeć 3 zakłady - szansa 37,5%
( wygrana średnio co 2.667 gry )

i na koniec tu też wygrana średnio co 2.667 gry:

2/3 gdy trafimy 2z3 typowanych meczy , potrzeba zawrzeć 3 zakłady - szansa 37,5%.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
???? ???? ????


W bukmacherce boiskowe rozstrzygnięcia nie rodzą się w oderwaniu od tego kto, gdzie , z kim , dlaczego , kiedy , za ile , o co gra , itp. itd. i nie idą idealnie w zgodzie z przypisywanymi im przedmeczowo szansami.

Ponadto w końcu przeczytaj i zrozum to co napisał kiedyś w I części tego wątku @Ja28 :


Ja28

&quot;Ja tą metodę opisaną przez eid8 stosuje już kilka lat i jest ona bardzo skuteczna w zakładach z kursem 1,90-1,98 np na hadicap w NBA.

W zakładach piłki nożnej przy typowaniu trzech meczy jednocześnie jest niezastąpiona, bo jak wiadomo (ale chyba nie wszystkim) że faworyci wygrywają średnio 63% wszystkich meczy, czyli na trzy mecze wchodzą dwa (losowo panowie - losowo).

Oznacza to że w dłuższym okresie czasu ta reguła zawsze się sprawdza, zwłaszcza gdy zamiast typowania losowego stosuje sie typowanie analityczne.

Natomiast system , w którym dopuszcza sie że jeden z trzech meczy granych nie wchodzi jest cool...&quot;.

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie muszę - bo do tej pory mam tę przewagę ~25% na rzecz trafień 2z3 nad trafieniami 1z3 w typowaniu 3 zdarzeń sportowych na kuponach treble - i tak jak dawno to pisałem gram te obie w/w opcje rozstrzygnięć jako najczęstsze w analizie mojej gry , w ramach metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; , gdyż grając AKO na treble , najczęściej przegrywałem przez 1 błąd , a dopiero w drugiej kolejności przez 2 błędy.

Fakt mojego z nieco lepszym skutkiem typowania zakończonego 1 błędem niż z 2 błędami , nie spowodował skupienia się wyłącznie tylko na tym wariancie 2z3 , bo cóż to jest ta 25% przewaga w statystyce skuteczności typowań dla 2z3 wobec 1z3 przy porównywaniu osiągnięć , lecz cały czas prowadzę równoległą grę obiema tymi technikami - ale każdą na swoim osobnym rozrachunku.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Fakt mojego z nieco lepszym skutkiem typowania zakończonego 1 błędem niż z 2 błędami , nie spowodował skupienia się wyłącznie tylko na tym wariancie 2z3 , bo cóż to jest ta 25% przewaga w statystyce skuteczności typowań dla 2z3 wobec 1z3 przy porównywaniu osiągnięć , lecz cały czas prowadzę równoległą grę obiema tymi technikami - ale każdą na swoim osobnym rozrachunku.
To jest kosmos te 25% i nie ma żadnego wytłumaczenia na taką sytuację.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom