>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Young D.
Young D. +2,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3
Young D. ::: 8,50 ::: 0,5/3

Aż grzech nie spróbować. Djokovic zobaczymy co pokaże w tym sezonie, dawno nie grał na poważnie. Do tego Young jest leworęczny, a z tego co pamiętam to Serb miał często problemy z mańkutami. Rok temu kto by się spodziewał, że taki Denis Istomin go pokona... Serio? Denis Istomin... Jedna z większych niespodzianek sezonu jak nie największa. Po takim kursie tylko za koszt pizzy wchodzimy.
Wynik: 6:1 6:2 6:4
Berankis R. - Wawrinka S.
Wawrinka S. -3 gemy ::: 1,93 ::: 2/3
No nie no nie oszukujmy się bez żartów. Tak to prawda Wawrinka nie grał od Wimbledonu, ale skoro wraca na korty i do tego na szlema którego wygrał to pewnie ze zdrowiem jest dobrze. Przeciwnik to co zagrał ostatnio z Mannarino to jakaś totalna żenada. W normalnym przypadku mielibyśmy tutaj kursy 1,05-1,10. Jak Wawrinka ma to przegrać, to myślę, że zejdzie z kortu i będzie zwrot dlatego handi.
Wynik: 3:6 4:6 6:2 (2)6:7
 
P 0

pilotsnajper

Użytkownik
Są szybsze, najszybsze RLA i dwójka.

Ostatnia porażka Djokovicia z mańkutem to 2014 z Nadalem podczas Rolanda Garrosa, także problemów z jednoręcznymi nie miał przez ostatnie cztery lata. Poza tym wczoraj trenował z Feliciano Lopezem, grał sparingowy mecz bo chciał się sprawdzić z leworęcznym. Imo nie ma co szukać tutaj sensacji.
Djokovic przegrał z Nadalem w zeszłym roku w Madrycie 6:2, 6:4. Jeśli powołujesz się na jakieś dane to je dokładnie sprawdź. Do usunięcia później.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja bym proponował takiego dubla :
Wawrinka win kurs 1.56
Verdasco ugra seta +2.5 seta kurs 1.38
ako 2.1
Wawrinka wraca i ma w sumie fajnego niezbyt wymagajacego przeciwnika do ogrania na poczatek mysle własnie ze jak wraca to chce cos pograc na australian open lubi grac to jeden z jego ulubionych turniejow idealne miejsce zeby znow wrocic na zwycieskie tory
drugi typ Verdasco ugra seta z Bautistą hiszpan tak samo bardzo lubi australian open i spokojnie moze urwac seta bautiscie ktory niby ma zwycieska passe ale nie lubi grac z kompatriotem h2h 3 :1 dla verdasco
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema.
Berdych - De Minaur 2 @3 Bet365 czerwono dziś ⛔
To będzie mecz, który moim zdaniem oglądalnością pobije dziś wszystkie inne spotkania. &quot;Nowi&quot; Nadal i Fedex to teraz Szapo i Alex, buki wiedzieli, że znajdzie się mnóstwo chętnych na młodego Australijczyka i trochę zaniżyli kurs, tak właściwie to nie ma co się dziwić. To co pisałem wcześniej, Alex lubi grać z zawodnikami mocno bijącymi, gdzie po prostu będzie wyczekiwał na błędy. Sam Tomek to już marka, nazwisko, coś jak Ferrer, umiejętności bardzo duże, a gorzej z głową - z resztą wszyscy tu o tym dobrze wiemy. Dlatego patrząc na poczynania Berdycha można w sumie przypuszczać, że speszy się samym dopingiem, coś mu nie wyjdzie lub po prostu ciągłym przebijaniem. Na temat tego spotkania, tu w tym temacie nie ma sensu chyba dalej pisać, wszyscy wiemy, że Tomek grający na 100% zmiecie Kangura, jednak ja tu liczę, że nie wszystko będzie grało, a świetnie czujący te korty Alex zrobi dziś małą niespodziankę.
Djokovic - Young over 3.5 setów @2.50 Z taką grą to nawet w czelkach nie ma czego szukać, brak przygotowania na szlem to jakieś nieporozumienie ⛔
Widziałem ostatnio Serba i po odstawieniu dopingu nie jest już kosmitą, kursy jakie wystawił bukmacher według mnie są śmieszne, @1.08 za nazwisko. Najchętniej to pograłbym +2.5 seta, ale byłem pewny, że kursy mocno polecą, a 365 nie daje takiej oferty przedmeczowej. Young miał dość słaby sezon i to na hardzie, gdzie praktycznie tylko tu może coś pokazać, na innych nawierzchniach to On nie istnieje. Licząc na to, że nie wystraszy się nazwiska liczę tu na pełne zaangażowanie i chęć pokazania, że na hardzie jest bardzo groźny, bo obecnie organizatorzy zapraszają młodych 20 latków, którzy coś grają, a jak tak dalej pójdzie to Young skończy w czelkach. Dlatego liczę tu na 100% przygotowanie i nawet mała niespodzianka w postaci wygranej nie powinna raczej nikogo zdziwić.
 
B 64

big-mac

Użytkownik
Drugi dzień trwa, ale ja już myślę nad kolejnym, bo potem nie będzie chwili żeby coś naskrobać. ;)
Nishioka @2.37 ⛔⛔ Seppi tyle UE i nic z tego, fatalnie przy BP no i ostatni gem klasycznie - siateczka i 3 auty. ????
Bet365
Ponownie bardzo ciekawy kurs na Japończyka, podobnie jak w 1. rundzie. Tam pięciosetowe, lecz stosunkowo spokojne zwycięstwo, które ani przez moment nie było zagrożone. Nawet dobry procent pierwszego serwisu, lecz był to zdecydowanie mecz returnujących (14 przełamań). Ten element należy poprawić, choć bez najlepszego podania spokojnie można startować do Włocha. Seppi z występów w Australii dobrze się kojarzy (pamiętacie zwycięstwo nad Federerem?), jednak teraz szybko skończy. W pierwszej rundzie miał słabiutkiego rywala, w kolejnej zadanie kilka razy trudniejsze. Dyspozycja już nie ta co kilka lat wstecz, a głowa w kluczowych momentach coraz częściej zawodzi. Podobnie jak Kolba, Seppi jest tenisistą, który ni jak nie ma argumentów by zdominować Japończyka i kończyć go w dwóch/trzech uderzeniach. To woda na młyn dla kitajca, która zagra agresywnie, będzie gryzł kort i wypunktuje Andreasa.
Shapovalov @2.62 ⛔⛔ Koncertowo pękła psycha. 5-2 ---&gt; 5-7 w decydującym. ????
Bet365
Sporo było dyskusji na temat meczu Kanadyjczyka z Grekiem, a ten udowodnił, że jest zawodnikiem dojrzalszym i zdecydowanie lepszym. Świetnie trzymał serwis dając tylko dwie szanse na przełamanie w całym meczu (raz stracił podanie). Tsonga na otwarcie turnieju dostał żółtodzioba Kinga i wygrał 3-0. Francuz już od jakiegoś czasu nie zachwyca i nie trudno go ugryźć, choć w zeszłym sezonie miał swoje dobre momenty (między innymi ćwierćfinał właśnie w Melbourne). Tam sprzyjała drabinka, a forma teraz z pewnością nie tak dobra jak przed rokiem. Z backhandem bez zmian - słabiutki i wiele piłek trzeba obiegać żeby bić młotkiem z fh. Co ciekawe, panowie spotkali się także w 2. rundzie ostatniego szlema. Kanadyjczyk wygrał w 3 setach, choć trzeba przyznać, że w formie był wybornej (półfinał w Montrealu i ćwierćfinał właśnie w Nowym Jorku). To był tak na prawdę moment przełomowy, który pozwolił mu dobić do czołówki. Denis to bardzo młody gracz i siłą rzeczy miewa przestoje, czy gorsze mecze. Uważam jednak, że od Tsongi jest lepszy i jeśli tylko zagra stosunkowo mądrze, stać go na awans do kolejnej rundy.
Sugita -2.5 gema @1.90
Bet365
Najciekawszy typ na kolejną noc. Dr Ivo na karku już 39 lat, a jego charakterystykę gry każdy doskonale zna. Serwis, serwis i jeszcze raz serwis. W meczu z kartoflem Djere dał aż 8 szans na przełamanie. Fatalny na returnie, klasycznie drewniany w wymianach. Swojej szansy szuka biegając do siatki. Sugita jak na Azjatę przystało dobrze czuje się na hardzie i bardzo dużo biega. Nie wierzę w awans Chorwata do kolejnej rundy. Tie-breaki w poszczególnych setach to minimum dla Japończyka, lecz swoje szanse z całą pewnością dostanie troche wcześniej. Którąś z nich wykorzysta i minimum jeden set zakończy się przed trzynastym gemem. Karlovicia może stać tu maksymalnie na jednego seta po tb, choć też nie jestem przekonany. ;) Sugita dośc fajnie wypadł w meczu z Sockiem, ciesze się, że spakował go do domu. Jacek miał okres dobrej gry gdy wracał w drugim z secie z 1-4 (dwa przełamania) i prowadził w tb 3-0. Sugita to ugrał i mimo przegranego 3. seta czy kilku breaków w 4. dla Skarpety nie pękł i nie dopuścił do piątej partii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Czy ktoś wie dlaczego Istomin prowadząc z Harrisonem w Brisbane 6/7 2/4 skreczował? Edmund po bitwie ale Istomin na AO nieobliczalny co pokazał 2017 rok.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Carreno-Busta P. - Simon G.
Simon G. ::: 1,77 ::: 2/3
Od razu rzuciła mi się ta para w oczy jak ją zobaczyłem, w niektórych bukach na początku faworytem nawet był Hiszpan. Moim zdaniem Francuz jest tutaj zdecydowanym faworytem meczu. Ledwo się zaczął rok, a on już przytulił turniej w Pune pokonując Cilica, Andersona czy Aguta.
SImona Gillesa o wiele bardziej cenię za karierę. Moim zdaniem w tym roku pokaże lepszą formę, bo poprzedni sezon można spisać na straty. Za to u Hiszpana widzę dołek, po 2 dobrych sezonach. Kto by przypuszczał, że Carreno-Busta wskoczy do top 10.
Wynik: 6:2 3:0
Shapovalov D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. -3 gemy ::: 1,98 ::: 3/3
Shapovalov to kolejny zawodnik z jeszcze nowszej ery tenisistów - Ruud Casper, De Minaur. Wawrinka z handi gemowym co prawda nie wszedł, ale mecz wygrał, cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tsonga wraca, ale to zawodnik pokroju Wawrinki, też się latami kręcił w okolicy top 10. Masa doświadczenia, silny serwis, ulubieniec francuskiej publiczności. Jak ma wygrać to spokojnie to handi ogarnie. W 1 rundzie wygrał bez najmniejszych problemów.
Wynik: 6:3 3:6 6:1 (4)6:7 5:7
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Chung - Medvedev suma setow powyzej 3.5 1.48 [lvbet]
Moim zdaniem pewniak . W h2h 3-2 dla Chunga. Obaj grozni. Brak wskazania na wyraznego zwyciezce. Rosjanin chyba lepszy, ale moze juz odczuwac zmeczenie, stad szansa na sety dla Chunga.
 
B 64

big-mac

Użytkownik
Carreno-Busta P. - Simon G.
Simon G. ::: 1,77 ::: 2/3
Od razu rzuciła mi się ta para w oczy jak ją zobaczyłem, w niektórych bukach na początku faworytem nawet był Hiszpan. Moim zdaniem Francuz jest tutaj zdecydowanym faworytem meczu. Ledwo się zaczął rok, a on już przytulił turniej w Pune pokonując Cilica, Andersona czy Aguta.
SImona Gillesa o wiele bardziej cenię za karierę. Moim zdaniem w tym roku pokaże lepszą formę, bo poprzedni sezon można spisać na straty. Za to u Hiszpana widzę dołek, po 2 dobrych sezonach. Kto by przypuszczał, że Carreno-Busta wskoczy do top 10.
Wynik:
Shapovalov D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. -3 gemy ::: 1,98 ::: 3/3
Shapovalov to kolejny zawodnik z jeszcze nowszej ery tenisistów - Ruud Casper, De Minaur. Wawrinka z handi gemowym co prawda nie wszedł, ale mecz wygrał, cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tsonga wraca, ale to zawodnik pokroju Wawrinki, też się latami kręcił w okolicy top 10. Masa doświadczenia, silny serwis, ulubieniec francuskiej publiczności. Jak ma wygrać to spokojnie to handi ogarnie. W 1 rundzie wygrał bez najmniejszych problemów.
Wynik:
Okej, Tsonga latami był w top 10, jest doświadczony I ma dobry serwis. Ale tenisistapokroju Wawrinki? Stasiek wygrywał szlemy, a pierwsza różnica jaka się nasuwa - backhand. Szwajcar w formie dysponuje jednym z najlepszych w tourze. Francuz z kolei nie umie grać z bh I tyle. Ile to razy w ostatnim czasie dawał plamę pokroju RG 2017 I porażki z Olivo. Shapo tenisowo stać na dużo więcej. Nie podważę jednak doświadczenia, bo wygrana młodego zależy od głowy, która gra kluczową rolę zwłaszcza w sportach indywidualnych. Tu nie ma kolegi z drużyny, który przejmie odpowiedzialność za punktowanie czy kreowanie gry. Denis udowodnil jednak, że potrafi ogrywać starych lisów. Ja widzę ogromną szansę na powtórkę z NY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Carreno-Busta P. - Simon G.
Simon G. ::: 1,77 ::: 2/3
Od razu rzuciła mi się ta para w oczy jak ją zobaczyłem, w niektórych bukach na początku faworytem nawet był Hiszpan. Moim zdaniem Francuz jest tutaj zdecydowanym faworytem meczu. Ledwo się zaczął rok, a on już przytulił turniej w Pune pokonując Cilica, Andersona czy Aguta.
SImona Gillesa o wiele bardziej cenię za karierę. Moim zdaniem w tym roku pokaże lepszą formę, bo poprzedni sezon można spisać na straty. Za to u Hiszpana widzę dołek, po 2 dobrych sezonach. Kto by przypuszczał, że Carreno-Busta wskoczy do top 10.
Wynik:
Shapovalov D. - Tsonga J-W.
Tsonga J-W. -3 gemy ::: 1,98 ::: 3/3
Shapovalov to kolejny zawodnik z jeszcze nowszej ery tenisistów - Ruud Casper, De Minaur. Wawrinka z handi gemowym co prawda nie wszedł, ale mecz wygrał, cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Tsonga wraca, ale to zawodnik pokroju Wawrinki, też się latami kręcił w okolicy top 10. Masa doświadczenia, silny serwis, ulubieniec francuskiej publiczności. Jak ma wygrać to spokojnie to handi ogarnie. W 1 rundzie wygrał bez najmniejszych problemów.
Wynik:
Tez mi sie te mecze rzucily.. Carreno w gorszej formie juz od pol roku, po swietnym French Open przyszly kontuzje i nadal nie gra tego czego potrafi, a dwa Carreno to tez jest gracz najbardziej groźny na cegle, choc na twardym korcie tez grac umie. Gilles zlapal rytm i wg mnie powinien wygrac.
Ogladalem Shapo z Tsitsipasem i powiem szczerze, ze Shapo zagral rowno, ale to grek dał ciała, presja go przerosła po prostu. W US wygral Shapo ale teraz Denis jest w gorszej formie, nie jest taki pewny swojej gry.. Tsonga bedzie chcial sie zrewanzowac i wg mnie wygra to spotkanie .
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Kolejny dzień zdecydowanie na plus, jak i cała pierwsza runda. Na jutro rzuca się w oczy parę spotkań, wybrałem te, które moim zdaniem są, jakby to nie brzmiało, &quot;najpewniejsze&quot;.
Tsonga wraca, ale to zawodnik pokroju Wawrinki
Aż się nóż w kieszeni otwiera.
-------------------------------------------------------------------------------
Shapovalov vs Tsonga
Shapo +1.5 @ 1,79 Unibet ✅
Francuz z Kingiem mimo zwycięstwa w trzech setach zagrał słabo, wybaczcie ale taka prawda. King momentami przejmował inicjatywę i zmuszał Francuza do głebokiej defensywy. Tego można było się spodziewać, w końcu dawno nie grał, musi wejść w sezon, jeszcze na pewno problemy z tajmingiem. Momentami grał swój tenis, ale strasznie szaprany, mało było w tym regularności. Kanadyjczyk bardzo łatwo ograł Greka, który kompletnie nie miał w tym dniu podjazdu. Denis gra szybki, ofensywny tenis, o kilka klas wyżej niż Amerykanin. Tsonga będzie większość czasu po prostu w głębokiej defensywie a w tym aspekcie Wilfred wygląda bladziutko. Młodziak, dobrze na serwisie, świetnie na bekhendzie. Pamiętam ich ostatnie spotkanie w US Open, gdzie Francuz gładko dostał w 3 setach. Jutro widzę bardzo podobny mecz, tutaj nazwisko nie gra, tym bardziej, iż Tsonga po prostu nie jest przygotowany na taką grę jaką jutro mu zaserwuje Kanadyjczyk. Jeszcze dużo brakuje, abyśmy zobaczyli na korcie starego dobrego Tsongę. Spokojnie może połknąć meczyk młody, ale idę w bezpieczniejszą opcję i na dwa sety go spokojnie stać.
Doktorek vs Sugita
Sugita @ 1,60 Unibet ⛔ ala Nishikori
Nie ma co się bawić w żadne handicapy bo kurs na zwycięstwo Japończyka jest na prawdę zadowalający i do spotkania na pewno jeszcze spadnie. Chorwat, wiadomo....dziaduszek już, który liczy na szczęście w tajbrekach. W spotkaniu z Serbem zagrał na prawdę słabo, mimo zamknięcia tego w 3 setach. Dał bodajże 8 brejków, których oczywiście Djere nie wykorzystał. W wymianach, doktorka to 80% czelków by składało, tutaj nie ma co pisać zbytnio, bo osobiście śmiem rzec, iż Sugita ani raz nie odda swojego podania. Jedyne na co może liczyć doktorek to właśnie na taje. Sugita świetne spotkanie ze skarpetą, zbytnio nie dawał mu prawa głosu i na pewno nie wygrał po to by polecieć teraz z Ivo no nie przesadzajmy. Sugita wygra, nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Schwartzman vs Ruud
Diego 3:0 @ 2,69 fortuna ✅
Ten typ polecam szczególnie. Obaj grali 5cio setówki, Argentyńczyk wygrał z Lajovicem po męczarniach, natomiast Norweg, który jest zdecydowanie o klasę niżej niż Diego, ograł zbliżonego do siebie poziomem Francuza. Casper to zawodnik na pewno przyszłościowy, choć nie widzę go w topce, ale na pewno wyżej niż jest teraz. Obecnie to zdecydowanie poziom czelków, choć i tam bez większych osiągnięć, więc o czym my rozmawiamy. Podobnie jak Schwartzman nie dysponuje dobrym serwisem choć jutro regularny, aż do bólu Argentyńczyk nie będzie miał problemów z młodym Norwegiem. Wiadomo, Diego preferuje zdecydowanie mączke, choć w ostatnim czasie poprawił grę na hardzie, przykładem poprzedni sezon, gdzie wykręcił 22/14. Doświadczenie, powtarzalność, większy wachlarz zagrań, to na pewno argumenty po stronie Diego, który jutro nie pozwoli sobie na kolejny ciężki bój i myślę, że mimo wszystko będzie to łatwe a co za tym idzie szybkie spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Shapovalov @2,33 Fortuna
Wszystko już zostało napisane, Shapo już teraz przerasta Tsongę umiejętnościami, jeśli tylko się nie zagotuje to powinien to wziąć, szkoda że kurs nie jest wyższy.
Edmund -3,5 @1,65 Fortuna
Na szczęście uraz z meczu z Dimitrovem nie okazał się groźny. Anglik dla mnie może być objawieniem tego sezonu, naprawdę bardzo fajnie się rozwija. Szczególnie w ostatnim czasie poprawił serwis, nie jest wcale łatwo go przełamać. W wymianach bardzo dobry, tak samo na returnie - określiłbym go gorszą wersją Murray&#39;a. Ograł będącego w dobrej formie Andersona, więc zaliczył fajne wejście w turniej. Istomin rok temu zrobił wynik, którego już w życiu na 99% nie powtórzy. To gracz na czelki, a jego rywal ma wyższe ambicje.
Simon @1,73 Fortuna
Tutaj też zostało wszystko napisane. Nie przepadam za Francuzem, ale jest obecnie formie, a przy graczach z miejsc 10-70 w rankingu to najważniejsze.
Sugita @1,6 Fortuna
Bet dnia, przeciwko Doktorkowi w pierwszej rundzie nie grałem, bo z nim nigdy nie wiadomo, ale nie zaprezentował się za dobrze. Łamać tu raczej nie będzie, jego jedyną nadzieją są tb, a wcale nie jest powiedziane, że Japończyk do nich dopuści. Byle tylko dobrze wszedł w mecz, bo jeśli nawet dojdzie do piątego seta, to Chorwat tego nie wyciągnie. Nie te lata, żeby biegać za szybkim Azjatą.
Co polecacie do zagrania za grubiej ? Jakieś ako dobre, sam zagralbym Sugite, Schwartzmana i może Simona. Jakieś sugestie/uwagi?
Wygląda na fajne ako. ????
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
a/JNsYA
To powinno zakończyć dyskusję na temat wyższości Stana nad Tsongą.
a ja polecam:
Djokovic - Monfils 1.17 [lvbet]
Thiem - Kudla 1.08
Verdasco - Marterer 1.26
Sandgren - Wawrinka 1.34
Gojowczyk - A. Zverev 1.13
Chung - Medvedev powyzej 3.5 seta 1.48
Kerber - Vekic 1.14
AKO 4.07

Polecam i pozdrawiam.
Ta jak stawiałem na Verdasco z Robertem, tak tutaj bym uważał. Po 1,26 nie warto, tym bardziej, że Marterer od końcówki zeszłego roku na fali, a Dasco lubi sobie takie mecze przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Schwartzman Diego vs Ruud Casper
Ruud Casper @4.00 unibet
Over 34.5 games @1.80 unibet
No powariowali z tymi kursami, ale ja nie narzekam tylko biorę. Gram z dwóch powodów: widziałem mecz Schwartzmana z Lajovicem, który powinien się wstydzic ze tego nie wygrał, a drugi jest taki, że go po prostu nie lubię. Fakt, miał całkiem nie zły poprzedni sezon zarówno na clayu jak i na hardzie ale teraz to już nie to samo, momentami oczy bolały od oglądania go. Gdyby Lajovic nie wyrzucał co trzeciej piłki na aut a co piątej w kosmos zbierając tym samym chyba nie całe 100 UEs to odesłałby go do domu. Ruud naturalnie tez nie zagrał nie wiadomo jak, ale i przeciwnika miał w lepszej formie, i serwis ładniej siedział, i te wymiany czasem dało się oglądać. Mecz wg mnie 40-60, wiec gdyby tu były kursy na poziomie 1.5 vs 2.2 to bym się może zastanawiał, ale 4.0 na Norwega biorę z chęcią. Oczywiście ostrożniej można pograć na Handi setowe bądź over setowy.
Byłbym tez ostrożny co do grania dużych stawek na Sugitę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Carreno Busta-Simon over 3,5 seta @ 1,5 Unibet
Dla mnie bet nocy Spotkanie graczy o podobnych umiejętnościach, warunkach fizcznych, doświadczeniu i stylu gry. Jak tutaj nie szukac jakiegos overa? Carreno wyżej w rankingu i lepszy poprzedni sezon, Simon z kolei wydaje się byc w lepszej formie i lubi ten turniej. Zapowiada sie długie spotkanie i masa długich wymian chociaż sety moga sie kończyć wynikami 6-1 6-2 dlatego nie gram overa na gemy. Nie wyobrażam sobie wyniku 3-0 dla któregokolwiek z nich. Na Simona nie zagram bo mu nie ufam (jeden z tych bardzej kopniętych umysłowo graczy z wyższej półki ATP) a z kolei Carreno od końca US Open dołuje.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mówiłem, że Shapovalov to jeszcze dzieciak i nie nadaje sie do gry o taką stawkę a tymbardziej nie nadaje sie do tego żeby inwestowac w niego jakiekolwiek większe pieniądze. Miał Tsonge na tacy rozrzucal go po korcie na wszystkie strony, Francuz się już gotowal a i tak wygrał mecz Shapovalov to powinien chyba jeszcze ze swoimi rówieśnikami piłke na boisku kopac i ćwiczyć chłodna glowe bo papiery ma na zostanie Nawet numerem 1 ale do tego jeszcze daleka droga. Myślałem, że już Tsitsipas go porobi w pierwszej rundzie ale niestety się przejechałem i dopiero w drugiej stalo się to co było nieuniknione ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
to co zrobił Shapovalov jest niewytłumaczalne jakby to byl jakis finał szlema to rozumiem ze miałby prawo sie zagotowac a tak to byla dopiero druga runda miał 5:2 w decydujacym siecie i przy serwisie tsongi na 5:3 kilka razy rownowage i sobie potem przegrał 4 gemy z rzedu czemu nie:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Młody jest to i wahania formy ma ogromne.
Tsitsipas grał elegancko w Doha, a w pierwszej rundzie AO zagrał wielką kupę.
Nie wyjaśnisz tego.
Doświadczenie się zbiera i to zaprocentuje w przyszłości.
Tsonga grał mądrze, może specjalnie z początku taki był zblazowany? W tenisie jak w każdym innym sporcie taktyka na spotkanie to ważna rzecz ????
Tak czy inaczej. Sezon dopiero ruszył i stare dinozaury mają dużo sił i spodziewam się zwycięstw nad młodymi. Ale kto wie, kto wie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom