>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
danni 8

danni

Użytkownik
Ja jak wpłaciłem to też od razu bonusa nie dostałem. Po kilku godzinach zniecierpliwiłem się na tyle, że napisałem do nich maila. Jeszcze tego samego dnia bonus pojawił się na moim koncie (a może to było na następny dzień... dokładnie nie pamiętam, ale dłuzej niż dzień nie czekałem ;) ). Zawsze lepiej napisac maila.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
ja dzis wplacilem 50zl i bonusa nie mam a na stronce normalnie te promo obowiazuje wiec nie wiecie co jest grane?
Teraz GB zmieniło zasady przyznawania bonusów i dopiero po dokonaniu, obrotu w twoim przypadku 300zł otrzymasz bonus.
 
P 38

puzon27

Użytkownik
bonus gamebookers
aha kumam czyli jak obstawilem 50zl na kurs 2.60 to mam juz obrucone ponad 100zl ok dzieki lukas za pomoc
 
C 0

czajaone

Użytkownik
Mam pytanko. Wpłaciłem wczoraj 100 zł na gamebookers i nadal w saldzie mam 100 zł. Napisałem do nich maila i dostałem odpowiedź ,że bonus mam i rzeczywiście w zakładce bonusy jest jakieś 100 zł i opis ,że trzeba postawić za 600 aby wypłacić. Moje pytanie jednak brzmi : czy ja mam zrobić obrót tymi 100 zł ?? , bo tylko tyle mam w saldzie .Co z tą stówką z bonusu ??
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam pytanko. Wpłaciłem wczoraj 100 zł na gamebookers i nadal w saldzie mam 100 zł. Napisałem do nich maila i dostałem odpowiedź ,że bonus mam i rzeczywiście w zakładce bonusy jest jakieś 100 zł i opis ,że trzeba postawić za 600 aby wypłacić. Moje pytanie jednak brzmi : czy ja mam zrobić obrót tymi 100 zł ?? , bo tylko tyle mam w saldzie .Co z tą stówką z bonusu ??
Wydaje mi się że musisz zawrzeć zakłady w sumie na 600zł z dostępnych środków, a potem oni Ci dopiszą po prostu tą stówkę do konta
 
C 0

czajaone

Użytkownik
no to czegos tu nie rozumiem ?? w regulaminie jest napisane ze mam obrócić wpłaconą kasą + bonusem 3razy , wiec z jakiej racji mam to robić tylko kasą którą wpłaciłem ??
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
no to czegos tu nie rozumiem ?? w regulaminie jest napisane ze mam obrócić wpłaconą kasą + bonusem 3razy , wiec z jakiej racji mam to robić tylko kasą którą wpłaciłem ??
To sformulowanie tyczy sie wylacznie kwoty jaka trzeba obrocic. Obraca sie samym depozytem i po dokananiu obrotu otrzymujemy bonus 100zl (lub inna sume rowna depozytowi) i to juz nie podlega zadnym uwarunkowania, mozna wtedy ta kwote natychmiastowo wyplacic.
 
joseee313 0

joseee313

Użytkownik
Wszystko aktualne?Podsumujmy: maks 100zł bonusu.Trzeba obrócić 6 razy to 100zł i dostaje się bonus drugie 100zł.Ako musi być conajmniej 2.00
jest jakiś czas na obrócenie ?bo tego się nie dowiedziałem?
Pozdrawiam
 
joseee313 0

joseee313

Użytkownik
ok czyli aktualne tak? acha a czym właściwie rozni sie ten link w pierwszym poscie od normalnej stronki?powinno byc cos widoczne?adresy sa takie same.zeby potem nie było że bonusa nie ma
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ok czyli aktualne tak? acha a czym właściwie rozni sie ten link w pierwszym poscie od normalnej stronki?powinno byc cos widoczne?adresy sa takie same.zeby potem nie było że bonusa nie ma
Rejestrując się z linka w pierwszym poście automatycznie przysługuje Ci bonus. W tym przypadku nic nie widać innego jakbyś normalnie wchodził na stronę.
 
joseee313 0

joseee313

Użytkownik
ok czyli mam się zarejestrować z tego linka który podałeś, chociaż nie ma na nim informacji o żadnej promocji.W innych linkach których mówisz że nie można używać jest widoczna propocja.Pytam bo kiedyś pisałeś że musi być info o promocji jak się rejestrujesz.Usunąłem ciasteczka a informacji o promo nie ma.Moge spokojnie sie rejestrować na tej podanej przez ciebie stronie bez informacji o bonusie?
 
joseee313 0

joseee313

Użytkownik
..no i Kevin Sam w domu w każde święta:razz:
a wracając do mojego pytania.. mogłbym prosić o odpowiedź bardziej merytoryczną?:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom