>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
T 828

the_longer

Użytkownik
Zalogowałem się do pokera na Gamebookers i wyskoczył mi jakiś bonus 79zł

Chodzi o to że dostaje sie na zakład 5 rat po 15,90zł wie coś o tym?
 
M 0

mateuszs.o.s

Użytkownik
Witam mam pytanie czy np gdy wpłacę 100 zł i dostane 100 zł bonusu ,obstawie go i przegram czy mogę w każdym momencie wypłacić 100 zł z depozytu czy też muszę nim najpierw zagrać za jakąś kwotę
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Witam mam pytanie czy np gdy wpłacę 100 zł i dostane 100 zł bonusu ,obstawie go i przegram czy mogę w każdym momencie wypłacić 100 zł z depozytu czy też muszę nim najpierw zagrać za jakąś kwotę
musisz obrocic kwota depozytu i bonusu przed wyplata, czyli nie mozesz;)
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
2 Pytanka :1. Czy bonus otrzymuje sie zaraz po wpłacie ? 2. Czy jest on wciąż aktualny ;p?
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
2 Pytanka :1. Czy bonus otrzymuje sie zaraz po wpłacie ? 2. Czy jest on wciąż aktualny ;p?
wpłacasz ,robisz obrót i ten bonus to taka gratyfikacja ,po zrobieniu obrotu otrzymujesz go i możesz wypłacić kase.
widzę,że szaleją z obrotem już 10 razy krzyczą po 2,0
jeśli chodzi o ofertę to jest bogata ,w szczególności tenis ,czasami można niezła perełkę wyhaczyć.
 
P 0

pawcioss

Użytkownik
Proszę Was niech mnie ktoś oświeci. Chodzi mi o ten nieszczęsny obrót:
&quot;Należy 6 razy obrócić kwotą wpłaty równą wartości bonusu przy kursie 2.00 w witrynie Gamebookers.&quot;.
Wpłaciłem 20€ (6-cio krotny obrót to 120€), zrobiłem zakład za 15€ wartości ponad 30€ lecz niestety mi nie siadł. Teraz powiedzmy obstawię za 1€ zakład o jakiejkolwiek wartości tak żeby łącznie z tym pierwszym zakładem przebiło tę 6-cio krotną wartość wpłaty (czyli np. zakład za 1€ o wartości 90€ lub więcej) i wtedy dostanę bonus?
Czy może chodzi o to że 6 razy muszę obstawić zakład o wartości co najmniej 20€? Na pewnej stronie opisali to w taki sposób, że wygląda to tak jakby ta moja pierwsza wersja była prawidłowa, czyli nie że muszę robić 6 zakładów tylko że jego/ich wartość musi mieć 6x 20€. Czyli np. jeden zakład o wartości 120€, 2 zakłady po 60€ itd.
 
M 1

matkus1

Użytkownik
zarejestrowałem się wpłaciłem 100 zł i saldo już kilka godzin 100 zł, czy to tak ma być że dopiero po obróceniu będzie mi dopisany do salda bonus, czy powinien być dopisany odrazu ?
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
czyli co wpłacam 100zł robie o brót łaczna kwota 600zł po kurs minimalnym 2.0 i dopiero jak wykonam ten obrót dostane bonus 100zł???
 
M 32

mad2655

Użytkownik
witam, promocja ważna nadal ? bo obiło mi sie o uszy ze firma upadła i bwin ją przejął w co wierze bo widze strona identyko taka sama jak bwin a co za tym idzie wątpie żeby promocja przetrwała. Prosze o odpowiedź kogos kto jest pewny, a jesli te promocji nie ma czy oferują cos innego ponieważ na stronie głownej nic nie widziałem ????
 
N 0

natkan

Użytkownik
na chwilę obecną nie oferują żadnej oferty na start, jak również bonus polecający stracił ważność.
100% info uzyskane kilka dni temu od supportu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom