>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
B 0

bono0805

Użytkownik
Gamebrokers prosze o pomoc
Witam mam problem otrzymalem bonus 100 proc od depozytu ktos sie orientuje jak tutaj jest z obrotem?Jest na moim koncie wskaznik dokonanego obrotu ale pomimo ze postawilem juz trzy zaklady caly czas wskazuje on 0 procent dokonanego obrotu.Moze ktos sie orientuje jakie zaklady zaliczane sa do obrotu,prosilbym o pomoc w tej sprawie
 
B 7

buklak

Użytkownik
Zdarzenia o kursie 2.0 lub wyższym? Być może wykonany przez Ciebie obrót nie osiągnął wartości 1% całego obrotu i dlatego nadal widnieje zero procent.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Pełna informacja po długiej korespondencji z bukiem:

Są dwa rodzaje bonusów:
1. Bonus z ograniczeniem wypłaty . W tym przypadku jest on od razu dopisywany do konta. Należy obrócić sumą wpłaconej kwoty + bonusu.
2. Bonus z ograniczeniem wydania . W tym przypadku bonus jest dopisywany do konta po spełnieniu warunków czyli wykonaniu obrotu samą wpłaconą kwotą.

W obu przypadkach obrót należy wykonać 5 razy kwota, zakładami o kursie ponad 2.00 w czasie 1 miesiąca zgodnie z Regulaminem:

8.1 In relation to some Promotions, certain release requirements or, where appropriate, cash out restrictions must be satisfied, in addition to the general eligibility criteria set out in these Standard Promotional Terms, before a bonus may be used, played with or, where appropriate, cashed out, or as a condition of being eligible for a prize or to compete in a competition, contest, league or tournament. Any such additional restrictions or requirements will be contained or referenced in the applicable Specific Promotional Terms. The Bonus amount must be turned over 5 times at odds of 2.0 or above before a withdrawal can be paid out unless otherwise specified in the relevant offer.

Niewykonanie warunków w przypadku bonusu z ograniczeniem wydania skutkuje nie wydaniem tego bonusu. W przypadku bonusu z ograniczeniem wypłaty skutkuje potrąceniem z Twojego konta kwoty bonusu wraz z kwotami wygranych uzyskanych przy obrocie tym bonusem (a więc kwotą o wiele wyższą niż wartość bonusa).

pozdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A jak wpłacę 100zł i postawie zakład
długoterminowy za 100zł, (akumulator z kursami 1.5 i 1.8) to dostane bonus?
Jeśli zamiast zadawać pytanie byś przeczytał kilka postów, powiedzmy ostatnie 2 strony, to byś wiedział co trzeba zrobić aby otrzymać ten bonus.
W związku z powyższym zapraszam do przeczytania ze zrozumieniem ostatnich 2 stron tematu. Dowiesz się czy dostaniesz bonus.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Specjalnie napisałem że zakład
długoterminowy, a o takim nikt nic nie pisał...
Specjalnie napisałem Ci:
&quot;W związku z powyższym zapraszam do przeczytania ze zrozumieniem ostatnich 2 stron tematu. Dowiesz się czy dostaniesz bonus.&quot;
Przeczytaj temat.
http://forum.bukmacherskie.com/f22/mega-promocja-w-gamebookers-100zl-za-pierwszy-zaklad-17168-6.html#post1569242
Wszystko aktualne?Podsumujmy: maks 100zł bonusu.Trzeba obrócić 6 razy to 100zł i dostaje się bonus drugie 100zł.Ako musi być conajmniej 2.00
jest jakiś czas na obrócenie ?bo tego się nie dowiedziałem?
Pozdrawiam
Edit: Łopatologicznie napiszę... jeśli zagrasz zakład długoterminowy to wykonasz 1x (słownie jeden raz) obrót. W związku z tym nie wykonasz obrotu w wymaganym przez regulamin promocji czasie i nie otrzymasz bonusu.
 
cichy82 0

cichy82

Użytkownik
Hej.
MB tez kwalifikuje sie do otrzymania bonusu.
Napisalem dzisiaj do nich e-mail i Pani z obslugi bardzo ladnie na niego odpowiedziala.
Mysle, ze rozwieje on watpliwosci, tych ktorzy jeszcze je maja.
&quot;
Szanowny Panie,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta i witamy w Gamebookers!

Uprzejmie informujemy, że nasz aktualny bonus 100% wpłaty do zł 100.00 jest to bonusem z ograniczeniem wydania, a więc wpłynie na saldo Pana konta dopiero po spełnieniu określonych warunków Mianowicie należy obrócić sumą bonusu i depozytu trzy razy obstawiając wydarzenia sportowe w ciągu 90 dni.

Odpowiadając na drugie pytanie informujemy, że do obrotu zaliczane będą zakłady pojedyńcze i akumulowane o kursie minimalnym 2.0. Zakłady o niższym kursie oraz takie, które zostały unieważnione nie będą brane pod uwagę.

Aby skorzystać z bonusu należy założyć konto za pomocą baneru „Letnia PREMIA 100 PLN Zarejestruj się teraz” na stronie głównej serwisu i zlecić wpłatę.

Wpłatę można zlecić w bardzo łatwy sposób. Jedyne co należy zrobić po rejestracji konta, to przejść do zakładki „Kasa” i wybrać metodę płątności, może to być przelew bankowy, Przelewy24, Visa, Moneybookers, NETeller itd., następnie należy wpisać kwotę oraz walutę przelewu i postępować zgodnie z instrukcjami.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy nie wahać się i pisać.&quot;
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
dokonywał ktoś ostatnio wypłaty z gamebookers za pomocą przelewu na konto ?
Ja wypłacałem jakieś dwa tygodnie temu i szczerze nie polecam tej formy wypłaty. Na prowizjach i przewalutowaniach straciłem ponad 50 zł, więc radziłbym innym wybierać inne formy wyciągania pieniędzy. Jedynym plusem była szybkość tej wypłaty - zlecona w poniedziałek, a kasa na koncie w czwartek, bez żadnych wymogów w postaci skanów czegokolwiek.
 
W 0

wysek

Użytkownik
pytanie jaka kwota bo głównie od tego jest naliczana prowizja od przewalutowania ?
zleciłem przelew na karte visa zobaczymy co z tego wyjdzie i czy warto u tego buka wogóle zarabiać kase ????
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Co do Gamebookers to radzę używać moneybookers,bardzo szybkie wypłaty,ok 1-2 godz.
choć zgodzę się ,że to już nie jest ta firma co kiedyś
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
pytanie jaka kwota bo głównie od tego jest naliczana prowizja od przewalutowania ?
Do wypłaty zleciłem kwotę 830 zł, a na konto wpłynęło 773.18 PLN, co ciekawe w dwóch przelewach: jeden na kwotę 763.18, a w drugim przyszło 10 zł :smile:. Z tego pamiętam, to prowizja za wypłacenie kosztowała niecałe 10 zł, bo u nich tak jak i w partybets biorą za to 3 dolce, więc to zależy od jego kursu. Tak więc na przewalutowania przy przelewach straciłem ponad 40 zł, więc tak jak wcześniej napisałem nie polecam tej formy wypłaty i radzę skorzystać np. z moneybookers, tak jak kolega wyżej radzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom