>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
A ja mam całkiem nietypowy problem.
Zarejestrowałem się z pierwszego linka, jak w niego kliknołem to przeniosło mnie do głównej strony MB bez inafa o promo ale pod lekko zmienionym adresem.
Chce wjuż wpłacać kase, ale myśle sobie że poczytam jeszcze troche forum i na trzecie stronie widze nowy link od Marcina klkam w niego i myślałem że kur**cy dostane a tam piękne info o promo.
Więc teraz mam pytanie.
Mam szanse na tą promocje czy nie?
Bo te dwa podane linki różnią się juz na forum.
1 link http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi?wm=3170970
2 link http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intro.cgi? promotion=gb_30eu_pl_lp&amp;l=pl&amp;wm=3085637
p.s
nie umiem zmienić tego drugiego linka tak żeby cały był aktywny, ale pewnie każdy wie o co idzie.

ide ubierać choinkę;p mam nadzieje że mi pomożecie bo już od paru dni zastanawiałem się nad ta promocją
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wpłaciłem teraz kasę i brak podwojenia...
A rejestrowałem się na pewno z linka w pierwszym poście
Edit: Podobno mb miało się kwalifikować do promocji...
Dear Adrian,
Thank you for contacting Customer Service.
The reason why you have not received your signup bonus is because on our site deposits with Moneybookers or Webmoney cannot activate a signup offer. Since your first deposit was made with Moneybookers, you were not able to claim the bonus. For more information on that rule please visit the link below:
https://www.gamebookers.com/promotions.ap?promotion=gb_25bp_en_lp&amp;amp;l=en&amp;amp;from=intro
Do not worry however, as a new player you are eligible for a signup bonus and we can offer you our own to be issued on your next deposit - provided you use an option different than Moneybookers or Webmoney. So please contact us right away after depositing and do not use the deposit money until receiving and answer from us, so that we can activate the offer manually.
The bonus will be a 100% up to 100 PLN one and you will be able to place bets with it right away, but before being able to cash it out you will need to meet some conditions. Those are to wager 6 times the bonus amount on Gamebookers on odds of 2.0 or higher in 90 days after its activation. The bonus will restrict your deposit amount (up to the maximum bonus amount) to be available on sportsbetting only and the conditions for the bonus will be valid for the deposit as well, as long as the bonus is active.
Also, if you wish to increase your deposit limits and be able to make cashouts from your acocunt with us, please contact us at 00-800-2000-8282 (toll-free for Poland if you call from a landline phone) and after making some verifications we will increase your limits.
If you have any further questions, please feel free to contact us at any time.
Thank you for choosing us as your online gaming site.
Best Regards,
Atanas,
Customer Service.
 
S 2

stevie

Użytkownik
GAMEBOOKERS, jak i PARTYBETS juz od pewnego czasu nie daja bonusu &#39;100% od 1-szego depozytu&#39; za posrednictwem MB, badz NETELLER.
Niestety wylaczyli wszelkie portfele z promo.
Tylko przelew albo wplata karta
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
GAMEBOOKERS, jak i PARTYBETS juz od pewnego czasu nie daja bonusu &#39;100% od 1-szego depozytu&#39; za posrednictwem MB, badz NETELLER.
Niestety wylaczyli wszelkie portfele z promo.
Tylko przelew albo wplata karta
NA 100% wylaczony jest MoneyBookers i WebMoney. Przez Neteller chyba mozna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 293

emarco

Użytkownik
Czy po wpłacie np przelewem bonus zostanie automatycznie dopisany czy trzeba się z nimi kontaktować ?
Nie ma czasem takiej teraz opcji - że najpierw np 6 x obrót a potem bonus ?
 
S 0

stefer

Użytkownik
Problem z bonusem
Witam rejestrowałem się z linka i dostałem bonus z ograniczeniem wydania. (Dep via p24 100pln) czy da się coś zrobić aby przekształcić go w klasyka? ( czyli dep 100+bonus 100=200 w saldzie) na koncie gracza?
 
danni 8

danni

Użytkownik
Bonus nadal aktualny? Klikam w link w pierwszym poście i otwiera mi się strona główna gamebookers, ale żadnych informacji o bonusie. Czy mam się po prostu zarejestrować przez ten link, wpłacić kasę a bonus 100% zostanie mi automatycznie dodany?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aktualna. Warunek- musisz zarejestrować się klikając w link z pierwszego posta.
Ostatnio także zmieniły się warunki. Nie przysługuje bonus przy wpłacie za pomocą Moneybookers.
 
danni 8

danni

Użytkownik
Ok, wierzę że jest promocja aktualna, ale dlaczego nie ma o niej nic na stronie gamebookers? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o warunkach tej promocji, żeby na końcu się nie okazało, że muszę depozyt + bonus obrócić 10x po kursie 2,0. Gdy klikam w link w pierwszym poście &quot;Więcej informacji tutaj&quot; lub każdy inny link w tym poście, to za każdym razem otwiera się strona główna gamebookers, na której nie potrafię znaleźć żadnej informacji o promocji.
Czy to są jedyne warunki i nadal są aktualne?
Aby dokonać wypłaty, musisz postawić zakłady o wartości trzykrotnej sumy bonusu i depozytu (nie wyższej, niż maksymalna kwota bonusa), po kursie nie mniejszym niż 2.0.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Vader już dłuższy czas nie ma możliwości otrzymania bonusu przez Moneybookers.
Oczywiście nalezy pamiętać że bonus otrzymuje PO OBROCIE, czyli wpłata 100 złotych jak zagramy za 600 zł po kursach &gt; 2.00 wówczas otrzymujemy bonus i można go od razu wypłacić.
 
P 38

puzon27

Użytkownik
ja dzis wplacilem 50zl i bonusa nie mam a na stronce normalnie te promo obowiazuje wiec nie wiecie co jest grane?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom