>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Gamebookers: 100zł za pierwszy zakład!

Status
Zamknięty.
U 0

usiu18

Użytkownik
Ta firma to oszuści !! także robiłem depozyt i żadnego bonusa nie otrzymałem:zoltakartka: pisałem chyba z 20 maili do supportu i oczywiście na żaden nie otrzymałem odpowiedzi ???? nie wpłacajcie tam pieniędzy jak nie chcecie sobie szarpać nerwów⛔⛔⛔
To w koncu aktualna ta promocja??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Aktualna promocja, przecież jak klikniesz na link co jest w pierwszym poście to masz informacje o bonusie.
Już pisałem na forum, iż jeżeli są &quot;promocje z linków&quot; to przed rejestracją najlepiej usunąć ciasteczka z przeglądarki i dopiero wówczas wejść na stronę z promocyjnego linku i się rejestrować. Może zdarzyć się tak, że jeżeli wcześniej wchodziliśmy na stronę ze zwykłego linku to gdy klikniemy na promocyjny i tak łączy się ze zwykłym linkiem.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Ja wpłaciłem dzisiaj kase z tego linku i czekam na bonus napisałem do nich jak nie odpiszą wypłacam kase i adijos....
 
O 0

o_przemek

Użytkownik
Pisząc po angielsku na email supportu otrzymasz odpowiedź prawie że natychmiast. Jak napiszesz po polsku też Ci odpiszą. Ale poczekasz nawet jeden dzień.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
witam wie moze ktos jak aktywowac bonus od pierwszej wplaty w gamebookers. Wplacilem 30zl przez moneybookers i nie wiem co zrobic aby uzyskac bonus.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Napisałem do nich w piątek ale do tej pory czekam, a bonusa nie ma..
Trzeba obiektywnie przyznać, że szybkość odpisywania przez support do najlepszych nie należy...
Polecam kontakt telefoniczny jeśli znasz komunikatywnie angielski..
Polska: 00 800-2000-8282
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego bonusu. W expekt wpłaciłem pieniądze, ale bonusu nie dostałem ze względu na to samo IP co inny gracz (mieszkam w domu studenckim, pewnie sporo osób gra z tego samego IP), czy w gamebookers może się zdażyć podobna sytuacja??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli chcesz uniknąć problemów to zarejestruj się i wpłać środki z innego miejsca niż teraz jesteś- będziesz miał inne IP. Każdy bukmacher nie lubi być oszukiwany. A Ty będziesz traktowany jako potencjalny oszust...
Tyle, że Gamebookers aż tak mocno nie przywiązuje do tego wagi.
Z tego IP co napisałeś tego posta na naszym forum ma jeszcze ośmiu innych użytkowników to samo IP... także szanse na problemy rosną ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom