>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

romanov 0

romanov

Użytkownik
Zalezy jaka walute masz w BF, euro i tak policza po ~4,20 ale mozesz wplacic minimalna kwote i obracac to bonusu. Chyba nie mozesz od razu wyplacic bo ten bonus jest na zaklady.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja aktualna.
Nie jest określona wysokość prowizji przy wypłacie. Jak będziesz zlecał wypłatę to się dowiesz ile mogą (ale nie muszą) naliczyć tej prowizji.
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ostatni wpis widze 4 stycznia dzisiaj koniec stycznia i mam pytanie czy promocja aktualna?
Jesli tak to czy musi byc depozyt przed karte debetowa?
Czy moze byc np przelew bankowy ktory idzie tam do 5 dni roboczych?
Lub przez Mney Bookers?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ostatni wpis widze 4 stycznia dzisiaj koniec stycznia i mam pytanie czy promocja aktualna?
Jesli tak to czy musi byc depozyt przed karte debetowa?
Czy moze byc np przelew bankowy ktory idzie tam do 5 dni roboczych?
Lub przez Mney Bookers?
Promocja aktualna.
Wystarczy kliknąć
=====&gt; ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ &lt;=====
A tam już masz napisane: Ostatnia aktualizacja: 25.01.10, godz. 15:06

Możesz wpłacić kartą debetową.
Przelew bankowy będzie Ci szedł najdłużej...
 
P 0

protoplast

Użytkownik
po jakim czasie przyznają bonus?
Muszę napisać o to do supportu
Wpłaciłem 30 euro ALE zabrano mi 0.45 euro przez to, ze wplacilem akrta, ... czy w takim razie nie dostane bonusu puki nie wplace jeszcze troche pieniedzy?
Prosze napiszcie mi ile musze tam jeszcze wpalcic zeby odzyskac swoje pieniadze....
Nieźle mnie wycyckali... heh tak buki kroją idiotów...
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
hehe jak sie nie umie czytac to trzeba wplacac kolejne pieniadze.
Wyraznie jest napisane w regulaminie ze trzeba zrobic obrot na 30Euro.
A ile wplacisz to jest twoja sprawa.
Ja na przyklad wplacilem 20Euro i jutro pewnie bede je mial na betfair.
Postawie zaklad za 20 euro i za 10 euro.
I juz bede sie kwalifikowal do bonusu.(gorzej jak te pierwsze 20euro przegram:p)
A wlasnie w regulaminie pisze ze depozyty przez moneybookers nie kwalifikuja sie do bonusu.
Powiedzcie mi jeszcze czy jak juz dostane te 30Euro bonusu to wystarczy ze postawie te 30euro na kurs 1.10 wygram 33Euro i wszystkie pieniadze wtedy na koncie bede mogl wyplacic na moje konto bankowe?
 
raczeq 0

raczeq

Użytkownik

Możesz wpłacić kartą debetową
Każda możliwość wpłaty kwalifikuje się do bonusu.
Nie zgodzę się, wpłaciłem za pomocą przelwy24 co w betfair znaczy tyle samo jakbym wpłacał moneybookers i nie otrzymałem bonusu. Po wymianie maili dowieziałem się, że mi nie przysługuje bo nie spełniłem punktu 5 regulaminu, t.j użyłem opcji wpłaty przez moneybookers.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Od 1 stycznia czy od 1 lutego sporo bukmacherów zmieniło zasady bonusów. Dlatego pisałem. Jest tam dopisek-&gt; aktualizacja i data.
Warto też samemu sprawdzić czasami.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Panowie... Więc jak z tym moneybookers? Dziś wpłaciłem, nie wiem czy czekać na bonus czy odpuścić i wypłacic to co mam.
 
J 0

jankes1962

Użytkownik
Z postu Vadera wynika, że każda możliwość wpłaty jest dobra. Najpierw przeczytałem post Vadera, potem wpłaciłem... Teraz czytam, że jednak wpłata poprzez moneybookers niemożliwa...
Czy Vader może się wypowiedzieć?
 
P 0

polpl

Użytkownik
Ja tylko napisałem to co w betfair jest napisane:
&quot;5 Użytkownicy korzystający z płatności poprzez Moneybookers, niestety nie bedą mogli korzystać z promocji na giełdzie zakładów Betfair.&quot;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z postu Vadera wynika, że każda możliwość wpłaty jest dobra. Najpierw przeczytałem post Vadera, potem wpłaciłem... Teraz czytam, że jednak wpłata poprzez moneybookers niemożliwa...
Czy Vader może się wypowiedzieć?
Warunki promocji się zmieniły po Nowym Roku...
Kolejny post o tym wspominał-&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f22/mega-promocja-w-betfair-30-euro-dla-ciebie-24536-4.html#post1450869
Przykro mi ale PolPL ma rację... Od niedawna wpłata przez MB nie kwalifikuje się do bonusa...
Według regulaminu wpłata poprzez MB nie kwalifikuje się do uzyskania bonusu.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Jeżeli użyję opcji bezpośredni przelew bankowy do banku pkoSA to dostanę bonus?
Ile taki przelew idzie i w jakiej walucie ustawić?
Z góry dzięki za odpowiedź. Swoją drogą to nieźle się zdziwiłem jak kolega napisał że nie dostał bonusa po wpłacie przez przelewy24. Warto czytać bo ja bym zrobił to samo...
 
R 0

raz0r

Użytkownik
Czy przegrany zakład też kwalifikuje się do bonusu? W sensie - stawiam pierwszy raz 30E i przegrywam je... Czy w tym wypadku także dostaje bonus?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeżeli użyję opcji bezpośredni przelew bankowy do banku pkoSA to dostanę bonus?
Ile taki przelew idzie i w jakiej walucie ustawić?
Z góry dzięki za odpowiedź. Swoją drogą to nieźle się zdziwiłem jak kolega napisał że nie dostał bonusa po wpłacie przez przelewy24. Warto czytać bo ja bym zrobił to samo...
Możesz tak wpłacić.
Przelew będzie szedł kilka dni. Korzystają z pośrednika przy wpłacie.
Walutę tam masz co i jak wszystko...

Czy przegrany zakład też kwalifikuje się do bonusu? W sensie - stawiam pierwszy raz 30E i przegrywam je... Czy w tym wypadku także dostaje bonus?
Tak jeśli zagrasz za 30 E to też dostaniesz.
Chociaż ktoś na forum wpłacał kartą kiedyś. Wpłacił niecałe 30 Euro... przegrał te 29.XX E i oczywiście nie dostał bonusu...
Łatwo jest chyba zagrać coś &quot;in play&quot; czyli na żywo po kursie @1.01 żeby dostać kolejną kasę...
 
K 0

konradpl

Użytkownik
Witam. Ja również zamierzam skorzystać z tej promocji. Czyli przy obecnym kursie euro jaki się utrzymuje ostatnio ~4,00 wystarczy że wpłacę ok 130 zł i powinno być ok? Można iść sobie normalnie do banku wziąć druczki przelewu bankowego, wypełnić wpłacic kwotę 130 zł a oni mi już to na euro przeliczą tak?
 
Do góry Bottom